Avatar

poruka: 350
|
čitano: 112.181
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
lebo1 kaže...

Hoće li biti dobar ko Titanic?ŠutimSmijeh

Nije dobar kao Titanic nego je sto put bolji gledao sam i film je predobar al stvarno...najbolji ove godine

16 godina
offline
RE: Avatar
BAD_BOY01 kaže...
lebo1 kaže...

Hoće li biti dobar ko Titanic?ŠutimSmijeh

Nije dobar kao Titanic nego je sto put bolji gledao sam i film je predobar al stvarno...najbolji ove godine

 Misliš najbolji 2009.-e.

 

2010 je tek na početku i još puno dobrih filmova izlazi ove godine.

 

Ja očekujem najviše Iron Man-a 2.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
16 godina
offline
RE: Avatar
logic kaže...

Hahahhaa

Ne znam jel ti cura tehnoloski osvijestena al ako nije bolje da ides sam ;)

Nekako sumnjam da se puno cura odusevljava takvim stvarima kao sto su 3d prikaz i dolby digital zvuk

;)

 

Haha, pa nije tehnoloski osvjestena.

Film je ocito raden za masu a ne za "tehnolosko osvjestene". 3D je bas ono "kul" i "in". :P

Zato i idemo gledat i zato mislim da ce je se dojmit. xD

Moramo vidjet oko cega je takva zbrka. Inace bi ja vec skinuo neku verziju Avatara s neta pa bi gledali kod mene. :P

 

Jedva cekam vidjet kakav je taj 3D. Uvijek sam zelio ic gledat nesto u 3D-u ali su 3D filmovi obicno sakali.

Avatar je navodno oke film.

- Psiho246
15 godina
neaktivan
offline
Avatar

Koje stvari ne volite u ovom filmu.Ja ne volim to što neko izda svoju vrstu zbog nekih "Noćnih Vilenjaka" i njihovih običaja i civilizacije.

orks is made for two thing' fightin and winnning we are going smash hummies who listen to folk When in deadly danger, when beset by doubt, run in little circles, wave your arms and shout.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
Psiho246 kaže...
logic kaže...

Hahahhaa

Ne znam jel ti cura tehnoloski osvijestena al ako nije bolje da ides sam ;)

Nekako sumnjam da se puno cura odusevljava takvim stvarima kao sto su 3d prikaz i dolby digital zvuk

;)

 

Haha, pa nije tehnoloski osvjestena.

Film je ocito raden za masu a ne za "tehnolosko osvjestene". 3D je bas ono "kul" i "in". :P

Zato i idemo gledat i zato mislim da ce je se dojmit. xD

Moramo vidjet oko cega je takva zbrka. Inace bi ja vec skinuo neku verziju Avatara s neta pa bi gledali kod mene. :P

 

Jedva cekam vidjet kakav je taj 3D. Uvijek sam zelio ic gledat nesto u 3D-u ali su 3D filmovi obicno sakali.

Avatar je navodno oke film.

Ako ijedan film treba odgledati u kinu to je ovaj. Prica tak i tak al ali 3d je extra. Napokon nesto stvarno novo i upotrebljivo odmah. I prije su postajale 3d tehnologije al ova ej prva koja je upotrebljiva.

14 godina
protjeran
offline
Avatar

AVATAR je jedino dobar u specijalnim efekitima i ništa više

16 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
I.Kk kaže...

Koje stvari ne volite u ovom filmu.Ja ne volim to što neko izda svoju vrstu zbog nekih "Noćnih Vilenjaka" i njihovih običaja i civilizacije.

Ti očito onda nisi shvatio film.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
davorsite kaže...
I.Kk kaže...

Koje stvari ne volite u ovom filmu.Ja ne volim to što neko izda svoju vrstu zbog nekih "Noćnih Vilenjaka" i njihovih običaja i civilizacije.

Ti očito onda nisi shvatio film.

Ma jesam svatio,nego što se mene tiče mene bi brigalo za planet i hoće li Na'vi izumrjeti,ako ljudi žele nešto uzet od primitivaca neka uzmu.Koga briga za neku izvanzemaljsku vrstu.

orks is made for two thing' fightin and winnning we are going smash hummies who listen to folk When in deadly danger, when beset by doubt, run in little circles, wave your arms and shout.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar

film kao film ništa sezacionalno ali efekti su odlični vrijedi pogledati

15 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
krema kaže...

film kao film ništa sezacionalno ali efekti su odlični vrijedi pogledati

Istina,nije vrijedan pokušaja samoubojstva.

orks is made for two thing' fightin and winnning we are going smash hummies who listen to folk When in deadly danger, when beset by doubt, run in little circles, wave your arms and shout.
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2010 12:03 (I.Kk).
16 godina
offline
RE: Avatar
I.Kk kaže...
davorsite kaže...
I.Kk kaže...

Koje stvari ne volite u ovom filmu.Ja ne volim to što neko izda svoju vrstu zbog nekih "Noćnih Vilenjaka" i njihovih običaja i civilizacije.

Ti očito onda nisi shvatio film.

Ma jesam svatio,nego što se mene tiče mene bi brigalo za planet i hoće li Na'vi izumrjeti,ako ljudi žele nešto uzet od primitivaca neka uzmu.Koga briga za neku izvanzemaljsku vrstu.

Haha ,a da je obrnuto tj. da netko napadne Zemlju,a ti si "primitivna vrsta"?

 

Nebi ti daleko dogurao u svijetu star trek-a.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
protjeran
offline
RE: Avatar
Hyperion kaže...
I.Kk kaže...
davorsite kaže...
I.Kk kaže...

Haha ,a da je obrnuto tj. da netko napadne Zemlju,a ti si "primitivna vrsta"?

Nebi ti daleko dogurao u svijetu star trek-a.

 

Glupo je tako razmisljati, a ako ti hoces.

 

Ti si pobio par stotina (ako ne i hiljada) mrava, pauka i muha u svom zivotu.

Da je svaki taj kukac bio tvoj blizak krvni srodnik (mama, tata, seka, braco) ti bi bio teski ubojica, i poremeceni manijak.

 

Dogurao bi ti do zatvora.

 

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
16 godina
offline
RE: Avatar
Mentalist kaže...

Glupo je tako razmisljati, a ako ti hoces.

 

Ti si pobio par stotina (ako ne i hiljada) mrava, pauka i muha u svom zivotu.

Da je svaki taj kukac bio tvoj blizak krvni srodnik (mama, tata, seka, braco) ti bi bio teski ubojica, i poremeceni manijak.

 

Dogurao bi ti do zatvora.

 

Ali nije moj srodnik već bezumna bića koja su može se reći programirana da rade jedno te isto iz generaciju u generaciju.

 

Životinje su druga stvar pogotovo mravi, paukovi i muhe.

Ja mrava jesam pobio neke slučajno neke namjerno, paukove puštam na miru , a muhe kaznim zato što mi idu na živce.

 

Mi govorimo o svjesnim bićima, inteligent life.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2010 14:12 (Hyperion).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
Hyperion kaže...
I.Kk kaže...
davorsite kaže...
I.Kk kaže...

Koje stvari ne volite u ovom filmu.Ja ne volim to što neko izda svoju vrstu zbog nekih "Noćnih Vilenjaka" i njihovih običaja i civilizacije.

Ti očito onda nisi shvatio film.

Ma jesam svatio,nego što se mene tiče mene bi brigalo za planet i hoće li Na'vi izumrjeti,ako ljudi žele nešto uzet od primitivaca neka uzmu.Koga briga za neku izvanzemaljsku vrstu.

Haha ,a da je obrnuto tj. da netko napadne Zemlju,a ti si "primitivna vrsta"?

 

Nebi ti daleko dogurao u svijetu star trek-a.

Star Trek mi više nije nešto,ja bih žrtvovao Okampe samo da se vratim kući.Čovjeka nikad ne bih ubio,ali drugu vrstu bih.

orks is made for two thing' fightin and winnning we are going smash hummies who listen to folk When in deadly danger, when beset by doubt, run in little circles, wave your arms and shout.
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2010 14:19 (I.Kk).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar

ups nisam klijknuo citat ... ovo odgovaran na komentar da je prohujalo sa vihorom zaradio 6 miljardi kad se preracuna inflacija

 

huh taj film, je star 70 god .... avatar je jos uvijek tek u kinima i star je mijsec i pol ako mozes saznat koliko je  prohujalo s vihorom zaradio u prvih mijesec i pol to bi ti bilo mijerilo

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2010 22:38 (Gio).
14 godina
neaktivan
offline
Avatar

jucer sam gledo avatara 3D u broadway-u film je dobro snimljen prica solidna.. sve u svemu valja ga pogledat :)

iuiuiu
16 godina
offline
RE: Avatar
Gio kaže...

ups nisam klijknuo citat ... ovo odgovaran na komentar da je prohujalo sa vihorom zaradio 6 miljardi kad se preracuna inflacija

 

huh taj film, je star 70 god .... avatar je jos uvijek tek u kinima i star je mijsec i pol ako mozes saznat koliko je prohujalo s vihorom zaradio u prvih mijesec i pol to bi ti bilo mijerilo

Ma hebeš to, taj film mi je jadan. Glupa preračunavanje...

 

Da taj film danas dođe u kina nebi ga nitko ni pogledao.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
14 godina
neaktivan
offline
Avatar

Meni je stvarno fenomenalan film. Vizualno pravi užitak, priča je jednostavniija, ali lijepo ispričana.

14 godina
protjeran
offline
Avatar

smece je film

Potpis
14 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
Black Eye kaže...

smece je film

 Zašto ti je smeće? Meni je baš odličan. Istina, ima jednostavnu priču, ali meni to nije tolika mana.

14 godina
offline
RE: Avatar

film sam gledao doma na dvd ,i nije me baš oduševio,osim specijalnih efekata i originalne priče i nije nešto,ovaj film je teška kopija titanica,ubacio je ljubavnu priču  sa jakim specijalnim efektima,isto kao titanic,samo je mjesto radnje drukčije,dobro je da sam ga gledao na dvd jer bi se u kinu oduševio specijalnim efektima a ne samim filmom

15 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
blackalbum kaže...

film sam gledao doma na dvd ,i nije me baš oduševio,osim specijalnih efekata i originalne priče i nije nešto,ovaj film je teška kopija titanica,ubacio je ljubavnu priču  sa jakim specijalnim efektima,isto kao titanic,samo je mjesto radnje drukčije,dobro je da sam ga gledao na dvd jer bi se u kinu oduševio specijalnim efektima a ne samim filmom

šta "avatar" i "titanic" imaju zajedničko?apsolutno i totalno ništa!kad bi rekli da je film kopija nekog jer ima ljubavnu priču,onda bi 90% filmova bilo "titanic",idiotizam.

14 godina
offline
RE: Avatar
shimano kaže...
blackalbum kaže...

film sam gledao doma na dvd ,i nije me baš oduševio,osim specijalnih efekata i originalne priče i nije nešto,ovaj film je teška kopija titanica,ubacio je ljubavnu priču  sa jakim specijalnim efektima,isto kao titanic,samo je mjesto radnje drukčije,dobro je da sam ga gledao na dvd jer bi se u kinu oduševio specijalnim efektima a ne samim filmom

šta "avatar" i "titanic" imaju zajedničko?apsolutno i totalno ništa!kad bi rekli da je film kopija nekog jer ima ljubavnu priču,onda bi 90% filmova bilo "titanic",idiotizam.

što imaju zajedničko,ljubavnu priču koja je ista kao u avatara,i to je sve popraćeno specijalnim efektima,ne kažem da film nije dobar,ali da nisu tako jaki specijalni efekti film bi bio teški prosjek

16 godina
offline
RE: Avatar
blackalbum kaže...
shimano kaže...
blackalbum kaže...

film sam gledao doma na dvd ,i nije me baš oduševio,osim specijalnih efekata i originalne priče i nije nešto,ovaj film je teška kopija titanica,ubacio je ljubavnu priču  sa jakim specijalnim efektima,isto kao titanic,samo je mjesto radnje drukčije,dobro je da sam ga gledao na dvd jer bi se u kinu oduševio specijalnim efektima a ne samim filmom

šta "avatar" i "titanic" imaju zajedničko?apsolutno i totalno ništa!kad bi rekli da je film kopija nekog jer ima ljubavnu priču,onda bi 90% filmova bilo "titanic",idiotizam.

što imaju zajedničko,ljubavnu priču koja je ista kao u avatara,i to je sve popraćeno specijalnim efektima,ne kažem da film nije dobar,ali da nisu tako jaki specijalni efekti film bi bio teški prosjek

ROFL!

Kako ista?

Uopce nema zajednickih tocaka osim sto se u oba filma netko u nekoga zaljubi.

Pa to postoji u 90% svih filmova.

Pa i Zombieland ima dio di se onaj kepec zateleba. Sta je sad i Zombieland kopija Titanica?

- Psiho246
14 godina
offline
RE: Avatar
Psiho246 kaže...
blackalbum kaže...
shimano kaže...
blackalbum kaže...

film sam gledao doma na dvd ,i nije me baš oduševio,osim specijalnih efekata i originalne priče i nije nešto,ovaj film je teška kopija titanica,ubacio je ljubavnu priču  sa jakim specijalnim efektima,isto kao titanic,samo je mjesto radnje drukčije,dobro je da sam ga gledao na dvd jer bi se u kinu oduševio specijalnim efektima a ne samim filmom

šta "avatar" i "titanic" imaju zajedničko?apsolutno i totalno ništa!kad bi rekli da je film kopija nekog jer ima ljubavnu priču,onda bi 90% filmova bilo "titanic",idiotizam.

što imaju zajedničko,ljubavnu priču koja je ista kao u avatara,i to je sve popraćeno specijalnim efektima,ne kažem da film nije dobar,ali da nisu tako jaki specijalni efekti film bi bio teški prosjek

ROFL!

Kako ista?

Uopce nema zajednickih tocaka osim sto se u oba filma netko u nekoga zaljubi.

Pa to postoji u 90% svih filmova.

Pa i Zombieland ima dio di se onaj kepec zateleba. Sta je sad i Zombieland kopija Titanica?

nisam rekao da su isti ,ali sam rekao da su rađeni na isti kalup

15 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
blackalbum kaže...
shimano kaže...
blackalbum kaže...

film sam gledao doma na dvd ,i nije me baš oduševio,osim specijalnih efekata i originalne priče i nije nešto,ovaj film je teška kopija titanica,ubacio je ljubavnu priču  sa jakim specijalnim efektima,isto kao titanic,samo je mjesto radnje drukčije,dobro je da sam ga gledao na dvd jer bi se u kinu oduševio specijalnim efektima a ne samim filmom

šta "avatar" i "titanic" imaju zajedničko?apsolutno i totalno ništa!kad bi rekli da je film kopija nekog jer ima ljubavnu priču,onda bi 90% filmova bilo "titanic",idiotizam.

što imaju zajedničko,ljubavnu priču koja je ista kao u avatara,i to je sve popraćeno specijalnim efektima,ne kažem da film nije dobar,ali da nisu tako jaki specijalni efekti film bi bio teški prosjek

nije uopče bitno kakav je film,nekom valja nekom ne,ali takvih ljubavnih priča je bilo davno prije "titanica" i bit će još poslije,pa usporediti to dvoje je van pameti,po tome je "titanic" kopija nekog crno bijelog filma s istom ljubavnom pričom kakvih je tad bilo masa,smiješno.jedno je ako je tebi "titanic" vrh,ali kakve to ima veze s kiselim kupusom.

16 godina
offline
Avatar

LoL onda je jackie chan kopirao stevena segala, a stevče je kopirao bruce lee-a...

 

Ma daj kakve su to gluposti!!!

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
14 godina
offline
RE: Avatar

dobro vami je film remek dijelo,meni nije ,valjda svatko  ima svoj ukus,pogledao sam puno filmova koji su bili bolji od njega ,a nisu ni oprilike toliko zaradili,ali to je valjda tako jedan kaže da je dobar pa svi kao papagaj ponavljaju za njim,mene film nije nitimalo impresionirao vjerovatno jer sam ga gledao doma a ne u kinu

15 godina
neaktivan
offline
RE: Avatar
blackalbum kaže...

dobro vami je film remek dijelo,meni nije ,valjda svatko  ima svoj ukus,pogledao sam puno filmova koji su bili bolji od njega ,a nisu ni oprilike toliko zaradili,ali to je valjda tako jedan kaže da je dobar pa svi kao papagaj ponavljaju za njim,mene film nije nitimalo impresionirao vjerovatno jer sam ga gledao doma a ne u kinu

i opet isto,nije bitno kakav je film nekome,ali usporedba ti je bolesna,to je problem.

16 godina
neaktivan
offline
Avatar

Po mom sudu film je dobar , odlicno su sastavili pricu a da stvar bude bolja tu su i fenomenalni efekti.

Ipak film nije za kategoriju kultnog filma jer ipak ne moze nadmasiti recimo "Kuma" i takve filmove.

Necu zvaku , hocu kusur !!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice