Najjeftinije riješenje za urediti auto

poruka: 5
|
čitano: 937
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Najjeftinije riješenje za urediti auto

Pozdrav,

 

trebao bih savjet ljudi koje se više kuže, naime imam narančasti auto kojem je na manjim mjestima boja izblijedila a na nekim izgleda kao da je netko sa šmirgl papirom prošao kružnim pokretima.

 

Nemam nažalost sada slike, a moje pitanje bi bilo, koji bi bio najjeftiniji način da ga napravim da liči na nešto, lakiranje, nekakve naljepnice ili gumena boja u spreju?

 

Imate li vi kakvu treću ideju?

5 godina
offline
Re: Najjeftinije riješenje za urediti auto
love2ml86 kaže...

Pozdrav,

 

trebao bih savjet ljudi koje se više kuže, naime imam narančasti auto kojem je na manjim mjestima boja izblijedila a na nekim izgleda kao da je netko sa šmirgl papirom prošao kružnim pokretima.

 

Nemam nažalost sada slike, a moje pitanje bi bilo, koji bi bio najjeftiniji način da ga napravim da liči na nešto, lakiranje, nekakve naljepnice ili gumena boja u spreju?

 

Imate li vi kakvu treću ideju?

 poliranje?

6 godina
offline
Re: Najjeftinije riješenje za urediti auto
Posmatrač kaže...
love2ml86 kaže...

Pozdrav,

 

trebao bih savjet ljudi koje se više kuže, naime imam narančasti auto kojem je na manjim mjestima boja izblijedila a na nekim izgleda kao da je netko sa šmirgl papirom prošao kružnim pokretima.

 

Nemam nažalost sada slike, a moje pitanje bi bilo, koji bi bio najjeftiniji način da ga napravim da liči na nešto, lakiranje, nekakve naljepnice ili gumena boja u spreju?

 

Imate li vi kakvu treću ideju?

 poliranje?

I to mi je palo napamet ali ako je mrvicu boja izblijedila na djelovima pretpostavljam da je to dubinski odnosno da poliranje ne bi pomoglo?

5 godina
offline
Re: Najjeftinije riješenje za urediti auto

To ne mozes znati 100%. Mozda je samo lak mutan pa to tako djeluje....

6 godina
offline
Re: Najjeftinije riješenje za urediti auto
Posmatrač kaže...

To ne mozes znati 100%. Mozda je samo lak mutan pa to tako djeluje....

Budem onda odveo auto na poliranje pa ćemo vidjeti, hvala na savjetu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice