Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.191.237
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jel bio tko danas na WRC-u u kumrovcu?  Kakva guzva ljudi moji.  Al bilo je odlicno. Bar sam se nagledao pravih pila. 

PSN:Tomislav025
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...

Jel bio tko danas na WRC-u u kumrovcu?  Kakva guzva ljudi moji.  Al bilo je odlicno. Bar sam se nagledao pravih pila. 

 3 sata do Zagreba, no comment.

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

BSD nakon 3 tjedna i 2 pranja 

 

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

zato decki treba ic po sumama okolo naci fino mjesto, a ne biti instagramusa i ic tamo gdje idu svi...ajme AWIČ bio sam u kumrovcu usred rulje kod mosta, evo prilazem sliku -.-

suma i tocka decki

 

evo moje radne pozicije subotu, uz stupic kojeg srecom nije nitko rusio, petak sam bio usred sela kod red bull balona i wrc+ kamere

 

nema mi veceg gusta provozat se po praznim brzincima 3-4h prije nego sta ovi produ...

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.4.2021 20:28 (RuskeGTT).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Bio u šumi gore kod Pušća, milina Mislio neće tamo gore skoro nitko ali i tamo se skupila rulja (je, i instagramuše) al srećom zauzeli najbolje mjesto gore jer smo krenuli rano. Ta jeka tih beštija kroz šumu, nešto najbolje kaj sam čuo.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...

Jel bio tko danas na WRC-u u kumrovcu?  Kakva guzva ljudi moji.  Al bilo je odlicno. Bar sam se nagledao pravih pila. 

Jbt još ja s brdo djece mislio ići... Dobro da nisam.

Kako bi tek izgledalo da nema korone...

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
vrinho kaže...

Bio u šumi gore kod Pušća, milina Mislio neće tamo gore skoro nitko ali i tamo se skupila rulja (je, i instagramuše) al srećom zauzeli najbolje mjesto gore jer smo krenuli rano. Ta jeka tih beštija kroz šumu, nešto najbolje kaj sam čuo.

 Imam jedan video od 7min sa prolascima svih 9 vozaca po SS11, znaci pure sound, dolazak iz daljine, prolazak

Cekam samo da prode vikend i jos par dana, pa cu ga objavit public na yt, jer ne smijemo mi iz organizacije objavljivati za vrijeme eventa...

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
vrinho kaže...

(je, i instagramuše) ...jeka tih beštija kroz šumu, nešto najbolje kaj sam čuo.

 prvo sam pomislio da instagramuše ječe 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

zato decki treba ic po sumama okolo naci fino mjesto, a ne biti instagramusa i ic tamo gdje idu svi...ajme AWIČ bio sam u kumrovcu usred rulje kod mosta, evo prilazem sliku -.-

suma i tocka decki

 

evo moje radne pozicije subotu, uz stupic kojeg srecom nije nitko rusio, petak sam bio usred sela kod red bull balona i wrc+ kamere

 

nema mi veceg gusta provozat se po praznim brzincima 3-4h prije nego sta ovi produ...

ja sam triput radio na INA Delta.. bio u sumi izmedju Adamovca i Laza Bistrickog, par sati sjedis i cekas da zavrsi.

iako je zabavno u pocetku brzo pocne svrbit guzica :D

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nixass kaže...
RuskeGTT kaže...

zato decki treba ic po sumama okolo naci fino mjesto, a ne biti instagramusa i ic tamo gdje idu svi...ajme AWIČ bio sam u kumrovcu usred rulje kod mosta, evo prilazem sliku -.-

suma i tocka decki

 

evo moje radne pozicije subotu, uz stupic kojeg srecom nije nitko rusio, petak sam bio usred sela kod red bull balona i wrc+ kamere

 

nema mi veceg gusta provozat se po praznim brzincima 3-4h prije nego sta ovi produ...

ja sam triput radio na INA Delta.. bio u sumi izmedju Adamovca i Laza Bistrickog, par sati sjedis i cekas da zavrsi.

iako je zabavno u pocetku brzo pocne svrbit guzica :D

 Evo, a ja ovdje s Laza, malen svijet kolege.  Navodno je Laz bio prespor za WRC, šteta 

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

A ja z Bistrice :D

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Unimatrix 007 kaže...

 Evo, a ja ovdje s Laza, malen svijet kolege.  Navodno je Laz bio prespor za WRC, šteta 

ne znam za brzinu, al tamo sa zazgorske strane ima poprilicno lijepih mjesta za spektakularna izlijetanja :D

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

U Dubravi krs i lom... Prolazim a ono polupani auti i 100m nize audi na krovu, pa cekaj malo... Kolko ti moras jebeno vozit u gradu da pokupis sve ove aute sastrane + zavrsis na krovu STO metara nize ?!? Ne vidim jos nikakve snimke sa nadzorne kamere, valjda se bude nasla neka u blizini...

12 godina
offline
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

 Ako ovo nije za zatvor i dozivotno oduzimanje vozacke onda ne znam sta... Ovi ljudi slobodno drugi rodjendan mogu slavit, jer da nije bilo ovih auta sastrane :/

 

 Pretpostavljam, manglup, tatin auto sa clanskom iskaznicom ? Bude on to sve poplacao, ali zatvora i oduzimanje vozacke taj nece vidjet...

 

Vidim da se ipak radi o starom prdonji i to me jos vise zabrinjava... Znaci gdje odraslom covjeku to dodje na pamet ? Ako vec nije bio u nesvjesti, onda ga je trebao netko  da mu se posloze sve kockice u glavi... Ja da ovak nesto napravim pa od srama bi umro, znaci nebi mogao bilo kojeg covjeka pogledat u lice... Sad budu kretale isprike kak se i govori, zapeo mi gas/mucnina itd, pas mater.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.4.2021 17:24 (hahhaajaads).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ak mu je neka plastičnjača "damfala", razumijem kako se dogodilo, ne i zašto je baš tu odlučio se proveseliti, ali ipak bi ga trebalo uškopiti motornom pilom na Jelačić trgu...

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Malo vlage, tračnice, puno gasa i eto ga! Lansiranje uspjelo.

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav, jučer dok sam se vratio doma sa posla, kod stražnjeg desnog kotača mi je nešto malo zamsrdilo, ali nisam obraćao pažnju jer je susjed kurio neke kablove pa sam mislio da smrad dolazi od njega, ali danas dok sam došao do posla, i u kabini mi je počelo jako smrdjeti i stražnji desni kotač je jako vruć. Da li se možda pločica zaglavila, ili ima možda nešto veze s ručnom? Ništa ne cvili, ništa nije udaralo niti strugalo, samo se je taj smrad osjetio, i to samo kod stražnjeg desnog kotača. Danas dok završim s poslom idem odmah kod majstora da mi pogleda, ali sam se prije odlaska tamo htio malo raspitati u čemu bi mogao biti problem. Hvala

7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Nekad zna zapet kamencic, i da ne cvili, a opet grebe i stvara toplinu, i samim time smrad.

 

A moze biti i da su klijesta zapela pa da struzu plocice po disku cijelo vrijeme, i tu onda imas veci problem,

jer su ti diskovi stalno vruci na toj strani.

 

Odvezi da se auto digne, da se moze pogledati. Ili mozes sam skinuti taj kotac i zaviriti unutra.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
zdgrunf kaže...

Malo vlage, tračnice, puno gasa i eto ga! Lansiranje uspjelo.

 Upravo to. Quattro (Torsen) je tako dobar pogon da se lako umisliš da će te svuda izvući, ali mokre tračnice su zahebana stvar. 

11 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav, ima li neko preporuku za automehaničara na području Varaždina (unutar grada). 

Trebao bi odraditi mali servis - zamjenu ulja i filtera ulja, zraka i goriva. 

 

Mercedes A klasa 170 CDI

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Koje bi vi odabrali sa linka iz Kreše diskove i pločice? Da li valjaju šta ovi Blue Print ili da odem na provjereno Textar, Ate i ostalo? Već do sada sam koristio Blue print ali spone, krajnike, stabilizaore i pokazali su se dobrim, ali nisam koristio kao diskove i pločice. Tokić mi je ponudio njihovu marku Tq ali navodno da za njih proizvodi Zimmermann. 

 

https://www.autokreso.hr/?s=GJYB-26-43ZA&post_type=product

 

https://www.autokreso.hr/?s=%09%09N123-26-251A&post_type=product

 

 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MatijaZG kaže...
zdgrunf kaže...

Malo vlage, tračnice, puno gasa i eto ga! Lansiranje uspjelo.

 Upravo to. Quattro (Torsen) je tako dobar pogon da se lako umisliš da će te svuda izvući, ali mokre tračnice su zahebana stvar. 

 ne može on biti tako dobar, koliko krkan može biti glup..

 

velim, može biti da je čovjeku pozlilo (vidio sam ja i mrtve dedeke za volanom u Zagrebu na semaforu), ali...

 

kako to da jebemu takvi pogode pedalu gasa a ne kočnice ? ??!?

 

ja u ZGu ne bi stisnul gas osim u 3 ujutro i to bez prometa, a ni tada ne bi iznad 90-ak kmh (govorimo o ulicama, ne avenijama)...

Ju je je? Je ju je!
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Gle, ako je udario Minija u dupe, odvezao se untrag i onda crta pobjegao, znaci da je bio nerazuman i bahat,

moguce pod utjecajem opijata, kokain je dosta popularan kod takvih "poduzetnika", nebi se nista cudio.

 

A isto tako i koktel zlorabljenih lijekova moze prouzrociti razne psihoze. No jedno je sigurno - da je bio priseban,

stao bi nakon sto je pocinio prometnu nezgodu, da se ispuni EU izvjesce, ili pozove policija ako se obje strane ne mogu dogovoriti.

 

Ja osobno van AT uvjek zovem policiju, jer mi se neda daviti sa laznim iskazima i nepostojecim osiguranjima.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

a gle, ja ak zaserem, stanem...

 

stanem i ostavim (pravi) broj moba ako nije velika šteta (par sto eura, neko kitanje, lakiranje), ostanem ako je nešto veće (nije bilo na sreću dosad)...

 

to je sve mentalitet pahuljica, oni su posebni i neponovljivi, oni ne seru govna nego Nutellu...

 

stvar vražjeg odgoja i stvaranja osobnosti prije svega...što znači da na popisu treba nakon nacionalnosti staviti i pitanje o specizmu - Homo sapiens sapiens ili ameba...

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Stric_Jura kaže...

 

 

stvar vražjeg odgoja i stvaranja osobnosti prije svega...što znači da na popisu treba nakon nacionalnosti staviti i pitanje o specizmu - Homo sapiens sapiens ili ameba...

moze i samo homo, al ne kao gay nego pedercina

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hrčak kaže...

Koje bi vi odabrali sa linka iz Kreše diskove i pločice? Da li valjaju šta ovi Blue Print ili da odem na provjereno Textar, Ate i ostalo? Već do sada sam koristio Blue print ali spone, krajnike, stabilizaore i pokazali su se dobrim, ali nisam koristio kao diskove i pločice. Tokić mi je ponudio njihovu marku Tq ali navodno da za njih proizvodi Zimmermann. 

 

https://www.autokreso.hr/?s=GJYB-26-43ZA&post_type=product

 

https://www.autokreso.hr/?s=%09%09N123-26-251A&post_type=product

 

 

 Ja bi išao na TRW ili ATE.

Imao sam Textar stare 6mj na autu koje su napravila 2-3 tisuće km i užasno su škripale, kupim Bosch, one su ok osim kada je vani 20+ stupnjeva, onda i one cvile. TRW sam imao na prošlom autu i nisam imao tih problema, tako da žalim što ih nisam stavio i sada, iako ću, ako se uskoro situacija sa ovim Bosch ne popravi, i njih skinuti i staviti nove, jer ne podnosim taj zvuk dok kočim.

Ali opet, sve je to individualno, možeš uzeti Textar i ne imati nikakvih problema, nema pravila.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

mmmmmm Fiat juice 

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

 

Nedovrseni C_Two a vec je postao najbrze ubrzavajuci serijski auto... Jos je posebno kad se to desi u tvome gradu na ovakvom asfaltu, rimac radi cuda 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.4.2021 19:48 (hahhaajaads).
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nurburgring, Laguna Seca, Spa, Monza?????

Jebala te akceleracija u ravnini više.

Btw. 15% baterije u 30km, duplo manje od najavljenih 600km dometa, nice.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice