Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.063
|
čitano: 13.203.334
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

a kaj bi moglo bit drugo na krovu osim macke? pas nemre jer je mrga i pol. ptica nemam...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Da nije žena?

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Faking macke, i meni su ogrebale bunker prije 2-3 tjedna jel se moze to nekak rjesit jer je ogrebotina dosta duboka? Usput da vas pitam imam na autu Michelin Alpin A4 dot sredina 2013. imam na njima samo oko 5mm ripne pa me zanima hoce li mi to bit dovoljno jer mi se ne vade lanci svako malo ili da skupljam pare za nove?

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Da nije žena?

 tak nisam napredan da imam i "to" 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
macgyver 53 kaže...

Faking macke, i meni su ogrebale bunker prije 2-3 tjedna jel se moze to nekak rjesit jer je ogrebotina dosta duboka? Usput da vas pitam imam na autu Michelin Alpin A4 dot sredina 2013. imam na njima samo oko 5mm ripne pa me zanima hoce li mi to bit dovoljno jer mi se ne vade lanci svako malo ili da skupljam pare za nove?

 

 

Po meni je dovoljno još za ovu sezonu.

Svi smo mi Mentalist.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Da predstavim pilu.

 

Tein Flex gewinde,ADFC za štelanje tvrdoće...milltek catback,injen cai...japspeed 4-2-1 ispušna i FD2 pumpa ulja u srijedu se montiraju...još bregaste drag cartel 2.2 i  supertech opruge i 9500rpm :) 410cc injektori čekaju bregaste također.

 

Za sad 16 sec 100-200 što je 5 sec brže od stock FN2 R :)

 

 

Trenutno 100k km na satu.

 

Naručio mugen wing i mugen branik kao na slici.

SmellsLikeTeenSpirit [S3AL]
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.10.2016 19:27 (Thoroughbred).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

pretpostavljam da si ti bivši vlasnik ep3 type r koji je oso u zagorje?

 

btw 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

pretpostavljam da si ti bivši vlasnik ep3 type r koji je oso u zagorje?

 

btw 

 Bijeli...yep...sad je u dubravi...

SmellsLikeTeenSpirit [S3AL]
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Thoroughbred kaže...

 Bijeli...yep...sad je u dubravi...

 da da. 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...
Thoroughbred kaže...

 Bijeli...yep...sad je u dubravi...

 da da. 

 Jel se to Thoroughbred na slici naslonio? 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja nemam problema s mackama, sad negdje pred mjesec dana sam vidio psa kak po dvoristu nosi macku 

Jedino kaj voli zalijevati kotace 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

Ja nemam problema s mackama, sad negdje pred mjesec dana sam vidio psa kak po dvoristu nosi macku 

Jedino kaj voli zalijevati kotace 

 To ti baš i nije najbolji znak, za kojih mjesec dana buš gledal kak ti ruku/nogu grize, pa buš se čohal po glavi kak sad to

 

BTW: a i susjed bu ti bil presretan kad sazna zakej mu se mačka ne vraća kući...

There goes dobrosusjedski odnosi

12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

195/65/r15 4 komada, zimske, nikad iznad 160km/h

Preporuka?

Hvala!

http://luka-ivankovic.from.hr/
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
CroNk3r kaže...

Ja nemam problema s mackama, sad negdje pred mjesec dana sam vidio psa kak po dvoristu nosi macku 

Jedino kaj voli zalijevati kotace 

 To ti baš i nije najbolji znak, za kojih mjesec dana buš gledal kak ti ruku/nogu grize, pa buš se čohal po glavi kak sad to

 

BTW: a i susjed bu ti bil presretan kad sazna zakej mu se mačka ne vraća kući...

There goes dobrosusjedski odnosi

Da je susjed hranil macke, onda ne bi svako malo vidio kako se penju preko ograde do kucice mog psa i pokusavaju prigristi nesto na brzinu dok ovaj ne doleti.

Tako da mene iskreno boli k.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Luka Ivanković kaže...

195/65/r15 4 komada, zimske, nikad iznad 160km/h

Preporuka?

Hvala!

 Jeftine a dobre? Semperit Speedgrip2.

In the name of tragedy...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Hvala. Malo sam kasno pito.
Kupio Goodyear Ultragrip 9

http://luka-ivankovic.from.hr/
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

A jesi se zayebao 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
9 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ultra turbo ćjuning rejsing ratkape.

 

Zaboravil napisati, sad ima 130 konja. Ako +5hp ne daju, onda ne daju niš.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.10.2016 12:25 (Karlek_19).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

K+ Tuning

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

Ja nemam problema s mackama, sad negdje pred mjesec dana sam vidio psa kak po dvoristu nosi macku 

Jedino kaj voli zalijevati kotace 

 Da sretnem psa kako mi nosi macka, napravio bi tepih od njega i donio vlasiku. Naravno, okoliko psa vidim na mom dvoristu/vrtu/parkiralistu.

Senza cuore saremmo solo macchine
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Karlek, sad jos svaki drugi krak u crveno. 

 

MatijaZG, to je sasvim normalno da branis svoju zivinu, nije normalno kada netko samo govori sic, sic. Da ti bilo koja zivotinja napadne malo dijete, ne bi bilo sic sic.. 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
9 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Drage volje, ali mislim da bi to ispalo krajnje šlampavo i neprofesionalno

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Na drugim autima bi izgledalo seljački, ali malim jurilicama paše razigranost u dizajnu 

Recimo DS3 Racing izgleda efektno jer je hot hatch, a da tako pofarbaš nešto ozbiljnije, izgledalo bi bljutavo 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pa ovaj auto na slici izgleda sasvim bljutavo i bez te narančaste, sa tim izgleda još gore.

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

jos 10tkm i konacno se bude razradil motor 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

jos 10tkm i konacno se bude razradil motor 

 Preksutra na bengu?

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Karlek_19 kaže...

 Preksutra na bengu?

 a ne ne. idem na sluzbeni put u srijedu ujutro tak da ovaj tank bude izdrzal minimalno do subote ili nedjelje 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ima li netko saznanja koliko bi me izaslo lakiranje zadnjeg branika u crnu boju tj.boju vozila ? 
Ne mogu naci branik u boji nigdje,ocigledno to sam GTI i R32 ima,TDI cak ni 170 hp nema 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Dode nekih 1000kn ako nemas vezu.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

500-700kn

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice