Kreiranje menia za divx filmove

poruka: 9
|
čitano: 3.882
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Kreiranje menia za divx filmove

Da li je moguće i kako izraditi meni, sličan DVD meniju, za divx filmove.

Probao sam sa TMPGEnc_DVD_Author_3.0.5.149, ali sa njim nisam uspio (jer očito neznam kako) importirati i titlove (.srt ili .sub),

a i završno kreiranje takvog dvd-a traje godinama...

 

Dakle, da pojasnim, imam nekoliko divx .avi filmova koje bih stavio na jedan DVD medij, te želim kreirati meni koji bi se pokrenuo kada

takav DVD stavim u DVD player (koji podržava divx-e) putem kojeg bi se birao film...

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kreiranje menia za divx filmove

Pokušaj s VCDEasy

Music is my life :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kreiranje menia za divx filmove

Hvala na brzom odgovoru, ali ako sam dobro pročitao VCDEasy kreira samo video CD, a meni treba nešto čime mogu staviti nekoliko .avi filmova na DVD... Ispravi me ako griješim...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kreiranje menia za divx filmove

Pogledaj ovo:

link

Music is my life :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kreiranje menia za divx filmove

Skinuo, pokrenuo, problem: radi samo sa .mpeg datotekama, ne i sa .avi....

everyone lie...
15 godina
neaktivan
offline
Kreiranje menia za divx filmove

Pogleaj si ovo

 

Music is my life :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kreiranje menia za divx filmove

OK. Prebacivanje u dvd format znam i ja. To radim sa ConvetxtoDVD i sve to štima i radi kako treba. No nije mi jasno da je ovo takav bauk za napraviti. Tražim već danima po netu ali očito da ne postoji način da se to jednostavno napravi. Dođe mi da sam napišem program...

Everybody lies...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kreiranje menia za divx filmove
gox kaže...

OK. Prebacivanje u dvd format znam i ja. To radim sa ConvetxtoDVD i sve to štima i radi kako treba. No nije mi jasno da je ovo takav bauk za napraviti. Tražim već danima po netu ali očito da ne postoji način da se to jednostavno napravi. Dođe mi da sam napišem program...

 Ne moraš pisati, sve već postoji, samo košta i treba znati.
Program se zove DVDMaestro a titl ti treba biti u stl formatu.
Photoshopom napraviš menije (statični) i za 30 min si gotov s parsiranjem, authoringom i kompajliranjem.
I jednostavno je koliko to može biti program koji nudi sve mogućnosti dvd standarda.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kreiranje menia za divx filmove

Probat ću, mada kažu da se program prestao razvijati još davne 2001. Javim se kada isprobam. Hvala...

 

Evo probao... Kao što sam i mislio ne mogu importirati DIVX filmove u program...

Everybody lies...
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.3.2009 14:14 (gox).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice