Editiranje family videa

poruka: 9
|
čitano: 4.569
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Editiranje family videa

Koji program preporučate - stvarno trebam osnovne stvari. Import više videa u jedan, par slova i rezanja pa gotovo.

Još da je freeware :-)

 

Thnx


--
HaHa na sve
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Editiranje family videa
HaHa kaže...

Koji program preporučate - stvarno trebam osnovne stvari. Import više videa u jedan, par slova i rezanja pa gotovo.

Još da je freeware :-)

 

Thnx


 
Heh, ja sam iskreno imao vise problema snaci se u vulgaris programima za editiranje nego u profesionalnim.
Na jednostavnija rjesenja gledam kao 'osakacene invalide', testko je biti programer i imati samo jednu ruku, tehnoloski izvedivo ali jako tesko. Cool
ispricavam se na usporedbi ako sam koga slucajno uvridija, no hard fellings.

Moja preporuka ti je Edius 4.5.  Sucelje je vise manje slicno ostalim vulgaris programima, samo nema nedostatak botuna nego visak, nemoj da ti to cini problem, vecinu neces koristit pri obradi obiteljskog videa ali su tu ako ti slucajno zatrebaju.
Ako zapnes, samo javi.
16 godina
neaktivan
offline
Editiranje family videa

Ja koristim Nandub za kombiniranje i sjeckanje videa ili vađenje zvuka, a za konverziju Xilisoft Video Converter.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Editiranje family videa

evo jedan screenshot iz mog ediusa

http://www.imagesforme.com/images.php/i2040_edius45.jpg

 

da, znam, izgleda strasno. Ali vecinu botuncica prosjecni korisnik nikad nece ni pritisnuti.

Ja s njim radim od osnovnih rezanja animacije do montaze snimaka od 5-6 sati.

Program odlicno radi s firewire uredzajima, uz njega se instalira i Procoder3 (njegov alat za konverziju)

ima jako velik izbor predefiniranih preseta, efekta, prijelaza...

 

Ako budem od volje, napisem kratki tutorial o bitnijim stvarima za jednog prosjecnog korisnika,

ono, kako rezati, ljepiti, staviti prijelaz, nastelat ton i sve to upakirat u ljepi DVD

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.3.2008 22:50 (pixelatem).
16 godina
neaktivan
offline
Editiranje family videa

Windows movie maker ti dolazi s windowsima a ako koristiš neki drugi OS onda ga možeš skinit s neta, nadalje sve pohvale za Edius 4.51 sa svojom jednostavnošću, funkcionalnošću, stabilnošću itd..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Editiranje family videa

Preporuka: Sony Vegas, jako je brz, ali je dosta skup.

16 godina
offline
RE: Editiranje family videa
buck kaže...

Preporuka: Sony Vegas, jako je brz, ali je dosta skup.

 Imam to na disku, ali ne znam koristiti!Sramim se

Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 1024 MB (DDR2-667 2x512) AMD Athlon 64 3200+ (2),Nvidia GeForce 7600gs (256mb), 160gb....
1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
16 godina
protjeran
offline
RE: Editiranje family videa
buck kaže...

Preporuka: Sony Vegas, jako je brz, ali je dosta skup.

 Zato si ja skinem besplatnu verziju sa rapidsharea. Smijeh

PC Problems...
16 godina
neaktivan
offline
Editiranje family videa

Ne trebaš uzimati Vegas Pro, samo ćeš se izgubiti u opcijama i mogućnostima, ne vjerujem da ti treba obrada 5.1 zvuka. Postoji i Vegas Movie Studio pojednostavljena i lakša inačica koja ja usput i jeftina pa se isplati dati oko 500KN (Algoritam) ako ti je bitno i ostat legalan. Moram priznat da mi je Vegas jedini softver na Windoza koji mi fali na Macu. iMovie omogućuje još bržu obradu al mu fali opcija i ako te pukne kreativnost sputava a Final Cut je prepofesionalan i zahtjeva previše vremena za video hobista ka šta sam ja.

http://www.metacafe.com/watch/1972097/how_to_behave_on_a_forum/
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice