| Naziv teme | Pokrenuo | Poruka | Čitano | Zadnja poruka | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Koliko vam Win7 jedu memorije? |
|
the_dammed
sub 12.2.2011 22:58
|
105 | 23.664 |
uto 19.7.2011 14:48
|
|
Hal.dll BSOD |
|
mind_challenge
ned 10.7.2011 14:43
|
18 | 8.228 |
uto 19.7.2011 8:56
|
|
Windows 7/XP, savjet za kupnju |
Rainalcar
pet 24.6.2011 18:51
|
74 | 20.736 |
pon 18.7.2011 19:13
|
|
|
Nakon update-a ne može se pokrenuti |
darker123
ned 17.7.2011 18:09
|
7 | 4.924 |
ned 17.7.2011 19:09
|
|
|
Custom taskbar Windows |
|
nick_01
uto 12.7.2011 20:21
|
9 | 2.819 |
ned 17.7.2011 9:23
|
|
Windows 7 - problem sa zvukom |
Gremlin144
pet 15.7.2011 19:49
|
11 | 5.381 |
sub 16.7.2011 17:20
|
|
|
Šta ako ne aktiviram widnows ? |
Robi700
pet 15.7.2011 23:12
|
5 | 2.001 |
sub 16.7.2011 0:01
|
|
|
Izrada Windows 7 AIO instalacijskog medija |
|
F1-IVO
pet 26.11.2010 10:38
|
19 | 32.933 |
pet 15.7.2011 20:00
|
|
Windows 7 bug? |
Gremlin144
čet 14.7.2011 8:42
|
14 | 2.419 |
pet 15.7.2011 18:49
|
|
|
Win7 password recover USB |
|
micho0305
uto 12.7.2011 20:38
|
2 | 1.190 |
čet 14.7.2011 17:00
|
|
Windows 7 boot SSD - problem |
Yield
čet 14.7.2011 2:55
|
2 | 1.741 |
čet 14.7.2011 3:33
|
|
|
Servis pack3 za xp |
koriva
sri 13.7.2011 22:55
|
4 | 759 |
sri 13.7.2011 22:59
|
|
|
Windows 7 na laptop(prijenosno računalo) |
Golf 6Tdi
sub 9.7.2011 15:40
|
3 | 1.475 |
sri 13.7.2011 21:18
|
|
|
Win7 driver-pomoc |
hopa147
sri 13.7.2011 14:15
|
3 | 1.205 |
sri 13.7.2011 14:23
|
|
|
PC password |
|
SkiLLzzz
uto 12.7.2011 22:05
|
10 | 3.355 |
sri 13.7.2011 10:49
|
|
Koju verziju Win7 da instaliram?
|
hopa147
uto 12.7.2011 22:44
|
26 | 3.572 |
uto 12.7.2011 23:47
|
|
|
Kako postati administrator WIN7 |
MarioC
pet 20.5.2011 8:29
|
7 | 9.731 |
uto 12.7.2011 16:57
|
|
|
Prije instalacije windowsa, shrinkao sam.. i |
|
markomarko
pon 11.7.2011 11:48
|
15 | 1.695 |
uto 12.7.2011 1:20
|
|
Windows XP ntoskrnl.exe bootanje ?
|
|
markomarko
uto 12.7.2011 0:36
|
5 | 4.214 |
uto 12.7.2011 1:12
|
|
Ikone na radnoj površini bez teksta |
|
XVII Mini
ned 10.7.2011 20:38
|
1 | 1.685 |
ned 10.7.2011 20:38
|
|
S*ebao sam starcima windows |
Robi700
sri 6.7.2011 0:18
|
14 | 1.958 |
ned 10.7.2011 13:47
|
|
|
Problem s internet ikonicom u taskbaru |
|
GloomY
pet 8.7.2011 16:03
|
6 | 1.713 |
ned 10.7.2011 11:08
|
|
Windows 7 neće u shutdown ili sleep |
|
stoncin3
sub 9.7.2011 23:25
|
3 | 2.999 |
ned 10.7.2011 8:24
|
|
Turbo key |
|
CroatianRacer
ned 3.7.2011 23:11
|
4 | 1.578 |
sub 9.7.2011 23:55
|
|
Koji Windows 7 za moje računalo |
Golf 6Tdi
sub 9.7.2011 12:00
|
16 | 3.812 |
sub 9.7.2011 16:00
|
|
|
ScreenShot na W7 |
DRMagMa
sub 9.7.2011 0:41
|
4 | 1.656 |
sub 9.7.2011 3:52
|
|
|
ScreenShot na W7
|
DRMagMa
sub 9.7.2011 0:41
|
2 | 2.117 |
sub 9.7.2011 0:52
|
|
|
Kako zauvik endat process? |
|
markomarko
pet 8.7.2011 21:13
|
12 | 1.224 |
sub 9.7.2011 0:29
|
|
Pomoć oko windows task managera |
|
Ivanjino96
pet 8.7.2011 14:09
|
2 | 828 |
pet 8.7.2011 14:27
|
|
Molio bih savjet glede Windowsa7 |
S!gma
pet 8.7.2011 11:19
|
5 | 2.235 |
pet 8.7.2011 11:27
|
|
