Custom taskbar Windows

poruka: 9
|
čitano: 2.591
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Custom taskbar Windows

bok forumasi

imam jedno pitan je

kako da maknem one ikone otvorenih prozora u taskbaru koje kad minimiziram prozor bilo bi dobro da se ne mini. u taskbar. znaci da ne postoji toga u taskbaru, samo da je start i oni traji tamo

hvala poz

radi se o sedmici

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.7.2011 20:24 (nick_01).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Custom taskbar Windows

Ti hoces kad minimiziras neki program da ga nema uopce na taskbaru? 

- ne znam da li se to moze.

 
2 0 hvala 2
14 godina
protjeran
offline
Re: Custom taskbar Windows

Instaliraj Rocketdock i imaš opciju  da se prozori minimaliziraju u dock.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Custom taskbar Windows

Zašto bi to želio? System tray nije namijenjen za minimizirane prozore, nego za notifikaciju korisnika računala. Ipak, najjednostavnije je da potražiš pomoću pretraživača programe koji omogućavaju minimize to tray - npr. ovdje ćeš naći RBTray - pokreni programčić (32 ili 64 bitni, ovisno o Windowsima koje koristiš); lijevim klikom na minimize prozor će biti minimiziran u taskbar, dok desnim klikom na minimize u system tray.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.7.2011 11:24 (hrx).
13 godina
protjeran
offline
Re: Custom taskbar Windows
Uran 11 kaže...

Instaliraj Rocketdock i imaš opciju  da se prozori minimaliziraju u dock.

upravo zato, instalirao sam RK Launcher, slican leopardovom pa mi se sve lijepo minimalizira u njega te mi je ovo u taskbaru nepotrebno

tray me ne zanima, neka on bude i start, ko sto sam rekao ali ove ikone ne zelim u taskbaru ni kad je otvoren prozor ni kad je minimiziran..

nisam neki znalac u windowsu pa ga ne kuzim, ne znam ni sto da guglam u vezi toga ali mislim da bi trebao biti nekakav registry kljuc da se obrise i toga vise nema

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.7.2011 12:17 (nick_01).
14 godina
protjeran
offline
Re: Custom taskbar Windows
i onda imaš traku na dnu ekrana koja ničem ne služi. To su dragocjeni pikseli! Inače, možeš u Object dock staviti i tray i start gumb, pa kompletno sakriti taskbar.
Error! The signature row can't display the awesomness of this signature!
13 godina
protjeran
offline
Re: Custom taskbar Windows
trackmanijak kaže...
i onda imaš traku na dnu ekrana koja ničem ne služi. To su dragocjeni pikseli! Inače, možeš u Object dock staviti i tray i start gumb, pa kompletno sakriti taskbar.

imao bi traku na vrhu ekrana bez ikona, a dock s njima na dnu. 

kao osx

14 godina
protjeran
offline
Re: Custom taskbar Windows
pa niti osx nema tu traku da zjapi prazna. gore ima one file edit... menije. Al ak te veseli... svejedno ne možeš.
Error! The signature row can't display the awesomness of this signature!
13 godina
protjeran
offline
Custom taskbar Windows

jos uvijek tragam, prekopao sam cijeli registar...pa mora biti rijesenja za te ikone

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.7.2011 9:24 (nick_01).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice