Xiaomi Redmi Note 3

poruka: 5.327
|
čitano: 832.251
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Meni je TopOne poslao jutros tek... A tracking broj je bookiran 07.12. i 8.12. (CH-UK i UK-CRO) sa jos 2 komada u paket... 

Kinez je poslao tek danas, a mobitel narucen 01.12. uz napomenu da ne zelim cekati da se otkljuca bootloader... Onda mi je odgovorio ok, saljem isti dan... 

 

Kako god, jutros je odletio iz CHN... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
KiCo77 kaže...

Gdje je trenutno mob vama koji ste narucili preko giztopa?
Meni se od utorka do subote svakodnevno updatealo, al od subote pise da je u Parizu i nema nikakvih updateova

 Evo nakon 4 dana u Parizu sad mi se updateala lokacija, Hoersching Airport - Austrija

 

BTW jeste nasli mozda kakve dobre maskice ? 

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2015 20:33 (KiCo77).
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Nesta brljave kinezi.

Vjerovatno zbog bozicne guzvare ali nije im u redu... Dobio sam jutros poruku da je dhl-om poslano iz kine u uk i da ce trebat  6-10 radih dana i opet je nedorecen.

"Dear friend, via DHL, we sent the parcel to our uk office first and then from the uk to your adress, it's safer and faster in this way. the tracking number from

China to the UK is xxxxxxx it usually takes about 6-10 working days to arrive, but recently becouseChristmas is approaching, so the transit time might be loner

, delay 3-5 days more. Hope you will understand"

 

prije toga mi je dao dhl uk broj, i to u pon jos... a na ovom iz kine isto pise samo da je rezerviran broj... probat cu ga pritiskat malo da se izjasni tocno sta je i kako napravljeno, jer ovo je besmisleno.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Ja jos ni tracking broj nisam dobio, dok tvrdi da je poslano.
Sinoc mu poslo poruku. Nasr" se malo i odg potpuno isti i da je to do DHLa. Tj on njih ceka da jave info za broj. I ispricava se da budem strpljiv. Uzas al sta je tu je.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Koliko vas ima koji ste vec kupili navedeni mob? Ima li trenutno ikakvih problema s njime?

 

I da li ima netko od vas navedeni mob s obje aktivne sim kartice, te ga koristi podjednako koliko u privatne toliko i u poslovne svrhe.. Ima li kakvih problema u tom segmentu, te koliko traje baterija otprilike s obje aktivne kartice?

 

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Pozdrav ljudi! Evo da ja javim,i meni je stigao moj novi ljubimac :) cak i prije ocekivanog.. zasad mi je sve super i vec sam ga uspjela izgnjaviti pa se puni (baterija mi je bila na 39-40% kad mi je stigao).. super ga je za drzati i s jednom rukom i raditi na njemu,iako su neki rekla da je malo teze,ali ako netko bude imao problema s time,moze se postaviti neke stvari da vam bude lakse..
Eto.. ne znam sta da jos kazem,ja sam zadovoljna i takav je kakav je trebao biti po specifikacijama i misljenju ostalih..
 
4 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

samo testiraj bateriju pa javi koliko izdrzi pri kojem osvjetljenju ekrana

 

hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Jos nije moguce rootat i flashat rm3 na siguran nacin?

Najjeftiniji su piratski programi
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Stigao i moj primjerak...

Sada je u fazi testiranja...

 

Uskoro stize i review...

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

koliko je tocno dana trebalo da dodje po DHL?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
babobabo kaže...

koliko je tocno dana trebalo da dodje po DHL?

3 dana otkako je DHL u kini preuzeo paket...

Ali narucen mobitel bio 01.12.2015.

 

Malo su odugovlacili dok ih nisam poceo dosadjivati porukama.

Onda je odjednom proradio i tracking broj od DHL.

 

Znaci, vi koji ste od TopOne narucili... Dosadjujte im kroz inbox...

12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Sa giztopa mu je trebalo 13 dana, narucen u subotu kasno navecer, stigao danas prijepodne.

Na kraju je stigao u Ri prije mene, ja moram cekat jos par dana da mi faks zavrsi haha 

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
majdo kaže...

Koliko vas ima koji ste vec kupili navedeni mob? Ima li trenutno ikakvih problema s njime?

 

I da li ima netko od vas navedeni mob s obje aktivne sim kartice, te ga koristi podjednako koliko u privatne toliko i u poslovne svrhe.. Ima li kakvih problema u tom segmentu, te koliko traje baterija otprilike s obje aktivne kartice?

 

 Možda će supruga dobiti novi mob? 

11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Dakle.

 

Kutija je jedino sto je drugacije kod ovog Xiaomi-a - kada je u pitanju pakiranje. :D

 

Sto se tice samog uredjaja. Nigdje nista ne skripi ne skljocka. U odnosu na RN2... Uh... 

Zadnja strana je od finog materijala i ne ostaju otisci od prstiju.


Otkljucavanje mobitela pomocu otiska prsta radi savrseno i bez greske. Odlicna stvar i uistinu brza. (ako netko kaze da sporo otkljucava, ajmo probat da ja otkljucam pomocu otiska a drugi vlasnik pomocu sifre/pin-a ili "svajpanjem").

 

MIUI... Radi glatko iako sam naisao na male poteskoce sa GPlayom, koji je BTW dosao instaliran kao i hrpa kineskog crap-a... 

Play store se znao pokoji put srusiti. 

 

No to me uopce ne brine i ne dira s obzirom da znam da ce se to sve ispraviti cim se rjesi bootloader i EU DEV MIUI... :D 

 

Ovo je samo kratki osvrt. Malo detaljnije stize nakon par dana. 

Baterije sam sprzio sa 42-28% a mob je kod mene od 15h... I cijelo vrijeme nesto prckam... 

 

Mislim da ce svi koji ga uzmu biti odusevljeni. Mob je bomba.


P.S. Nekome ce se svidjeti a nekome ne... Ali, mobitel neodoljivo podsjeca na Meizu MX4 pro... Jako jako... :D

Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Uzimam onda RN3 na pocetku godine dok se jos razjasni ovo sa bootloaderom..

 

btw jel se moze kak gold verzija uzet preko giztopa? Upravo sam im poslal mail

Najjeftiniji su piratski programi
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
dudekzg kaže...
majdo kaže...

Koliko vas ima koji ste vec kupili navedeni mob? Ima li trenutno ikakvih problema s njime?

 

I da li ima netko od vas navedeni mob s obje aktivne sim kartice, te ga koristi podjednako koliko u privatne toliko i u poslovne svrhe.. Ima li kakvih problema u tom segmentu, te koliko traje baterija otprilike s obje aktivne kartice?

 

 Možda će supruga dobiti novi mob? 

 

Djevojka 

Vrag mi neda mira, pa gledam kako zamjeniti Umi eMax za RN3.. ( da napomenem da Umi radi apsolutno savršeno kao prvog dana, ali meni neda vrag mira :D )

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Super. Svi samo rijeci hvale! :) Inace sinoc sam dosadivao Top one-u i tokom noci mi poslao tracking broj koji je za kinu, medjutim tek sam sada dobio od dhl-a notifikaciju:
Shipment picked up HONG KONG - HONG KONG 04:02 2 pieces
White znaci iz kine do Hr mu trebalo kazes 3 dana? Brzo. Ja sam kineza razumio da mu toliko treba samo do Uk.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
petkovic1989 kaže...

Super. Svi samo rijeci hvale! :) Inace sinoc sam dosadivao Top one-u i tokom noci mi poslao tracking broj koji je za kinu, medjutim tek sam sada dobio od dhl-a notifikaciju:
Shipment picked up HONG KONG - HONG KONG 04:02 2 pieces
White znaci iz kine do Hr mu trebalo kazes 3 dana? Brzo. Ja sam kineza razumio da mu toliko treba samo do Uk.

Meni je u srijedu pokupljen paket u Kini. Cetvrtak je stigao u London. Preuzeo onaj Martin neki... :D I odmah poslao za ZG... Jutros stiglo u ZG a u 15h u Osijek... 

15 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Koja vam je verzija roma na mobu? Moj je dosao sa 7.0.77 tako nesto, valjda global rom jer ima masu jezika, a ne samo 2 kineska i engleski kao china verzija roma, a sto me najvise zacudilo je da ima samo osnovne aplikacije ono kalendar i to + google play, znaci bez kineskog bloatwarea ili sellerovih addova.

I knew a man who once said : Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Backdraft kaže...

Koja vam je verzija roma na mobu? Moj je dosao sa 7.0.77 tako nesto, valjda global rom jer ima masu jezika, a ne samo 2 kineska i engleski kao china verzija roma, a sto me najvise zacudilo je da ima samo osnovne aplikacije ono kalendar i to + google play, znaci bez kineskog bloatwarea ili sellerovih addova.

Moj je dosao sa 7.0.16.0. MIUI 7.0 stable

Od jezika ENG i kineski...

A sa instaliranim gPlay... I naravno hrpom kineskog smeca koje sam odmah obrisao...

 

Da li je sada moguce staviti neki EU global ROM dok je bootloader zakljucan??

Ili se mora cekati da se bootloader moze otkljucati i onda cekati xieomi.eu DEV rom?

15 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Valjda giztop ne stavlja te crap romove, treba cekati otkljucavanje bootloadera i onda dok krene izrada global, koliko sam vidio na en.miui postoje vec 2 custom roma, ali su portani sa redmi note 2 tako da ih ne bi preporucio. Zasada se moze jedino rootati i to jednostavno preko racunala samo se spoji i pokrene program na racunalu i to ga roota. http://en.miui.com/thread-190889-1-1.html

I knew a man who once said : Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
majdo kaže...
dudekzg kaže...
majdo kaže...

Koliko vas ima koji ste vec kupili navedeni mob? Ima li trenutno ikakvih problema s njime?

 

I da li ima netko od vas navedeni mob s obje aktivne sim kartice, te ga koristi podjednako koliko u privatne toliko i u poslovne svrhe.. Ima li kakvih problema u tom segmentu, te koliko traje baterija otprilike s obje aktivne kartice?

 

 Možda će supruga dobiti novi mob? 

 

Djevojka 

Vrag mi neda mira, pa gledam kako zamjeniti Umi eMax za RN3.. ( da napomenem da Umi radi apsolutno savršeno kao prvog dana, ali meni neda vrag mira :D )

 Ako češ mjenjati onda molim da daš svoje mišljenje/recenziju, baš me zanima s obzirom na njen stil korištenja koliko će joj baterija trajati, te usporedba s drugim mobačima koje si recenziro

 

 

9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

od kud si narucio?

namjeravam naruciti i volio ih ga dobiti za hrvatskim jezikom bez kineskog smeca

 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
dudekzg kaže...

 Ako češ mjenjati onda molim da daš svoje mišljenje/recenziju, baš me zanima s obzirom na njen stil korištenja koliko će joj baterija trajati, te usporedba s drugim mobačima koje si recenziro

 

Ako bude promjene, naravno da ce biti neki kratki review.. Samo je prevelika nedoumica, a i ljudi me ne dozivljavaju bas s mojim pitanjem :D

Četveroumim se između OP X, RN 3, 1+2 i LeTv.. Pa cemo vidjeti sto ce biti od svega toga.. :)

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
xarelto kaže...

od kud si narucio?

namjeravam naruciti i volio ih ga dobiti za hrvatskim jezikom bez kineskog smeca

 

 Sa giztopa 167 eura free shipping i bez carine jer salju iz francuske. Stigao je za 12 dana a drugi ce mi sada stici u pon-uto znaci tocno 2 tjedna.

I knew a man who once said : Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
majdo kaže...
dudekzg kaže...

 Ako češ mjenjati onda molim da daš svoje mišljenje/recenziju, baš me zanima s obzirom na njen stil korištenja koliko će joj baterija trajati, te usporedba s drugim mobačima koje si recenziro

 

Ako bude promjene, naravno da ce biti neki kratki review.. Samo je prevelika nedoumica, a i ljudi me ne dozivljavaju bas s mojim pitanjem :D

Četveroumim se između OP X, RN 3, 1+2 i LeTv.. Pa cemo vidjeti sto ce biti od svega toga.. :)

 odlično, tvoje recenzije su mi super

 

mislim da ekipa tek dobiva ili će im stići mobači, tek su dvojica dobila ako sam dobro pohvatao

mislim da će sad kroz tjedan dva biti puno više korisnika te s tim i puno više odgovora na pitanja (nadam se ne i puno više problema sa mobom haha)

11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Evo kratki osvrt nakon 2 dana sto je mob kod mene.

Za sada sve sljaka odlicno, i to cak na ovom "cajna" bullshit romu...

Zapravo, skoro sve sljaka ok... Klasika, problem je sa whatsapp notifikacijama koje jednostavno prestanu dolaziti... Dodju poruke tek kad otvorim whatsapp...

U "task baru" sam lockao whatsapp i viber da mi ih uopce ne cisti iz memori, i ne gasi... U securityu sam omogucio autostart...

 

Nezz vise sto da pokusam...

 

Baterija je perverzija... Znaci, ni jedan mob mi do sad nije prva dva dana izdrzao s jednim punjenjem... ma... sto dva dana... nije mi nikad ni jedan dan izdrzala baterija...

 

Senzor otiska radi odlicno.

Ekran odlican.

Touch response odlican.

Signal odlican.

Kvaliteta zvuka priliko razgovora vrlo dobra... Nema suskanja ni nista... Fali mrvu glasnoce, mozda je do mene i mog uha... ali ono, cca 10-20% da je glasnije ne bi bilo lose...

Kvaliteta izrade odlicna.

Nema random reboota i slicno... (za sada)...

WiFi ne puca.

Signal do sada ni jednom nisam izgubio ni na trenutak.

Kamera sasvim ok... Meni osobno totalno ne bitna stavka na mobitelu tako da ne obracam neku pozornost... Slike po danu su odlicne, po noci bez blica ipak malo losije nego na Samsungu A7... mogu usporediti ta 2 ws obzirom da imam ta 2... A7... ocjena za nocne bez blica, hm... 8/10... a RN3 5/10...

 

Manje vise to je to za sad...

Uskoro krece i review MI Band 1S koji cu osposobiti za koji dan...

 

 

P.S. Ako netko ima rjesenje za whatsapp i kasnjenje notifikacija, moze pomoc... hvala

Moj PC  
4 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Kupio, koristim - samo riječi hvale.

 

Ne vjerujem kako je dobar za tako malo para.

Welcome my son...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Daj skinite 8ball pool i probajte jel preskace touch kad sporo micete prst/stap..

 

Prije par tjedna sam narucil zamjenski lcd iz kine za s4mini i odma poslal natrag..

Najjeftiniji su piratski programi
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Wh1T3L10n kaže...

Evo kratki osvrt nakon 2 dana sto je mob kod mene.

Za sada sve sljaka odlicno, i to cak na ovom "cajna" bullshit romu...

Zapravo, skoro sve sljaka ok... Klasika, problem je sa whatsapp notifikacijama koje jednostavno prestanu dolaziti... Dodju poruke tek kad otvorim whatsapp...

U "task baru" sam lockao whatsapp i viber da mi ih uopce ne cisti iz memori, i ne gasi... U securityu sam omogucio autostart...

 

Nezz vise sto da pokusam...

 

Baterija je perverzija... Znaci, ni jedan mob mi do sad nije prva dva dana izdrzao s jednim punjenjem... ma... sto dva dana... nije mi nikad ni jedan dan izdrzala baterija...

 

Senzor otiska radi odlicno.

Ekran odlican.

Touch response odlican.

Signal odlican.

Kvaliteta zvuka priliko razgovora vrlo dobra... Nema suskanja ni nista... Fali mrvu glasnoce, mozda je do mene i mog uha... ali ono, cca 10-20% da je glasnije ne bi bilo lose...

Kvaliteta izrade odlicna.

Nema random reboota i slicno... (za sada)...

WiFi ne puca.

Signal do sada ni jednom nisam izgubio ni na trenutak.

Kamera sasvim ok... Meni osobno totalno ne bitna stavka na mobitelu tako da ne obracam neku pozornost... Slike po danu su odlicne, po noci bez blica ipak malo losije nego na Samsungu A7... mogu usporediti ta 2 ws obzirom da imam ta 2... A7... ocjena za nocne bez blica, hm... 8/10... a RN3 5/10...

 

Manje vise to je to za sad...

Uskoro krece i review MI Band 1S koji cu osposobiti za koji dan...

 

 

P.S. Ako netko ima rjesenje za whatsapp i kasnjenje notifikacija, moze pomoc... hvala

 

Skini AutoSyncActivator i riješit češ problem ažurirana vocapa,

vajbera i gmaila.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice