Xiaomi Redmi 3

poruka: 2.089
|
čitano: 364.834
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Mi4c došao sa Honorbuy-a sa ovim softom dolje. Sve uredno radi, ali treba mi rot. Jel mogu direktno flashat cn developer rom preko updatera ili što ? Unlock mi stiže za koji dan, hvala
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Ovaj rom
15 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

to samo ja ne mogu do sluzbene miui stranice ili je to svima?

Xiaomi Redmi 3 (Global Dev ROM 6.7.29)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Bass kaže...

to samo ja ne mogu do sluzbene miui stranice ili je to svima?

 Da, Forum je privremeno down.

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI General Moderator
8 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Pozdrav

Na china stable sam(dobio mobitel tako)
Za prebacit se na global miui8 sto trebam naprsviti ???

Treba li otkljucavati bootloader?
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
I hoce li mi opce raditi taj global miui8 (koristim redmi3 pro)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Skini Official ROM koji želiš, preimenuj u update.zip i prebaci u root folder internal storagea.

Zatim ga ručno pokreni iz Updater aplikacije > Odeš na one tri točkice  gornjem desnom kutu i onda "Choose upgrade package".

 

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI General Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Jel mogu to napraviti i za developer rom ?
12 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Ja sam tako napravio sa MIUI 7.5 China Stable ROM, bez problema flashao China Developer ROM.

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI General Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Uspio sam zeznuti svoj redmi 3s.

Pokušavao sam ga flashati sa global ROM-om pomoću uputa na stranici http://en.miui.com/a-234.html (FASTBOOT update).

TU mi je izbacilo grešku "Not enough storage is available to process this command.".

Od tada ne mogu upaliti mobitel, stalnose vri Mi logo.

 

Imate kakvu ideju što napraviti?

Ovo mi je propilično hitno, pošto bi sutra trebao na put. :-(

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Tako je jednostavno??? Pa odlicno,hvala ti


I samo dali bi trebao raditi backup prije,ili ce mi kontakti podatci i ostale stvari ostat na mobitelu?
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Jel ga možeš uopće ugasiti  i ući u download mode sa tipkom power i volume up?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Ico_Zg kaže...

Jel ga možeš uopće ugasiti  i ući u download mode sa tipkom power i volume up?

Na žalost ne.

Samo u Fastboot mode mogu (power i volume down).

MiFlash ga prepozna ali kad probam flashati javlja FAILED (remote: Critical partition flashing is not allowed).

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Tvpronlem kaže...
Tako je jednostavno??? Pa odlicno,hvala ti


I samo dali bi trebao raditi backup prije,ili ce mi kontakti podatci i ostale stvari ostat na mobitelu?

 Napravi backup za svaki slucaj, doduse kod mene je sve na Mi Cloudu tako da nemam brige.

 

 

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI General Moderator
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Imam kuhani rom. Pošto nema fastboot global stable, dal mogu stviti fastboot china stable, i onda preko update aplikacije staviti global stable?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Na en.miui ne mogu nac miui8
Odakle ste ga vi skidali?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

MIUI 8 za 3S je još u beta fazi, svaki petak izađe nova verzija, trenutno je aktualna 6.8.18 verzija, ovaj petak stiže 6.18.25.

Linkovi će biti postavljeni na MIUI forumu..
http://en.miui.com/forum-4-1.html

Što se tiče prvog flashanja i prebacivanja sa China na global rom, niti na jednom mobitelu nisam ga uspio odraditi preko update aplikacije, moralo je ići preko compa i Miflasha..

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 10:48 (Ico_Zg).
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Evo danas mi je stigao redmi 3s i sve super osim jedne stvari.

 

Ne mogu instalirat niti jednu aplikaciju s google play-a . Cijelo vrijeme pise installing i to je to.  ništa se ne događa

 

Ima netko neki savjet?

 

update:  taman što sam ovdje zatražio pomoć nekako sam rijesio problem.. sorry na spamu

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 12:48 (gedora00).
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Kako ?
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Ako pitas mene kako? E pa ne znam vise ni ja..

Prvo mi nije nikako htjelo skidat pa sam obrisao google account u postavkama i ponovno dodao.
Onda je krenilo skidat , ali samo stojalo na tome.

Obrisao sam sve podatke za google play i sacekao malo , google play se nadogradio na najnoviu verziju i sada sve radi super.

Evo ako ti to ista pomaze. :)
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Ako pitas mene kako? E pa ne znam vise ni ja..

Prvo mi nije nikako htjelo skidat pa sam obrisao google account u postavkama i ponovno dodao.
Onda je krenilo skidat , ali samo stojalo na tome.

Obrisao sam sve podatke za google play i sacekao malo , google play se nadogradio na najnoviu verziju i sada sve radi super.

Evo ako ti to ista pomaze. :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

zanima me razlika između redmi 3 pro i redmi 3s,jel netko probao oba i može li mi reći koji od ta dva odabrati pošto je razlika u cijeni jako mala?

Hvala unaprijed!

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
@Zero Cool ZG, je li to tebi telefon stigao za 6 dana, ako sam dobro razumio? Je li sada inace stigne tako brzo?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
gogych kaže...

zanima me razlika između redmi 3 pro i redmi 3s,jel netko probao oba i može li mi reći koji od ta dva odabrati pošto je razlika u cijeni jako mala?

Hvala unaprijed!

Ako ti je bitna veličina Redmi 3s - osjetno je manji, a ako ti je bitna brzina po meni redmi note 3 pro jer je vidno jači. Istina možda je do romova, jer isti ruku na srce nisu baš još ispeglani za redmi 3s, koji mi je od roma do roma radio skoro duplo bolje ili lošije, a za redmi note 3 pro to nisam sreo. Sa svim romovima radi brzo i ništa osjetno lošije nego recimo mi5 3/32 koji sam također imao. Što se tiče baterije tu su negdje. Rekao bih ista priča kao i s autima. Vjerojatno bi na Redmi 3s baterija dulje trajala sa nekim lakšim korištenjem, ali ako vrti više toga kao i da više u tim momentima troši bateriju nego redmi note 3 pro, kojem očito to ne predstavlja toliki problem zbog ipak jačeg hardvera ( a opet možda je do romova)... Osobno se vraćam na mi5 ili redmi note 3 pro, jer su ipak kad zagužva i dalje jednako brzi a redmi 3s izgura ali se osjeti da mu malo usfali daha... Što se tiče igranja igrica to je fer i korektno i na 3s ali on ipak nešto sporije učitava sve nego redmi note 3 pro mada oba koja sam imao su 2/16gb verzije, pa... U igranju nemam zamjerki i tu bih rekao da Redmi 3s ipak može dulje izgurati vremenski. Recimo u dva navrata kad sam putovao sam se igrao 5-6 sati bez prekida i kasnije još normalno koristio mob do kraja dana a svi su mečudno gledali okolo s mobitelima spojenim na punjače. :) Nemoram niti reći da je ukran onda u statistici znao pokazivati i po 9-10h OST što je ludnica od rezultata... Eto toliko od mene...

 

EDIT: Ispravljeno na Redmi note 3 pro, jer sam Redmi 3s uspoređivao s tim mobitelom. Sorry...

Pucaaaajjjj :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 9:52 (bNeo).
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
bNeo, Ti si možda mislio na redmi note 3 pro ?
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Gogo222 kaže...
bNeo, Ti si možda mislio na redmi note 3 pro ?

 UPS. Glupana. Ljudi sorry... Nisam još bio popio kavu. Ubuduće mute button before that...

Pucaaaajjjj :)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Tocno, u biti je stigao za 5 dana. Narucen je u cetvrtak kasno navecer, stigao u utorak u podne.
Dostava je bila DHL-om.

Inace uspio sam srediti problem sa flashanjem. Posto trenutno nisam uz komp javim kako sam ga rijesio u utorak :-).
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Evo ljudi jedno mozda cudo pitanje.

Zivcira li i vas ona naljepnica izna na redmi modelima ( ne znam jel prsutna na svima) znaci ona koja se bas neda odlijepiti. 

Volio bih je bas skinit da se ne vidi nista poslije. Jel itko pokusao s necim posebnim ili samo voda?

 

Hvala :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
gedora00 kaže...

Evo ljudi jedno mozda cudo pitanje.

Zivcira li i vas ona naljepnica izna na redmi modelima ( ne znam jel prsutna na svima) znaci ona koja se bas neda odlijepiti. 

Volio bih je bas skinit da se ne vidi nista poslije. Jel itko pokusao s necim posebnim ili samo voda?

 

Hvala :)

 To samo oguli i onda kasnije lagano skineš s mokrim ručnikom ili slično.

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI General Moderator
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
gedora00 kaže...

Evo ljudi jedno mozda cudo pitanje.

Zivcira li i vas ona naljepnica izna na redmi modelima ( ne znam jel prsutna na svima) znaci ona koja se bas neda odlijepiti. 

Volio bih je bas skinit da se ne vidi nista poslije. Jel itko pokusao s necim posebnim ili samo voda?

 

Hvala :)

 Polako i pažljivo i odljepio sam ju gotovo cijelu. Ostalo je samo ljepila na oba kraja, a to sam bez problema skinio s onom "čarobnom" krpom.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice