Xiaomi Redmi 3

poruka: 2.089
|
čitano: 358.118
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Pozdrav,

 

Moj mob je s Giztop-a i na njemu je njihova varijacija rom-a, zanima me da li mogu skinuti noviju varijantu rom-a s en.miui.com za redmi 3 i da li je sigurna instalacija tog rom-a bez obzira na zaključani bootloader, jer ne bih htio završiti s brickanim mobitelom ...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Evo da prijavom prve probleme s mobitelom. Pri pozivima se zvuk jako stišao tako da se teško čuje sugovornik iako je u postavkama pojačano do kraja. Ušao sam u onaj njihov engineering mode i tamo testirao zvučnik, isto se slabo čuje, NK može se samo testirati, ne pojačati. Isto tako se trajanje baterije jako smanjilo. Prvi puta trajala 2 dana s 11 sati sot, a drugi puta samo jedan dan s 2 i pol sata sot. Treći put je također za jedan se potrošila do 30% iako nije puno korišten.

Za prvi problem sam vidio na forumima da su s prethodnim modelima ljudi znali imati isti problem koji nisu uopće uspjeli riješiti.

Je li tko napravio OTA update koji se pojavio? Jedino mi pada na pamet factory reset ili clean cache iz recoverya...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
AmonZero kaže...

Zanima me kakav je GPS na ovom modelu ?

Također dali postoji neki kupon koji se može iskoristit prilikom kupovine na xiaomiforsale ?

Izgleda da postoji ovo, nadam se da nije ograničeno samo na narudžbe iz Poljske.

https://www.xiaomiforsale.com/pl/content/29-benefits

7,5E popusta iznad 110E

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Ja sam odradio OTA update odmah kad mi je iskočila notifikacija - skoro odmah nakon prvog boot-a. Nikakvih problema za sad, bateriju punio jednom potpuno i jednom kad je mobitel prvi put upaljen. Ne razgovaram baš pa još nisam zamjetio da bi bilo problema sa zvučnikom. I dalje sam impresioniran koliki je ovo value for money.

 

Što se trošenja baterije tiče, jesi se poigrao sa settingsima pod Battery&performance - Manage apps battery usage? Ja sam na standard postavci, ali ja sam i prilično "nezahtjevan" korisnik za bateriju.

10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
njofra13 kaže...

Pozdrav,

 

Moj mob je s Giztop-a i na njemu je njihova varijacija rom-a, zanima me da li mogu skinuti noviju varijantu rom-a s en.miui.com za redmi 3 i da li je sigurna instalacija tog rom-a bez obzira na zaključani bootloader, jer ne bih htio završiti s brickanim mobitelom ...

i mene zanima isto.s obzirom da jošp nemam taj telefon zanima me kao znate da je zaključan bootloader.sorry na glupom pitanju!!?

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Probat ću večeras OTA update instalirati pa ću vidjet. Ako se zvuk ne popravi factory reset, a ako ni onda ne znam što dalje, velik je problem je, ne može se normalno razgovarati. Baterija će se popraviti vjerujem, neka aplikacija sigurno smeta.

Nije ni meni jasno za flashanje, pretpostavljam da se ne može fastboot-om flashati jer je zaključan bootloaderom, iako na forumima ljudi pišu upite da treba flashati u fastboot modeu...
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
espltd kaže...
njofra13 kaže...

Pozdrav,

 

Moj mob je s Giztop-a i na njemu je njihova varijacija rom-a, zanima me da li mogu skinuti noviju varijantu rom-a s en.miui.com za redmi 3 i da li je sigurna instalacija tog rom-a bez obzira na zaključani bootloader, jer ne bih htio završiti s brickanim mobitelom ...

i mene zanima isto.s obzirom da jošp nemam taj telefon zanima me kao znate da je zaključan bootloader.sorry na glupom pitanju!!?

 Xiaomi prema novoj politici sve mob-ove šalje sa zaključanim bootloaderom ...

10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
njofra13 kaže...
espltd kaže...
njofra13 kaže...

Pozdrav,

 

Moj mob je s Giztop-a i na njemu je njihova varijacija rom-a, zanima me da li mogu skinuti noviju varijantu rom-a s en.miui.com za redmi 3 i da li je sigurna instalacija tog rom-a bez obzira na zaključani bootloader, jer ne bih htio završiti s brickanim mobitelom ...

i mene zanima isto.s obzirom da jošp nemam taj telefon zanima me kao znate da je zaključan bootloader.sorry na glupom pitanju!!?

 Xiaomi prema novoj politici sve mob-ove šalje sa zaključanim bootloaderom ...

 i što to konkretno znači???ne možeš stavljati novi rom ili???

13 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

u opisu itema na aliju pise ovo: Please noticed we do not send sealed box.because we must open box to do "Quality Control",flash the Multi-language ROM and install Google play!

 

jel ja onda mogu radit official update kad mi dodje, tipa ovaj par postova povise ili nista ne smin dirat? ne mislin na minjanje roma nego jednostavno kad mi iskoci popup

HŽV
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
sosta kaže...
AmonZero kaže...

Zanima me kakav je GPS na ovom modelu ?

Također dali postoji neki kupon koji se može iskoristit prilikom kupovine na xiaomiforsale ?

Izgleda da postoji ovo, nadam se da nije ograničeno samo na narudžbe iz Poljske.

https://www.xiaomiforsale.com/pl/content/29-benefits

7,5E popusta iznad 110E

 

 Buy more that 110 EUR and you using our sale voucher 7,5 EUR, just type in your order code: "MYXFS"*

And if you planning bigger purchase more than 296 EUR, you will receive with this code 15EUR back! Just using code: "MIUIXFS"*

*Valid only for 2 or more items in the basket

12 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

ekipa kakav vam je taj mobitel? Razmisljam da ga kupim za nekih 1500kn preko njuskala, mada mi zet nesto govorio da ga on nije uzeo jer mu nesta fali ili ima, nisam ga bas skuzila..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Mislim da je odličan za te novce, no ne zn koliko je za nekoga tko ne zna primjerice flashati novi ROM ili potražiti riješenje ako nešto ne štima. Software je malo specifičan u odnosu na standardni Android
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Hoces rec da mob ne radi out-of-the-box?
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
djigibao kaže...
Hoces rec da mob ne radi out-of-the-box?

 Nije istina. Ovisi gdje kupiš. Uzeo s giztopa i radi ko urica bez ikakvog čačkanja.

15 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Vi koji već neko vrijeme imate redmi 3, kako ste zadovoljni s njim ? Dali imate kakvih problema ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Naravno da radi out of the box. No moj primjerice nije imao Playstore instaliran niti hr tipkovnicu, također nema HR jezik, samo kineski i engleski. Ako se pojavi neki problem, il treba nešto podesiti poželjnije je da se kupac takvog mobitela malo više kuzi u tematiku.

Imate već dojmove ranije napisane, supruga koristi mobitel, zadovoljna je, osim tog sa zvukom kod poziva, no vjerujem da ću naći rješenje za to.

Mislim da je mobitel value for the money, no da nije baš za svakoga.
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Trenutno koristim mobitel bez hrvatske tipkovnice i bez hrvatskog jezika tak da mi to nije nikakav problem. Više sam mislio dali ima nekih hardverskih problema koji se nemogu riješit instalacijom negog programćića i slično

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Hardverskih problema ne bi smio imati niti jedan novi mobitel, neovisno o proizvođaču. Hardverski problem se riješeva zamjenom dijelova bio to Xiaomi, LG, Samsung, Apple. Mobitel je brz, ekran super, baterija odlična, sve fluidni radi, nema nekih zastajkivanja, glasno reproducira glazbu, IR senzor radi OK...
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Pozdrav!

Planiram kupiti ovaj mob djevojci pa me zanima ima li problema oko softvera i zakljucanog bootloadera kao kod Redmi Note 3?

Takodje vidim da na geekbuying-u ima verzija sa grafickim adreno 405 cipom: Link (i ta verzija je in stock) dok ima na presell verzija sa Mali T720:Link 2

 

Zanima me oni koji posjeduju ovaj mob, koja je kod njih verzija i ima li kakve razlike?

 

Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.2.2016 13:44 (BugFanNo1).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Naručio mobitel 25.2. (četvrtak) sa xiaomiforsale,no još nemam tracking. Koliko traje otprilike da daju tracking number?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Ja nisam ni dobio tracking number. Mobitel stigao 4. dan od narudžbe.
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Sa xiaomiforsale uglavnom moras traziti da ti daju tracking number jer samostalno ce ti jako rijetko dati
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

je li xiaomiforsale daje kakve popuste? jer su skuplji nego giztop, a opet neda mi se čekati 10-15dana pa zato razmisljam kod xiaomiforsale uzeti..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Miki_16 kaže...

je li xiaomiforsale daje kakve popuste? jer su skuplji nego giztop, a opet neda mi se čekati 10-15dana pa zato razmisljam kod xiaomiforsale uzeti..

  Imaš malo iznad moj post u vezi popusta. Ako uzmeš 2 ili više proizvoda....

15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Nekoliko postova iznad imaš odgovor...

Kolega me preduhitrio

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.2.2016 20:47 (AmonZero).
12 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

ma vidjela sam to, ali ako sam dobro skuzila netko ej rekao da to za poljsku vrijedi ili tak nest 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Mislim da bi trebalo biti iskoristivo i kod nas. Ak sumnjaš, možeš poslat mail supportu, vjerujem da će ti brzo odgovorit.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

evo ide ipak :D

 

dečki hvala vam puno :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.2.2016 20:59 (Miki_16).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Pojavio se opet na giztop.com, ali po malo višoj cijeni sad (165 USD).

Ima li možda kakav aktualni kupon za njih?

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.3.2016 9:44 (hrcbrc).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Da,ali kao preorder

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice