Xiaomi Pocophone F1

poruka: 1.535
|
čitano: 394.431
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
mile59 kaže...
KASA kaže...
MASVA kaže...

moraš postaviti prvo neku zaštitu, pin npr

 Pa imam postavljen uzorak. Kako da onda otključavanje sa prstom?

 pa vjerojatno ako ti ne prepoznaje prst uđeš sa šifrom ili ako ga netko drugi pokuša otključavati prstom da ga traži šifru na kraju.

 A skužil sam da ne treba ništ postavit nego samo stisneš senzor s prstom.

5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Da li ste probali gcam na pocu?

 

Kamera je jedina stvar zbog koje se dvoumim kod ovog moba. Ako je ovo toliko unaprijeduje rad kamere onda nemam kaj razmisljat. Iskustva?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Kregol kaže...

Da li ste probali gcam na pocu?

 

Kamera je jedina stvar zbog koje se dvoumim kod ovog moba. Ako je ovo toliko unaprijeduje rad kamere onda nemam kaj razmisljat. Iskustva?

 Kamera je i bez toga odlicna, pogotovo nakon zadnjeg updatea, a gcam koristim bas u mracnim situacijama gdje se poco losije snalazi. Evo npr gcam vs stock.

13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Danas sam našao više članaka koji potvrđuju da je MIUI 10 stable za poco krenuo. OVO je jedan od članaka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Ima ga već za skinuti na Miui forumu:

 

http://en.miui.com/thread-4391501-1-1.html

 

To je za sve koji upgrejdaju sa 9.6.25.0. (MIUI 9) na 10.0.4.0. (MIUI 10)

 

Probao sam ga instalirati i radi super 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.11.2018 12:36 (Verbum).
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Evo samo da napišem da sam ipak poslušao savjet tu sa foruma, ponovo naručio F1 sa Mi Global Store i na kraju stigao za 13 dana. Jako sam zadovoljan mobitelom osim što se moram naviknut na pisanje na njemu (Na a5 mi nekako laške bilo, valjda zbog boljeg ekrana nezz).

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Osjetljivost i lag na rubovima ekrana dosta hebe kod pisanja.
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Pocophone f1 6/64gb, 2550 kn sancta domenica,tko hoće hr garanciju.

Na aliexpresu 6/128 gb 2100 +100kn poštarina ukupno 2200,dostava iz italije bez davanja u roku 3,4 dana

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Global Version Xiaomi POCOPHONE F1 POCO F1 6GB 128GB Snapdragon 845 Mobile Phone 6.18'' Full Screen Dual AI Camera LiquidCool CE
https://s.click.aliexpress.com/e/cFNqFPlW

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1
  1. Kome se ne žuri sad će biti velika ponuda novih mobitela na njuškalu,s obzirom da je kraj godine,i i da se produžuje pretplate,pa cijene padaju poprilično zbog prevelike ponude.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

u santa domenici je neka vikend akcija, 15% na šajomi, pa se pokofon može dobit za 2500kn.

 

Jedno pitanjce ako fejs radi fejs unlocka promjenim regiju, jel to nešto bitno mjenja?

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Pislje kaže...

u santa domenici je neka vikend akcija, 15% na šajomi, pa se pokofon može dobit za 2500kn.

 

Jedno pitanjce ako fejs radi fejs unlocka promjenim regiju, jel to nešto bitno mjenja?

 

Ako mjenjaš samo zbog face unlocka stavi na npr belgiju.

Ako ti trebaju teme sa theme storea onda moraš na bosnu ili indiju.. i evo ti reklama. Ok, možeš ih se riješiti da vratiš, ali ponekad se teško daju pa moraš se malo zezati.

10 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

ovo u sancte je odlicna cijena tko zeli na rate i da ima jamstvo u hr.

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
death_zombi kaže...

Evo samo da napišem da sam ipak poslušao savjet tu sa foruma, ponovo naručio F1 sa Mi Global Store i na kraju stigao za 13 dana. Jako sam zadovoljan mobitelom osim što se moram naviknut na pisanje na njemu (Na a5 mi nekako laške bilo, valjda zbog boljeg ekrana nezz).

 Ja sam imao istu situaciju baš nakon A5, naviknut ćeš se za 4 do 7 dana 

8 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

navodno miui 10 smanjuje taj lag na rubovima.

Ne da mi se još zezati pošto moram prokljuviti kako najlakše upgrejdati, a ostaviti twrp i root.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Cesare kaže...

Pocophone f1 6/64gb, 2550 kn sancta domenica,tko hoće hr garanciju.

Na aliexpresu 6/128 gb 2100 +100kn poštarina ukupno 2200,dostava iz italije bez davanja u roku 3,4 dana

 U Sancti upišeš kod za 10% sa newslettera, te je onda cijena 2295kn, ali samo za plaćanje odjednom.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2018 22:25 (BOGDO).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Alfa_R kaže...

navodno miui 10 smanjuje taj lag na rubovima.

Ne da mi se još zezati pošto moram prokljuviti kako najlakše upgrejdati, a ostaviti twrp i root.

 

 Imaš neki official info ili? Odakle to navode?

8 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Simke8.1 kaže...
Alfa_R kaže...

navodno miui 10 smanjuje taj lag na rubovima.

Ne da mi se još zezati pošto moram prokljuviti kako najlakše upgrejdati, a ostaviti twrp i root.

 

 Imaš neki official info ili? Odakle to navode?

 

A ljudi su neki reportirali na MIUI forumu....

Tako da sve ostaje na nadi.. no, na note 5 su to isto smanjili kroz neki update pa se nadam da će i tu....

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Ma ne znam evo, čitam na Redditu kažu da ne popravlja, neki kažu da popravlja... Čekam ovaj OTA update k'o ručak poslije posla, ali ništa pa ništa, sad se cimam da napravim update prek kompa il ne.

 

EDIT: Našao sam način kako da se odradi preko mobitela sve. Potrebno je samo skinuti ROM sa official stranice na uređaj, ući u Ažuriranje sustava i stisnuti na tri točkice u desnom kutu. Odabrati manualno i pronaći gdje je skinuto na mobitelu. Baš sam ga instalirao i ispoliran je malo taj edge touch, ali mi i dalje jednom u 10 puta izbaci krivo. Bolje išta nego ništa :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 21:36 (Simke8.1).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Simke8.1 kaže...

Ma ne znam evo, čitam na Redditu kažu da ne popravlja, neki kažu da popravlja... Čekam ovaj OTA update k'o ručak poslije posla, ali ništa pa ništa, sad se cimam da napravim update prek kompa il ne.

 

EDIT: Našao sam način kako da se odradi preko mobitela sve. Potrebno je samo skinuti ROM sa official stranice na uređaj, ući u Ažuriranje sustava i stisnuti na tri točkice u desnom kutu. Odabrati manualno i pronaći gdje je skinuto na mobitelu. Baš sam ga instalirao i ispoliran je malo taj edge touch, ali mi i dalje jednom u 10 puta izbaci krivo. Bolje išta nego ništa :)

 Jel se gubi sve ili ostaje kao nadogradnja? Mislim jel se mora na tvorničke postavke vraćati?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Ma ostane sve, samo se boota sa MIUI 10. Na primjer ne vidim notifikacije u gornjem lijevom uglu iako mislim da bi trebao. Notification bar je puno bolje izveden po meni, vidi se postotak baterije, uređaj radi još fluidnije generalno govoreći. Nemam više problem sa onim refresh rate crtama na kameri. Sve u svemu, samo hrabro Xiaomi, ja sam već sad zadovoljan, a mislim da od sada ide samo bolje :)
8 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Ako je stable rom onda nema još notifikacija. To je u beti još.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Aha, to objašnjava jedini minus koji sam pronašao.
Na prošlom MIUI mi se San Andreas malo malo crashao. Bilo je dosta iritantno i mislio sam da je do igre. Igrao sam oko pola sata sada na maxed out detaljima i nema crasha, tako da sam kao malo dijete sada :D Idem neki maraton lupit
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Daj molim te link di si ga skinuo. Da ne tražim sad. Još sam novi u Xiaomi svijetu. Hvala.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Je stavio netko Xiaomi eu rom? Znam da sam na drugim mobitelima imao uvijek taj ali me zanima jeli bolji šta za razliku od službenog global?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
ToNi185 kaže...

Je stavio netko Xiaomi eu rom? Znam da sam na drugim mobitelima imao uvijek taj ali me zanima jeli bolji šta za razliku od službenog global?

 Koristim ga ja, jako je slican globalu, ali evo sto sam primjetio par razlika:

 

- nema zezanja sa regijama, sve je dostupno

- nigdje nema reklama

- maknute sve bloat xiaomi i google app (pa ti biraj koje ces)

- notifikacije se pokazuju gori ljevo

- nezz koliko je bitno, ali antutu mi daje oko 10k vise nego na globalu

 

S time da je zadnja eu beta bazirana na android 9, al nisam ju jos probao.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
acarnoje kaže...

Daj molim te link di si ga skinuo. Da ne tražim sad. Još sam novi u Xiaomi svijetu. Hvala.

 Evo frende link: http://bigota.d.miui.com/V10.0.4.0.OEJMIFH/miui-blockota-beryllium_global-V9.6.25.0.OEJMIFD-V10.0.4.0.OEJMIFH-931a14f8bc-8.1.zip

15 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Simke8.1 kaže...
acarnoje kaže...

Daj molim te link di si ga skinuo. Da ne tražim sad. Još sam novi u Xiaomi svijetu. Hvala.

 Evo frende link: http://bigota.d.miui.com/V10.0.4.0.OEJMIFH/miui-blockota-beryllium_global-V9.6.25.0.OEJMIFD-V10.0.4.0.OEJMIFH-931a14f8bc-8.1.zip

 Evo skinuo i ja, sve radi i to stvarno izgleda jos bolje i ljepse... Hvala na linku!

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Ma radi kao urica, ako imate 20 minuta vremena napravite to, stvarno se isplati.
14 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Eto naručio i ja sa honorbuya. Koliko se dugo čeka za otključavanje bootloadera?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice