Xiaomi Mi Note 10

poruka: 233
|
čitano: 62.761
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Xiaomi Mi Note 10
16 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Baterija na Note 10 bi trebala bit odlična?

Čitao rivju na gsmareni, al tam baš nisu nešto ekstra oduševljeni s baterijom usprkos velikom kapacitetu baterije..

"The Mi Note 10 scored a very good endurance rating of 95 hours and had great times when it comes to making calls and watching videos. The web browsing drains more battery than we expected, while the standby consumption is higher than average. We suspect the new MIUI 11 might be responsible for the lower than expected standby and web browsing times and we hope Xiaomi improves the performance with a software update".

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2020 15:38 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Od baterije sam i ja ocekivao vise, dobijem 6 sati sot sa 100% brightness, upaljenim AOD, ukljucen BT, NFC i iez ikakvih stednji...ako ekran prigusim na cca 80% i upalim stednju moze i 8 sati...daleko je to od loseg, ali uz takav kapacitet ocekivao sam malo vise...kako god, tesko ta ce ju netko iscjediti od ujutro do navecer.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2020 17:12 (ocean77).
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10
Nego da priupitam, jel može Mi Note 10 po brzini konkurirat recimo, P30/P i sličnima?

Negdje nailazim da zna malo zaštekat a dost njih veli da je mob brz.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
Pa treba bi. U čemu ti zapinje?
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
Mojojo kaže...
Pa treba bi. U čemu ti zapinje?

 Nemam ga, pa pitam.

10 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

U svakodnevici je brz kao i Poco (S845), sve je fluidno i brzo.

Jedino gdje vidim da bi dobro dosao brzi procesor je fotkanje u 108 MP...treba mu sec do dvije za to...u 27 MP mode je ok.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Od danas dostupan Android 10 za Beta testere, dodan je i Global Dark mode.
Nisam primijetio još nekakve novosti, sada radim factory reset pa da provjerim kakva je optimizacija, i baterija nakon ažuriranja.

Xiaomi Mi MIX3 5G
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
Cromaki kaže...

Od danas dostupan Android 10 za Beta testere, dodan je i Global Dark mode.
Nisam primijetio još nekakve novosti, sada radim factory reset pa da provjerim kakva je optimizacija, i baterija nakon ažuriranja.

 

 

Kada bi mogao sluzbeno?

12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Potrajat će par mjeseci dok dođe na Global Stable ROM.

Xiaomi Mi MIX3 5G
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
zvonac kaže...

Baterija na Note 10 bi trebala bit odlična?

Čitao rivju na gsmareni, al tam baš nisu nešto ekstra oduševljeni s baterijom usprkos velikom kapacitetu baterije..

"The Mi Note 10 scored a very good endurance rating of 95 hours and had great times when it comes to making calls and watching videos. The web browsing drains more battery than we expected, while the standby consumption is higher than average. We suspect the new MIUI 11 might be responsible for the lower than expected standby and web browsing times and we hope Xiaomi improves the performance with a software update".

Na zadnjem testu je rasturila konkurenciju. Moguće da su popravili potrošnju nadogradnjama.

 

14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 10

Malo istražujem mobitele sebi, bio sam siguran da bi uzeo p30 ili p30 pro, sad vidim ovaj Xiaomi, ide li to u usporedbu s dva maloprije navedena moba?

Kamera mi se čini dobra, baterija brutalna, što je s procesorom, kvalitetom prikaza slike, performanse u sustavu?

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
explorer 4 kaže...

Malo istražujem mobitele sebi, bio sam siguran da bi uzeo p30 ili p30 pro, sad vidim ovaj Xiaomi, ide li to u usporedbu s dva maloprije navedena moba?

Kamera mi se čini dobra, baterija brutalna, što je s procesorom, kvalitetom prikaza slike, performanse u sustavu?

 

 

Mob je super, imam ga preko mjesec dana.

Zamjerka jedino ide na procesor kod upotrebe kamere kome je bitna apsolutna brzina.

Kamera je super, fotke odlicne, video takodjer, ali nije za one koji zele najbrzu kameru...tu ti je P30 PRO bolji.

Za ostale stvari procesor je potpuno dostatan za bilo koji zadatak, ja ne primjetim neku razliku u odnosu na S845.

Baterija je odlicna.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10

mislim da je p30 pro u svakom pogledu bolji mob, čak i za fotografiju. i sam sam se dvoumio između p30 pro i oneplus 7t, na kraju sam uzeo zadnji zbog 90hz oled ekrana, jer mi fotografija nije br 1.

Halo Bing! Kako bratac?
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 10

Je je, malo sam se zadao jutros pa uspoređivao, fotografirao itd., kompletniji je Huawei ipak, tako da se odlučujem za njega. Hvala svima ipak :)

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Gledajuci striktno kameru, Xiaomi je ukupno bolji.

Bolja glavna kamera, 2X kamera (P30 PRO ju nema vec ima 5X sto je preusko), makro kamera, bolji video.

 

Prednosti Huaweia je brza kamera i nocna fotografija na automatici dok se manualno sa Xiaomiem opet moze vise izvuci u bilo kojoj situaciji.

 

Od ostaloga, Xiaomi ima bolju bateriju i autonomiju, Huawei bolji SOC i nesto brze punjenje.

 
3 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 10

Pozdrav,

 

Da li se isplati kupiti ovaj mobitel za 3000 kn koliko je trenutno na ekupi?

Dvoumim se nekako između njega i P30. Ista cijena. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
Po meni isplati, u svemu je bolji od p30 osim u procesoru
 
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
gudeljenator kaže...

Pozdrav,

 

Da li se isplati kupiti ovaj mobitel za 3000 kn koliko je trenutno na ekupi?

Dvoumim se nekako između njega i P30. Ista cijena. 

 Ne isplati. Inferioran procesor, sporiji otisak prsta, losiji battery life, losija zoom kamera, tezi, nema ip certifikat, fotke imaju problem s fokusom, nocni nacin i dalje inferioran huaweiu.

 

Uzeo bi radije p30 pro. A imao samo oba.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10

I ja bih uzeo P30 PRO, ali mi je ipak je preskup..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
gudeljenator kaže...

Pozdrav,

 

Da li se isplati kupiti ovaj mobitel za 3000 kn koliko je trenutno na ekupi?

Dvoumim se nekako između njega i P30. Ista cijena. 

Isplati, gotovo u svemu je daleko bolji od P30, jedino je malo veći i teži, gotovo sve ostalo je na strani Mi Note 10.

 

Mi Note 10:

- daleko bolja baterija

- vrhunski set kamera, puno bolje kamere nego na P30

- AMOLED display

- dual SIM

- brzo punjenje 30W

- odličan top mid-range SoC

15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 10

Jel itko imao sličan problem - kad fotkam sa stock kamerom, google photos prvo kreira kao neki thumbnail file od 0,7MP i onda kasnije uploada 16MP ali zadrži obje fotke? A s gcam-om nema tog problema tj ne dupliciraju se fotke 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10

Kupio. Mobitel je top. Za sad nemam prigovora 😁

16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
Se isplati prelazak sa P30 Pro na ovaj mob? Malo mi je dosadio Huawei.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.4.2020 18:05 (HAL).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
HAL kaže...
Se isplati prelazak sa P30 Pro na ovaj mob? Malo mi je dosadio Huawei.

Je li se isplati u kojem smislu? Financijski? :)

Ne vidim što bi dobio s tim osim drugi uređaj ukoliko ti je taj baš dosadio.

 

P30 Pro je flagship, Mi Note 10 je uređaj više srednje klase, sa flagship kamerama i odličnom baterijom.

16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
Ma iskreno oko nekog korisničkog zadovoljstva 😀
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
HAL kaže...
Ma iskreno oko nekog korisničkog zadovoljstva 😀

Ukoliko se voliš igrati s kamerama i napredniji si korisnik (koristiš manual / pro mode za fotkanje) onda bi ti Mi Note 10 mogao biti zanimljiv uređaj nakon P30 Pro u protivnom ne vidim da ćeš nešto posebno dobiti zamjenom.

16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
Da i meni se tak čini, tražim dalje.
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
HAL kaže...
Se isplati prelazak sa P30 Pro na ovaj mob? Malo mi je dosadio Huawei.

 

Meni su kamere bolje na Mi Note 10, imao sam oba. 

Jedina zamjerka mi je procesor i to iskljucivo za fotkanje...sa gcam je nesto brzi, ali ipak se osjeti da treba brzi procesor. 

Po svemu ostalom Mi Note 10 je top mobitel, baterija je vrhunska...da je unutra S865 ja bi i dalje imao taj mob i vjerojatno nebi razmisljao o drugom najmanje godinu dana. 

12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 10

Navodno se Xiaomi Mi Note 10 prestaje proizvoditi, tako da tko ga želi sad mu je prilika ugrabiti primjerak dok ih još ima u prodaji.

Malo čudna informacija obzirom da nam sutra stiže "lite" verzija.

 

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_note_10_lite-10183.php

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10
Da ovdje priupitam.. Zanima me ergonomija samog mobitel u ruci, jel nezgrapan, veliki itd?

Kakav je zvučnik, kolko sam vidio na gsm areni, baš se nije nešto pokazao na njihovom testu..
Kakva je kvaliteta zvuka u slušalici?
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Xiaomi Mi Note 10
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice