XP postavljena šifra za login i ne prihvaca ju?

poruka: 7
|
čitano: 7.209
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
XP postavljena šifra za login i ne prihvaca ju?

kao sto vidite iz naslova ... znaci postavljena je sifra za login u windowse ali osoba nije stavila pitanje i windowsi su postavili njezinu sifru kao pitanje i kad ju ukuca ovaj ne prihvaca ... kako da resetiram sifru tj da ju maknem najbrze i najbezbolniije !! hvalaaa

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
XP postavljena šifra za login i ne prihvaca ju?

Da bi se logiro na windows sigurno trazi sifru, a buduci da nemos bez sifre logovat se.Udzi preko SAfe moda u komp ne trazi ti tad sifru.I potom u Control panelu vrsi promejene na user acc.Bar sam tako ja radio probaj.

http://s3.ba.battle-knight.org/index.php?loc=hire&ref=MjAzNA==
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
XP postavljena šifra za login i ne prihvaca ju?

ili jos jednostavnije: upali komp normalno i kada se pojavi da ukucaš šifru pritisni Ctrl+Alt+Del

i onda u polje upiši Administrator, a polje za šifru ostavi prazno

i uđeš odeš u Control Panel ->User Accounts i uzmi taj račun gdje je šifra i jednostavno pritisneš Delete password

Moja kanta: Intel Pentium DualCore E2180 2.00 GHz o/c 2.50 GHz, 2 GB rama, Gainward GeForce 8500GT
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: XP postavljena šifra za login i ne prihvaca ju

hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... rijeseno....

nema gaaa...
16 godina
neaktivan
offline
RE: XP postavljena šifra za login i ne prihvaca ju
xxxxx kaže...

ili jos jednostavnije: upali komp normalno i kada se pojavi da ukucaš šifru pritisni Ctrl+Alt+Del

i onda u polje upiši Administrator, a polje za šifru ostavi prazno

i uđeš odeš u Control Panel ->User Accounts i uzmi taj račun gdje je šifra i jednostavno pritisneš Delete password

 a zasto mislis da administratorski account nema password???? to je ogromni sigurnosni propust i to sigurno nije pametno ostavljati prazno!
15 godina
offline
XP postavljena šifra za login i ne prihvaca ju?

Pa najvjerojatnije nema

iako sam ja na svoj stavio...

Moja kanta: Intel Pentium DualCore E2180 2.00 GHz o/c 2.50 GHz, 2 GB rama, Gainward GeForce 8500GT
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: XP postavljena šifra za login i ne prihvaca ju

Imas program na Bugu s kojim to možeš riješiti.

Procesor: AMD Athlon 64 X2 4200+ Matična: MSI K9N Neo V2 Grafička kartica: MSI Nvidia 8400GS 512MB RAM: 2GB HDD: Maxtor 160GB Monitor: Philips 190CW Kućište: Coolmaster OS: Windows Vista Ultimate SP1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice