Windows XP njemacki na hrvatski jezik

poruka: 11
|
čitano: 12.511
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Windows XP njemacki na hrvatski jezik

Dobia sam laptop iz njemacke i cijeli je na njemackom. Sad ga nikako ne mogu stavit na hrvatski. Proba sam sve moguce nacine, ali nikako ne funkcionira i zato vas molim da mi pomognete jer ne mogu se nikako snac na njemackom!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows XP njemacki na hrvatski jezik
16 godina
online
Re: Windows XP njemacki na hrvatski jezik
Sistemski preduvjeti

Podržani operacijski sustavi: Windows XP

• Podržani operacijski sustavi: 32-bitna engleska verzija sustava Windows XP s paketom nadopuna Service Pack 2 (SP2)

13 godina
offline
Re: Windows XP njemacki na hrvatski jezik
Old Iggy kaže...
Sistemski preduvjeti

Podržani operacijski sustavi: Windows XP

• Podržani operacijski sustavi: 32-bitna engleska verzija sustava Windows XP s paketom nadopuna Service Pack 2 (SP2)

U tome i je problem. Ja sam proba instalirat englesku verziju, ali opet nece :(. I da napomenem imam Windows xp sp3.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows XP njemacki na hrvatski jezik
Coder256 kaže...

U tome i je problem. Ja sam proba instalirat englesku verziju, ali opet nece :(. I da napomenem imam Windows xp sp3.

Kak neće? Sve se može ,samo prvo moraš obrisati particiju s Windowsima i (eventualno ,ako postoji) Recovery particiju.

 

A to ćeš najbrže i najbolje napraviti s nekog Linux Live CD-a ,u Gparted-u.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
13 godina
offline
Re: Windows XP njemacki na hrvatski jezik
kizo2703 kaže...
Coder256 kaže...

U tome i je problem. Ja sam proba instalirat englesku verziju, ali opet nece :(. I da napomenem imam Windows xp sp3.

Kak neće? Sve se može ,samo prvo moraš obrisati particiju s Windowsima i (eventualno ,ako postoji) Recovery particiju.

 

A to ćeš najbrže i najbolje napraviti s nekog Linux Live CD-a ,u Gparted-u.

To bi moglo funkcionirat kad ja ne bi ima na toj particiji samo windows, ali ja iman slike, programe... Zapravo sve mi je na toj particiji. Ima li neki drugi nacin ?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows XP njemacki na hrvatski jezik
Coder256 kaže...

To bi moglo funkcionirat kad ja ne bi ima na toj particiji samo windows, ali ja iman slike, programe... Zapravo sve mi je na toj particiji. Ima li neki drugi nacin ?

Backup svega bitnoga na vanjski disk (ili na drugu particiju ,koju možeš kreirati u tom istom Gpartedu) - slike ,muzika ,filmovi. Možeš u biti backupirati cijeli svoj user folder sa svim podacima i svim podešavanjima programa.

 

Sami programi su najmanji problem.

 

Ili se pomiri s njemačkim jezikom.

 

Tvoj izbor.

 

 

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.12.2012 23:33 (kizo2703).
16 godina
offline
Windows XP njemacki na hrvatski jezik

probaj ovo:

 

http://jekkilekki.wordpress.com/2009/01/05/changing-os-languages-in-windows-xp/

 

postavi na engleski na default i onda probaj hrvatski language pack instalirat

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2012 16:24 (Wolverine).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows XP njemacki na hrvatski jezik
Wolverine kaže...

probaj ovo:

 

http://jekkilekki.wordpress.com/2009/01/05/changing-os-languages-in-windows-xp/

 

postavi na engleski na default i onda probaj hrvatski language pack instalirat

Fala ti, uspilo je. Ali nije mi sve prevedeno još nešto mi je ostalo na njemačkom. Npr. kopirat, zalijepiti, svojstva i tako to... To mi je sve na njemačkom, pa ako neko zna neki potpuniji hrvatski language pack (potpuni) molio bi da ovamo stavi link pa da mi cijeli windows bude na hrvatski :D

16 godina
offline
Re: Windows XP njemacki na hrvatski jezik
Coder256 kaže...
Wolverine kaže...

probaj ovo:

 

http://jekkilekki.wordpress.com/2009/01/05/changing-os-languages-in-windows-xp/

 

postavi na engleski na default i onda probaj hrvatski language pack instalirat

Fala ti, uspilo je. Ali nije mi sve prevedeno još nešto mi je ostalo na njemačkom. Npr. kopirat, zalijepiti, svojstva i tako to... To mi je sve na njemačkom, pa ako neko zna neki potpuniji hrvatski language pack (potpuni) molio bi da ovamo stavi link pa da mi cijeli windows bude na hrvatski :D

čuj, na toj stranici i piše da neke stvari ostanu na jeziku koji je bio. jedini pravi način ti je reinstalacija windowsa pa pri njoj postaviti jezik koji želiš.

13 godina
offline
Re: Windows XP njemacki na hrvatski jezik
Wolverine kaže...
Coder256 kaže...
Wolverine kaže...

probaj ovo:

 

http://jekkilekki.wordpress.com/2009/01/05/changing-os-languages-in-windows-xp/

 

postavi na engleski na default i onda probaj hrvatski language pack instalirat

Fala ti, uspilo je. Ali nije mi sve prevedeno još nešto mi je ostalo na njemačkom. Npr. kopirat, zalijepiti, svojstva i tako to... To mi je sve na njemačkom, pa ako neko zna neki potpuniji hrvatski language pack (potpuni) molio bi da ovamo stavi link pa da mi cijeli windows bude na hrvatski :D

čuj, na toj stranici i piše da neke stvari ostanu na jeziku koji je bio. jedini pravi način ti je reinstalacija windowsa pa pri njoj postaviti jezik koji želiš.

Znan, ali prije je bar ono kad stisnes desni klik negdi, pa ono kopiraj, zalijepi, itd. je bilo na hrvatski, a sad nije ni to :(

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice