Windows 7 problem iskljucen administratorov nalog

poruka: 14
|
čitano: 5.046
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problem iskljucen administratorov nalog

Pozz!

Imam Win 7 ultimate, 32 bita.

Ovako, imao sam normalan ukljucen admin nalog. Instalirao sam vmware workstation i onda me je nervirala

ikonica akaunta pri paljenju kompa, pa sam nasao kako da to iskljucim. Nesto sam izgleda zbrzio o onda sam izgubio prava

admina. Ustvari admin je disabled, a ja ga ne mogu nikako enable-ovati jer nemam prava, nemam prava ni svoj nalog ubaciti

u grupu admina. Jednostavno nemam pravo nista. Nalazio sam svakakva rjesenja na netu ali ljudi ne kontaju da ne mogu to

uraditi jer nemam prava. Pokusao sam u safe mode udjem onda idem log off i dobijem administrator nalog, ali mi trazi password

koji ne znam, nisam nikakav password stavio prilikom dizanja sistema, pokusam bez passworda nece opet, pokusam staviti admin, administrator, Admin, Administrator.... ali nece nikako. Pomagajte ako neko zna....

 

Pozz

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problem iskljucen administratorov na

Potpuno ista stvar se i meni dogodila kad sam "prčkao" nešto za promjenu teme desktopa ili nešto slično. Sad uopće ne mogu pristupati u My Computer, My Documents te u određene dijelove Control Panela. Zanimljivo je da u dva otvorena računa to sve mogu...

Ne znam kako otkloniti taj nedostatak, savjetovali su mi da upišem "troubleshooting" kad otvorim start no ništa se ne događa!!??

Možda je potrebno isključiti neki proces...zna li netko šta poduzeti??

fak
13 godina
offline
RE: Windows 7 problem iskljucen administratorov na

Možete li napraviti System Restore? Stavite screenshot procesa iz Task Managera.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.7.2010 16:52 (deadman).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problem iskljucen administratorov na
blueseyes kaže...

Pozz!

Imam Win 7 ultimate, 32 bita.

Ovako, imao sam normalan ukljucen admin nalog. Instalirao sam vmware workstation i onda me je nervirala

ikonica akaunta pri paljenju kompa, pa sam nasao kako da to iskljucim. Nesto sam izgleda zbrzio o onda sam izgubio prava

admina. Ustvari admin je disabled, a ja ga ne mogu nikako enable-ovati jer nemam prava, nemam prava ni svoj nalog ubaciti

u grupu admina. Jednostavno nemam pravo nista. Nalazio sam svakakva rjesenja na netu ali ljudi ne kontaju da ne mogu to

uraditi jer nemam prava. Pokusao sam u safe mode udjem onda idem log off i dobijem administrator nalog, ali mi trazi password

koji ne znam, nisam nikakav password stavio prilikom dizanja sistema, pokusam bez passworda nece opet, pokusam staviti admin, administrator, Admin, Administrator.... ali nece nikako. Pomagajte ako neko zna....

 

Pozz

Na hirens boot cdu imas nekoliko alata za micanje passworda. Kad skines pass moci es uci na admin nalog i onda radi sta hoces. 

:)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problem iskljucen administratorov na
logic kaže...
blueseyes kaže...

Pozz!

Imam Win 7 ultimate, 32 bita.

Ovako, imao sam normalan ukljucen admin nalog. Instalirao sam vmware workstation i onda me je nervirala

ikonica akaunta pri paljenju kompa, pa sam nasao kako da to iskljucim. Nesto sam izgleda zbrzio o onda sam izgubio prava

admina. Ustvari admin je disabled, a ja ga ne mogu nikako enable-ovati jer nemam prava, nemam prava ni svoj nalog ubaciti

u grupu admina. Jednostavno nemam pravo nista. Nalazio sam svakakva rjesenja na netu ali ljudi ne kontaju da ne mogu to

uraditi jer nemam prava. Pokusao sam u safe mode udjem onda idem log off i dobijem administrator nalog, ali mi trazi password

koji ne znam, nisam nikakav password stavio prilikom dizanja sistema, pokusam bez passworda nece opet, pokusam staviti admin, administrator, Admin, Administrator.... ali nece nikako. Pomagajte ako neko zna....

 

Pozz

Na hirens boot cdu imas nekoliko alata za micanje passworda. Kad skines pass moci es uci na admin nalog i onda radi sta hoces. 

Pokusao sam sa hirens bootCD ali NE DOZVOLJAVA, NEMAM PRAVA. Ja vise ne znam sta bih, necu da formatiram particiju, hocu neko drugo rjesenje da nadjem....

16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problem iskljucen administratorov na

Sta si tacno pokusao? Trebas dici istem sa hirens boot cd-a i onda imas erd comander i jos nekoliko alata za reset passworda. Tamo ti ne moze reci da nemas prava jer win nije ni dignut.

:)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problem iskljucen administratorov na
logic kaže...

Sta si tacno pokusao? Trebas dici istem sa hirens boot cd-a i onda imas erd comander i jos nekoliko alata za reset passworda. Tamo ti ne moze reci da nemas prava jer win nije ni dignut.

Mislis boot-abilno da dignem sistem sa hirens-a??

16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problem iskljucen administratorov na

Da, on je bootabilan.

:)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problem iskljucen administratorov na
logic kaže...

Da, on je bootabilan.

E majstore uspio sam! Svaka ti cast! Hvala mnogo! Pozdrav!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 problem iskljucen administratorov na

Imas tipku hvala ;)

Drago mi je da si uspio.

:)
13 godina
offline
Windows 7 problem iskljucen administratorov nalog

imam windows 7 64 bit,imam problem  s racunalo pa desni klik pa se pojavi upravljaj i kad kliknem ljevi klik nemogu uc u upravljanje s hardovima jednostavno dobijem ovo.zanima me sto bih trebao tu ucinit da se vrati u normalu.pomoc{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 7 problem iskljucen administratorov na
fight kaže...

imam windows 7 64 bit,imam problem  s racunalo pa desni klik pa se pojavi upravljaj i kad kliknem ljevi klik nemogu uc u upravljanje s hardovima jednostavno dobijem ovo.zanima me sto bih trebao tu ucinit da se vrati u normalu.pomoc{#}

http://www.teckler.com/en/QuaseHelpDesk/Removing-Context-Menu-Platinum-48620

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 15:09 (Marko :D).
13 godina
offline
Re: Windows 7 problem iskljucen administratorov na
Marko :D kaže...
fight kaže...

imam windows 7 64 bit,imam problem  s racunalo pa desni klik pa se pojavi upravljaj i kad kliknem ljevi klik nemogu uc u upravljanje s hardovima jednostavno dobijem ovo.zanima me sto bih trebao tu ucinit da se vrati u normalu.pomoc{#}

http://www.teckler.com/en/QuaseHelpDesk/Removing-Context-Menu-Platinum-48620

ok imali neko rjesenje na hrvatskom ovo na en kad se prevede na hrv nista mi nije jasno sve je nekako izvrnuto.{#}

16 godina
offline
Re: Windows 7 problem iskljucen administratorov na

u osnovi na tom linku piše:

u searchu windowsa potraži datoteku ShellMenu.exe, bit će u direktoriju programa sa kojim se instalirao Context Menu Platinum, zapamti koji je to program i deinstaliraj ga, to bi trebalo ukloniti Context Menu Platinum, restartaj komp i uđi u safe mod windowsa i obriši direktorij programa sa kojim se instalirao Context Menu Platinum, opet restart i normalno uđi u windowse

 

i ubuduće dobro pazi kod instalacije programa da se ne instaliraju bedastoće koje često dolaze sa besplatnim programima

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice