Instalacija više OS-eva na jedan USB?

poruka: 6
|
čitano: 1.697
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Instalacija više OS-eva na jedan USB?

Kupio sam USB od 512GB,i sad želim ga napraviti korisnim i staviti više windowsa na njega,našao sam i program koji to radi (WinSetupFromUsb),ali zanima me jedno,pošto ja taj USB ne želim samo koristiti za instalaciju već i za prenošenje filmova,slika,programa itd.,zanima me jel mogu kada instaliram win na stik,dali mogu te sve fajlove od windowsa staviti u jedan folder,npr. windows 10,i onda na stik normalno prebaciti što želim,hoće li instalacija raditi kako treba ako potrpam sve fajlove u jedan folder? 
Jer ne želim zbrku datoteka da moram pol sata tražiti gdje je što,ovako windows foldere da ne diram i gotovo.

 

Znači na slici su te datoteke koje bih ja stavio u folder Windows 10 - hoće li to onda raditi kako treba?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Instalacija više OS-eva na jedan USB?

Ufffff...

Jako teško, rijetko  tko zna to napraviti da šljaka.

Vjeruj mi, radio sam u data recovery firmi  godinama.

Ali, budući  si kolega forumaš, evo, samo za tebe, mogu ti ja to napravit džabe.

Pošalji mi stick, složim ti u roku 2 radna dana.

Kruha i igala...
14 godina
offline
Instalacija više OS-eva na jedan USB?

Može se, ja nedavno složio multiboot usb :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Instalacija više OS-eva na jedan USB?
softwaremaniac kaže...

Može se, ja nedavno složio multiboot usb :)

 Znači mogu instalirati windows 10 na usb,i napraviti folder "Win10" i sve te fajlove ubaciti tamo? 

 

I onda instalirat i Win7 i onda sve te fajlove potrpat također u neki folder?  

7 godina
offline
Re: Instalacija više OS-eva na jedan USB?
XBoot je dobar program za multiboot usb, a imaš i YUMI, Easy2Boot kao alternative.

Probaj sva tri pa vidi s kojim se lakše snalaziš, imaš detaljne upute za korištenje na netu.
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Instalacija više OS-eva na jedan USB?
filipvk1000 kaže...
softwaremaniac kaže...

Može se, ja nedavno složio multiboot usb :)

 Znači mogu instalirati windows 10 na usb,i napraviti folder "Win10" i sve te fajlove ubaciti tamo? 

 

I onda instalirat i Win7 i onda sve te fajlove potrpat također u neki folder?  

Ja sam radio s YUMI-jem.

Ne, ne možeš. Ja sam programe integrirao u iso i dodao silent switches za unattended install.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice