Office Online

poruka: 6
|
čitano: 1.038
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Office Online

Mislin da ovo niko nije napisa, unaprid se ispričavan ako je, također se ispričavan ako ovo ne spada u ovaj podforum.

 

Microsoft je pokrenuo uslugu korištenja office online samo uz uvijet da imate instaliran microsoft office 2010 na računalu. Više o tome na ovom linku

Za korištenje su dostupni word, excell, power point i one note. Sve dolaze u dosta smanjenim verzijama, čak manjim i od starter verzije. Formati se spremaju u novom formatu, na mjestu sky drivea. Moguće je pohraniti do 2gb podataka te dijeliti sa kolegama pomoću windows live računa.

 

Evo par slika kako to izgleda.

 

Na svijetu postoji 10 vrsta ljudi. Oni koji znaju binarni sustav i oni koji neznaju.
Moj PC  
1 0 hvala 4
16 godina
offline
RE: Office Online
sirka666 kaže...

Mislin da ovo niko nije napisa, unaprid se ispričavan ako je, također se ispričavan ako ovo ne spada u ovaj podforum.

 

Microsoft je pokrenuo uslugu korištenja office online samo uz uvijet da imate instaliran microsoft office 2010 na računalu. Više o tome na ovom linku.

Za korištenje su dostupni word, excell, power point i one note. Sve dolaze u dosta smanjenim verzijama, čak manjim i od starter verzije. Formati se spremaju u novom formatu, na mjestu sky drivea. Moguće je pohraniti do 2gb podataka te dijeliti sa kolegama pomoću windows live računa.

 

Evo par slika kako to izgleda.

 

koji će mi K office na netu, ako ga MORAM imat na kompu, i shodno tome ga mogu automatski tamo i koristit?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Office Online

Živjeli Google Docs !!!

(Nisam sigurna, ali mislim da se samo za korištenje nekih funkcija treba imati instaliran office inače osnovno učitavanje, editiranje i preuzimanje je dostupno svima. Jedini uvjet je Live račun)

 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: Office Online
nixass kaže...

koji će mi K office na netu, ako ga MORAM imat na kompu, i shodno tome ga mogu automatski tamo i koristit?

 

GigaGirl kaže...

Živjeli Google Docs !!!

(Nisam sigurna, ali mislim da se samo za korištenje nekih funkcija treba imati instaliran office inače osnovno učitavanje, editiranje i preuzimanje je dostupno svima. Jedini uvjet je Live račun)

 

Moguće je da san ja tu pogriješija nešto, ispričavan se, nisan baš sve dobro čita i provjerija.

Na svijetu postoji 10 vrsta ljudi. Oni koji znaju binarni sustav i oni koji neznaju.
16 godina
offline
RE: Office Online
sirka666 kaže...
nixass kaže...

koji će mi K office na netu, ako ga MORAM imat na kompu, i shodno tome ga mogu automatski tamo i koristit?

 

GigaGirl kaže...

Živjeli Google Docs !!!

(Nisam sigurna, ali mislim da se samo za korištenje nekih funkcija treba imati instaliran office inače osnovno učitavanje, editiranje i preuzimanje je dostupno svima. Jedini uvjet je Live račun)

 

Moguće je da san ja tu pogriješija nešto, ispričavan se, nisan baš sve dobro čita i provjerija.

  ma ne nisam ja tebe komentirao.. nego tu činjenicu ako će trebat imat i office na kompu.. tada online verzija gubi smisao..

no, moguće je da ima neka kombinacija i sa live accountom

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Office Online

Office Online sam koristila ovako:

Dobila sam mailom dokument u Wordu koji sam trebala malo editirati i odlučila isprobati Online Word (inače uvijek koristim Google Docs). Prvo sam učitala dokument u SkyDrive i pohranila u lokalnom folderu za dokumente (inače koristim SkyDrive 25 gb besplatno) i otamo sam dobila opciju za čitanje odnosno uređivanje dokumenta u Online Wordu. Jednostavno sam napravila što sam trebala i spremila ga ponovno u SkyDrive (jer mi je trebala kopija) i također preuzela dokument i poslala dalje.

To je bilo prije nekih mjesec dana i radilo je sve OK s obzirom da nemam instaliran niti jedan Office paket na računalu. Neću tvrditi da je sto posto još uvijek tako, ali korisničko ime i lozinka s Hotmaila omogućili su mi besplatno korištenje Worda (naravno u nešto oslabljenom izdanju, neke funkcije nedostaju, ali vjerovatno neće in biti potrebne običnom korisniku).

 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice