Obama objavio rat piratima

poruka: 157
|
čitano: 18.362
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Obama objavio rat piratima
Da, vidis kako je Avatar opljačkan.
Mislis da me je briga jer imam 1 zvjezdicu??
 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Obama objavio rat piratima
Caviar kaže...

Koja je stvarna cijena auta koji je sišao s trake?

  Vecina novih auti su pokriveni kaskom tako da vlasnik ne bi izgubio nista. Osiguravajuca kuca gubi, ali i oni su puni para tako da nema veze jel?!

 

Studio napravi film i ulozi recimo 30 miliona dolara. Ajmo sad zamislit da svi zivi skinu film i pogledaju. Bacenih 30 milijuna dolara sta nije tako? Znaci ekipa se znojila par mjeseci ili godinu dana za bezveze. Mogli su dobiti puno vece place za to, ali su naravno dobili manje zbog interneta.

 

Ali nema ni to veze jer im nitko nije maznuo orginal materijal jel!??! Ajde molim te..

 

Uzmi da ti tako napravis nesto...mucis se mjesec dana sa frendovima da to sklepate nekako i ekipa ti to masovno skida i nitko ne placa nista ( ne zaboravi da si trosio lovu usput na hranu svaki dan i ne znam sta sve ne). Ne bi poludio? I tako se ti pocnes zaliti negdje da to nije ok, a ekipa ti kaze "ma boli me za te kretene" necu ja za taj njihov software dat 10-20-30 € ili koliko vec. Ma puko bi samo tako...

  Kakve veze ima cijena auta s trake. Isto tako ako auto ukradeš napravio si štetu osiguranju, ali to za posljedicu ima dizanje cijene osiguranja, pa si zapravo napravio štetu svim budućim osiguranicima, ali to nije važno. Važno je ono što sam ti gore opisao:

 

Ne možeš smatrati da bi svako tko je skinuo piratski film taj isti kupio ili pogledao u kinu. Kod glazbe jer to možda još izraženije. U nekim slučajevima čak postoji obrnuta veza: čuo, vidio, instalirao pirata, zaključio da je kvalitetno, pa platio.

Nitko ne kaže da piratstvo ne nanosi štetu, ali je činjenica da ta šteta nije tolika kolikom se prikazuje već da se piratstvo koristi kao alibi za opravdati neuspjeh.

 

Kao budući programer razumijem to što govoriš, treba se boriti protiv piratstva, ali treba i u tome imati granicu inaće ćeš sam sebi napraviti veću štetu nego ti pirati rade.

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
15 godina
protjeran
offline
Obama objavio rat piratima

Boli brige obamu za gluposti ja mislim da on ima i pametnijeg posla nego se brinuti o piratstvu.

Živjelo piratstvo!

I live to die another day
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Obama objavio rat piratima

20.5 milijardi dolara?

Na razvoj višenamjenskog lovca F-35 su dosad potrošili 300 milijardi i još nije ušao u upotrebu (a čini mi se da i neće tako uskoro).

Po meni je taj avion totalni promašaj pošto su mogli modificirati F-22 i dobiti puno bolji višenamjenski avion.

Tko visoko leti, štedi gorivo.
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Obama objavio rat piratima
MrBlc kaže...

  Isto tako ako auto ukradeš napravio si štetu osiguranju, ali to za posljedicu ima dizanje cijene osiguranja, pa si zapravo napravio štetu svim budućim osiguranicima, ali to nije važno.

 

 

Kada ukradeš igru napravio si štetu igraćoj industriji i napravio štetu svim budućim igračima (Analne zaštite, više cjene, ziheraški projekti, više igara za konzole, itd)

14 godina
offline
RE: Obama objavio rat piratima
Dr. Zoidberg kaže...
MrBlc kaže...

  Isto tako ako auto ukradeš napravio si štetu osiguranju, ali to za posljedicu ima dizanje cijene osiguranja, pa si zapravo napravio štetu svim budućim osiguranicima, ali to nije važno.

 

 

Kada ukradeš igru napravio si štetu igraćoj industriji i napravio štetu svim budućim igračima (Analne zaštite, više cjene, ziheraški projekti, više igara za konzole, itd)

Ovo boldano pogotovo...

Kadir beneath Mo Moteh
14 godina
offline
RE: Obama objavio rat piratima

znate što je problem ovog svijeta svi bi htjeli sve mukte,ne bi nitko propao da koji put ode do kina ili kupi cd ili film,svi se žale kako su filmovi i glazba skupi ,a za hardver imaju dovoljno para i tad taj hardver zloupotrebljavaju da bi mogli još besplatnog sadržaja pogledati ili poslušati,imaju za i7 procesor, a nemaju dovoljno novaca za kupiti 2 cd-a preko amazone uk tamo bar nisu skupi ima ih sa dostavom po 70 kn,a i karta za kino nije skupa tako da ne stoji tvrdnja mi piratiziramo jer je sve skupo

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
neaktivan
offline
Obama objavio rat piratima

Opet seru ovi Ameri kojima vlast grca u parama(a ne u dugovima). Pa da su svi u Americi bogati i da kupuju originale zašto bi onda postojali pirati zato što Amerika ima velik broj stanovnika i nemaju svi para. Inače gamerska industrija zarađuje sasvim dovoljno i još na neki način uživaju u izradi igara dok neki ljudi rade duplo teže poslove kako bi dobili mrvice spram onog koliko ovi zarađuju, a što se tiče glazbene industrije te filmske koje gomilaju u parama jer danas gotovo svaki film ima svoje fanove, a isto vrijedi za glazbenike koji vani zarađuju velik novac, a ako i ne zarađuju ko im kriv što se guraju di im nije mjesto jer danas bi svi htjeli zaradit na drugima te pjevati na playback i srat na usta.

BC2 ingame:Croat-hunter
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Obama objavio rat piratima

Obami je pametnije da se brine oko nafte a ne ovim stvarima.

Waiting for Mafia II ---> 24.08
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Obama objavio rat piratima

Netko je odbio prvih par brojeva od troška ratova kojih SAD vodi i izmislio gubitke od piratstva. Zijev -.-

 

Kad će taj torrenthr proradit...

 

Err, radi. Happy torrenting ;)

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 22:55 (Sum_of_all_fears).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Obama objavio rat piratima
Dr. Zoidberg kaže...
MrBlc kaže...

  Isto tako ako auto ukradeš napravio si štetu osiguranju, ali to za posljedicu ima dizanje cijene osiguranja, pa si zapravo napravio štetu svim budućim osiguranicima, ali to nije važno.

 

  Kada ukradeš igru napravio si štetu igraćoj industriji i napravio štetu svim budućim igračima (Analne zaštite, više cjene, ziheraški projekti, više igara za konzole, itd)

Ovo boldano je odgovor igraće industrije na piratstvo, a zapravo može dovesti samo do više piratstva. Radi se zatvoreni krug umjesto da se nađe nekakav model od kojeg će profitirati i industrija i legalni kupci. Jedan primjer je jednostavnija zaštita i dodatni sadržaji koji se dobijaju prilikom puno sigurnije registracije preko neta. Onaj tko u tom slučaju ne bi kupio orginal taj ne bi ni igrao ukoliko ne bi bilo pirata. Nije ni tu situacija savršena, ali definitivno bolja od sadašnje situacije u kojoj se više resursa troši na razvijanje zaštite nego na samu igru, a ne kraju legalni igraći imaju više problema od ilegalnih.

 

Kad već uspoređujemo s autima ovo što igraća industrija radi je kao da zapale auto jer im je netko probio gumu.

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
15 godina
neaktivan
offline
RE: Obama objavio rat piratima

 Kakve veze ima cijena auta s trake. Isto tako ako auto ukradeš napravio si štetu osiguranju, ali to za posljedicu ima dizanje cijene osiguranja, pa si zapravo napravio štetu svim budućim osiguranicima, ali to nije važno. Važno je ono što sam ti gore opisao:

 

Ne možeš smatrati da bi svako tko je skinuo piratski film taj isti kupio ili pogledao u kinu. Kod glazbe jer to možda još izraženije. U nekim slučajevima čak postoji obrnuta veza: čuo, vidio, instalirao pirata, zaključio da je kvalitetno, pa platio.

Nitko ne kaže da piratstvo ne nanosi štetu, ali je činjenica da ta šteta nije tolika kolikom se prikazuje već da se piratstvo koristi kao alibi za opravdati neuspjeh.

 

Kao budući programer razumijem to što govoriš, treba se boriti protiv piratstva, ali treba i u tome imati granicu inaće ćeš sam sebi napraviti veću štetu nego ti pirati rade.

Ima veze "auto sa trake" jer netko spominje cijene. Kao preskup je i ta cijena filma/muzike je obicna pljacka. Zbog toga su primjeri auta i iphone-a. Sve je to skupo za krajnjeg kupca , ali kako ekipa to ne moze "skinuti" kupuju i sute jer nema druge.

 

Jako su male sanse da je netko skinuo, poslusao, vidio da je dobro i kupio. Takvih ljudi ima totalno malo...

 

Pa bas i neces napraviti stetu borbom. Uvijek su tu neke promocije ili nagradne igre. Podjelit ce se nesto besplatno da se procuje okolo o tom proizvodu.

Na Amazonu mozes poslusati 20-30 sec pjesme. Negdje mozes i na radiu cuti tako da nije bas da kupujes macka u vreci.

 

I vjeruj mi da su stete jako velike..pogotovo na ovako malom trzistu.

 

@blackalbum je fino rekao.. Ima se za i7 proc, ali ne za ovo.

16 godina
protjeran
offline
Obama objavio rat piratima

Dat nigga be trippin ballz fo sho.

 

Imate ponudu i potražnju. Ekipa skida filmove i glazbu jer može a ponekad se ne mogu naći neki stariji filmovi i glazba nego da ih netko ripa sa VHS-a, bete, vinila i kazeta. Nije to crno-bijelo područje da se samo tako mogu propisivati zakoni koji odgovaraju jednoj strani (kapitalistima) nauštrb drugih (korisnika).

 

Nisam lud da ovim našim lopovima od trgovca dam 500 kuna za Alien Kvadrilogiju ili koliko je već bila kad je izašla a na Amazonu dođe 30 baksa, da ne spominjem PS3 igre. Ukoliko me nešto zanima, a nemam para za kupiti original film ili glazbu ili je nemoguće naći recimo na Amazonu, skinut ću sa teh interweba i ne zanima me moraliziranje.

 

Imam na Steamu original igre, sa Stalker Černobilom sam popušio patch i zato neću kupiti onaj Clear Sky, Fallout 3 DLC me ne zanima itd. Tako da sada ako mi se igra, imam stare kvalitetne naslove na rasprodaji (GOG, Sold Out) a ova nova reciklirajuća smeća me ne zanimaju, isto vrijedi i za filmove i glazbu. Piraterija je dobar filter kojim se odvaja žito od kukolja, kome se svidi nešto, taj će i kupiti ako ima mogućnosti, usput ne zagađuje svoj sistem krekovima.

 

Bolje bi bilo da objavi rat spammerima.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Obama objavio rat piratima

ako je najavljen film u kinu, nema šanse da ga kod kuće gledam.Zašto ? glupog li pitanja, pa moraš biti defektaš da ti je bolje gledat u maloj sobici sa malim tv-om bez ikoga dok u kinu imaš live audience i double mega flat screen tv sa 500 inča ako ne i više. + popocorn i pića i zamračenje prostorije, bolje zvučno pokriče itd.

Filmska industrija na meni sigurno ne gubi.No moram priznati da ni nevolim kupovati filmove jer cijene nekada stvarno prijeđu sve granice.Ali ipak.....online shopping makes things cheaper and easier :D

Za glazbu ni neznam kako je skinuti na netu.Mislim znam jednu, ali cijeli album ili izvođaća.....nzm, znam za neke programe ali sve je to jedan po jedan.od glazbe 95% kupljeno ili dobiveno.Ugl. cd i dvd naravno.Igre kupim one koje znam da mi se isplate i koje znam da ću igrati.Npr CoD, Age 3 itd.

A programi......uhh, tu sam Jack Sparow Cool

Dont bug me!
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2010 2:44 (pbandov).
 
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Obama objavio rat piratima
blackalbum kaže...

znate što je problem ovog svijeta svi bi htjeli sve mukte,ne bi nitko propao da koji put ode do kina ili kupi cd ili film,svi se žale kako su filmovi i glazba skupi ,a za hardver imaju dovoljno para i tad taj hardver zloupotrebljavaju da bi mogli još besplatnog sadržaja pogledati ili poslušati,imaju za i7 procesor, a nemaju dovoljno novaca za kupiti 2 cd-a preko amazone uk tamo bar nisu skupi ima ih sa dostavom po 70 kn,a i karta za kino nije skupa tako da ne stoji tvrdnja mi piratiziramo jer je sve skupo

hahah pa malo razmisli,kupis i7 proc kojeg mozes koristit 4 godine

dok igru predjes 1 ili mozda 2 puta i dosadi ti i sta ces onda prodat

jedino to.Zato komponente ne mozes nikako usporedjivat sa igrama.

born to be gamer
15 godina
neaktivan
offline
RE: Obama objavio rat piratima
brhgzugfewu kaže...

hahah pa malo razmisli,kupis i7 proc kojeg mozes koristit 4 godine

dok igru predjes 1 ili mozda 2 puta i dosadi ti i sta ces onda prodat

jedino to.Zato komponente ne mozes nikako usporedjivat sa igrama.

Znaci oni bi trebali samo radit igre i djelit ih besplatno da mi mozemo odigrat jednom i to je to?!

 

Jel bi maznuo negdje taj i7 da znas 100% da te nitko nece uhvatit?

14 godina
offline
RE: Obama objavio rat piratima
Caviar kaže...
brhgzugfewu kaže...

hahah pa malo razmisli,kupis i7 proc kojeg mozes koristit 4 godine

dok igru predjes 1 ili mozda 2 puta i dosadi ti i sta ces onda prodat

jedino to.Zato komponente ne mozes nikako usporedjivat sa igrama.

Znaci oni bi trebali samo radit igre i djelit ih besplatno da mi mozemo odigrat jednom i to je to?!

 

Jel bi maznuo negdje taj i7 da znas 100% da te nitko nece uhvatit?

Ko nebi?Belji se

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
14 godina
protjeran
offline
Obama objavio rat piratima

Ima nekih naravno koje bi support-ao.

 

Buckethead-ov album bi kupio, mozda par filmova.

 

Ali sve ostalo NE, jer je bezobrazno skupo.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Obama objavio rat piratima
rocker55555 kaže...
Caviar kaže...

 

Jel bi maznuo negdje taj i7 da znas 100% da te nitko nece uhvatit?

Ko nebi?Belji se

Eto ga.. Osmijeh

 

Za skidanje znate da nitko nece ni pitati, pa se i dalje to normalno radi. Zapravo je to na tolikoj razini kod nas da je postalo legalno u nasim glavama i cim netko kaze "bit ce kazni" odmah se svi cude i krizaju.

 

Zamisli da mozes tako i sve te komponente "nabavit" na isti nacin i da svi to tako radimo. Dodje jedan dan prijedlog zakona da ce se ubuduce kazneno gonit za takve stvari i svi kazemo " pa jeste normalni necu ja dat 2500kn za taj procesor ". To je pljacka. Namigiva

 

Ionako Intel dovoljno zaradi na drugim trzistima tako da im ovo nije nista jel?!

14 godina
neaktivan
offline
Obama objavio rat piratima

Trebalo bi se boriti protiv piratstva, ali pristup koji trenutno industrija ima je totalno kriv i jedini koji ispaštaju su ljudi koji legalno kupuju sadržaj.

 

Pogledajte primjer Blu-Raya i HDMI-a, toliko se trude ograničiti to sve a svi gledaju BDripove. Tko jedini ispašta? Pošteni korisnici, BD playeri su ograničeni na niže rezolucije preko analognih konekcija da se ne bi moglo kopirati nekud, nemoguće je koristiti one uređaje koji bi prekopirali BD disk na hard za kasnije gledanje itd. A pirati skidaju, gledaju kako god hoće preko kakve god konekcije hoće kada god hoće i imaju manje problema od poštenih korisnika koji plaćaju po 200 kuna originalni Blu-Ray film. Baš zbog tog idiotizma je ta industrija i zaslužila da ih se pljačka.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Obama objavio rat piratima

Ovi koji brane autore neka i dalje troše gomilu para na originale i neka nas koji volimo nešto i skinuti s neta puste na miru jer nemamo svi para. Di bi ja došao kada bi jednom mjesečno kupio neki original pa treba se i napit u subotu i imat za podosta toga pametnijeg od video igara ono što mi se sviđa to kupujem, a ostalo skinem jer nemože svaka igra zaslužiti istu cijenu kao cod serijal, battlefield itd.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BC2 ingame:Croat-hunter
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Obama objavio rat piratima

Nisi me razumio ali nema veze jer intelektualci uvjek nadju neku

usporedbu i opravdanje.

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Obama objavio rat piratima

hej ljudi, polako, nemojte tako.Ta piraterija stvarno nije u redu, vidi se kako ljudi u holivudu i raznorazni vlasnici korporacija pate.Vidi ih se kako ridaju u svojim ferarijima, poršeima, ili kako nemaju novaca za sedmu vikendicu na bahamima.Katastrofa.

 

Teško je to kada "poštenim i mukotrpnim radom" "zaradiš" u godinu dana jedno deset, dvadeset ili više milijuna dolara.Izigravajući pred kamerom ovo ili ono, ili kada producent visi po partijima skupljajući lovu za budući projekt, čovjek se isto "teško naradio".

 

A napose je teško igračkoj industriji koja isto tako očekuje zarade od stotina milijuna dolara za dvije tri godine "težačkog rada" uz klimicu i pivicu.Težak rad indeed.

 

Osvrnuo bih se samo na prijašnje postove gdje se tvrdi da ukoliko ekipa skine neki film pa ne ode u kino odmah slijedi financijski krah ljudi koji su "teško radili na projektu".Nije istina.Ljudi koji su namjeravali pogledati film u kinu to će i učiniti, a oni koji nemaju za kino skinuti će film sa neta.

"Filmaše težake" jedino treba brinuti treća manje zastupljena grupica ljudi koja odlući skinuti i ocijeniti film doma pred malim ekranom prije nego što se odluči iskipati pare za kino, pa ako je film stvarno loš e onda ništa od kina.Ali ponavljam takvih je manji broj.A isto je i sa muzikom, ukoliko je netko fan kupiti će cd, a ako nije ne će ga kupiti, nego onak skuplja muziku na netu ko hrčak.

 

Bottom line is.Ko nema love neće kupiti, a onaj ko ima hoće.I ne tu ne mislim da ekipa koja ima plaću 2500 nema a oni koji imaju 4000 imaju (što je kod nas neki prosjek), oni koji imaju spadaju u rang 6000+, i još da žena zaradi nekih 4000.I da je to čisto.Eto to je nešto a sve ispod, tak, preživljavanje.Ideš, ali ne naprijed nego u krug.

 

Treba samo baciti pogled na Njemačku koja je kao nekakav europski ekonomski ideal,a 60%stanovništva su podstanari, i onda oni imaju nešto za reći nama gdje oko 85% ljudi posjeduje nekakvu nekretninu.Ako nemaš vlastiti krov nad glavom, nemaš ništa, sutra možeš završiti u kartonskoj kutiji.

 

Ljudi ne shvaćaju da 80% svjetskih resursa posjeduje oko 2% ljudi.A ti ljudi nisu političari ili oni ljudi koje možemo vidjeti, nisu oni toliko glupi, ti ljudi djeluju iz sjene.I oni su ljude uvjerili da je ovakav svijet jedini mogući, da imamo onoliko koliko je to realno, a u stvari nam oni daju koliko oni smatraju da nam minimalno moraju dati, i tome je tragedija.Dok te ljude ne dođemo glave ništa se na ovome svijetu ne može promijeniti.

 

Ti ljudi su jaram na leđima svakog čovjeka na ovom planetu.Sve su nas gurnuli u robničko zaduživanje.UN tvrdi da u današnje vrijeme ima najviše ropstva od postanka svijeta, a kada ljudi u Europi pomisle na pojam rob, u glavi im se pojavi slika nekakvog izgladnjelog crnca ili kineza, a sebe ne vide.Uvjereni su da su oni svoji i slobodni, a žive na kreditima i na dug.Ne možeš biti slobodan ako si dužan.

 

Uglavnom da ne drvim previše i ne radim veći off topic nego što već jesam, završavam ovaj post sa parolom.

 

 

 

                                                           SMRT KAPITALISTIČKOJ DEMOKRACIJI, SLOBODA NARODU Viče

 

 

 

 

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
11 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Obama objavio rat piratima

Vidim ovdje svi koristite termin skinuti/uzeti, ajmo malo promijeniti taj termin u dati.

Dakle kada bi imali mogućnost replicirati neku stvar kao auto, da li bi ste ga si uzeli, da li bi to bilo krađa. Aj da dotaknem nešto još osjetljivije, hranu. Šta mislite kolika je razlika između materijalnih i virtualnih dobara. Mislim da se ne mogu uspoređivati..

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Obama objavio rat piratima
Baotica kaže...
 SMRT KAPITALISTIČKOJ DEMOKRACIJI, SLOBODA NARODU Viče

Sve fino i krasno, ali definiraj mi tu 'slobodu' koju bi po tvom narod trebao imati?

Previše slobode se uvijek pretvori u anarhiju i onda opet treba nekakva diktatura da se stvari dovedu u red - sve to ide u ciklusima Namigiva

 

Kapitalizam - fuj! OK, ali koja je molim te alternativa?

Ravnilovka? Povratak na 'društveno vlasništvo' pa da svi drvare po svemu bez ikakve odgovornosti jer ionako ništa nije 'nečije osobno'?

Ne znam.. mene to osobno ne privlači baš.. od takvih sistema profitiraju oni koji imaju najmanje i kojima se neda raditi, ali po defaultu dobiju stvari bez truda jer eto - imaju pravo na to i to Neodlučan

(gubi se bilo kakva motivacija potaknuta osobnim probitkom što nije dobro)

 

Lijep pozdrav ;)
16 godina
neaktivan
offline
Obama objavio rat piratima

'Jednostavno rečeno, piratstvo boli. Ozljeđuje našu ekonomiju, naše zdravlje i našu sigurnost" To je rekao Joe Biden u ovom tekstu.

Vidim baš vam zdravlje i sigurnost ozljeđujem!Moram ubiti nekog poštenog čovjeka da bih skinuo film ili tako nešto?!?

 

Ovo je strašno,kud to ide!Oni kreteni u ferarijima i luksuznim vikendicama ne ide u tu njihovu šuplju tikvu da se nema para kupiti  njihovo remek djelo!!! Šta oni ne pritisnu te prodavaonice, kina itd... da se smanje cijene filma pa bi ljudi možda i kupovali!

I nema šanse da istrijebe piratstvo!Makar zatvorili sve torrent stranice wareze i takve stvari opet će piratstva biti kao u doba kazeta!Presnimi daj frendu on će dat nekom drugom i tako će ići lanac! NEvjerovatno!

I neka oni bogatuni budu sretni da išta dobivaju jer mogu i ništa ne dobiiti!!

Hvala na čitanju!

 

 

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.6.2010 14:37 (lzgr).
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Obama objavio rat piratima

Od piratstva pofitira netko, recimo davatelji interneta, koliko ljudi ima flate rate internet samo zobg piratluka...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Obama objavio rat piratima

Da se hardver može skidat s torrenta imali bi svi najjače konfe. Ono što skidam ne bi kupio, ali eto kako je besplatno igram :D

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Obama objavio rat piratima

bwahahaha... ljudi aj nemojte pričat gluposti

On može napasti američke pirate i to je to. Nek ih zatvori kog boli šta se tamo događa. Dok je rusa sa rapidshareom mogu skinuti sve što me zanima za kratko vrijeme.

Tako da profulali ste temu ovo se odnosi na amerikance

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Obama objavio rat piratima
matoliki kaže...

bwahahaha... ljudi aj nemojte pričat gluposti

On može napasti američke pirate i to je to. Nek ih zatvori kog boli šta se tamo događa. Dok je rusa sa rapidshareom mogu skinuti sve što me zanima za kratko vrijeme.

Tako da profulali ste temu ovo se odnosi na amerikance

Valjda nisi čuo za slučaj Pirate Bay i utjecaj SAD-a na švedsko pravosuđe.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2010 16:47 (the_tux).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice