Iphone pao s 27.kata

poruka: 34
|
čitano: 6.351
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Iphone pao s 27.kata

Zanimljiva priča, koja govori o vlaniku kojem je navodno slučajno(po putanji bi se reklo da nije) ispao novi iphone 4 i to sa 27 kata. Ali što je najnevjerovatnije Iphone nakon pada je i dalje sve uredno obavljao. Iphone se ipak nalazio u torbici što je moglo da ublaži pad.

 

Link

 

Na linku se dodatno nalazi i video u kojem je testirana čvrstoća novog iphona

putanja pada(slučajno ili ne??) putanja pada(slučajno ili ne??)
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.9.2010 11:45 (fighterZu).
Moj PC  
3 3 hvala 3
15 godina
odjavljen
offline
Iphone pao s 27.kata

mda.. i kakva je to putanja pada ako mu je slucajno ispao?! kako bi rekao claptrap iz borderlandsa: 

 

_ crapuccino_

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.9.2010 11:33 (skank666).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone pao s 27.kata

da xD, da je slucajno pao pado bi 30-ak cm do ruba hotela...
bio je u zastitnoj torbici koju nisu prikazali(vjerojatno puna pamukom :D)
uostalom meni je nokia 5800 ispala s 6-7m te pala na plocice u zgradi i prosla je s jednom minimalonom ogrebotinom te se malo raspala ali sam je nasrecu lijepo sklopio i sad godinu nakon mi jos lijepo funkcionira

16 godina
offline
Iphone pao s 27.kata

Mom frendu je pao ajfon sa visine struka i razbio mu se onaj uber mega ekstra djevicanski scratch resistant ekran.

- Psiho246
Moj PC  
25 0 hvala 0
13 godina
offline
Iphone pao s 27.kata

da u pravu ste, no slika nije moja, to je navodno slika od vlasnika. I ja mislim da mu nije mogla slučajno past jer putanja izgleda koda je on bacio iphone. sama tvrdnja može biti neistinita jer je vlasnik objavio tu vijest

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.9.2010 11:46 (fighterZu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Iphone pao s 27.kata

uredi si post tj makni ono "istinito"..  

vec jesi..

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.9.2010 11:44 (skank666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone pao s 27.kata

Ma priče za malu dijecu...Hahah putanja sve govori..

16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone pao s 27.kata
Psiho246 kaže...

Mom frendu je pao ajfon sa visine struka i razbio mu se onaj uber mega ekstra djevicanski scratch resistant ekran.

Nitko nije rekao da je fall/impact resistant, već scratch. Ja doduše, više volim ove koji se lako izgrebu, ali idrže pad :P

Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein
14 godina
neaktivan
offline
Iphone pao s 27.kata
Davno ( prije 10 godina ) jedan frend je imao neki Panasonic ( nemam pojma koji model ) koji je bio otporan na udarce i vodu, sječam se da smo radili crash testove po školi tipa bacanje u zid, bacanje u pod, gaženje nogama i stavljanje u čašu punu vode, i eto mala zvijer je radila bez problema :)

Da i na tom mobu sam prvi i jedini puta igrao kvalitetan mini golf.
http://www.basketballhoopjam.com
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Iphone pao s 27.kata

ja samo znam da je nokia 3310 besmrtan mobitel

Moj PC  
35 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Iphone pao s 27.kata

ova tema je trebala bit postana na forum za osnovnoškolce - to je tema za njih:

 

"moj tata ima ajdfon sa 100GB meme"

"moj tata na Ajdfonu gleda nove fiomove i formulu"

"moj tata kaže da će na svom ajdfonu moć kontolirat nas što radimo u školi"

"moja sestra koristi ajdfon kad se dogovara sa dečkom da se sexaju"... :LOL

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2010 22:54 (cassini).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Iphone pao s 27.kata

Ja nebi rekao da je ovo istinito. I ako je, zasto pricaju ko da se to dogodilo sa covjekom ili avionom : ))

 

"uređaj iPhone 4 pao s 27 kata i preživio." Iphone prezivio? Ajde dobro, iako bi ja prije rekao ostao citav, ipak je to mobitel.

"Prilikom pada, na sreću nitko nije stradao. iPhone 4" Ko da se avion srusio na glavni trg.  Mislim, da je pao u neku prostoriju punu ljudi ili negdje na ulici nebi nista rekao, ali ovo je pretjerivanje. Mislim to je mobitel pao. Ali ajde ok.

"Zapanjen korisnik,  nije bio nimalo uzrujan oko podmirenja  računa za razbijeno staklo, uspostavljenog prilikom njegova odlaska iz hotela." Vidi se da covjek ima novaca. Prvo preplati iphone (nemoj te me sad napast, ipak ja koristim prastari SE G510, i meni su svi ti smartphoneovi precijenjeni jer rijetko tko tom treba, ali ako nekom stvarno treba onda ok. ipak pola ljudi ih koristi da ide na face svakih malo. ) a onda mu jos nije ni problem platit staklo : ))

 

moro sam se malo nasalit. nemoj te odma td

 

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Iphone pao s 27.kata

Kako ne vidite slučajnost u svemu tome?!!!

Pa očito je da ga je njegova žena sasvim slučajno promašila iPhone uređajem nakon što ga je zatekla u hotelskoj sobi kako... pa... znate priču, ne? Ako znate, pazite da i vaš uređaj ne "poleti"...

3D Designer
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone pao s 27.kata

S kojom je brzinom "ispaljen" taj iPhone?

Probio je staklo i toliko daleko doletio?

I od kada to osoblje hotela traži ispaljene mobitele?

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2010 1:25 (godo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Iphone pao s 27.kata

..a svizac i dalje mota čokoladu u omot.

World Championships: 7, GP started: 264, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,415
 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Iphone pao s 27.kata
Psiho246 kaže...

Mom frendu je pao ajfon sa visine struka i razbio mu se onaj uber mega ekstra djevicanski scratch resistant ekran.

Otporan na grebanje a krhak ko leptir, prava kombinacija ko se samo tog sjetio.Nevinašce Da su staklo napravili od polikarbonata tj pokrov, kaj jedan takav preskup telefon i treba imat onda se ne bi ovakve glupandarije događale niti pod razno.Nevinašce

14 godina
neaktivan
offline
Iphone pao s 27.kata

Ma da meni pao laptop sa Empire State Building sa zadnjeg kata i radi.

Kako lazu za taj iphone da je toliko otporan

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone pao s 27.kata
susjedu je to govno palo sa pola metra, cestitam, ekran citav, matrica ugasena....
50Niggas
14 godina
neaktivan
offline
Iphone pao s 27.kata

dajte meni obican iPhone 4 ja cu da ga bacim sa 27 na CESTU pa da vidimo kolko je otporan.

Ono je bilo staklo to nije ništ

http://www.omgpop.com/?r=dqxd
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Iphone pao s 27.kata

Ma orginal Kineska roba je taj iPhone

 

Budući da imam x10 čitam xda forum za x10 i tamo stalno ljudi pišu kako je mobitel kvalitetno napravljen (makar je softwareski u banani, ali hardware i izrada su super Smijeh)

 

Mobitela pregazio bus

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=780871&highlight=bus

 

Znam da ima i jedna tema gdje tip prepričava kako mu je mobitel pao u lokvu, da ga nije mogao naći i da se zvao i vidio kako mobitelu svijetli ekran u lokvi (nakon što je mobitel tražio 10 min). Sad da li mu je kasnije radio neznam, samo znam da se raspitivao na forumu kako najbolje posušiti komponente (baterija je najveći problem)

Sad ne mogu naći topik.

 

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2010 10:27 (dado2202).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Iphone pao s 27.kata

to opet neki morbidni način promocije ajfouna???...Smijeh

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iphone pao s 27.kata

Na Internetima već ima nekoliko žalopojki vlasnika iPhonea 4 da ekran puca i pri malim padovima u komadiće...

Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iphone pao s 27.kata

Ja sam isto pao s 27. kata i evo me, pišem ovaj post...Belji se Koje gluposti...

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Iphone pao s 27.kata

bacio ga je jer se razočarao puno para ni zašto!Belji se

15 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone pao s 27.kata
Minoza kaže...

Kako ne vidite slučajnost u svemu tome?!!!

Pa očito je da ga je njegova žena sasvim slučajno promašila iPhone uređajem nakon što ga je zatekla u hotelskoj sobi kako... pa... znate priču, ne? Ako znate, pazite da i vaš uređaj ne "poleti"...

Kako se se*-a s ljubavnicom preko FaceTime-a

14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone pao s 27.kata
pa moras pitat jobsa za dopustenje naravno, a ako ga i dobijes, moras imati signal dosta jak da imas link dulje od 30 s :)
50Niggas
15 godina
neaktivan
offline
Iphone pao s 27.kata

To ti je mobitel, sa 27 kata a ? i radi.I to baš Jabukafon četvorka, koji se baš nekim slučajem tek počeo distribuirati.Koja slučajnost, nije reklama, ne, čista slučajnost.

 

Hebote led ledeni koje su to priče.Pa nismo u americi, mislim nismo mi hrvati nešto posebno pametni, ali opet nismo amerikanci.

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Iphone pao s 27.kata

kad bi meni moj mob pao sa 27. kata.....nebi se brinuo za njega...vec bi molio boga da nije koga strefio u tintaru...

msm da ti 2-3 kg padne na glavu............. Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Iphone pao s 27.kata
El_Nino_09 kaže...

kad bi meni moj mob pao sa 27. kata.....nebi se brinuo za njega...vec bi molio boga da nije koga strefio u tintaru...

msm da ti 2-3 kg padne na glavu............. Smijeh

 Osim ako ne zelis da nekog strefi u tintaru.Zato su bolji oni stariji mobiteli-ciglice.Namigiva

14 godina
neaktivan
offline
Iphone pao s 27.kata

lol ovi crashtestovi, drže iPhone u pivu i ništ mu nebude lol ? Tu sam, moram priznat umro od smijeha Izlanuo se

Dont bug me!
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice