Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)

poruka: 38
|
čitano: 9.048
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)

"Battlefield 3 ce biti najbolji FPS" najavljuje developer velikouspješnog serijala Battelfield.

 

DICE je objavio vijest o Battlefield franšizi koja je obradovala PC korisnike. Kompanija je navela da novi Battlefield 3 za PC neće biti razvodnjena verzija igre za konzole, već će biti najbolja i najrobusnija verzija ove igre za PC koja će iskoristiti sve prednosti platforme.

Iako će Battlefield 3 biti predstavljen za Xbox 360 i PlayStation 3, PC verzija će biti ona koju treba kupiti ako želite imati najbolju verziju naslova. Iako programer nije želio objaviti detalje, iznenađujuće uspješna prodaja Battlefield Bad Company 2 za PC platformu i činjenica da PC igrači i dalje igraju stare Battlefield naslove je imala značajan uticaj na odluke DICE-a po pitanju nove PC verzije igre.

Uprkos velikom uspjehu PC verzije Battlefield Bad Company 2 naslova, PC korisnici su se glasno žalili na činjenicu da je igra urađena kao verzija za konzole. Ovi problemi, uz značajan broj bugova, su uzrokovali mnoge žalbe Battlefield zajednice po pitanju Battlefield 3 izdanja za PC platformu i DICE je poslušao te pritužbe.

Nedavno predstavljeni Medal of Honor sadrži pristup Battlefield 3 beta testiranju koje se očekuje naredne godine. Iako je vrlo malo informacija poznato, očekuje se da će Electronic Arts organizovati predstavljanje Battlefield 3 na E3 naredne godine, kada će objaviti i dodatne detalje.

Što se tiče PC verzije Medal of Honor multiplayer igre na kojoj radi DICE, igrači imaju iste pritužbe koje su imali za Battlefield Bad Company 2. Uprkos velikom broju bugova unutar igre po njenom predstavljanju, DICE se potrudio da ih što prije ispravi i predstavio je nekoliko zakrpi za korisnike. Igra je sada mnogo bolja u multiplayer modu, ali korisnici se i dalje žale na to da previše podsjeća na verziju za konzole.

 

IZVOR

 

Operation Flashpoint
Moj PC  
14 0 hvala 14
15 godina
offline
Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)

Neznam, nakon Bad company2 mislim da ću puno, puno razmisliti o kupnji battlefielda 3...ovo mi više zvuči kao da žele nabiti hype samo da što više u početnim tjednima ljudi pokupuju igru, a vjerojatno će opet biti krcata bugovima i slično...

Stoja
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)

moram rec da im nekako vjerujem

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)

MIslim da bi trojka trebala bit bolja!jer ima puno stvari jos kaj fali i rebalo bi doraditi u bad company 2.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)
Svaki Battlefield do sada bio je krcat bugovima i glitchevima, navikao sam već i to me zapravo i ne smeta toliko.

Počevši od 1942, preko Vietnama i BF2, pa do 2142 i BC2.
Svaki je imao bugova ko u priči.

Ne smatram da će BF3 biti iznimka.
Ipak, kao pravi BF fanboy kupiti ću ga te sekunde kad izađe.
When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
14 godina
odjavljen
offline
Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)

Battlefield 2 je bio savršen..... Osim broja bugova i zahtjevnosti koja je kasnije patchevima ispravljena.

 

BC2 je manje bugovit no B2, no i dalje ima sitnih bugova, a grafički danas izgleda definitivno iznad prosjeka i opravdava zahtjeve naprednom fizikalnom destrukcjiom.

Operation Flashpoint
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)
BC2 je mala beba po bugovima ako ga usporedimo sa BF2 prije 1.3 patcha.
When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
15 godina
offline
Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)

A sve igre imaju bugove to nije niš novo, ali imam toleranciju do kada ću trpiti te bugove...kod bc2 mi je puko film kada mi je igra počela počela cijeli sistem rušiti i praktički postala neigriva, i od tada BC2 nisam upalio...

 

I dali se meni čini da dice malo prebrzo štanca te naslove? Pred pola godine izašao je BC2, sada je izašao MoH a za sljedećih 6 mjeseci bi trebao izaći i BF3, neznam, meni se čini malo previše, kada recimo uzmemo za primjer crytek koji već 2 godine radi na novom nastavku crysis-a...

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)
Stoja kaže...

A sve igre imaju bugove to nije niš novo, ali imam toleranciju do kada ću trpiti te bugove...kod bc2 mi je puko film kada mi je igra počela počela cijeli sistem rušiti i praktički postala neigriva, i od tada BC2 nisam upalio...

 

I dali se meni čini da dice malo prebrzo štanca te naslove? Pred pola godine izašao je BC2, sada je izašao MoH a za sljedećih 6 mjeseci bi trebao izaći i BF3, neznam, meni se čini malo previše, kada recimo uzmemo za primjer crytek koji već 2 godine radi na novom nastavku crysis-a...

ili polyphony digital koji radi na novom granturismu od izaska granturisma 4 (2004).Da mislim da im je to previse,al zaboravio si i battlefied 1943

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.10.2010 16:00 (hrvatskafarkasevec).
14 godina
odjavljen
offline
RE: Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)
hrvatskafarkasevec kaže...

ili  polyphony digital koji radi na novom granturismu od izaska granturisma 4 (2004)

  Mah meni više govori da ih EA zaposli.... Hoćemo ovo, hoćemo ono. Vide da se BC2 prodaje ko lud i sada zele i B3 sto prije i da se proda kao lud.

 

BTW, id software radi od 2005. do 2011. na svojoj igri (RAGE). Isto jako dugo.

Operation Flashpoint
16 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)

Ja se bas veselim BF3Cool Bit ce ujedno i prvi BF koji cu posjedovati legalnoSramim se pa makar i kostao na Steamu 60€

Shit, shit, shit! What the SHIT!?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)
Stoja kaže...

A sve igre imaju bugove to nije niš novo, ali imam toleranciju do kada ću trpiti te bugove...kod bc2 mi je puko film kada mi je igra počela počela cijeli sistem rušiti i praktički postala neigriva, i od tada BC2 nisam upalio...

 

I dali se meni čini da dice malo prebrzo štanca te naslove? Pred pola godine izašao je BC2, sada je izašao MoH a za sljedećih 6 mjeseci bi trebao izaći i BF3, neznam, meni se čini malo previše, kada recimo uzmemo za primjer crytek koji već 2 godine radi na novom nastavku crysis-a...

A čuj, zadnji DICE-ov naslov izašao je 2006. godine za PC, ne smatram da idu prebrzo. MOH je ionako bio sporedna - usputna stvar.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
15 godina
protjeran
offline
RE: Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)
Danny_HR kaže...
Stoja kaže...

A sve igre imaju bugove to nije niš novo, ali imam toleranciju do kada ću trpiti te bugove...kod bc2 mi je puko film kada mi je igra počela počela cijeli sistem rušiti i praktički postala neigriva, i od tada BC2 nisam upalio...

 

I dali se meni čini da dice malo prebrzo štanca te naslove? Pred pola godine izašao je BC2, sada je izašao MoH a za sljedećih 6 mjeseci bi trebao izaći i BF3, neznam, meni se čini malo previše, kada recimo uzmemo za primjer crytek koji već 2 godine radi na novom nastavku crysis-a...

A čuj, zadnji DICE-ov naslov izašao je 2006. godine za PC, ne smatram da idu prebrzo. MOH je ionako bio sporedna - usputna stvar.

pa od 2006. nejdu,ali sad BC2,MoH,BC2Vietnam,B3,a jos moraju napravit(ako uopce budu) B1943 za pc 

15 godina
offline
Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)

Ako može CoD izlazit ko na tekučoj traci , onda može i BF.

Samim tim što je kvalitetnija od navedenog naslova.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)
Promatrač kaže...

Ako može CoD izlazit ko na tekučoj traci , onda može i BF.

Samim tim što je kvalitetnija od navedenog naslova.

ali cod radi vise razvojnih timova,a bf radi samo 1

15 godina
offline
Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)

bad company 2 mi je bila odlična igra ali kad se sjetim modern warfare 2 pa ono na snijegu pa ono smrzavanje.. ono meni diže adrenalin

http://gtabalkan.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)

Jel se zna hoće bit aviona u BF3?

Bit će!
15 godina
protjeran
offline
RE: Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)
unique83 kaže...

Jel se zna hoće bit aviona u BF3?

moguce,ak su rekli da ce bit do 64 igraca znaci ogromne mape pa bi mogli stat avioni bez problema

16 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)
unique83 kaže...

Jel se zna hoće bit aviona u BF3?

 

Mora biti, ako je pravi nasljednik BF2, mora biti aviona, helića, tenkova i mapa za barem 64 igrača što je sve imao BF2. Ja se nekako nadam da bi za trojku trebali uvesti mape za 128 igrača pa da vidiš spektakla.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)
Hrxxx kaže...
unique83 kaže...

Jel se zna hoće bit aviona u BF3?

 

Mora biti, ako je pravi nasljednik BF2, mora biti aviona, helića, tenkova i mapa za barem 64 igrača što je sve imao BF2. Ja se nekako nadam da bi za trojku trebali uvesti mape za 128 igrača pa da vidiš spektakla.

  još kad to bude sikronizirano :O ... Zaljubljenik sam u originalni BF serijal , te sam tako zaobišao Bad Company serijal (jbg , stvar ukusa) , ali treći nastavak iščekivam :)

I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?
15 godina
protjeran
offline
RE: Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)
Hrxxx kaže...
unique83 kaže...

Jel se zna hoće bit aviona u BF3?

 

Mora biti, ako je pravi nasljednik BF2, mora biti aviona, helića, tenkova i mapa za barem 64 igrača što je sve imao BF2. Ja se nekako nadam da bi za trojku trebali uvesti mape za 128 igrača pa da vidiš spektakla.

Koliko bi server za 128 igraca kostao.Pravo malo bogatstvo!

http://www.gametracker.com/server_info/78.159.102.142:11000/
15 godina
protjeran
offline
RE: Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)
Perkan777 kaže...
Hrxxx kaže...
unique83 kaže...

Jel se zna hoće bit aviona u BF3?

 

Mora biti, ako je pravi nasljednik BF2, mora biti aviona, helića, tenkova i mapa za barem 64 igrača što je sve imao BF2. Ja se nekako nadam da bi za trojku trebali uvesti mape za 128 igrača pa da vidiš spektakla.

Koliko bi server za 128 igraca kostao.Pravo malo bogatstvo!

a od 256 kolko ima MAG

15 godina
protjeran
offline
RE: Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)
hrvatskafarkasevec kaže...
Perkan777 kaže...
Hrxxx kaže...
unique83 kaže...

Jel se zna hoće bit aviona u BF3?

 

Mora biti, ako je pravi nasljednik BF2, mora biti aviona, helića, tenkova i mapa za barem 64 igrača što je sve imao BF2. Ja se nekako nadam da bi za trojku trebali uvesti mape za 128 igrača pa da vidiš spektakla.

Koliko bi server za 128 igraca kostao.Pravo malo bogatstvo!

a od 256 kolko ima MAG

Sta ti je to?

http://www.gametracker.com/server_info/78.159.102.142:11000/
15 godina
protjeran
offline
Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)

Massive Action Game za ps3 

do 256 igraca na jednoj mapi 

 

igra malo podsjeca na counter strike barem mehanika igre + vozila al ne puno njih

 

 

naravno ovo je dogovoreno

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.10.2010 10:11 (hrvatskafarkasevec).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)

Neka ostane ko bfbc2 i neka stave nove mape oružija i vozila i ja sam sretan Smijeh

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)
hrvatskafarkasevec kaže...

Massive Action Game za ps3 

do 256 igraca na jednoj mapi 

 

igra malo podsjeca na counter strike barem mehanika igre + vozila al ne puno njih

 

 

naravno ovo je dogovoreno

Daj lažeš... kad sam vidio sa stolice sam pao.... Takvo nešto u battlefield-u bilo bi idealno za campere sa pkm.....

[img]http://i19.tinypic.com/5yb9xrm.png[/img]
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)

Ako zele da budu najbolja FPS igra sto se tice SP onda moraju smisliti dosta bolju pricu od prosloga naslova !!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)

BF2 nema priče u SP to je punokrvna MP igra.. 

 

EDIT: i dan danas igram samo tu igru na leet serveru :) (dedicated )Cool

 

 

[img]http://i19.tinypic.com/5yb9xrm.png[/img]
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.10.2010 10:20 (0verlord).
16 godina
offline
RE: Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)
Torp3do kaže...

Ako zele da budu najbolja FPS igra sto se tice SP onda moraju smisliti dosta bolju pricu od prosloga naslova !!

Kod BF serijala SP kampanje su u drugom planu, uvijek bile i biti će.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3 će biti najbolja PC Igra :)

Sad ce i COD Black Ops jedva cekam i to i Battlefield 3

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice