AliExpress - uskoro daleko brže pošiljke?

poruka: 7
|
čitano: 3.615
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
AliExpress - uskoro daleko brže pošiljke?
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: AliExpress - uskoro daleko brže pošiljke?

Šta je je ubrzali su se dosta otkad idu preko Mađarske.

Samo da i dalje nastave surađivati sa Overseasom ili GLSom.

 

Nekada je znalo brzo stići u Zagreb za desetak dana iz Kine i onda čekaš ko budala još 2-3 tjedna na dostavu preko pošte, a živis u Zagrebu.

Re: AliExpress - uskoro daleko brže pošiljke?
ivic55 kaže...

Šta je je ubrzali su se dosta otkad idu preko Mađarske.

Samo da i dalje nastave surađivati sa Overseasom ili GLSom.

 

Nekada je znalo brzo stići u Zagreb za desetak dana iz Kine i onda čekaš ko budala još 2-3 tjedna na dostavu preko pošte, a živis u Zagrebu.

 
Tek sam prije par dana narucivao s aliexpressa nesto. Koliko otprilike treba da dodje u HR? Racunam oko 4 tjedna?

14 godina
offline
Re: AliExpress - uskoro daleko brže pošiljke?

Ovisno koji shipping si uzeo, ako je standard dođe u roku 2 tjedna. Meni osobno rekord 8 dana.

Ako je economy nekad se čekalo mjesec i pol, iako mi i to stigne za 2-3 tjedna sad. Već duže vremena uzmem više paketa od istog sellera i platim dodatni shipping i nemam nikad nikakve probleme otkad ne ide preko pošte.

15 godina
offline
Re: AliExpress - uskoro daleko brže pošiljke?

Meni je prosjek 3 tjedna. Znalo se dogoditi da nekad nešto zapne ali kao što kolege pišu otkako je hrvatska pošta izvan jednadžbe nije se još dogodilo. Doduše u zadnjih godinu dana sam imao možda 6-7 narudžbi.

9 godina
offline
Re: AliExpress - uskoro daleko brže pošiljke?
Uvijek naručujem s Ali Express Standard shippingom i nikad problema. Zadnjih 20 narudžbi u roku 10 radnih dana uredno dođe, ali eto sad je baš nešto zapelo.

Paket prvo stigao u Budimpeštu za par dana. Od tamo krenuo 22. lipnja do ZG-a. Tek su ga jučer skenirali u Overseasovom skladištu u Hrv. Leskovcu.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
AliExpress - uskoro daleko brže pošiljke?

Pošto je u Mađarskoj centar za distribuciju onda najvjerojatnije ti kontenjeri s robom dolaze s brodom u Rijeku ili Trst i onda ide željeznicom preko ZG i KC za Budimpeštu. Da ima imalo sposobnosti kod nas u HR taj distribucijski centar su mogli napraviti u Rijeci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice