Word 2003 insert picture

poruka: 5
|
čitano: 3.998
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Word 2003 insert picture - povećati sliku

Pozdrav!

Kada želim umetnutu sliku u Wordu 2003 (ili 2007) povećati dolazi do problema. (slika priložena!) Naime, ne mogu povećati sliku da se vidi na sredini jednako lijeva i desna strana, nego se slika jednostavno "izgubi" na desnoj strani... Kako da povećam sliku, a da se slika ravnomjerno poveća na lijevoj i desnoj strani ?  Hvala !

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Word 2003 insert picture - povećati sliku
gta_4 kaže...

Pozdrav!

Kada želim umetnutu sliku u Wordu 2003 (ili 2007) povećati dolazi do problema. (slika priložena!) Naime, ne mogu povećati sliku da se vidi na sredini jednako lijeva i desna strana, nego se slika jednostavno "izgubi" na desnoj strani... Kako da povećam sliku, a da se slika ravnomjerno poveća na lijevoj i desnoj strani ?  Hvala !

Vjerovatno si već probao ovo ali ako nisi probaj. Da li si centrirao sliku? Da li si mjenjao margine. Možda nema margina pa se slika raširi i izvan vidljivog dijela papira.

15 godina
protjeran
offline
RE: Word 2003 insert picture - povećati sliku

možda klizače gore razmaknuti ? ne znam,ali želim pomoći.imao sam taj problem i nekako sam se snašao.

Z
16 godina
neaktivan
offline
Word 2003 insert picture

probaj, dok je slika označena, u pictures alatnoj travi naći opciju text wraping pa odaberi tight pa ce se slika jednako povecati ili smanjiti i moci ces je pomicati gdje i kako zelis.

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Word 2003 insert picture
sasa kaže...

probaj, dok je slika označena, u pictures alatnoj travi naći opciju text wraping pa odaberi tight pa ce se slika jednako povecati ili smanjiti i moci ces je pomicati gdje i kako zelis.

Jesam i sada sliku mogu povećati... Ovaj mi se problem jos nije dogodio... Hvala vam puno ! Osmijeh

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice