Reprodukcija sa SD kartice

poruka: 18
|
čitano: 22.209
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Reprodukcija sa SD kartice

Uzeo sam sd hc karticu od 4 gb,ali kad želim neki sadržaj koji je na njoj reproducirat na svojoj plazmi panasonic,kaže da file nije podržan. Hmm,u kojem formatu moraju biti video snimci na sd kartici da bi se mogli gledati na tv-u? Vidio sam da je kod slika sve u redu.

Konkretno,imao sam dva video spota u mpg formatu. Tv je panasonic s20

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Reprodukcija sa SD kartice

Problem je što ne podržava neke formate

 

KLIK za specifikacije

 

Evo za karticu:

 

Slot za SD memorijske kartice (AVCHD/MPEG2/JPEG reprodukcija)

Avatar!...Ready!!.......Clear a path!!................IN GAME: IWEK91
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Reprodukcija sa SD kartice

Ok,i ako imam snimljeni video u mpg formatu,nije li to mpeg ? i kakav je to format  avchd?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Reprodukcija sa SD kartice
kiksy kaže...

kakav je to format  avchd?

Advanced Video Coding High Definition

 

Glavna namjena mu je bila da bude korišten kao format u kojem snimaju amaterske/kućne HD video kamere. Pošto nisam baš upućen u kamere nisam siguran koliko se taj format probio i koliko je prihvaćen

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Reprodukcija sa SD kartice

Ne kužim onda koji format čita sa sd kartice. Neće ni mpg ni vob

15 godina
neaktivan
offline
RE: Reprodukcija sa SD kartice
kiksy kaže...

Ne kužim onda koji format čita sa sd kartice. Neće ni mpg ni vob

Tek G20 model ima omogućenu reprodukciju nekih video formata sa SD kartice. Kod S20 možeš rprodicrat samo AVCHD snimljen Panasonic kamkoderom.

www.fotografiranje-vjencanja-split.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Reprodukcija sa SD kartice

Stvarno? Šteta,da sam to barem znao ranije...Mršti se

A može li se u picassi napraviti filmić sa jpeg slikama i jednom melodijom u mp3 formatu,hoće li to moć reproducirat sa sd kartice?

13 godina
neaktivan
offline
Reprodukcija sa SD kartice

probaj ovo: http://multiavchd.deanbg.com/

 

sa programom multiAVCHD 4.x

 

multiAVCHD can create output for:

* USB / MS (MemoryStick) / SD / SDHC equipped Blu-ray disc players (like Playstation 3)
* Blu-ray players employing Secure Digital High Capacity capabilities - SD/SDHC cards (like Panasonic Blu-ray players, Playstation 3, selected Panasonic Viera TV sets)
* Blu-ray players, compatible with AVCHD format (AVCHD written on DVD-R media) - most Blu-ray players
* Blu-ray players, compatible with AVCHD on BD-R disc - most Blu-ray players
* Direct BDMV format - Blu-ray Disc format - all Blu-ray players
* Re-authored BDMV - Blu-ray Disc format - all Blu-ray players
* HD-DVD players, compatible with DVD-R (3xDVD)
* SD-DVD players (all standard DVD players)

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2010 13:36 (Minos).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Reprodukcija sa SD kartice

Može netko potvrditi da ovo radi ? hvala na trudu,ako bi ovo radilo to bi bilo odlično.

Isprobat ću kasnije,malo sam gledao tutorial,ali nisam baš skužio sve

13 godina
neaktivan
offline
RE: Reprodukcija sa SD kartice

Ja ti nažalost nemogu potvrditi da radi na tv-u (imam X20setku ali nemam sd karticu da isprobam) ali ti program multiAVCHD radi 100%

Znači šema je ripnut video sadržaj u AVCHD format,dodaš video u multiAVCHD eventulno ce trebat resizeat rezoluciju na 720p (transcode opcija) i zatim klikneš na Start i odaberešTV/Cam (PAL) i to je to a problem titlova možeš rješiti tako da prije ripanja u video sadržaj hardcodaš titlove sa programom AVI ReCompšto isto radi 100% makar i sam multiAVCHD ima opciju za titlove ali nisam isprobao. Ako ima ko volje kemijat nek isproba da vidimo jel stvar radi na tv-u

15 godina
neaktivan
offline
RE: Reprodukcija sa SD kartice

Probao sam,ali ovo ne radi....osim ako nisam nešto krivo napravio...

ripnut video sadržaj u AVCHD format,dodaš video u multiAVCHD eventulno ce trebat resizeat rezoluciju na 720p (transcode opcija)  - ovaj dio baš ne kužim,mene nije to sve pitalo,ja sam odabrao format za gledanje na panasonic tv-u i nakon toga start

13 godina
neaktivan
offline
RE: Reprodukcija sa SD kartice

Neznam zašto ne radi..jesi probao ovako kao na slici 1?

neke video sadržaje neda ripat (kad ga dodaš je crveno,slika 2) tek nakon promjene rezolucije postane zeleno i možeš dalje (na slici 3,4)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Reprodukcija sa SD kartice

Hmm,možda ja nešto krivo radim...uglavnom imam video u mpg/mpeg ili avi formatu,pa ako mi možeš sad stavit neki screenshot ili slično kako to napraviti,i ne znam dal treba transcodirati ili ne....

15 godina
neaktivan
offline
Reprodukcija sa SD kartice

Panasonic TV preporznaje sa čime je snimljen AVCHD,a treba biti isključivo sa Panasonic kamerom, jel se može ovome ikako doskočit ne znam.

www.fotografiranje-vjencanja-split.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Reprodukcija sa SD kartice

Probaj sa AVS Video Converter isto odličan program za konvertat video ovo sa slike je verzija 6.4 ima i noviji 7.x koji navodno može konvertat u AVCHD

 

Edit: isprobao sam verziju 7, nažalost nema podrške za AVCHD output..

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2010 20:35 (Minos).
13 godina
offline
Reprodukcija sa SD kartice

drustvo bog! imam problem, ovako kad izvadim karticu iz fotoaparata i stavim u komp nece da mi otvori slike,  ispise da

nemoze pronaci program tj da nepostji format za prepoznavanje slika i gdje kod dosao i spojim se racunalom isti problem da nepostoji

format za ocitavanje slika, a kad  vratim karticu  u fotoaparat slike su na njoj u jpg formatu a kad ju opet stavim u racunalo nema slika i nerazpoznaje

se format za otvaranje slika molim pomoc i dali ima kakav program za to jer su mi slike vazne?{#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.2.2011 13:51 (fight).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Reprodukcija sa SD kartice

Probaj kliknuti desnom tipkom miša na .jpg i odaberi Preview. Trebao bi se pokrenuti Windows Picture and Fax Viewer i prikazati sliku.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
13 godina
neaktivan
offline
Reprodukcija sa SD kartice

hm,evo ni ja nisam spio doskočit problemu koji ima kiksi...

probao sam različite konvertere i ništa...

kod mene je u 20 serija panasonica

ja sam konvertirao divx fi dvd filmove

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice