Postoji li itko da je kupio ovaj tv led 3d lx9500

poruka: 16
|
čitano: 4.262
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Postoji li itko da je kupio ovaj tv led 3d lx9500

imali itko na ovome forumu ili blize da poseduje ovaj tv,i ako ima kakvi su mu dojmovi o ovome tv,dajte ljudi kakav odgovor na moje pitanje ako ga ima,znam da je tv skup 20.000 kuna,ali mozda postoji neki entuzijasta koji ima koju kunu viska da kupi ovaj tv i da kaze kakvi su mu dojmovi,pozzzzz

bigi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Postoji li itko da je kupio ovaj tv led 3d lx9500

zaboravih tv je marke LG

bigi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Postoji li itko da je kupio ovaj tv led 3d lx9500

izgleda da taj famozni entuzijasta koji ima viska kuna ne postoji,moram potraziti na drugome mijestu informacije,pozzz

bigi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Postoji li itko da je kupio ovaj tv led 3d lx9500

A jel ti baš treba 3D? Taj 3D ti nije blizu kao onaj u kino dvoranama.

Ispricati cu vam istinitu pricu. Dok su mi bile sve petice, nikad nisam dobio nista, a kad sam ispravio biologiju sa 1 na 5 dobio sam 200Kn. To je valjda neki poremecaj u mozgu. - Mentalist
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Postoji li itko da je kupio ovaj tv led 3d lx9500

treba mi 3d,razbijam glavu izmedju led 3d lx9500 i tx-p55vt30e,prvi mi odgovara radi dizajna,potrosnje struje,dugovjecnosti,ima hd sliku fantasticnu,3d je tak tak,pojavljuje se crosstalk,ali to je zanemarljivo,dok panasonic ima sva dostignuca odlicnog tv,posjeduje sve dobre osobine,ali je najgore sto nisam neki ljubitelj plazmi,neznam zasto,jos se promisljam,od ta 2 jedan ce sigurno biti,pozzzz

bigi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Postoji li itko da je kupio ovaj tv led 3d lx9

Ja bi na tvom mjestu išao na Panasonic.

Nažalost tog LG nisam vidio tako da je moj odgovor subjektivan ali u dobroj namjeri.

Pozdrav.

13 godina
neaktivan
offline
Postoji li itko da je kupio ovaj tv led 3d lx9500

da li sad kod ovih novih panasonic plazmi postoji bur-in

bigi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Postoji li itko da je kupio ovaj tv led 3d lx9

imam u familiji taj tv, 3D izgleda dobro, bolje nego ono kaj su prije puštali u kinima.. no svejedno nisam pobornik toga..

slika je super, SD signal jako dobro izgleda na tolikom ekranu a zapravo jedina mana mu je kaj ne reproducira DTS sa usb sticka..

eto, nisam previše ni prčkao po tv-u al prvi dojmovi su dosta dobri.. stric ga ima već nekih mjesec-dva i ne žali se ništa a picajzla je inače.

 

no, ako možeš uzet plazmu, svakako je uzmi.. pitanje o burn-in, ne znam..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
Postoji li itko da je kupio ovaj tv led 3d lx9500

Ma kakav burn-in, nema toga vec od proslih serija, ako ne i prije. Imam 4 plazme, 3 Panasonic i jedna jako, jako stara LG, samo na ovoj prastaroj LG se pojavljuju efekti burn ina i samo ona ima one nekakve filtre i modove za prociscavanje...

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Postoji li itko da je kupio ovaj tv led 3d lx9500

na jednom renomiranom sajtu bila su obradjivana ova 2 tipa tv,i ovako pisu:lg lx9500 je tv ko zeli 2d odnosno full hd sliku i nista vise,a panasonic ko zeli da uziva u 3d nema dalje,a ja zelim 3d i samim tim je pala odluka,hvala svim dobrim ljudima sto su mi pomogli pri odabiru,sad mozete zatvoriti ovu temu,pozdrav

bigi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Postoji li itko da je kupio ovaj tv led 3d lx9

Kako misliš 'zatvori' ?

A dojmovi nakon kupnje, par slika itd.?

c c c di je ovi narod otiša...Pvo nas zadavi da mu pomognemo a onda nas otpili ka zadnju štracu a mi željni dojmova!

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2011 16:44 (nani).
13 godina
neaktivan
offline
Postoji li itko da je kupio ovaj tv led 3d lx9500

a to ,na to sam zaboravio da,mislio sam na odabir tv,izbor je pao na panasonic tx-p55vt30e ,negdje oko 22.500 kuna ,negdje manje ,negdje vise,zavisi od trgovina,naravno kad se ta silna masina uzme,da cemo napisati prave dojmove ovoga toliko hvaljenoga tv,do tada lijep pozdrav

P.S a drustvo ce mi za uzvrat napisati,ako moze i ako nije problem,vjerovatno ima dosta dobrih ljudi o tome upuceno,kakve postavke da postavim da tv odradi jedno 200/300 sati dok se formira slika,odnosno ko je upucen zna o cemu pricam,to kod plazmi koliko sam procitao mora da se napravi da se dobije sto bolja slika,toliko i pozdrav

bigi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Postoji li itko da je kupio ovaj tv led 3d lx9500

Really feel that this should be mentioned. If you get this TV I would def. say that a (professional or DIY) calibration is an absolute must. But than again I am not used to having a plasma, maybe after 200-300 operating hours the picture will still improve significantly.

 

Just use THX, cinema or normal for the first 200 hours with contrast at default.

 

Ma jednostavno stavi na normal, smanji sve slidove manje od pola i drzi je upaljenu tristotinjak sati, a ti radi nesto drugo i pusti da odgara. {#}

 

(valjda, nisam pratio ove 3D televizore, tako sam na ostalim plazmama...)

 

 

http://www.avforums.com/forums/plasma-tvs/1467097-panasonic-vt30-owners-thread-part-2-a-6.html

 

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Postoji li itko da je kupio ovaj tv led 3d lx9500

PLASMAorLCD hvala majstore ,postupicu po uputama,a potrazicu jos malo po netu,ima da bude tip top nakon 200/300 sati,pozdrav

bigi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Postoji li itko da je kupio ovaj tv led 3d lx9

Ako bi uzima panasonica vt30 probaj ga nabaviti on nekoga od suradnika portala HDtelevizija.com. Zašto? Zato što oni daju kalibracijske postavke za dotični TV (koje inače naplaćuju 100 eura). Inače taj ti sajt preporučam da se malo upoznaš sa svim (pardon ako već dovoljno znaš, al eto kao savjet). Tamo imaš i recenziju 50vt30 modela, kao i forum sekciju gdje možeš postavljati svakojaka pitanja.

P.S.

Ako se zakačiš za portal imaj na umu da ja nisam onaj Nani koji je tamo osnivač/administrator, slučajno nam je isti nick!

13 godina
neaktivan
offline
Postoji li itko da je kupio ovaj tv led 3d lx9500

procitao sam sve rencezije za ovu panasonicovu vt seriju na hdtelevizija.com,kazu da traze za postavke 100 eura,ali ako se kupi tv kod njihovih komitenata bice feree,jer izgleda ovoj panasonicovoj plazi je bas to potrebno da se napravi za prvih 300 sati rada da se poslje dobije savrsena slika,a posto otprilike znam koji su im komitenti ili kako ih vec zovu,moguce da to dobijem gratis od ovoga nanija sto ima isti nick kao ti,malo me je bilo preplasilo,vidi i na ovome sajtu nani,svugdje ga ima ,a bas sam mu dosadia koji tv da kupim,pa velim otkud se pojavi i ovdje, a ovaj bug- nani ljubezan{#},onaj hdtelevizija-nani nekakav srdit,ali zna posao,misa mu njegovoga,dapace vijerujem da i bug-nani zna posao

bigi
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice