Kupnja LCD, Plazme... Pomoć

poruka: 11
|
čitano: 6.727
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Kupnja LCD, Plazme... Pomoć

Dakle, kupujem novi TV. Vidim da ima dosta tema na forumu oko toga, ali meni treba TV koji, sa kućištem, nije širi od 90 cm. To bi bila dijagonala od kojih 32 - 37 inča ako se ne varam....

Naime, regal u kojem će biti, ne dopušta veću širinu.

 

 

 

Tražim pomoć i dobru preporuku LCD-a ili plazme u takvoj dijagonali. Do kojih 8 000 kn. Glavno da je kvalitetan.

 

 

Te mi trebaju dva DVB-T boxa iliti uređaja za dva starija TV-a.

Što mislite o Nytro Box 4001 T USB?

 

 

 

 

Našao sam jednoga pa recite također što mislite: http://www.sancta-domenica.hr/detalji_proizvoda.4dc16a48c9594acfae8c5611de64e483.kdl-37w5500_lcd_tv_bravia_sony.aspx

 

 

Hvala na pomoći.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2009 23:29 (MariusEight).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kupnja LCD, Plazme... Pomoć

Dosta informacija na ovu temu može se pronaći na stranicama:

http://hdtelevizija.com/

u rubrici: Savjeti i preporuke postoji pregled HD uređaja

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kupnja LCD, Plazme... Pomoć

Naručio sam model  LG  37SL8000.



Dobra kupnja ili da otkažem?



http://hr.lge.com/prodmodeldetail.do?actType=search&page=1&modelCategoryId=0102&categoryId=0102&parentId=01&modelCodeDisplay=37SL8000#

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupnja LCD, Plazme... Pomoć

meni dobro miriši, LG je zakon

 

kolijko para dođe?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kupnja LCD, Plazme... Pomoć
Ja sam ga našao za 7 200 kn, a ima i do 8 000 kn.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kupnja LCD, Plazme... Pomoć

ma mora valjati za te pare, ja sam uzeo 32" samsung le32b530 i prezadovoljan sam

 

kako to da nisi išao na plazmu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kupnja LCD, Plazme... Pomoć
Nisam baš našao neke preporuke oko 37" plazme. Par njih, al nigdje nema za pogledati, kamo li za kupiti. Barem u Varaždinu... :)))) Planuli su LCD-i i plazme ovih tjedana ko vruće kifle.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja LCD, Plazme... Pomoć

istina, cijene su sada povoljne za kupovinu TV-a, da se i cijenkati malo i popusti su veliki, sve u svemu idealno vrijeme za kupnju,

vjerujem da ćeš biti zadovoljan sa LG-om, i dobro da si uzeo veću dijagonalu, ja sam uzeo 32" i sada mi je malo žao jer kada ću raditi novi raspored namještaja gledati ću TV iz veće udaljenosti....

16 godina
offline
Kupnja LCD, Plazme... Pomoć

Udaljenost na kojoj će biti LCD je kojih 3.3 - 3.4 m, tako da je to idealna udaljenost za 37" LCD. A i toliko mi taman stane u regal. Hehe.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja LCD, Plazme... Pomoć

ej MariusEight, kako si zadovoljan sa tv-om, naime i ja planiram kupiti upravo taj model LG-ja,da li je odnos cijene i kvalitete ok??

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupnja LCD, Plazme... Pomoć
MariusEight kaže...

Udaljenost na kojoj će biti LCD je kojih 3.3 - 3.4 m, tako da je to idealna udaljenost za 37" LCD. A i toliko mi taman stane u regal. Hehe.

Ne, za tu udaljenost i to za SD signal je idealan 46'' il 50'' TV, svakako minimalno 42''.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.3.2010 10:37 (Bara).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice