Pc za gledanje 4k filmova

poruka: 4
|
čitano: 3.884
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Pc za gledanje 4k filmova

Pozdrav ekipa,

 

trebam vase misljenje, inace sam noob za kompove, ali sam u potrazi za rjesenjem. Treba mi pc,mini pc ili nesto trece sto bi mi omogucilo gledanje filmova,serija itd u 4k, odmah da kazem da ne zelim igrati na njemu igrice, nego za multimediju, net i slicno. Prednost je da je sustav sto manji, da se moze sakriti negdje u policu doslovno.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pc za gledanje 4k filmova

Pozdrav, neznam do kojeg iznosa planiras kupnju ali ako te zanima imam Intel NUC 7i3BNK sa 8gb DDR4 memorije i 256gb Intel SSD, na internetu mozes vidit slike kako izgleda i dimenzije.

Sam pc je dosta mali, moze se sakrit vise manje svugdje i idealan je za potrebu multimedije. 

Ja ga koristim na isti nacin za vikend filmove i spojen mi je na Samsung 55" UHD tv. 

4 godine
offline
Re: Pc za gledanje 4k filmova

Hvala!!

 

Sto mislite o ovoj opciji:

 

ASRock DeskMini 300 i neki od Ryzen 5 procesora sa int.graf.? Samo nisam siguran koji tocno sve mogu ici u taj box...

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2020 12:16 (mali.kresho).
5 godina
offline
Re: Pc za gledanje 4k filmova
mali.kresho kaže...

Hvala!!

 

Sto mislite o ovoj opciji:

 

ASRock DeskMini 300 i neki od Ryzen 5 procesora sa int.graf.? Samo nisam siguran koji tocno sve mogu ici u taj box...

 

 https://www.asrock.com/nettop/AMD/DeskMini%20A300%20Series/

 

- Picasso, Raven Ridge, Bristol Ridge, up to 65W

 

https://www.asrock.com/nettop/AMD/DeskMini%20A300%20Series/#CPU

 

Može Ryzen 5, od 2400G/GE do 3400G/GE

 

Nemam pojma koliko je dobar PC za 4k filmove.

 

Ovo je već složeni PC, pripazi kod kupnje koji se CPU nalazi unutra, da ne bi došao kući i shvatio da želiš mijenjat već kupljen CPU.

Live long and prosper.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice