Sve o nogometu izdvojena tema

poruka: 4.290
|
čitano: 755.058
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Sve o nogometu
Keops kaže...

Koliko sam skužio ovo je neki pokušaj kažnjavanja HNS-a na balkanski način. Umjesto da se to riješi na normalan način, mi odemo u Italiju pokazat svijetu da smo seljačine balkanse.

nismo dio balkana al brate koliko balkanskog sljama ima u nas to je za nevirovat. triba je sudac odma prekinit utakmicu i talijanima dat 3 boda i dovidenja.

It's not who u are, it's who u know.
10 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Imam osjećaj da je ovo Mamić zakuho. Da se on makne iz nogometa ovo bi se iskorijenilo jer di to ima da je jedan klub 5+ godina prvak? I kolko sam upućen kupnja karte je uz predočenje osobne pa se zna ko di sidi i kome treba naplatit.

14 godina
offline
Sve o nogometu

Ako imaš problema i misliš ih ići riješavati nasiljem riješi ih u svojoj kući

Od svake svečanosti, posebne predstave oni prave parade protiv pedera, mamića, ministara ili se promoviraju(NOVO VRIJEME-NOVA SNAGA)

Pa na obilježavanju Vukovarske tragedije oni guraju svoje interese(navijačke skupine kao i stranke)

Pa oni(huligani-navijači kao i stranke) nemaju sramote

“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”
14 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Stvarno steta da je za sve kriva mala skupina ljudi koji su pokvarili cijelu utakmicu. Ocrnili su sve hrvatske navijace koji su dosli uzivati u lijepom nogometu.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu
Obi Wan kaže...

nismo dio balkana al brate koliko balkanskog sljama ima u nas to je za nevirovat. triba je sudac odma prekinit utakmicu i talijanima dat 3 boda i dovidenja.

Ako nismo dio Balkana, onda u nas nije balkanski šljam nego srednjeuropski šljam.

 

Kako možeš uopšte napraviti takvu konstataciju? Hrvatska nije ni u Aziji pa nema ni azijskog šljama.

16 godina
offline
Re: Sve o nogometu
Keops kaže...

Koliko sam skužio ovo je neki pokušaj kažnjavanja HNS-a na balkanski način. Umjesto da se to riješi na normalan način, mi odemo u Italiju pokazat svijetu da smo seljačine balkanse.

Fučkaj ga sad ali to je naš glavni problem,Nevinašce jer mi u Hrvatskoj malo toga možemo rješit na normalan način i onda imaš to kaj imaš.{#}

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
13 godina
offline
Re: Sve o nogometu
Top Bugovac kaže...

Ako imaš problema i misliš ih ići riješavati nasiljem riješi ih u svojoj kući

 

ok

 

šalim se naravno

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.11.2014 23:24 (Keops).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu
rambox kaže...
Keops kaže...

Koliko sam skužio ovo je neki pokušaj kažnjavanja HNS-a na balkanski način. Umjesto da se to riješi na normalan način, mi odemo u Italiju pokazat svijetu da smo seljačine balkanse.

Fučkaj ga sad ali to je naš glavni problem,Nevinašce jer mi u Hrvatskoj malo toga možemo rješit na normalan način i onda imaš to kaj imaš.{#}

Kod nas je normalan način riješavanja problema jedino sudskim putem. Uostalom ako se netko uspije dogovorit vansudskim putem tome moj naklon do podruma. A način riješavanja ovog problema je da mamić (namjerno malo slovo) ode iz nogometa.

Lp

Jedna manjina Hrvatskih navijača nisu navijači nego obična stoka. Kako kaže jedan forumaš metak bi im bio blagoslov.
16 godina
offline
Re: Sve o nogometu
Onjegin kaže...
Obi Wan kaže...

nismo dio balkana al brate koliko balkanskog sljama ima u nas to je za nevirovat. triba je sudac odma prekinit utakmicu i talijanima dat 3 boda i dovidenja.

Ako nismo dio Balkana, onda u nas nije balkanski šljam nego srednjeuropski šljam.

 

Kako možeš uopšte napraviti takvu konstataciju? Hrvatska nije ni u Aziji pa nema ni azijskog šljama.

mogu zato sto se za vrime rata svega i svacega doselilo (to imam prilike iz prve ruke vidit i posvjedocit), a da ne govorim na koji nacin balkanski ''obicaji'' predvladavaju kod nas. jer to je ocigledno ''in''

 

a da ne govorim o svakodnevnom trpanju nasih kvazi politicara da smo mi dio balkana. nit smo geografski ni povijesno, al nazalost mentalno zaostali po tom pitanju jesmo.

It's not who u are, it's who u know.
10 godina
offline
Sve o nogometu

Hm, dakle skupina divljaka upropasti utakmicu Hrvatske repke zbog Mamica? Da se on makne iz nogometa? Da mu se nekakva poruka posalje? Ja to ne razumijem? Teroristickom taktikom treba se rijesiti jedne individue koja ima veze s nogometom? Ja bi to optuzio za terorizam u startu, a onda cemo o motivima...

11 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Nisam ranije vidio raspravu ni di ova tema toliko vodi(za ovu tekmu naravno)
No evo moje mišljenje o utakmici.
Utakmicu su upropastili huligani, neljubitelji nogometa i repke. Ali oni nisu krivi za ovu lošu igru. Danas smo gledali Barcelonu sa lošim napadačem. Ne znam zašto su Vida, Broz, Srna i Ola započeli pored Jedvaja, Kovačića, Vrsaljka(pokazali su se protiv argentine) i Krame.
Gušili smo loptu previše. Na kraju utakmice podatak da najviše pasova su ostvarili Vida i Ćarli..
Prekasno smo uveli Kramarića u igru. Jedina svjetla točka su Perišić i Kovačić bili. Srna nije 2 godine poslao dobru loptu, a i svako probijanje po boku je završilo na prvoj stativi. Previše smo čuvali posjed i onda talijani u 3-4 dodavanja stvore priliku od kojih su nam se tresle gaće. Sreća je naša pa su Pelle i Il Faraone kasno ušli u igru inače bi bilo svašta.

Mandžo ne odgovara ovom sistemu igre jer je jedini napadač, a mi nismo igrali po bokovima ni na nabačaje, igrali smo na posjed.
Ćosić je napomenio da smo nadigrali talijane, što nije istina. Onaj tko prati nogomet dalje od naše repke zna da talijani ovako igraju i da mi zapravo nismo ništa postigli.

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
13 godina
offline
Re: Sve o nogometu
Na koju foru nismo nista postigli? Mi da smo Talijane skrpali 5:0 vi biste nasli grjeske u nasoj igri. Odigrali smo odlicnu tekmu, jos da nas oni huligani nisu omeli i prekinuli susret kad smo igrali odlicno, tko zna sto bi bilo.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu
jurica_m kaže...
Na koju foru nismo nista postigli? Mi da smo Talijane skrpali 5:0 vi biste nasli grjeske u nasoj igri. Odigrali smo odlicnu tekmu, jos da nas oni huligani nisu omeli i prekinuli susret kad smo igrali odlicno, tko zna sto bi bilo.

Misliš da huligani nisu dali 10-tak minuta odmora nakon super agresivne i energetski zahtjevne igre s 70%-tnim posjedom.

 

Završilo bi 3-1 za Italiju. To je super došlo igračima.

10 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Mislim da je sve jasno u vezi huligana. Napad mamicevaca na bojse i pokušaj ubojstva nedavnog,bojsi vratili na najjsvi mogu način,i neka su. Nek idiot se hebeni makne vise iz hr nogometa. Mada ce uskoro jer pao je Bandić,bogami uz njega mora i maminjo

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o nogometu
jurica_m kaže...
Na koju foru nismo nista postigli? Mi da smo Talijane skrpali 5:0 vi biste nasli grjeske u nasoj igri. Odigrali smo odlicnu tekmu, jos da nas oni huligani nisu omeli i prekinuli susret kad smo igrali odlicno, tko zna sto bi bilo.

Čitaj bolje što sam napisao. Oni koji prate nogomet dalje od naše repke, dakle da prate i druge repke se razumiju da mi nismo ništa postigli. Vrtimo loptu po sredini terena, izbacimo Srnu na bok i on bez ikakve logike loptu vraća na našu polovicu. Šta je tu korisno?
Šta smo korisno napravili tijekom utakmice?? Italija nas je držala, ostvare ljudi minimalan prostor i potegnu. Mi ostvarimo velik prostor, kako Ćosić kaže "KORIDOR" i mi idemo dalje driblat umjesto da potegnemo. Zbog toga nama fali Kranjčar u repki, treba nam taj neki mulac koji ima muda potegnit s 30 metara.

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
13 godina
offline
Re: Sve o nogometu
RondoVK kaže...

Mislim da je sve jasno u vezi huligana. Napad mamicevaca na bojse i pokušaj ubojstva nedavnog,bojsi vratili na najjsvi mogu način,i neka su. Nek idiot se hebeni makne vise iz hr nogometa. Mada ce uskoro jer pao je Bandić,bogami uz njega mora i maminjo

Znači ti znaš točno tko su bili ti maloumnici danas na tekmi i još ih podržavaš? Nisam Mamićevac ni malo ali kad se ide netko klat preko leđa reprezentacije radi kluba blago rečeno mi zvuči idiotski. Ovo danas je bilo za svaku osudu, te idiote bi trebalo dobro ispendrečiti ali to je preblago što bi im ja radio, to nisu navijači, to je neumna stoka. I Talijani su dijelom krivi za to, kako se može u današnje vrijeme toliko baklji prošvercati na stadion... Oni su znali ko dolazi i pustili ih bez pregleda, kladim se.

Dobro smo igrali, kontrolirali sredinu ali fali taj zadnji pas. Olić opet na krilu bio kao igrač manje na terenu, dokle više tako.... Mandžo isto slab jer kad je odsjećen i nema podršku ne može ništa jer si sam nije sposoban šansu stvoriti. Kovačić može prijeći i 5 igrača ali onda ili doda krivo ili izgubi loptu, to se stalno ponavlja. Eh, sve u svemu zadovoljan sam, vidi se da stvari idu nabolje i to je najbitnije. Samo šteta što se danas priča samo o idiotima na tribinama a ne o nogometu.

14 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Utakmica je bila solidna, vide se veliki pomaci u našoj igri. Po meni Olić, Pranjić i Srna nemaju što tražit u prvih 11 i umjesto njih trebaju Rebić(Kramarić), Strinić(Leovac) i Vrsaljko. I Jedvaja treba ugurat jer mali je odličan a Ćorluka igra sve lošije i nesigurnije. Talijani su dobro odigrali bez obzira na ozljede, a da je bilo Pirla puno bi to bolje izgledalo.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
12 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Opet tvrdim da nema to veze s Mamićem i Šukerom (osobno ih ne preferiram)...evo primjer Hajduka koji je d.d., koji više nije klub tipa Dinamo da ima doživotnog predsjednika...i opet Torcida radi s..... po stadionima!! 

Torcida a i BBB bi sjedili u upravi kluba a nemaju lipe u đepu...frajeri ako hočete sjedit u upravi voljenog kluba, svoju ljubav pokažite ulaganjem u klub tj u dionice, pa če te imat pravo glasa. Nema đabe ni kod stare babe. 

Znači da je Dinamo, Dinamo d.d., Dinamo d.o.o ma čak i Dinamo opg(obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo), taj navijački šljam bi opet radio sranja na tribinama.

Stoka ili ti šljam tu svoju muškost jedino može pokazt paljenjem baklji jer se onda osječaju pravim muškarcima.I jedini način paljenja baklji je u grupi tj kad ih ima više.,jer su jedan na jedan papci.

Njima nije cilj normalno pogledat utakmicu.,njima je cilj dočekat određenu minutu utakmice i napravit sranje...

Jednostavno im je inteligencijan na toj razini...tu nema pomoći.

 

MALO O UTAKMICI : Ne znam jer ja dobro ne vidim ili ne kužim.,ali ne shvačam to konstantno vračanje lopte prema obrani. Jebo ga ja šta mi nemamo nekog driblera koji če znat napravit višak u sredini i proč jednog dva igrač...

Šta nam se cijela igra svodi na dodavanje kao da igraju zrende. Manđukić u 90min nije dobio ni jednu loptu...

Igra nam je bila žalosna...

Ona ekipa koja je igrala protiv Argentine je trbebala igrati i portiv Italije jer je očito da se klinci više trude...ili pomješat mlado i staro. Izbacit Oliča, stavit Kramarića o 1min.,Halilovića umjesto Brozovića, Vrsaljka umjesto Pranjiča,Jedvaja umjesto Vide/Čorluke...

Može se dobra ekipa napravit samo Kovač ne zna ili se pravi glup.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.11.2014 8:38 (R36).
12 godina
offline
Sve o nogometu

Mi smo igrali onoliko koliko su nam Talijani dozvolili. Svatko tko je bar dvaput pogledao talijansku tekmu zna da je njihov način igre upravo ono kaj su prezentirali jučer, obrana obrana i obrana, potom kontra i gol. Rijetke su tekme gdje Talijani od početka dominiraju i okupiraju šesnaesterac. Mi smo odigrali dobro prvo poluvrijeme, no katastrofalno drugo. Onaj nevidljiv dio posla, kojeg je Modrić dobro odrađivao, jer izostao i Talijani su dobro odigravali kontre. Fali nam kvalitetan defanzivni veznjak. Krama ima smisla uz dobra krila, u što se Olić ne uklapa, nego Vrsaljko iliti Rakitić (ako baš mora).

 

Što se navijača tiče, par krkana iz kvarta kaj ne znaju za niš drugo osim za birtiju i kladionicu otišlo napraviti sranje u Italiju, nek se zna da su oni BBB. A po novinama i forumima se piše da je to "borba protiv Mamića". Svaka čast dečki. Realno, ništa nova na talijanskim stadionima, no jednog dana bu jedna baklja pala na nekoga, ne daj bože dijete, unakazi ga i eto nam navijanja. Za dom spremni, eh, možeš si mislit, kad prvi metak zapuca, svi bi pobjegli u mišje rupe. Nije to generacija ko devedesete.

Fuck me I am famous.
12 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Pozdrav svima

Imavli netko iskustva s mondo loptama?

Naime narucio sam loptu koja je fifa approved i pise da je za beton i asfalt.Bojim se da nisam spusio novac jer lopta sa svom trosarinom je 420 kn,sto danas nije ni malo malo novca.

Btw. Link lopte :http://futsal.hr/hr/mondo-futsal-kaleidos-700-fifa-approved-2

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
14 godina
offline
Sve o nogometu

 Šta kažete za ovog zmaja. '91 godište :)

 

Evo video kratak što sam editao:

 

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
12 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Pozz

Zna li netko kako se moze nabaviti licenca za agenta Tj. Da j. Igraca zastupam?

Oubiljno pitam jer imam neke planova

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
13 godina
offline
Re: Sve o nogometu

Odi na sportnet ili tako neki forum, teško da ovdje itko zna nešto o tome.

14 godina
offline
Re: Sve o nogometu
Šta se dešava sa Borusijom D?. Prime gol u prvoj minuti i sad igraju kao preko Ku***.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
neaktivan
offline
Sve o nogometu

Jel itko možda prati Kramarića kako igra u Leicesteru. Eto pogledao sam zadnje dvije pa da iznesem mišljenje. Vidi se da odmah čim dobije loptu da iskače od drugih igrača i da je klasa za sebe, ne gubi duele i ima visok postotak točnih dodavanja. E sad, ono što sam primjetio da se zna vračat dosta duboko po loptu, jednom je završio kao prvi do golmana i dodavao se u trokutu sa obrambenima jer ovi nisu u stanju sami iznjeti loptu...

 

S obzirom da sam mislio da će trunut totalno ispalo je čist ok, samo neka nastavi zabijati i sve pet.

 

13 godina
offline
Sve o nogometu

Jel ima tko kakav link za gledanje PSG-Chelsea ?

15 godina
offline
Re: Sve o nogometu
Kawabunga kaže...

Jel ima tko kakav link za gledanje PSG-Chelsea ?

 Probaj na TVu potražiti planet tv. To ti je Slovenski program.

Vidim da si iz Čakovca, pa bi mogao hvatati jer primjerice ja iz okolice Varaždina lovim sve slovence bez problema sa običnom sobnom antenom. 

14 godina
offline
Re: Sve o nogometu
Za nadati se da Chelsea neće postavit autobus, inače navijam ovdje za PSG..
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
online
Sve o nogometu

E jbg Lovren. Nema lik sreće.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Sve o nogometu
Hexfire kaže...

E jbg Lovren. Nema lik sreće.

Ili je jednostavno loš?


Ne vjerujem da će mu navijači i klub tako nešto oprostit i vjerovatno leti van na kraju sezone...

Fortune favours the brave
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice