S.E.A.L. trening

poruka: 425
|
čitano: 80.864
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening

15km za sat i pol... http://www.endomondo.com/workouts/tbh2TaU1G-M

Skoro pa 1400 kalorija, lol :-D

 

Ovaj vikend idem boardati, ali negdje slijedeci tjedan idem snimiti jedan od ovih trkova.

I am falling - to see what's left behind....... I am fallen - to you I must be blind.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2011 16:18 (Deus ex machina).
16 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Deus ex machina kaže...

15km za sat i pol... http://www.endomondo.com/workouts/tbh2TaU1G-M

Skoro pa 1400 kalorija, lol :-D

 

Ovaj vikend idem boardati, ali negdje slijedeci tjedan idem snimiti jedan od ovih trkova.

1400 kilokalorija ili kalorija? Spalio tolko? LOL, 1600 kcal natrpam u sebe u jednoj turi u megiću (cca 10 min){#}...

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
15 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
1domagoj1 kaže...
Deus ex machina kaže...

15km za sat i pol... http://www.endomondo.com/workouts/tbh2TaU1G-M

Skoro pa 1400 kalorija, lol :-D

 

Ovaj vikend idem boardati, ali negdje slijedeci tjedan idem snimiti jedan od ovih trkova.

1400 kilokalorija ili kalorija? Spalio tolko? LOL, 1600 kcal natrpam u sebe u jednoj turi u megiću (cca 10 min){#}...

Kilokalorija ili kalorija je jedno te isto. Kcal (tj. kilokalorija) je pravi naziv, no debilno to ljudi zovu 'kalorije'.

Sto se tice 1600 kcal - boze mili pa sto ti jedes???? Moj obrok obicno iznosi 300-600 kcal, doduse ako pazim na to... ako ne pazim, lako se popne do 1000 :-D

I am falling - to see what's left behind....... I am fallen - to you I must be blind.
16 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Deus ex machina kaže...

Kilokalorija ili kalorija je jedno te isto. Kcal (tj. kilokalorija) je pravi naziv, no debilno to ljudi zovu 'kalorije'.

Sto se tice 1600 kcal - boze mili pa sto ti jedes???? Moj obrok obicno iznosi 300-600 kcal, doduse ako pazim na to... ako ne pazim, lako se popne do 1000 :-D

Meh, to je malo bezveze, kilo je prefiks za 103, a na takve stvari kao inzinjer moram obracati paznju, pa je onda to malo dvosmisleno ako kilokalorija i kalorija znace isto. :D

 

300-600 kazes? Hehe. Mah, nije uvijek to tak, ponekad se zaletim u megić (aka McDonalds) ako sam raspolozen :). Bas pred nekih dva tjedna sam bio fakat gladan, reko ajd, otici cu do meka (iako bas ne volim tamo jesti) i onda sam si zbrajal kcal koji pisu na pakiranjima. Jedan BigMac meni i dva cheeseburgera, bigmac ima cca 495 kcal ako se dobro sjecam, cheeseovi po 300 kcal, pomfri cca 475 kcal + 0.5 L kole. Reko ajd, bas da zbrojim i to je circa 1600 kcal. Bar na papiru. Ja vjerujem da ima i vise.

 

Ne brini, imam brz metabolizam, zacas to spalim :).

 

A propos bordanja, joj i tata bi sine... Valjda sam zadnji put bio pred 2-3 godine. Planiram ove godine nesto mozda skrpati :D

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
14 godina
offline
S.E.A.L. trening

Jel postoji stranica gdje imam prikazane vježbe koje mogu radit sa težinom tijela tj. bez utega?

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
15 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening

Ovo je nešto njljepše šta sam ikad vidio od parkura {#}

Lik ima dinamit u nogama!!

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2011 14:46 (Arabarran).
14 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
Arabarran kaže...

Ovo je nešto njljepše šta sam ikad vidio od parkura {#}

Tu je JAKO malo parkoura, vecinom je to freerunning i tricking.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
15 godina
offline
S.E.A.L. trening

Kaj god! nisam u branši,pa ono...

13 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
cuspajz kaže...

Jel postoji stranica gdje imam prikazane vježbe koje mogu radit sa težinom tijela tj. bez utega?

Youtube - Passion4proffession

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji. - - - - - - - - - - - - Mosin-Nagant: When out of ammo, it makes a great pike, war club,
14 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening

jedan video koji sam nasao na jutubu. covjek ima 60 godina

 

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
13 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening

Jucer novi rekord,10 reps 37,5 kg ravni benc,bez racunanja tezine sipke.

Triceps pressdown ili pushdown nez,20 kg 10 reps,sa prijasnjih 15 kg

 

 

Kad bi isa 1 rep max na bencu moze vise to ,ali me ne zanima puno,glavno da ja dizem poklako tezine koje mogu svih 10 ponavljanja (BTW,pocinjem sa 20 kg 2 serije,pa 1 sa 30,pa 35,pa 37,i onda nazad)

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji. - - - - - - - - - - - - Mosin-Nagant: When out of ammo, it makes a great pike, war club,
13 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening

Da malo dignem temu... Kako poraditi na stabilnosti? Ono, kad te netko gurne, da ne letim odmah u stranu.

 

Jedan lik iz mog razreda ima jedno 20 kg manje od mene, ali je stabilan ko stijena, iako bih se usudio reći da je ''među slabijima'', tj. ne vježba ništa posebno..

Mes que un Club! FCBarcelona!
14 godina
offline
S.E.A.L. trening

Kupi narukvicu za ravnotežu {#}

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
13 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
PLASMAorLCD kaže...

Da malo dignem temu... Kako poraditi na stabilnosti? Ono, kad te netko gurne, da ne letim odmah u stranu.

 

Jedan lik iz mog razreda ima jedno 20 kg manje od mene, ali je stabilan ko stijena, iako bih se usudio reći da je ''među slabijima'', tj. ne vježba ništa posebno..

I mene isto zanima,lol

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji. - - - - - - - - - - - - Mosin-Nagant: When out of ammo, it makes a great pike, war club,
14 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
PLASMAorLCD kaže...

Da malo dignem temu... Kako poraditi na stabilnosti? Ono, kad te netko gurne, da ne letim odmah u stranu.

 

Jedan lik iz mog razreda ima jedno 20 kg manje od mene, ali je stabilan ko stijena, iako bih se usudio reći da je ''među slabijima'', tj. ne vježba ništa posebno..

pocni trenirati parkour :)

ili mozda ragbi :) 

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
15 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
PLASMAorLCD kaže...

Da malo dignem temu... Kako poraditi na stabilnosti? Ono, kad te netko gurne, da ne letim odmah u stranu.

 

Jedan lik iz mog razreda ima jedno 20 kg manje od mene, ali je stabilan ko stijena, iako bih se usudio reći da je ''među slabijima'', tj. ne vježba ništa posebno..

Fenomenalno pitanje... i ujedno jako tesko za odgovoriti.

Stabilnost je uglavnom reakcija, i to brza. Kao i sve ostalo, stabilnost se vjezba. Centar ravnoteze je u pelvisu (malo ispod pupka), dakle to je dio koji treba odrzati stabilnim.

 

Ukratko, to znaci da treba zategnuti noge i kuk, ali olabaviti gornji dio tijela. No ovo nije jednostavno i trazi dobar trening... mi smo to na Kempu masivno vjezbali, bas ovako kako si opisao - jedan stoji unutar kruga u stavu, a ostali ga guraju sa svih strana.

But I, being dead, am nothing, not even my dreams... I've spread my ashes under your feet, tread as you wish, for you tread on nothing.
15 godina
offline
S.E.A.L. trening

Pa u većini sportova se stabilnost postiže nižim stavom tj. treba biti pognut u koljenima i lagani raskorak da se dobije ravnoteža.

16 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Deus ex machina kaže...
...

 

Ukratko, to znaci da treba zategnuti noge i kuk, ali olabaviti gornji dio tijela. No ovo nije jednostavno i trazi dobar trening... mi smo to na Kempu masivno vjezbali, bas ovako kako si opisao - jedan stoji unutar kruga u stavu, a ostali ga guraju sa svih strana.

Mosh pit, gospodo, mosh pit... {#}

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
15 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening
Mosh pit? Pa mogu pit naravno sta god treba...

ot: mislim da stabilnost mozes poboljsat vjezbama opisanim gore ali ne puno,ipak to ovisi bitno o tvojim refleksima odnosno brzini reagiranja i sposobnosti prilagodavanja
Steam:luka2301 , origin:chi2301
16 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
AMD boy kaže...
Mosh pit? Pa mogu pit naravno sta god treba...

ot: mislim da stabilnost mozes poboljsat vjezbama opisanim gore ali ne puno,ipak to ovisi bitno o tvojim refleksima odnosno brzini reagiranja i sposobnosti prilagodavanja

Znam da se vjerojatno zajebava*s, ali nema veze, izvolis. {#}

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
15 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
1domagoj1 kaže...
AMD boy kaže...
Mosh pit? Pa mogu pit naravno sta god treba...

ot: mislim da stabilnost mozes poboljsat vjezbama opisanim gore ali ne puno,ipak to ovisi bitno o tvojim refleksima odnosno brzini reagiranja i sposobnosti prilagodavanja

Znam da se vjerojatno zajebava*s, ali nema veze, izvolis. {#}

Ako se ne zahebava... jao :-D

But I, being dead, am nothing, not even my dreams... I've spread my ashes under your feet, tread as you wish, for you tread on nothing.
13 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening

Lednjaci i trbusnjaci nisu losi,za stabilnost,i obliques,potrazi na netu koji su,visjet ces xD

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji. - - - - - - - - - - - - Mosin-Nagant: When out of ammo, it makes a great pike, war club,
14 godina
protjeran
offline
S.E.A.L. trening

Imam vrecu za boks u sobi, tesku kao tuc. Imam rukavice za koje su mi u prodavnici rekli da su za udaranje vrece (nesto drugaciji oblik od klasicnih).

 

Ja je udaram, hocu li ista postici time?

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
16 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Mentalist kaže...

Imam vrecu za boks u sobi, tesku kao tuc. Imam rukavice za koje su mi u prodavnici rekli da su za udaranje vrece (nesto drugaciji oblik od klasicnih).

 

Ja je udaram, hocu li ista postici time?

Ako udaras pravilno, da. Jacas misice ruku, trupa, dobivas na snazi, preciznosti...

 

EDIT: Za pocetak udaraj direktima, pravilno, rotacija trupa, nogu, sve to... - najbolje bi bilo kad bi ti netko to mogao pokazati i objasniti, onda nakon toga mozes i krose udarati, aperkat je malo teze na takvu vrecu, to mozes bez vrece, shadow. Kasnije mozes i nekakve poludirekte ubaciti i tako. Probaj neke kombinacije. Ako imas onu veliku vrecu (1.80 m ili tako nekakva visina), mozes i noge vjezbati, kruzni, regular, koljeno... Ali, pravilno, zato najbolje kad bi imao nekoga da ti pokaze.

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.12.2011 0:26 (1domagoj1).
16 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening

Tek sam danas vidio ovo i saznao za ovo natjecanje. Sljedece godine apsolutno, definitivno idem na njega.

 

http://www.toughguy.co.uk

http://vimeo.com/24003894

 

Deus, jesi mozda zainteresiran? {#}

 

Tempting hypothermia as it creeps into your body.
Remember, you have signed death warrant!

 {#}

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2012 22:52 (1domagoj1).
15 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
1domagoj1 kaže...

Tek sam danas vidio ovo i saznao za ovo natjecanje. Sljedece godine apsolutno, definitivno idem na njega.

 

http://www.toughguy.co.uk

http://vimeo.com/24003894

 

Deus, jesi mozda zainteresiran? {#}

 

Tempting hypothermia as it creeps into your body.
Remember, you have signed death warrant!

 {#}

Ma ista pasta ko Spartan Race/Spartan Beast/Death race... te 'opake' trke su vrlo popularne. No u srzi stvarnosti, sve to na videu izgleda OK, ali barem je spartan bio debilan do kraja. Protrcao sam kroz stazu bez vecih problema, ispreskakao par zidova, penjao se po nekoj spagi, preskakao kanal...

 

Ma bezvezno je, vjeruj mi. Uopce nije nesto kretenski opako kao sto bi covjek pomislio, ali s druge strane ja sam dovoljno istreniran pa...

 

Ta glupost sa "You signed death warrant" su tipicne reklame... to je ono sto me najvise nervira. Kao, moguce je da se izgubis, a svakih 5 metara pokazivac, svakih 500 metara kontrolor.

 

 

 

Ima jedna utrka koja je bas bolesna, to je ja mislim Death Race, traje oko tjedan dana. Tamo imas zadatke kao npr. napuniti vrecu s tocno 3kg pijeska da bi mogao proci kroz neka vrata - stvar je u tome da je vaga kod vratiju, a hrpa pijeska 2km unatrag. Pa moras trcati lijevo-desno i dodavati/prosipati pijesak dok ne pogodis broj.

Pa onda moras napraviti kucu od drveta sa svojim timom.

To mi zvuci zanimljivo ali opet je sve to previse nastimano... uostalom pogledaj cijenovnike, vidjet ces i sam koliko brdo love naplacuju da bi protrcao tim courseom.

Set as I am in my ways and my arrogance, burden of proof tossed upon non-believers... You were my witness, my eyes, my evidence, Judith Marie, unconditional one...
16 godina
neaktivan
offline
S.E.A.L. trening

A daj, sad si mi ubio volju i nadu i sve xD. Za cjenovnike je jasno, ipak je to globalna trka i reklama.

 

Meh, na reportazi na vijestima (ne njihovom videu) je fakat okej izgledalo, da se imas sto pomuciti...

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2012 18:17 (1domagoj1).
15 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
1domagoj1 kaže...

A daj, sad si mi ubio volju i nadu i sve xD. Za cjenovnike je jasno, ipak je to globalna trka i reklama.

 

Meh, na reportazi na vijestima (ne njihovom videu) je fakat okej izgledalo, da se imas sto pomuciti...

Pa gle, nemoj sad tako :-D U svakom slucaju ce biti nesto novo i zanimljivo i zdravije od ovog tipkaranja po forumu :-D

 

Odi, nemas sto izgubiti... samo ti zelim reci da se ne nadas ubijanju dok padnes u nesvijest, niti nikakvom hard-core treningu za odabrane. Vidjet ces i sam da ces biti okruzen vise manje ili saljivdzijama ili totalnim gym-rats, ie. likovima sa sto kg misica previse za takvu vrst kretanja ;-)

 

Meni je samo retardirano placati za te trke... kad je u Montrealu bio polu-maraton, kad su izdali rutu na internetu, istrcao sam je dan prije utrke, popodne, kad su vec zakljucali ceste i sve. Lijepo sam si odradio 21km rutu, a nisam platio nista. Ime mi nije upisano na neku listu? Ma znas kako me briga za to :-D

Set as I am in my ways and my arrogance, burden of proof tossed upon non-believers... You were my witness, my eyes, my evidence, Judith Marie, unconditional one...
15 godina
offline
Re: S.E.A.L. trening
Deus ex machina kaže...

Pa gle, nemoj sad tako :-D U svakom slucaju ce biti nesto novo i zanimljivo i zdravije od ovog tipkaranja po forumu :-D

ma dečki imam ja za vas pravu utrku

1000 bala sijena za jedan dan

usred ljeta vani na suncu koje prži, prašina i traktor i par prikolica

vaš zadatak utovariti i istovariti 1000 bala sijena u jedan dan, i složiti u stog

eto vam pustolovne utrke i da se pokažete da ste face

trčanje, ma daj.. to je za pi**** {#}

 

PS: svaka bala sijena ima sigurno 12 kg a max 20 kg u prosjeku su cca 15 kg

16 godina
neaktivan
offline
Re: S.E.A.L. trening
Darky kaže...

ma dečki imam ja za vas pravu utrku

1000 bala sijena za jedan dan

usred ljeta vani na suncu koje prži, prašina i traktor i par prikolica

vaš zadatak utovariti i istovariti 1000 bala sijena u jedan dan, i složiti u stog

eto vam pustolovne utrke i da se pokažete da ste face

trčanje, ma daj.. to je za pi**** {#}

 

PS: svaka bala sijena ima sigurno 12 kg a max 20 kg u prosjeku su cca 15 kg

Been there, done that :P

Dobro, ne hiljadu bala, al dosta njih svejedno. ;)

 

Da vidis dok sam se jemput povezel, a put sav sje*ban, skoro su s prikolice letele i bale i deda skup s njima :D

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2012 23:15 (1domagoj1).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice