Real Madrid - Kraljevski klub! zaključana tema

poruka: 23.325
|
čitano: 2.559.072
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid C.F.
10 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Real je napravio pravi promašaj ove godine.

 

Kad se već razbacuju parama ne razumijem zašto su prodali Ozila (najboljeg asistenta) koji je preporodio Arsenal.

Trebali su samo prodati Benzemu i Higuaina i kupiti Falcaa.


Igrač koji košta 100 mil eura mora biti duplo bolji od drugih, a Bale ne da nije nego ima duplo boljih od njega..

14 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hex pa ja ne spavam nocima nakon citanja Luckovih postova :(
1911 /\/\/\/\/\ 1899
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
cadaverosa1 kaže...

Real je napravio pravi promašaj ove godine.

 

Kad se već razbacuju parama ne razumijem zašto su prodali Ozila (najboljeg asistenta) koji je preporodio Arsenal.

Trebali su samo prodati Benzemu i Higuaina i kupiti Falcaa.


Igrač koji košta 100 mil eura mora biti duplo bolji od drugih, a Bale ne da nije nego ima duplo boljih od njega..

Ozil je prodan jer se morao bar nekako pokriti transfer Balea za kojeg računaju da će donijeti hrpu para i jer su uz njega kupili još 3 veznjaka pa se moralo osloboditi mjesta. Real nije u rukama nekog šeika sa vrećom novca bez dna koji može trošiti doslovno koliko želi. Klub je dužan hrpu para iako se svake godine hvale ogromnim profitom. 50 milijuna za Ozila je sa poslovne strane bio jako dobar potez. Ove godine se ionako neće znati da li je to i dugoročno bio pametan potez. Kad Bale bude 100% spreman, a Isco i Illara skroz uigrani sa ostatkom momčadi i sa par velikih tekmi u nogama, će se vidjeti. Kako sad izgleda, promašaj je, ali tak je izgledao i transfer Modrića prvih 6 mjeseci. Možda se druge godine niti nećemo sjećati Ozila jer će Bale zabijati gol po utakmici. Jednostavno je prerano raditi bilo kakve analize.

 

Nekad davno je netko napisao da je Falcao imao klauzulu u ugovoru po kojoj ne smije direktno u Real iz Atletica, koliko je u tome istine ne znam. Pisalo se i da on prelazi u Monaco samo do zime pa onda put Reala... Tko bi ga znao.

 

Bale je koštao koliko je koštao, ali to ne znači da mora biti i toliko bolji od drugih. Mislim, nekakvom logikom igrač od 90 milijuna bi trebao biti bolji od onog za 40, ali u nogometu to jednostavno nije tako. Bale nije ni prvi ni zadnji igrač koji je preplaćen, a samo na njemu je da pokaže koliko u stvari vrijedi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Mourinho: "Kada sam pogledao detalje El Clasica shvatio sam da je sve ostalo isto. Sudije su i dalje na strani Barcelone, što je sinoć bilo vidljivo".

Koji bi to jucer bio show da je mou bio tamo :)) valjda bi uletio u teren  

13 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
mazy651 kaže...

Mourinho: "Kada sam pogledao detalje El Clasica shvatio sam da je sve ostalo isto. Sudije su i dalje na strani Barcelone, što je sinoć bilo vidljivo".

Koji bi to jucer bio show da je mou bio tamo :)) valjda bi uletio u teren  

Da, jaki su klubovi i Real i Barcelona. Kad su toliko jaki, zašto svaki put kad izgube svi krive suce? Klub koji plati 2 igača 180 milijuna eura treba penal da pobijedi ili igra izjednačeno? "Kraljevski klub"? Isto vrijedi i za Barcelonu. Imaju toliko dobre igrače a svi se žale kad im ne sviraju penal. Ja bi iskreno penale izbacio jednu sezonu da vidimo kako stvarno igraju. I Barca i Real

13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
mazy651 kaže...

Mourinho: "Kada sam pogledao detalje El Clasica shvatio sam da je sve ostalo isto. Sudije su i dalje na strani Barcelone, što je sinoć bilo vidljivo".

Koji bi to jucer bio show da je mou bio tamo :)) valjda bi uletio u teren  

 

Zar nije stvarno licimjerno ali i gnjusno se vaditi na suce nakon one sramote protiv Juve-a i svih ovi sudackih pokolona u La Ligi cudno kako svi pate od amnezije i nitko se toga svega ne sjeca.

 

Ako hoces krivca za jucer nadi ga u liku i djelu Ancelotija koji je izvel onu "sramotu" , 7 od 10 igraca na terenu su bili defenzivci i prvo poluvijreme su kampirali svoj 16 metara da li je sudac i za to kriv? Necu niti komentirati sudenje prvo budem

pogledal sazetke opet no ono je izgledalo ko penal na Kikiju ali isto tako je Pepe skrivil penal na Fabregasu dok ga je pokosil u 16 metara o cemu nitko ne prica.

 

Jedina pozitivna stvar iz jucarasnjeg El Classica je nedostatak brutalnosti i provokacija koji su bili uobicajena stvar za vrijeme Mourhina.

twice the pride double the fall
13 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
barcaINTER kaže...

Ajmo dosta svadjanja.   Što mislite o Ramosu na zadnjem veznom ?  A Bale ? jeli igrao danas ?  Mislim da je Andjeloti odradio vrhunski posao, manje se osramotio nego Mou i Pelegrini u svojem prvom clasicu. Inače, ronaldo nastavlja sa sramoćenjem iz utakmice u utakmicu, kakav tunel Alvesa. Lijepo će Ronaldo naučiti Balea simuliranju , nema šta.

Ronaldo nastavlja sa sramocenjem? Kakvim to molim te? Mislis na ono trpanje Barce 7 el klasika za redom ili?

13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Kad ćemo već o bližoj povijesti, zašto onda nije trpao kad je bilo 5-0 ili 2-6?

12 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Meni je bilo simpatično sinoć kako su se svi igrači nakon utakmice grlili međusobno, dugo se to nije vidjelo. :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Zeromaxy21 kaže...

Meni je bilo simpatično sinoć kako su se svi igrači nakon utakmice grlili međusobno, dugo se to nije vidjelo. :)

Zato što nema Mourihna, da je on to vidio, pola njih što su se grlili i pozdravljali nebi igrali slijedećih 5-6 tekmi....

14 godina
odjavljen
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Katastrofa. Rekao sam da je Ancelotti curica. 3 stopera u istom sastavu, sramota. I Real i Barcelona su bili jednako loši. Trebao je biti penal na Ronaldu. Da je Diego Lopez branio kako treba ne bi izgubili. Da je bilo sreće ne bi izgubili. Bijeda. Fuj kako se Ancelotti boji.

Losing all hope was freedom
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!

Kako bi rekao chev..."bla bla bla fu*cking bla" Po meni Real je usao pre defanzivno... 4 3 3 koji se inace ni ne igra, nego varijacija nje... napred jedinog sposobnog dodat smo imali modrica...ramos i khedira su bili defanzivni vezni i za destrukciju...napred ronaldo di maria i bale...sve brzanci...znaci za kontre...al opet...nemoze se tako igrat... carvaljar nije dorastao ovakvim utakmicama....falio je kreativni dio isca...a falio je bome i alonso... sve u svemu..neymaru se na prvom golu posrecilo vise nego sta je on to htio napravit...drugi gol primarno greska diega koji je vec krenuo izletavat jer je mislio da ce alexis proc i krenut jedan na jedan sa njim....ovaj iskoristio priliku i loba ga a on se nije stigao vratit...

 

Sudca necu komentirat..jer posto sam zadnji put evidentno govorio kad je sudio u nasu korist i da mi se to ne svidja, sad najmanje da barcini pravi navijaci naprave je da dodju i da kazu "da bio je penal"...jer ako sam ja vec sam priznao da ono sta su realu "sudci" dali u zadjim utakmicama je sramota i da ja to nezelim koliko to ide u korist mom klubu tako bi volio da se nadje i netko njihov... ali vjerovatno uzalud...

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
TheDarkSide kaže...

Kako bi rekao chev..."bla bla bla fu*cking bla" Po meni Real je usao pre defanzivno... 4 3 3 koji se inace ni ne igra, nego varijacija nje... napred jedinog sposobnog dodat smo imali modrica...ramos i khedira su bili defanzivni vezni i za destrukciju...napred ronaldo di maria i bale...sve brzanci...znaci za kontre...al opet...nemoze se tako igrat... carvaljar nije dorastao ovakvim utakmicama....falio je kreativni dio isca...a falio je bome i alonso... sve u svemu..neymaru se na prvom golu posrecilo vise nego sta je on to htio napravit...drugi gol primarno greska diega koji je vec krenuo izletavat jer je mislio da ce alexis proc i krenut jedan na jedan sa njim....ovaj iskoristio priliku i loba ga a on se nije stigao vratit...

 

Sudca necu komentirat..jer posto sam zadnji put evidentno govorio kad je sudio u nasu korist i da mi se to ne svidja, sad najmanje da barcini pravi navijaci naprave je da dodju i da kazu "da bio je penal"...jer ako sam ja vec sam priznao da ono sta su realu "sudci" dali u zadjim utakmicama je sramota i da ja to nezelim koliko to ide u korist mom klubu tako bi volio da se nadje i netko njihov... ali vjerovatno uzalud...

evo ja dolazim i kazem da je bio penal kao i onaj na fabregasu, znaci sudac zakinuo jedne i druge

12 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Ma sudac pokrao barcu,ne real.El ste vi uopće gledali?pa real trebao dobiti 7 crvenih,10 žutih i još barci nije suđeno 6 penala

11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!

Tocno to..na sta se sve svelo to...sramota za organizacije kao FIFA i UEFA...koji je smisao uopce dodjele nagrade kad se zna unapred tko ce dobit? Zasto jednostavno odma nedaju Messiu pa rijese problem..ovako se bezveze zavaravaju ljudi svake godine...a nakraju uvijek isto...

 

Ta dodjela nagrada je davnih dana izgubila smisao, a pogtovo ovo zadnje sa Blaterom...

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.10.2013 17:52 (TheDarkSide).
12 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Cristiano Ronaldo dijeli poveznicu.
36 minutes ago


This video shows clearly the respect and consideration that FIFA has for me, for my club and my country. Much is explained now. I wish Mr. Blatter health and a long life, with the certainty that he will continue to witness, as he deserves, the successes of his favourite teams and players.

 

 

Dobro čovjek rekao

 

14 godina
odjavljen
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Ma koga briga kaj veli neki stari smrad. U svijetu vladaju gadovi. Da bi postao predsjednik FIFE/UEFE/bilo čega moraš gaziti druge. To su jadni ljudi. Onaj tko hoće da ga vole mora biti njihov. Onaj tko nije njihov, tko nije jadan, tko ima svoje ja, on ne valja. Ronaldo je pravi muž, ne krade, ne gađa navijače. Zgodan je, bogat je, igra najbolje na svijetu. On je pobjednik u stvarnom životu. Normalno da je ljepše kada te priznaju drugi igrači, novinari, treneri, navijači, ali to je sporedno.

Losing all hope was freedom
13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Sad nakon što sam pogledao video, iskreno ne vidim čemu tolika halabuka oko toga. Blatter je bio u društvu studenata, malo se našalio i to je to. E sad, da li bi on baš morao izjavljivati da preferira Messija, to je ipak malo neprofesionalno s obzirom na njegovu poziciju. Naravno da to neće imati neki utjecaj, ali mogao je i bez toga. Ali opet, radi se slon od muhe ko i sto puta prije toga.

 

Ta nagrada je ionako debilna kad ne uvažava trofeje koje je igrač u sezoni osvojio. Pretpostavljam da će i ove sezone najbolji biti Messi bez obzira na uspjehe Riberya i ostalih igrača Bayerna.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!

Smatram da on kao clan u samom vrhu te organizacije bi se trebao i ponašat u skladu s time...a to je da je objektivan, neutralan i da i ako ima "favorita" to ne iznosi javno..i ono najglavnije...da je objektivan i realan tokom izbora bilo cega...znaci da se bira i pobjeđuje onaj KOJI JE TO I ZASLUZIO a ne zato jer je njegov fan, ili mu se netko drugi ne sviđa.....k tome još da on javno ovako "kroz šalu" kako bi neki rekli, direktno ili indirektno blati nekog drugog mu ne pristaje i nebi si smio to dozvolit...al sta rec..to je FIFA/UEFA... njima je sve dozvoljeno...

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Pa trebao bi, ali osobno ne mislim da je on tu napravio u nekoj zloj namjeri kako se sugerira. Čovjek ima 77 godina i treba i to uvažavati (naravno to povlači i pitanje treba li uopće biti na toj poziciji) pa mu malo progledati kroz prste. Koliko gafova su imali Marković i Srebrić dok su pod stare dane vladali HNS-om. Nekad jednostavno pretjeraš ili kažeš nešto prije nego promisliš. Da najboljeg bira isključivo neki odbor od strane FIFE/UEFE onda bi to bilo previše, ali ovako kad ga biraju kapetani i treneri reprezentacija (ili kako već) mislim da to i nije toliki problem.

 

I budimo realni, borba će se ionako voditi između Messija i Riberija. Ronaldo sigurno neće izgubiti jer je Blatter rekao neku glupost.

 

A da bi u nogometu općenito trebalo više profesionalizma i ozbiljnosti to stoji. Ali onda vidiš jednog Mamića pa ti je odmah sve jasno. Ima i Real gafova i to velikih. Ne znam dal ste skužili, ali nakon tekme s Barcom je na službenoj stranici Reala osvanulo da je Real pokraden za 2 penala u utakmici. Klub koji za sebe tvrdi da je kraljevski i hoće zadržati nekakvu dozu ozbiljnosti i respekta u nogometnom svijetu, si takve stvari ne smije dopustiti. Tko god je mislio da je to dobra ideja treba dobiti otkaz, ako već nije.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!

Letter sent by the President of Real Madrid, Florentino Pérez, to Joseph Blatter at 12:23 p.m.

Dear President,

We were surprised to read your remarks concerning our player Cristiano Ronaldo and his chances of being crowned Ballon d'Or and FIFA Player of the Year winner; this has caused great disappointment among the Real Madrid family because these misguided and unacceptable comments were made by the President of World Football's leading Authority.

On the one hand, they are unfair because they are made about a player who is respected the world over by millions of fans, and not just Real Madrid supporters. He is undeniably one of the greatest footballers that the world has ever seen. The comments are also disrespectful to him as a person as, on the other hand, he embodies sporting values in the eyes of society which is in genuine need of the kind of example that he sets; finally, it is our understanding that your remarks may determine the vote of those whose responsibility it is to decide on the winner of this accolade.

We, at Real Madrid, a club which has a special connection with FIFA in view of our position as a founding member, are profoundly disappointed by the whole episode and, as President of Real Madrid, I want you to know that we condemn your comments, which is why we would ask that you retract them to make up, to the extent possible, for the damage caused both to the player and the institution that we represent.

Yours Sincerely,
Florentino Pérez



Letter sent by the President of FIFA, Joseph Blatter, to the President of Real Madrid, Florentino Pérez, at 16:12 p.m.

Dear President:

I received your letter earlier today and was surprised by the content contained therein.

Firstly, I would like to point out that at the ceremony held last Friday at Oxford University, no discussions were held about the aspirations of any player with regard to the FIFA Ballon d'Or. At the end of my speech, and in response to a question about Lionel Messi and Cristiano Ronaldo, the moderator asked me to choose between the two and, at that moment in time, having stated that Messi is the kind of son that any mother would like to have, I finally gave his name. However, I would like to make it quite clear that it is my opinion that Cristiano Ronaldo is at the same level as Messi and that both are extraordinary players, each in his own way.

I regret that this situation at a university ceremony has caused you so much distress and I would like to apologise for it. It was never my intention to cause discomfort or show a lack of respect to Real Madrid FC, one of it players or its support, not only because it is the founding club of FIFA but also because it is a club that I have followed and admired since I was a child.

Kind Regards,
Joseph Blatter.

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
13 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!
Battlelog: D-Ki11aML
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2013 12:49 (Legendic1911).
12 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Danas ce se xabi vratiti na teren, ali dobit ce priliku tek u drugom poluvremenu, nadam se uskoro da ce biti u pocetnih 11

13 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Barca nam trenutno bježi 9 bodova, pa danas igra jedino pobjeda. Xabi će možda zaigrati par minuta, a očekujem i šanse za Moratu i Jesea ako će sve ići po planu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
Hexfire kaže...

Barca nam trenutno bježi 9 bodova, pa danas igra jedino pobjeda. Xabi će možda zaigrati par minuta, a očekujem i šanse za Moratu i Jesea ako će sve ići po planu.

  nadajmo se,iako mislimm da ce opet trpati benza

14 godina
odjavljen
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Diego Lopez, Varane, Sergio Ramos, Khedira, Cristiano Ronaldo, Benzema, bale, Marcelo, Arbeloa, Isco, Illarra.

 

Jese je na tribinama.

Losing all hope was freedom
12 godina
offline
Re: Real Madrid - Kraljevski klub!
piksic kaže...

Diego Lopez, Varane, Sergio Ramos, Khedira, Cristiano Ronaldo, Benzema, bale, Marcelo, Arbeloa, Isco, Illarra.

 

Jese je na tribinama.

  ma zidane vjerojatno gura benza u prvi sastav

10 godina
neaktivan
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Ovaj sudac mi nebi sudio ni trecu zupanijsku ligu, 2 smijesna penala.

Real solidan , ali otraga su previse opusteni 

 

Will Smith: If you are not making someone else's life better than you are wasting your time
14 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Hahahahah koji penal za sevillu, nije ni za nas trebo bit al je bar neki faul napravio... i evo 3-2. Arbeloa vaaaaaaan. Samo na tu stranu idu

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2013 22:45 (maxy0).
12 godina
offline
Real Madrid - Kraljevski klub!

Eto počeo gledati i odma 3:2

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid C.F.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice