MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.537
|
čitano: 1.428.817
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Koji KO Peirera znaci od prve sekunde se vidjelo gdje borba vodi!
Prochazka s cudnim motima,skakuce ispred protivnika sa uspravljenom glavom i bradom spremno za KO..sto se i desilo na kraju prve a potom i na pocetku druge runde!
AUDIOFIL
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
volegradele kaže...
Koji KO Peirera znaci od prve sekunde se vidjelo gdje borba vodi!
Prochazka s cudnim motima,skakuce ispred protivnika sa uspravljenom glavom i bradom spremno za KO..sto se i desilo na kraju prve a potom i na pocetku druge runde!

 Zanimljiva mi je ta energija koju borci donesu u ring i na temelju koje, najčešće, možeš procijeniti tijek i završetak borbe..još je Tyson pričao o važnosti sučeljavanja i ''držanja pogleda'' prije borbe.

Deklasirao ga je brazilac, nadao sam se malo konkretnijem nadmetanju..

WHITE STONES VARAŽDIN
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

A mislim, on se oduvijek tako bori.

 

Iako kada sam gledao Pereiru, ima dosta pobjeda tim lijevim krošeom, trebao se Jiri bolje pripremiti. Ali nije ni Poatan bolji, on isto ima ruke dosta nisko i glavu visoko. I njega će netko pogoditi čim mu uđe u dohvat.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Pa je Israel Adesanya 😂
AUDIOFIL
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Naravno, znam. Ali opet će ga ako ne proradi na tome.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
15 godina
online
MMA (Mixed Martial Arts)

Bome...

Tigar Krezumica
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ne volim DDP-a, ali još manje volim Adesanyu pa mi je taj ishod ''sjeo''..žao mi je kaj Steve Erceg nije uspio potamaniti ovog brutalno iritantnog lika.

WHITE STONES VARAŽDIN
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice