Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.974
|
čitano: 3.248.577
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Sve teže mi je zavoljeti LEC. Nije imao svoju VerCrashen fazu i pazi na Ferrari kao da je njegovom lovom kupljen. 

Bojim se da će mu s prgavim Hamiltonom (ak će Hamilton biti blizu u kvalifikacijama), biti teško. 

In vino veritas
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

ja bi rekao da je vise do toga da i on sam zna kako nema smisla biti prgav kad ce ga ionako obici na pravcu...
protiv Pereza se postavio bas skolski, ali vise od tog prvog kruga auto realno nije imao.
tako je kako je, nije RB tolko pogodio sa dizajnom kolko su ostali zakazali....

bit ce zanimljiva borba za drugo/trece mjesto u konstruktorima. vec jaaaaaaako dugo grid nije bio ovako sabijen (izuzev RB)

jesus_tm1
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

McLaren (Piastri) izgleda zbilja odlično u FP2. 

Soft gume su izgleda ko Hubba Bubba - za ništa. 

Williams samo s jednim bolidom. Albon dobio Loganov bolid (a Logan plaća)... interesantno.

In vino veritas
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Koja glupost, lik sjebe svoj bolid i onda mu daju drugi od kolege jer su nesposobni debili.

14 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Nisu delili nego štednja (nema ju rezervniih dijelova za popraviti) , a Albon je bolji od Sargeant, upitno do kada će biti u Wiliamsu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2024 21:14 (T-bone's).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
T-bone's kaže...

Nisu delili nego štednja (nema ju rezervniih dijelova za popraviti) , a Albon je bolji od Sargeant, upitno do kada će biti u Wiliamsu.

 Nije to poenta. Ako se nema neka izađu iz F1, ima drugi bogatiji koji bi mogli ući.

7 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Sargeant ostaje u Williamsu dok ne dođe vozač sa sponzorima koji imaju više novaca od Sargeantovih. Žalosno, ali istinito.

Tsunoda je počeo isto tako (Honda je tražila japanskog vozača), ali u ovoj sezoni izvlači maksimum iz RB-a.

Zhou je dofurao brdo para Sauberu, ali kao i Tsunoda, ima talenta i dosta dobro vozi.

A ovo da Williams treba izaći iz F1 ako nema para za nekog tko ima je glupost svjetskih razmjera kakvu dugo vremena nisam pročitao. Andretti je htio ući u F1, pa ga nisu pustili.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2024 13:20 (robogo).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
T-bone's kaže...

Nisu delili nego štednja (nema ju rezervniih dijelova za popraviti) , a Albon je bolji od Sargeant, upitno do kada će biti u Wiliamsu.

 Nije to poenta. Ako se nema neka izađu iz F1, ima drugi bogatiji koji bi mogli ući.

Ti si ostao zaključan u nekom drugom vremenu?

Možda kad si zadnji put provjeravao FIA dozvoljava korištenje rezervnog bolida po svakom vozaču. Ne!

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Opet fulali ste ceo fudbal. 

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Nije dozvoljen rezervni bolid, ali mogu imati rezervnu šasiju i zamijeniti je.

I sam šef Williamsa je rekao da je to što nisu imali rezervnu šasiju neprihvatljivo i da moraju ubrzati restruktuiaranje tima.

Kaže da je bio u nevjerici kada tek došao u Williams i vidio da za praćenje i evidenciju dijelova koriste Excel tabele...

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Widowmaker kaže...

Nije dozvoljen rezervni bolid, ali mogu imati rezervnu šasiju i zamijeniti je.

I sam šef Williamsa je rekao da je to što nisu imali rezervnu šasiju neprihvatljivo i da moraju ubrzati restruktuiaranje tima.

Kaže da je bio u nevjerici kada tek došao u Williams i vidio da za praćenje i evidenciju dijelova koriste Excel tabele...

Captain Obvious to rescure.

Znam, ali nisi razumio moju misao.


Uglavnom da, Wolves geek takav kakav je će sigurno u pozitivnom smislu promijeniti Williams.
Učio je u Mercedesu i pekao zanat. Samo mu treba ipak dati vremena da uspije to napravit.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Da još nitko nije prokomentirao dvostruki pole position Ferraria, ali i odustajanje Verstapena  ?!?! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Većina ljudi nisu niti pogledali trku. Ja sam se probudio u 7 sati i preko F1tv gledao utrku bez znanja o tome što se dogodilo u 5 sati.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

ja sam gledao skracenu snimku oko 9 na sky f1

 

mogao bi tako i iduce utrke,manje mi zao potresenog vremena 

 

a nis,odustajanje maxa,pobjeda sainza i sudar russella... nis zanimljivog...

...potpis nije potreban...
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kako je krenilo mislio sam da će biti zanimljivija utrka ali dobro. Tsunoda bi lagano mogao poslati Rica u penziju ove sezone.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ATJLučko kaže...

Da još nitko nije prokomentirao dvostruki pole position Ferraria, ali i odustajanje Verstapena  ?!?! 

Valjda dvostruku pobjedu, pole je juče osvojio Max.

Mada mi ni pojam dvostruka pobjeda nije baš najsretniji kao opis za osvojeno prvo i drugo mjesto jer je pobjednik samo jedan.

 

A Maxovo odustajanje je jedino zanimljivo jer lik nije imao odustajanje već pune dvije godine od Australije 2022.

Otkazala zadnja desna kočnica, dešava se.

 

Alonso je dobio kaznu nakon utrke i pao je na 8. poziciju.

 

Najzanimljiviji reziltati su Strolovo 6. mjesto, Yukijevo 7. i dva Haasa u bodovima mada je tome doprinijelo što su Max i dva Mercedesa odustali.

16 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Koje sranje s 20sec kaznom za Alonsa, pa tako se normalno vozilo, pripremiš si sporiji ulaz, ideš brže van. Koliko puta je bilo isto MSC/ALO, pogotovo Imola pa je sve bilo ok. Dakle vozi se u eri princeza, moraš dati žmigavac kad se braniš... Navodno je Herbert kumovao odluci.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Schumacher bi se na ovo nasmijao. On bi se branio bejzolskom palicom ako treba, a ovi propadnu od zavjetrine.

12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Napokon 1 i 2 ..bez obzira na Maxovo odustajanje Sainz je imao dosta brz bolid danas ,,uglavno vrlo dobar vikend za nas navijace Ferraria!!Russel opet greskica koja se skupo placa!

AUDIOFIL
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Tek sad vidjeh da je Alonso popusija 20 sekundi..joj kakvi debili sa debilnima odlukama..maFIA..
AUDIOFIL
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nema više utrkivanja, samo plač da bi se dobila pozicija. 

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
I brojanje tko je koliko puta presao bijelu liniju gdje se racuna, koja smijurija nastaje od F1... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Linija je sada bitna jer je nekoć bio šljunak pored "ceste", a sada je još 300 metara asfalta i namjerno širenje staze se isplati.

 

Što se tiče utrkivanja, tu se slažem. Nemaju cojones.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...

Linija je sada bitna jer je nekoć bio šljunak pored "ceste", a sada je još 300 metara asfalta i namjerno širenje staze se isplati.

 

 

Hehe, što bi se reklo "vratite nam šljunak da ne brinete o crtama".

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

G. R. 

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Otkazana utrka F1 u Japanu. Valjda neki monsun zajebo sve. 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Izvor?
Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

prvi aprli,ne nasjedaj :)

...potpis nije potreban...
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2024 18:34 (DaNiTo).
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nisam nasjeo na i jednu foru u zadnjih 20 godina. Znam da je prvi travanj, a ljudi su očiti.

9 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Zanimljiva odluka sudaca da kazne RUS-a samo sa 5k$ za unsafe relase... ajmoooo

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice