Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 29.504
|
čitano: 3.578.255
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Po meni zanimljiva utrka, sjajan start i proboj za Maxa, danas je odradio najbolje što je mogao, Lewis odradio što je morao, čestitke na pobjedi.

Najbolji dio su mi bile borbe u sredini kao i proboj Pereza prema naprijed, žao mi je Bottasa kojega su opet zaje... sa strategijom, a najbolje od svega

mi je treće mjesto Alonsa, čovjek je sjajno odradio utrku od početka do kraja, čuvao gume i zasluženo osvojio treće mjesto.

A isto tako mi je drago ne nema zaostalih repova, žalbi, kukanja i sl.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.11.2021 18:16 (Valentin17).
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Gledajuci Verstappena koji izgleda mirno pokusavajuci da prikrije zabrinutost a najvjerojatnije u njemu kuha, sjetim se Rosberga i njegovog upozorenja Verstappenu da je Hamilton najopasniji kad mislis da je izgubio. Blizi se kraj i mislim da je Hamilton trenutno rival sam sebi.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ja se ne bih iznenadio da budu unutar 2-3 boda pred Abu Dhabi i da Max bude agresivniji nego ikad zadnju utrku...hebiga i Senna je to radio
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ako Hamilton dobije sljedeću a max bude drugi, i pod uvijetom da hamilton ne dobije najbrži krug, sve što max mora napraviti na zadnjoj utrci pobrinuti se da hamilton ne završi utrku 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
3 godine
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

To je pokušao Schumacher protiv Villeneuvea u zadnjoj utrci pa su mu izbrisali sve bodove te sezone.

16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ne mora on, pričam o Perezu, Yukiu, gaslyu 😅
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Slučajno Hamilton izgubi prednju vilicu i kotač ode "u dućan".... I mirna Bosna.

Omiljeni gaming žanrovi: simulacije vozila i RPG
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Meni ne bi smetalo čak ni da bilo Verstappen ili Hamilton osvoje prvenstvo čistim i poštenim utrkivanjem.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
rooswelt1991 kaže...
Ne mora on, pričam o Perezu, Yukiu, gaslyu 😅

 Sumnjam da Gasly gleda na RedBull i Maxa nešto pretjerano pozitivno.

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

MA ok, samo fantaziram.

Ovo je bila šansa RB-a da dobije ovu sezonu, ali bojim se da sljedeće dvije utrke idu mečki.

 

Moj McLareni katastrofa, taman kad sam pomislio da ćemo uzeti malo bodova, Bottasu i Landu puknu gume, i eto ferrarija opet s hrpom bodova, a McLaren samo 2...

 

Rikki navodno imao problema s senzorom goriva, tako da ni ovu utrku ništa od njega. Ako bude ovako vozio sljedeće sezone, plakat ću 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
rooswelt1991 kaže...
Ne mora on, pričam o Perezu, Yukiu, gaslyu 😅

 Sumnjam da Gasly gleda na RedBull i Maxa nešto pretjerano pozitivno.

nisi gledao utrku danas? ode široko na ciljnoj ravnini, čeka da ga Max prođe i tek onda otvori DRS.. pametnome dosta

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ministar kaže...

nisi gledao utrku danas? ode široko na ciljnoj ravnini, čeka da ga Max prođe i tek onda otvori DRS.. pametnome dosta

 gledao sam kako su ga svi prešli bez ikakvih problema :)

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
rooswelt1991 kaže...
Ne mora on, pričam o Perezu, Yukiu, gaslyu 😅

 Za Yukija bi trebalo uvesti Minardi (#2) opet, da bude sestrinska ekipa Tauriju i nek se bori sa Haas-om i Latifijem. Samo Marko zna zasto su ga zadrzali slj. godine.  (znam da je AT bivsi Minardi, ali trebalo bi ga opet uvesti za ove pocetnike)

 

Jer Gasly radi lavovski posao u toj ekipi, race pace je slab, taktika jos slabija, ali da ima potencijala, ima.

Di2 & EPS FTW!
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ministar kaže...

 Sumnjam da Gasly gleda na RedBull i Maxa nešto pretjerano pozitivno.

nisi gledao utrku danas? ode široko na ciljnoj ravnini, čeka da ga Max prođe i tek onda otvori DRS.. pametnome dosta

 Čovjek je to maestralno odradio, nije izgubio ništa, ohladio gume malo vani, i opet se povukao s drs-om za max-om. Genijalno.

ivanoile kaže...
rooswelt1991 kaže...
Ne mora on, pričam o Perezu, Yukiu, gaslyu 😅

 Za Yukija bi trebalo uvesti Minardi (#2) opet, da bude sestrinska ekipa Tauriju i nek se bori sa Haas-om i Latifijem. Samo Marko zna zasto su ga zadrzali slj. godine.  (znam da je AT bivsi Minardi, ali trebalo bi ga opet uvesti za ove pocetnike)

 

Jer Gasly radi lavovski posao u toj ekipi, race pace je slab, taktika jos slabija, ali da ima potencijala, ima.

 Yuki je rijetko nepodnošljiv klinac. Ne sječam se da me itko živcirao koliko me taj kreten živcira. Uvijek psuje preko radija na inžinjere, druge vozače kao da je on neki faktor na tom gridu.

Plus ono što je rekao da ga njegov vlastiti tim sabotira, i to preko otvorenog radia 

 

Sačuvali ga vjerovatno radi Honde. Imaš na "drive to survive" kako ti dealovi idu. Haasu su uvjetovali njemačkog vozača da bi dobio sponzora...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2021 9:42 (rooswelt1991).
13 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Za Saudijsku arabiju i Abudabi Mercedes ugrađuje Lewisu motor iz Brazila pa opet gas do kraja, bit će što bude.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
3 godine
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Da...čudno s obzirom da je Japančeros, a oni uvik uljudni, klanjaju se, smijuckaju se...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

max - malo sam zapeo

gaslyev race manager - ne utrkujemo se sa maxom

gasly - skida gaće

 

 

a s druge strane je problem kad bottas propusti svog kolegu koji se bori za naslov...

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2021 15:54 (MEDO11).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Znaci ovo nije bio ona super bzi motor…uffff hebeno..ako rikne bit ce slavlja u RB!!

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2021 22:15 (volegradele).
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2021 16:53 (Valentin17).
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Malo sam gledao potrošnju elemenata i Mercedes dobro stoji. Ne kao Ferrari, ali valjda AR i Haas ne daju lovu ili ih je manje briga. Mislim da su jedini koji nisu pokupili nikakve penale. 

Gledajući usporedbu između Lewisa i Maxa, Lewis je upotrijebio jedan motor više, ali i 1 turbo, MGU-H, MGU-K, ES, CE i 3 auspuha manje. Iliti Max dobio 6 penala, Hamilton 2 i to oba za motor. 22 elemenata Lewisa vs 29 Maxa. Najviše (31) imaju Ocon, Perez i Bottas. Najmanje (21) Nikita i Mick. 

Radim malo opširniju analizu za kraj sezone. Podijelim ovdje tjedan - dva nakon završetka sezone. 

In vino veritas
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Evo jedne zanimljive usporedbe 😁
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Preminuo Sir Frank Williams 

 

Navodno je bio bolestan u zadnje vrijeme više nego inače, i preminuo u snu.

 

Jedan od legendi ovog sport. RIP

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Da bas citam danas cijeli dan o tome..9 naslova konstruktora i 7 prvaka pod njegovom palicom!RIP legendo!

AUDIOFIL
3 godine
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Tužan dan za F1. Legendarni boss legendarnog tima. RIP Sir.

 

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

BIt će safetycar na ovoj stazi sigurno.

Dakle može utrku dobiti bilo tko, samo treba pogoditi kad ući u boks. 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Je moze je dobit Ham ili Ver..ostali imaju male sanse..ali zid je blizu
AUDIOFIL
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Max će ići na prvi zavoj kao bik na crvenu krpu. Hamilton ima 2 opcije: ili će biti tamo ili neće biti. Maxa boli ćuna.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

neki stream? sportsurge nema nikakav...prvi put vidim da je prazno pod formula 1...

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

ja gledam na Kodi balkan green

13 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jel mi može netko pojasniti kako je Lewis izbjegao dvije kazne jer je ignorirano dvostruke žute zastave i omeo Mazepina?

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.12.2021 18:19 (Valentin17).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice