Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 2.562
|
čitano: 395.408
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Ma ja bih radije da i izgubimo 2:1 ali da igramo nogomet, nego samo nabijati loptu naprijed 90 minuta i nadati se sreci na penalima. Protiv Japana smo jako lose izgledali. Svaka jaca momcad bi to iskoristila protiv nas. Brazil ce pokazati di smo i kakva smo momčad. A ne Kanada i Japan.
10 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Odličan članak. Pogođen u srž. Spori smo, tromi i uspavamo protivnika. Vidjet ćemo hoćemo li moći uspavati Brazil, koji se igra nogometa.

 

8 godina
online
Hrvatska nogometna reprezentacija

Čestitke našima na prolazu u četvrt finale. Ne razumije kako ste svi vi tako jako upučeni ko bi kaj trebao radit i kako bi to trebalo biti??? Da li vi imate toliko nogometnog iskustva i znanja pa da to toliko znate ili onako kako vam se to na mozak sprdne???? Ajde dečki malo se razmislite jel bi naši igrači htjeli pobjediti tekmu ili izgubiti??? I da, ovo je turnir i utakmice se igraju turnirski i na pobjedu, a ne na ljepotu. 

12 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

S obzirom na kvalitetu koju imamo/nemamo, dobro smo i dogurali.

Objektivno smo trebali ispasti u skupini. Statični smo, nezainteresirani i luda sreća nas mazi. U Rusiji smo imali sreće, ali ovdje je imamo i previše.

Četvrtfinale je vrhunski uspjeh za ovako limitiranu reprezentaciju koju vodi karikatura koja o nogometu, a ni psihologiji, nema veze.

 

Majer me ekstra razočarao, ovo mu je šansa da se proda i da se pokaže u najboljem svjetlu, a on je naš najveći alibi igrač. Uopće nije kreativac, fantazista, nije profinjen s loptom. Primi loptu, okreće se i vraća natrag ili ju izgubi . I tako u krug. Nema okomitosti, probijanja, bilo čega što bi bilo opasno po protivnički gol.

U Ligi Nacija je puno bolje igrao, a sad je skroz pao u formi. Čudio sam se što ga je trener Rennesa držao na klupi jedno vrijeme, sad vidim i zašto.

 

Ali to je nogomet, ne pobijedi uvijek bolji ili atraktivniji. Ne bi se čudio da doguramo i s Brazilom na penale (s tim da Brazilci neće mlitavo pucati kao Japanci, a Livaković nije nikakav majstor za penale da se razumijemo, to mu je slabija točka, uz igru nogom).

 

Know your limits.
7 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ja sam opako fulao prognozu jučer: prije penala sam rekel da budu japanci sve fulali, a oni zabili jedan.

Dokaz da su napredovali u svakom pogledu.

 

pan y agujas
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2022 11:22 (fer-de-lance).
2 godine
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
fer-de-lance kaže...

Ja sam opako fulao prognozu jučer: prije penala sam rekel da budu japanci sve fulali, a oni zabili jedan.

Dokaz da su napredovali u svakom pogledu.

 

 

Ljudi koji su često u pravu, često se i predomisle ...
11 godina
suspendiran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Gogy7 kaže...
Ma ja bih radije da i izgubimo 2:1 ali da igramo nogomet, nego samo nabijati loptu naprijed 90 minuta i nadati se sreci na penalima. Protiv Japana smo jako lose izgledali. Svaka jaca momcad bi to iskoristila protiv nas. Brazil ce pokazati di smo i kakva smo momčad. A ne Kanada i Japan.

 

Kad neko sad ode pogledat EURO2016 rezultate neće niko reći "Hrvatska je igrala nalijepši nogomet na tom euru" nego će vidjeti da smo zapeli na prvoj prepreci nakon grupne faze i da nismo napravili nikakav značajan rezultat.

Isto tako neće niko gledati kako smo igrali 2018. i dali smo se mučili ili lako prolazili protivnike nego će biti zauvijek zapisano da smo bili u finalu i postali srebreni.

 

Ja bi rađe da i u petak protiv Brazila napucavamo loptu, odemo u produžetke, prođemo "jedva" na penale nego da igramo bolje od njih a ispušino i ispadnemo u 1/4 finalu.

12 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Hrvati su po meni impresivan narod!
Nevjerovano je da u Hrvatskoj postoji netko tko sumnja u Dalićevu stručnost...mislim ljudi,jasno vam je da je Dalić naš najuspješniji trener ikada?
Jasno vam je da se što se tiče nogometa,nešto pita i protivnika?Pa protivnik ti isto dirigira i odlučuje o slijedu same igre,ili vi to niste znali?
To što svi vi forumski stručnjaci pljujete po igri Hrvatske,jasno vam je da nije u pitanju računalna igrica?Jasno vam je da izbornik je taj koji točno zna kako koji njegov igrač u tome trenutku diše?Ne možeš staviti "Oršića kojemu je agility 96/100,naspram obrane 92/100,jer on ima 4 boda više",ma ne ide vam to tako stručnjaci moji!-Barem ne u pravome nogometu!
Zanimljivo je to(kako inače to i biva),svi ti stručnjaci nikada u životu lopte nisu pipnuli.
Daliću kapa dolje!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
2 godine
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Super64 kaže...
 Dalić je kreten kojeg spašavaju Dinamovci (boli me k za politiku, činjenica). 

 

Kad te nije briga za politiku, hajmo reći da su jučer Dalića spasili Dalmatinci, Perišić i Livaković, inače i Gvardiol, Modrić.

Geni su to, geni, pobjednički geni. 

Ljudi koji su često u pravu, često se i predomisle ...
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2022 11:58 (Zaporožac).
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Gogy7 kaže...
Ma ja bih radije da i izgubimo 2:1 ali da igramo nogomet, nego samo nabijati loptu naprijed 90 minuta i nadati se sreci na penalima. Protiv Japana smo jako lose izgledali. Svaka jaca momcad bi to iskoristila protiv nas. Brazil ce pokazati di smo i kakva smo momčad. A ne Kanada i Japan.

  

Ja ne bi. Tako igraju gubitnici. Jedna od najboljih utakmica Hrvatske reprezentacije koju sam ja gledao su finale svjetskog prvenstva u Rusiji. I tu smo utakmicu izgubili. Također jedna od najboljih naših utakmica je bila na europskom 2012. protiv Italije. odigrali smo 1:1. Portugal je na euru 2016. igrao najružniji nogomet, ali su pobijedili u finalu Francusku i postali prvaci. Francuska je dobro iskoristila tu lekciju i odigrala na svjetskom 2018. ružne utakmice u polufinalu protiv Belgije i u finalu protiv Hrvatske, ali je obje pobijedila. 

 

Poslije utakmice sa Brazilom u skupini na svjetskom prvenstvu 2006. godine smo primali hvalospjeve sa svih strana, vodtelj na njemačkoj televiziji nosio hrvatski dres, svi su pričali kako je Hrvatska odigrala fantastičnu utakmicu, ali nažalost izgubila 1:0. Sjećam se kako su Roberta Kovača u toj utakmici uspoređivali sa Beckenbauerom. Ali đabe ti to sve kada ispušiš utakmicu i izgubiš bodove i medalje. Na ljepotu se ne pobjeđuje.

 

Da rezimiram, radije bi da odigramo najružniju utakmicu u povijesti i prođemo Brazil, nego najljepšu i ispadnemo.

11 godina
suspendiran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Cansee kaže...
Gogy7 kaže...
Ma ja bih radije da i izgubimo 2:1 ali da igramo nogomet, nego samo nabijati loptu naprijed 90 minuta i nadati se sreci na penalima. Protiv Japana smo jako lose izgledali. Svaka jaca momcad bi to iskoristila protiv nas. Brazil ce pokazati di smo i kakva smo momčad. A ne Kanada i Japan.

  

Ja ne bi. Tako igraju gubitnici. Jedna od najboljih utakmica Hrvatske reprezentacije koju sam ja gledao su finale svjetskog prvenstva u Rusiji. I tu smo utakmicu izgubili. Također jedna od najboljih naših utakmica je bila na europskom 2012. protiv Italije. odigrali smo 1:1. Portugal je na euru 2016. igrao najružniji nogomet, ali su pobijedili u finalu Francusku i postali prvaci. Francuska je dobro iskoristila tu lekciju i odigrala na svjetskom 2018. ružne utakmice u polufinalu protiv Belgije i u finalu protiv Hrvatske, ali je obje pobijedila. 

 

Poslije utakmice sa Brazilom u skupini na svjetskom prvenstvu 2006. godine smo primali hvalospjeve sa svih strana, vodtelj na njemačkoj televiziji nosio hrvatski dres, svi su pričali kako je Hrvatska odigrala fantastičnu utakmicu, ali nažalost izgubila 1:0. Sjećam se kako su Roberta Kovača u toj utakmici uspoređivali sa Beckenbauerom. Ali đabe ti to sve kada ispušiš utakmicu i izgubiš bodove i medalje. Na ljepotu se ne pobjeđuje.

 

Da rezimiram, radije bi da odigramo najružniju utakmicu u povijesti i prođemo Brazil, nego najljepšu i ispadnemo.

 

Kako si uspio zaboraviti kralja ružnog nogometa aka Grčku 

Ali tko danas pita kako su oni davne 2004. uzeli EURO, u povijesti zauvijek upisano da su bili prvaci europe 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2022 12:21 (ibme74).
13 godina
online
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
guls kaže...

 

Majer me ekstra razočarao, ovo mu je šansa da se proda i da se pokaže u najboljem svjetlu, a on je naš najveći alibi igrač. Uopće nije kreativac, fantazista, nije profinjen s loptom. Primi loptu, okreće se i vraća natrag ili ju izgubi . I tako u krug. Nema okomitosti, probijanja, bilo čega što bi bilo opasno po protivnički gol.

U Ligi Nacija je puno bolje igrao, a sad je skroz pao u formi. Čudio sam se što ga je trener Rennesa držao na klupi jedno vrijeme, sad vidim i zašto.

 

Protiv Maroka ušao u 79', Kanade u 86' (zabio gol), protiv Belgije u 92' i jučer ušao u 99'. Ajd da je barem krenuo jednu ispočetka pa da bi se moglo reći da je ekstra razočarao. Mene je jedino razočarao onaj njegov šut ko baba na kraju drugog produžetka.

Kovačić je taj koji je najveći alibi igrač Hrvatske, usudim se reći ikad. Odigrao najbolje protiv Kanade gdje je imao protiv sebe 39-godišnjaka i hrpu prostora ali čim ga malo stisneš nema ga. Pa ni Modrić ni Broz nisu na razini na kojoj smo navikli, tu je ključ naše igre kakva je. Ali kakvi god opet smo tu, još u igri i nadam se da će se podići i odigrati kak spada u petak ali nada umire posljednja.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2022 12:48 (vrinho).
16 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Korea je igrala puno otvorenije i bez takvog presinga ko Japan protiv nas, i pri tome stvorila neke jako dobre šanse de je Allison vrhunski reagiral.

Ne očekujem baš takvu takvu tekmu nas s njima, odnosno Brazilaca u tom sjaju.
Barem se nadam.

Ukoliko se bi išli nadigravati s njima bila bi vrhunska tekma ali bojim se loša po nas.
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Ili ćemo past ko kruška odmah ili će biti dosadna tekma za gledat.
15 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ponovit čemo finale 2018.

kradem mine iz minskog polja
16 godina
online
Hrvatska nogometna reprezentacija

Gleda se do gdje si dogurao i koga si izbacio i jesi li išta osvojio.

 

Te fore o ljepoj igri sam se dovoljno naslušao 2008, 2012, 2016. Imamo prepoznatljivi stil (dramatičan i kaotičan) i ja sam jako ponosan, baš me briga što će tamo neki novinar biti nesretan jer ne guramo dovoljno lopti u halfspace ().

Koristite blage riječi i jake argumente
11 godina
suspendiran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Meni je fascinantno da i dalje ide drvlje i kamenje na izbornika i igrače. Alo, prije Dalića se slavio prolazak grupe kao medalja, kvalifikacije uvijek bilo mučenje i patnja pa preko dodatnih kvalifikacija, hvatanje 2. mjesto na zadnji voz, strepnja s kim će nas kuglice spojiti.

 

Čovjek došao kad su nam visile dodatne kvalifikacije, odvede nas preko Ukrajine i Grčke na prvenstvo. Tamo uzme srebro.

Na zadnjem EURU prođe skupinu, ispadne od Španjolaca tek u produžecima.

Ovo svjetsko smo u 1/4 finalo i još uvijek živi.

Tri puta Liga nacija ostanemo u A ligi, sad smo i na final four-u sa jednom Nizozemskom, Italijom i Španjolskom.

Kvalifikacije kroz koje nas je vodio od početka do kraja oba puta direktan plasman kao prvi u skupini.

 

Evo da još sumiramo, od samostalnosti RH do dolaska Dalića na kormilo reprezentacije smo se kvalificirali na 9 od 11 velikih smotri.

U tih 9 nastupa na velikim smotrama imamo 4 prolaska grupe i jednu medalju (bronca).

Od dolaska Dalića od mogućih 3 puta smo se kvalificirali 3 puta, 3 puta prošli grupu imamo jednu medalju (srebro) i još smo živi na aktualnom prvenstvu MEĐU 8 NAJBOLJIH ekipa svijeta.

 

Mi točno da uzmemo ovo prvenstvo pojedinci bi pričali isto "zašto igra Kramarić" "zašto ne uvodi Oršića i Majera" "šta će mu Budmiri... zašto Petković igra? Zašto Livaja igra?".

Zato što je on izbornik i on bira tko ide, tko igra, kako se igra i dok ima rezultat neka radi kako hoće i može.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2022 14:58 (ibme74).
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Gogy7 kaže...
Igramo užasno. Igramo na sreću a to nam nece pomoći protiv Brazila. Uplasili smo se Japana, jedva da smo uputili udarac u okvir kao da Japanci imaju najbolju obranu na svijetu.
Protiv Belgije smo trebali izgubiti bar 3:0. Protiv Japana smo mogli lako izgubiti na penalima. Igramo na sigurno i ubijamo nogomet. Protiv Brazila isto ocekujem da cemo se uplasiti i igrati na penale. Mislim da ce nam brazil zabiti bar 2 gola dok cemo mi jedva uputiti udarac na gol.
Brazil predivno igra dok se mi vucemo na sreću.

 Želiš li reći kako bi ti napao Brazil?

 

Naravno da ćemo igrati na nulu i eventualnu šansu tražiti u kontranapadu ili penalima. To bi svaki normalan trener na mjestu Dalića napravio. Sve ostalo je samoubojstvo uz sramoćenje. Uzmi poziciju po poziciju i gledaj gdje imamo prednost. Imamo dva, tri dobra stopera i golmana koji brani nemoguć postotak penala. Sve ostalo je klasu ispod Brazila. Brazil predivno igra protiv ekipa koje misle da se mogu nadigravati s njima. Protiv Kameruna su bili impotentni a protiv Švicarske nisu bili nimalo bolji nego što bi to mi bili. 

 

13 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
BlueMax kaže...

 Želiš li reći kako bi ti napao Brazil?

 

 Ja bih pokušao kao Njemačka. Napadnemo ih od prve sekunde, zabijemo 7-8 komada i onda bunker.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...

Meni je fascinantno da i dalje ide drvlje i kamenje na izbornika i igrače. Alo, prije Dalića se slavio prolazak grupe kao medalja, kvalifikacije uvijek bilo mučenje i patnja preko dodatnih kvalifikacija, hvatanje 2. mjesto na zadnji voz, strepnja s kim će nas kuglice spojiti.

 

Čovjek došao kad nam su nam visile dodatne kvalifikacije, odvede nas preko Ukrajine i Grčke na prvenstvo. Tamo uzme srebro.

Na zadnjem EURU-u prođe skupinu, ispadne od Španjolaca tek u produžecima.

Ovo svjetsko smo u 1/4 finalo i još uvijek živi.

Tri puta Liga nacija ostanemo u A ligi, sad smo i na final four-u sa jednom Nizozemskom, Italijom i Španjolskom.

Kvalifikacije kroz koje nas je vodio od početka do kraja oba puta direktan plasman kao prvi u skupini.

 

Evo da još sumiramo, od samostalnosti RH do dolaska Dalića na kormilo reprezentacije smo se kvalificirali na 9 od 11 velikih smotri.

U tih 9 nastupa na velikim smotrama imamo 4 prolaska grupe i jednu medalju (bronca).

Od dolaska Dalića od mogućih 3 puta smo se kvalificirali 3 puta, 3 puta prošli grupu imamo jednu medalju (srebro) i još smo živi na aktualnom prvenstvu MEĐU 8 NAJBOLJIH ekipa svijeta.

 

Mi točno da uzmemo ovo prvenstvo pojedinci bi pričali isto "zašto igra Kramarić" "zašto ne uvodi Oršića i Majera" "šta će mu Budmiri... zašto Petković igra? Zašto Livaja igra?".

Zato što je on izbornik i on bira tko ide, tko igra, kako se igra i dok ima rezultat neka radi kako hoće i može.

 

 Od zadnjih 10ak ili koliko utakmica na najbitnijim natjecanjima izgubili samo od jebenih Francuza koji realno imaju uz brazil najjacu ekipu...ali sta oni u strucnom stozeru skupa s dalicom znaju,pa bolje znaju nasti struLJaci s foruma i portala....nebi da su oni skupa s igracima 0-24h pa da znaju koji kako dise,kako razmislja i kako se osjeća.Uostalom bez obzira na sve usa si u najbolji 8 na SVITU jebena mala drzava s 3-4mil stanovnika koja nema igraca koliko njemacka ima trenera registriranih,o cem dalje pricat,ali bitno je srat po svom.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2022 14:32 (hrka11).
11 godina
suspendiran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

pa o tome pričam, fascinantno. Prošli u hebeno 1/4 finale i sad neko dođe i kaže "kak smo loše igrali", pazi nije dojam bio dobar .

Eto dojam i igra su bili odlični na EURU 2008 i 2016 pa šta smo tamo napravili?

Nije bitno što smo tu gdje jesmo, što već drugo SP za redom radimo veliki uspijeh bitno je što to nije izgledalo impresivno na terenu.

Ako vam je bitno kako to izgleda na terenu a ne kakav je krajni rezultat odite gledati umjetničko klizanje.

Njemačka već dva SP za redom ni grupu ne prođe, Italija aktualni europski prvak se na zadnja dva SP nije ni kvalificirala, jedna Nizozemska je propustila 2-3 velika natjecanja zbog smjene generacija a mi smo stalno tu ali i dalje ne valja, svaka čast ekipa 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2022 15:01 (ibme74).
10 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

to je taj hrvatski mentalitet - uvijek se mora biti među prva tri, sve ostalo je neuspjeh - uopće se ne gleda kontinuitet i što u biti znači biti u top 8 na jednom SP...

vrijedi i za ostale sportove...

9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...

pa o tome pričam, fascinantno. Prošli u hebeno 1/4 finale i sad neko dođe i kaže "kak smo loše igrali", pazi nije dojam bio dobar .

Eto dojam i igra su bili odlični na EURU 2008 i 2016 pa šta smo tamo napravili?

Nije bitno što smo tu gdje jesmo, što već drugo SP za redom radimo veliki uspijeh bitno je što to nije izgledalo impresivno na terenu.

Ako vam je bitno kako to izgleda na terenu a ne kakav je krajni rezultat odite gledati umjetničko klizanje.

Njemačka već dva SP za redom ni grupu ne prođe, Italija aktualni europski prvak se na zadnja dva SP nije ni kvalificirala, jedna Nizozemska je propustila 2-3 velika natjecanja zbog smjene generacija a mi smo stalno tu ali i dalje ne valja, svaka čast ekipa 

 

 

na euru 2008. smo igrali prvu utakmicu protiv Austrije, Modrić zabio penal u 5. minuti i nakon toga defenziva do kraja utakmice, užas nogomet za gledat, ali smo pobijedili i uzeli 3 boda. Nakon te utakmice drvlje i kamenje na naše kako bolje da odmah idemo kući, nemamo šta tražiti tamo, užasni smo itd. Sljedeća utakmica naši idu rasterećeni na Nijemce jer smo uzeli 3 boda u prvom kolu (od domaćina), i dobivamo Švabe 2:1. A tko zna što bi bilo da nismo u džepu imali ta 3 boda s prve tekme, znali smo da možemo i izgubiti od Njemačke i svejedno imamo odlične šanse za prolazak. Sve zahvaljujući toj prvoj užasnoj, ključnoj utakmici u kojoj smo uzeli 3 boda.

12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Hexfire kaže...

 

 Ja bih pokušao kao Njemačka. Napadnemo ih od prve sekunde, zabijemo 7-8 komada i onda bunker.

 

Svaka čast na postu!

 

 

Nije bio bunker nego su se u svlačionici dogovorili da ih dalje ne sramote. S tim da im mi ne bi trebali dati više od 5 komada.

12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
60nine kaže...

to je taj hrvatski mentalitet - uvijek se mora biti među prva tri, sve ostalo je neuspjeh - uopće se ne gleda kontinuitet i što u biti znači biti u top 8 na jednom SP...

vrijedi i za ostale sportove...

 Oprosti ali drugi i treći smo već bili i samo jedan rezultat se može smatrati uspjehom.

10 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

 

Istinski ljubitelji sportskih natjecanja raduju se svakom uspjehu. Svakom dobrom  potezu, svakom dobrom golu,....

 

HR službeno izabrana reprezentacija obranama Dinamovog golmana uspjela je u trileru penala polučiti konačni uspjeh.

Jedan dobar čovjek iz Gambije, jučer se jako radovao golovima HR repke. Stranac, pa se raduje uspjesima države gdje živi i radi.

Dobar je jako čovjek i to nije čudno za njega.

 

Međutim, nemojte imati dojam ovo kaj se piše po masmedijima i kaj ljudi ruse po Internetu, kao nešto bitno. 

Medije, generalno ne zanima kada je nešt dobro, nego uvijek traže dramu.

A, kaj ljudi komentiraju po Internetu to je većinom balvudrija, niškoristi i zgubani. Nebitni ljudi.

 

Treba malo zaći među ljude, te se na taj način dobije sasvim druga slika vezano za ovo tobože kontraverzno SP u Katru.

 

 

BTW, inače mislim da ovoj repki fali jedan Mišić. Naš Miša, igrač Dinama iz Zagreba.

A, da imamo Arijana Ademija bili bi svjetski prvaci.

 

dzg
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2022 16:04 (PzKpfw).
16 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Gledam ovu raspravu i ono... koje vi "first world probleme" imate: da li je igra kojom ste stigli među 8 bila dovoljno lepa... 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Ivan(4) kaže...

Gledam ovu raspravu i ono... koje vi "first world probleme" imate: da li je igra kojom ste stigli među 8 bila dovoljno lepa... 

 Zato oni sjede i seru po informatickom forumu, dok ovi igraju. 1998 bronca, 2018 srebro, 2022 cetvrfinale. Srati protiv Dalica moze samo netko tko nema veze sa nogometom. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
PzKpfw kaže...

 

HR službeno izabrana reprezentacija obranama Dinamovog golmana uspjela je u trileru penala polučiti konačni uspjeh.

Međutim, nemojte imati dojam ovo kaj se piše po masmedijima i kaj ljudi ruse po Internetu, kao nešto bitno. 

Medije, generalno ne zanima kada je nešt dobro, nego uvijek traže dramu.

A, kaj ljudi komentiraju po Internetu to je većinom balvudrija, niškoristi i zgubani. Nebitni ljudi.

 

Treba malo zaći među ljude, te se na taj način dobije sasvim druga slika vezano za ovo tobože kontraverzno SP u Katru.

 

Hmmm da,ali ipak svojom igrom,trudom i u konačnici golom,Ivan Perišić Hajdukov igrač -je  najzaslužniji za plasman Hrvatske repke ovako daleko!

Istina,ne obaziremo se puno na tvoje trolanje i perfidni način da omalžavaš svaki HR klub i repku osim Dinama.

Ne moraš biti tako grub prema sebi,nisi balav,punoljetan si(čim si zaštitar)-za ovo ostalo navedeno jbg,sam priznaješ!

Ti bolje nemoj zalaziti među ljude,jer češ opet dobiti batina.

 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice