HNK Hajduk Split izdvojena tema zaključana tema

poruka: 2.232
|
čitano: 541.039
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
x18x05x kaže...

Evo gotovo. I da sad ispadnu, ovo je njihov maksimum. Nema ljutnje, fakat. 

 Dobri su bili

10 godina
offline
HNK Hajduk Split

Toooooo Kaleeee

10 godina
offline
HNK Hajduk Split

A vi bi Kalu prodali

10 godina
offline
HNK Hajduk Split

Jebga

14 godina
neaktivan
offline
Re: HNK Hajduk Split
nicky.sl kaže...

A vi bi Kalu prodali

 Naravno, onakav gol se jednostavno ne prima...

14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

Nema veze, iduće sezone će biti bolje. Izvući će se oni iz dugova jednom, imat malo više novaca i da se bore za prvo mjesto.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
MacTheBig kaže...
nicky.sl kaže...

A vi bi Kalu prodali

 Naravno, onakav gol se jednostavno ne prima...

 Svakom se može dogodit kiks.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: HNK Hajduk Split

Ma ok za kiks, ali to njemu uopće nije prvi.. Imao je on i glupljih reakcija po mom sjećanju. Bez obzira na obranjene penale ja i dalje mislim da ga se triba riješit što prije...

10 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

Ma kakvi se riješit, kad se on rješi svojih refula biće a i sad je odličan golman.

10 godina
offline
HNK Hajduk Split

Klasika, nije proslo par dana od Velike gospa a ajdukova europska prica e finita, naravno sve zacinjeno standarnim izlikama, nismo imali srece, falilo,je iskustva i bit ce bolje dogodine. Srecom da im je i domace prvenstvo prakticki vec izgubljeno, pa se bili tici konacno mogu okrenut onom u cemu im najbolje ide - jogurtu i japankama

10 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Statsman kaže...

Klasika, nije proslo par dana od Velike gospa a ajdukova europska prica e finita, naravno sve zacinjeno standarnim izlikama, nismo imali srece, falilo,je iskustva i bit ce bolje dogodine. Srecom da im je i domace prvenstvo prakticki vec izgubljeno, pa se bili tici konacno mogu okrenut onom u cemu im najbolje ide - jogurtu i japankama

 Daj odj... Šta ima loše u suradnji s hrvatskom industrijom. Ko vama radi goldune?

7 godina
protjeran
offline
Re: HNK Hajduk Split
Statsman kaže...

Klasika, nije proslo par dana od Velike gospa a ajdukova europska prica e finita, naravno sve zacinjeno standarnim izlikama, nismo imali srece, falilo,je iskustva i bit ce bolje dogodine. Srecom da im je i domace prvenstvo prakticki vec izgubljeno, pa se bili tici konacno mogu okrenut onom u cemu im najbolje ide - jogurtu i japankama

 Kličko aka Tomislav Posavec aka Bruno Borničić jesi to ti?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
11 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

čisti primjer kompleksaša koji više uživa u neuspjehu največeg rivala nego u "uspjesima" svog kluba, pa dolazi odi prosipat pamet.. ignore/blok je najbolje/najjednostavnije rješenje za takve

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 14:59 (xDISORDERx).
15 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

Nisam gledao cijelu tekmu, ali ovaj Ohandze nije loš u napadu, fizički je jak, a i brzinu ima.

Onaj solo prodor je mogao sve riješiti.

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
10 godina
offline
HNK Hajduk Split

HAHAHAHAHAHA vidim ja da vas hajdukovce umjesto bijelih miseva proganja moj kompa Klickone ne bi skodilo potraziti kakvu strucnu pomac, ili bar probat sok terapijom - kojom europskom utakmicom Dinama. Evo bit ce sad povoljnih paket za ligu prvaka, za zivota vam se ionako nece pruzit bolja prilika za gledat uzivo Juve, Sevillu i Lyon.

11 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Prince-Arthas kaže...
Statsman kaže...

Klasika, nije proslo par dana od Velike gospa a ajdukova europska prica e finita, naravno sve zacinjeno standarnim izlikama, nismo imali srece, falilo,je iskustva i bit ce bolje dogodine. Srecom da im je i domace prvenstvo prakticki vec izgubljeno, pa se bili tici konacno mogu okrenut onom u cemu im najbolje ide - jogurtu i japankama

 Kličko aka Tomislav Posavec aka Bruno Borničić jesi to ti?

 ja sam mislio da taj klaun operira samo po indexu, ok je to kad se sprda sa nogometnim tenama I argumentima, al sinoc sta bolesnik napisa u vezi pogibije Zana Ojdabica to nisu istine I to moze samo umobolesnik.

10 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
xDISORDERx kaže...

čisti primjer kompleksaša koji više uživa u neuspjehu največeg rivala nego u "uspjesima" svog kluba, pa dolazi odi prosipat pamet.. ignore/blok je najbolje/najjednostavnije rješenje za takve

Cisto za informaciju, iz Zagreba sam, i da jucer sam s ostatkom ekipe lagano uz pivicu navijo za ajduk, jbg eko nista drugo onda zbog koeficijenta, al jbg sta vam ja mogu kad ste mafijasko luzersko provincijski klub koji zivi od tlapnji, iluzija i uspomena kojih se jos povrh svega srami. Surova realnost je da vise niste ni europska znj liga, jer da nije tako, ne bi vam godinama nepremostiva prepreka bile raznorazne ziline, dile gori, tel haife... i sto prije to prihvatite to bolje po hrvatski nogomet u cijelini.

12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Statsman kaže...
xDISORDERx kaže...

čisti primjer kompleksaša koji više uživa u neuspjehu največeg rivala nego u "uspjesima" svog kluba, pa dolazi odi prosipat pamet.. ignore/blok je najbolje/najjednostavnije rješenje za takve

Cisto za informaciju, iz Zagreba sam, i da jucer sam s ostatkom ekipe lagano uz pivicu navijo za ajduk, jbg eko nista drugo onda zbog koeficijenta, al jbg sta vam ja mogu kad ste mafijasko luzersko provincijski klub koji zivi od tlapnji, iluzija i uspomena kojih se jos povrh svega srami. Surova realnost je da vise niste ni europska znj liga, jer da nije tako, ne bi vam godinama nepremostiva prepreka bile raznorazne ziline, dile gori, tel haife... i sto prije to prihvatite to bolje po hrvatski nogomet u cijelini.

 Ozbiljno ? 

 

 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
Statsman kaže...
xDISORDERx kaže...

čisti primjer kompleksaša koji više uživa u neuspjehu največeg rivala nego u "uspjesima" svog kluba, pa dolazi odi prosipat pamet.. ignore/blok je najbolje/najjednostavnije rješenje za takve

Cisto za informaciju, iz Zagreba sam, i da jucer sam s ostatkom ekipe lagano uz pivicu navijo za ajduk, jbg eko nista drugo onda zbog koeficijenta, al jbg sta vam ja mogu kad ste mafijasko luzersko provincijski klub koji zivi od tlapnji, iluzija i uspomena kojih se jos povrh svega srami. Surova realnost je da vise niste ni europska znj liga, jer da nije tako, ne bi vam godinama nepremostiva prepreka bile raznorazne ziline, dile gori, tel haife... i sto prije to prihvatite to bolje po hrvatski nogomet u cijelini.

 Navijač Mamićevog Dinama priča o mafiji. Da nije tužno, bilo bi smiješno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
HNK Hajduk Split

Ignorirajte, provokatore. Hajduk nije nikakav "provincijski", "luzerski", niti "mafijaški klub", nego lučonoša hrvatskog nogometa u bolje sutra. Klub od formata i rezultata.

Nadam se da će i jednog dana moj NK Dinamo se riješiti utjecaj politike, mafije i jednokunaški, te kompleksaških navijača, te krenuti putem Hajduka.

 

U ujvetima u kakvim rade, hajdukovci postižu zadivljujuće rezultate. Samo neka izdrže.

 

Ono jučer jer bilo predivno za vidjeti kada je Hadjuk ostao bez prolaza u Euroligu, a Torcida pjeva svojoj momčadi....

Tako nešto nikakav novac ne može platiti. To je bilo nešto predivno i moj naklon do poda Hadjuku i njegovim navijačima.

 

Jesam dinamovac, al' nisam fanatik, niti bolesni hejter koji se ide naslađivati sa tuđim porazima.

Jednostavno, nastojim biti objektivan.

 

Hajduku svaka čast na fenomenalnim navijačima, odnosno Torcidi i njezinoj borbi kontra društvene nepravde.

Torcida, rulz! ! ! 

 

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 16:03 (PzKpfw).
10 godina
offline
HNK Hajduk Split

Gdje sam ja to izjasnio da sam Mamicevac?!? vas problem sta se vam godi krstit takog svakog koji vam ukaze na cinjenice koje vam ocito ne pasu.

Da se razumijemo, u normalnoj uredjenoj dravi odavno bi Maminjo najezio zbog kojekakve pronevjere, al nazalost zivimo u Croatistanu, a za nase pojmova nije on ni izblize toliko los koliko mu vec duze pakusava spakirat suprostavljena interesna klika, tko ne vjeruje nek pogleda ostatak drzava, ma nek samo pogleda ostatak HNL, od prvog do zadnjeg (dobar dio vise nema prvoligaski status), ma zapravo dovoljno je samo pogledat ajduk - koliko se samo kod vas tek tijekom godina nakralo i izmuzlo, glavati kakav god da je on bar nesto napravio, dok je ova ostala bagra napunila bunkere za tri buduca pokoljenja a nije napravila nista, al jhbg glavno da je glavati problem no.1, i to ne samo nogometa vec drzave, dok likovi poput Stimca glume strucne komentatore na HRT-u.

 

14 godina
offline
HNK Hajduk Split

"Nisam za Mamića, ali..."

"Znam da je Mamić lopov, ali..." 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 17:18 (antimadridista).
10 godina
offline
HNK Hajduk Split

Sto se tice cinjenice da ste provincijski klubic koji jos mahom vegetira na uspjesima, slavi te infrastrukturi iz perioda kojeg se sad ujedno i srami, Dezulovic vam ima par odlicnih kolumni na temu, slobodno proguglajte

p.s. zanimljivo njegova arhiva sa Slobodne Dalmacije netragom nestala, pitam se zasto 

10 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
antimadridista kaže...

"Nisam za Mamića, ali..."

"Znam da je Mamić lopov, ali..." 

Ali je tamo u potpunosti na mjestu, na ovim prostorima opcenito nema crnog i bijelog, samo nijanse sivog, samo moroni (njih bogami ima) tu jednostavno cinjenicu nikako da probave, a Maminjo je definitvno mutan lik.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 17:44 (Statsman).
12 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

 Statsman 

Dosta si toga nadropio, al idalje nevidim ikakvu poantu tvog prisustva osim proviciranja. Želiš da navijači Hajduka prihvate da je Hajduk mafijaški klub tako da se popravi stanje nogometa u HNL-u? Ti koji nisi ništa konkretno komentira o Mamiću (osim da nisi za njega al idalje on nije tolko loš ali je malo mutan) misliš da loše stanje nase lige spada na percepciju navijača na Hajduk? 

 

Statsman kaže...

Evo bit ce sad povoljnih paket za ligu prvaka, za zivota vam se ionako nece pruzit bolja prilika za gledat uzivo Juve, Sevillu i Lyon.

 Što, zoveš Hajdukovce da ti popune stadion kad Dinamo već nema svoje navijače? Više ih ima po portalima i forumima sa stilom komentara Hajduk is bad and you should feel bad, nego ih ima po Dinamovim utakmicama.

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 21:34 (Et_Tu_Brute?).
16 godina
neaktivan
moderator
offline
HNK Hajduk Split

Statsman 

Nemoj provocirati ljude i pripazi malo. 

Vazi i za ostale.

14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

Svi ovi porazi Hajduka u 90+, čovjek se zapita jesu te utakmice namještete. I sve protiv Dinama.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
10 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split

@x18x05x

 

Nevezano za ovaj slučaj, posljednje tekme derbija.

 

Držim da se HNK Hajduk kao narodni klub u kojem njegovi navijači-članovi odlučuju o rukovodstvu kluba, sustavno kroz(HNS i državu) oštečuje, te da mu se zagorčava život, zato što lopovska država i nogometna mafija u njemu, ne mogu provoditi svoje kriminalne radnje.

 

Nema tu nikakve slučajnost. Torcida je jedini masovni pokret otpora mafiji u nogometu, te bagri na vlasti.

Ono što je Hajduk postigao u ovim uvjetima kojima radi, svaki onaj tko je pošten bez obzira na svoja navijačka uvjerenja, treba skinuti kapu, te reći, dečki svaka čast.

 

Osobno bi htio da je moj NK Dinamo, isto tako organiziran kao Hajduk, te da vrijedi načelo: Jedan član - jedan glas!

Bez obzira igrao moj Dinamo Ligu Prvaka ili pak bio treće liga.

Poštenje prije svega, te nogomet nama navijačima, a ne elitama i mafiji.

 

Ovo kaj GNK radi sa Dinamom otetim navijača je čista lakrdija, te čisti kriminal i djelo grešnih struktura.

Za nogomet bez mafije!

 

 

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
13 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
x18x05x kaže...

Svi ovi porazi Hajduka u 90+, čovjek se zapita jesu te utakmice namještete. I sve protiv Dinama.

 Pogledajte kako je samo pao gol, napucana lopta i uzasna reakcija/procjena igraca Hajduka gura Soudanija u 100% priliku. To je samo pitanje koncentracije i to je sve. Bar sto se tice ove utakmice.

14 godina
offline
Re: HNK Hajduk Split
JohnnyBlaze kaže...
x18x05x kaže...

Svi ovi porazi Hajduka u 90+, čovjek se zapita jesu te utakmice namještete. I sve protiv Dinama.

 Pogledajte kako je samo pao gol, napucana lopta i uzasna reakcija/procjena igraca Hajduka gura Soudanija u 100% priliku. To je samo pitanje koncentracije i to je sve. Bar sto se tice ove utakmice.

 Sve je to sumljivo i to jako.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice