GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema

poruka: 4.126
|
čitano: 765.394
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
superJozo kaže...

I onda opet novi trener ili? 

 

 Pa fala bogu, Cvitanović je vodio kad je došao Bugar i užasno se igralo praktički kao danas.

 


Meni nije jasno što je Belupo toliko slabiji od Albanaca ili? Hajduk i Rijeka isto?

11 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Da dovedu 4 najbolja trenera svijeta oni skupa od ove šake jada nebi slozili solidnu ekipu.

14 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
superJozo kaže...

I onda opet novi trener ili? 

 

 Jedno ime se namece samo po sebi:

 

 

13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
ibme74 kaže...

Da dovedu 4 najbolja trenera svijeta oni skupa od ove šake jada nebi slozili solidnu ekipu.

 Pa ne znam baš, recimo da dovedu Guardiolu, Contea, Simeonea i Zidanea. Njih 4 bi sigurno sami igrali bolje nego ovih 11 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
ibme74 kaže...

Da dovedu 4 najbolja trenera svijeta oni skupa od ove šake jada nebi slozili solidnu ekipu.

 Dinamovi bekovi ne mogu igrat nedeljnu ligu. To je činjenica.

 

Rađe Sosa nego ova dva de.bila

 

 

 

Ali ovo je Dinamova realnost od koje se bježi

11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Igrali da, slozili ekipu od ovih prosjecnih igraca - ne :)

14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
ibme74 kaže...

Da dovedu 4 najbolja trenera svijeta oni skupa od ove šake jada nebi slozili solidnu ekipu.

 Točno to, ovdje nema pomoći pa makar došao Mourinho, Guardiola ili neko treći. Igraju podobni i limitirani igrači.

Kad prije utakmice čujem pobjedit ćemo za zdravka sve mi je jasno.

14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Hojs kaže...
superJozo kaže...

I onda opet novi trener ili? 

 

 Jedno ime se namece samo po sebi:

 

 

 Jurčić uopće nije loš trener, što god vi mislili o njemu. To što je čovjek postao žrtva z.m. sam je kriv.

6 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Mitch kaže...
ibme74 kaže...

Da dovedu 4 najbolja trenera svijeta oni skupa od ove šake jada nebi slozili solidnu ekipu.

 Dinamovi bekovi ne mogu igrat nedeljnu ligu. To je činjenica.

 

Rađe Sosa nego ova dva de.bila

 

 

 

Ali ovo je Dinamova realnost od koje se bježi

 

Govorim to odavno, di su iskopali ovog Čeha šuntavog nije mi jasno, pa u HNL-u sigurno ima bolji igrač od njega.

Mišića u Rijeci na pladnju imaju i glupani ne znaju uzet, oni dovedu Dumbiu haha, smlatu od igrača koji nije odigro svih 90 min u životu, u Francuskoj je ili bio na klupi i igrao zadnji 10 min ili nije ni bio u protokolu, po čemu i ko je procijenio da je on pojačanje za Dinamo, on može bit samo za Cibaliju pojačanje.

Kupuju i kupovali su do sad neke jadnike i peru lovu, sve se to krpilo nekako sa domaćim talentima koje su isto prodavali čim dođe ponuda, a sad nema više takvih talenata, stranci su teški  krš, a Dinamo izgleda kako izgleda zbog toga.

Generalno Dinamo pod Mamićem je izgubio svaki smisao jednog nogometnog kluba.

11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Nije loš koliko ga se sprda ali nije ni dobar. 

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Prvi puta Dinamo nakon 2006. godine nije uspio izboriti europsku jesen (Dinamo bio u ligi za ostanak 2005. a sad je je još lošiji nego te godine - link). Možemo mi svi pričati o igračima, trenerima, ali Dinamu najviše fali simbol za koji će se boriti (koji je jednostavno nestao). Vlastiti igrači ne poštuju vlastiti klub, ne poštuju plavi dres, pa to je najveći udarac koji si klub može zadati. Mogu si svi propucati nogu i ići vaditi krumpire nakon ovakve predstave. Dinamo u 180 minuta nije mogao dati Skenderbau 2 gola, svaka čast Skenderbau, ali ovo je bilo stvarno loše, neopisivo loše. Igrače ne želim komentirati jer ste sve mogli vidjeti na terenu, ovo je samo kulminacija onoga što je počelo prošle sezone, no dosta problema i još prije toga. A ovaj Cvitanović, aka trener, kakva je to motivacija igrača, kakav je to autoritet, neka se ostavi komentara. Makar u kakvom je stanju klub, ništa to nije novo.

Spominju se mladi igrači, a prednost iz godine u godine dobivaju igrači čije mame i tate očito dobro kotiraju u klubu, a moje slavonce se šalje iz Dinama u ne znam koje kakve klubove da ni ne dobiju pravu šansu. Ima dosta takvih slučajeva, koliko sam imao prilike saznati. I onda se pojave takozvani veliki igrači koji odigraju u sezoni 2-3 utakmice na visokom nivou, kako im se prohtije i to je to.

Potrebne su ozbiljne promjene, od uprave, stručnoga stožera, igrača i do samoga načina vođenja treninga, ali prije svega vratiti ono što je najvažnije u nogometu - da za ovaj dres treba ginuti i baviti se ovim sportom jer ga voliš, a ne iz ne znam kojih desetih razloga.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.8.2017 23:29 (fighterZu).
16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Sasvim realan rezultat - baš u skladu s onim što su pokazali  u dvije utakmice - nula!

 

Ovi Albanci su sramota od ekipe, glavna taktika im je - lezi i ne igraj. Čak ni takve levate ne mogu u dvije utakmice dobiti!

 

Rezultat je baš u skladu s ambicijama uprave i politikom (ne)dovođenja kvalitetnih igrača, odnosno bilo kakvih igrača (npr. koliko dugo je već očito da uopće nemaju napadača?!?).

 

Još će ispasti da je ovih par dobrih rezultat u HNL-u greška jer baš ništa se nije učinilo da bi momčad bila jača nego prošle sezone...

 

Btw - imam ideju tko bi bio dobar novi trener (očekujem da nakon ovog euro debakla padne i Cvitanović) - Goce Sedloski!

...
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Ja bih volio vidjet Marijana Vlaka.
16 godina
moderator
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Mitch kaže...
Ja bih volio vidjet Marijana Vlaka.

 LOL - zajebavaš? Pa baš on je napravio selekciju ovih igrača sada (barem službeno to potpisuje), on je navodno odlučio da se otpusti Andrijaševića, a prošli put kada je bio trener, to je bila koma...

...
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Miro kaže...
Mitch kaže...
Ja bih volio vidjet Marijana Vlaka.

 LOL - zajebavaš? Pa baš on je napravio selekciju ovih igrača sada (barem službeno to potpisuje), on je navodno odlučio da se otpusti Andrijaševića, a prošli put kada je bio trener, to je bila koma...

Baš zato :D Valjda bi ga se onda riješili do zime, a otišao bi iz kluba vjerojatno

15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Šalu na stranu, vrijeme je da dođe netko mlad.

 

 

Ne sad baš Igor Bišćan, ali ono, netko tko igra napadački nogomet.

9 godina
odjavljen
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Gledao 35min. Nakon toga sam morao do groblja izrazit ljudima sućut. Nije mi se išlo, teško mi je to, al opet, vodio sam se time, zar postoji nekaj gore od te utakmice na tv-u, odnosno dinama?
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Mitch kaže...

Šalu na stranu, vrijeme je da dođe netko mlad.

 

 

Ne sad baš Igor Bišćan, ali ono, netko tko igra napadački nogomet.

Najžalosnije od svega što se sve u zadnje vrijeme svelo na šalu kad je Dinamo u pitanju, pa čak i za vrijeme utakmice. Provala do provale za svaki "velemastojski" potez koji odigramo (komedija na visokom nivou). Gledaš i ne vjeruješ i to pokušavaš ublažiti upravo šalom. A za trenera tražim samo nekoga sa autoritetom, tko će imati muda objasniti igračima neke stvari.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.8.2017 23:43 (fighterZu).
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Da, tako je to u životu. Pobjede i porazi se smjenjuju na životnoj traci kao i tuga i radost. Naporim radom ne dolazimo uvijek do uspjeha, al' možda nije problem u igračima, treneru, nego polako počinjem vjerovati ono što je Herr Miro u jednom svojem postu natuknuo, da se namjerno slabi klub samo radi nečijeg interesa.

 

Pa, da oni dođu kad klub po tone u financijski bankrot, sa svojim sumnjivim parama, te u nekoj privatizaciji, totalno oduzmu naš voljeni plavi klub Dinamo od nas navijača.

Škero, dečko od financija u klubu je u jendom intervju ndavno, izjavio da još imaju para za ovu sezonu zbog dospijeća rata transfera od prodaje prošlih igrača.

 

Nije problem izgubiti, igraš, trudiš, netko je bolji od tebe, al' kriva je sama politika dovođenja igrača, gdje se dovede par stranaca neke određene kvalitete, te se izvuku neki klinici iz junior, slučajno ih pozove izbornik koji voli jako igrati belu sa Šefom, te novinari učine preostalo, te se pumpa i diže cijena tom nekom mladom igračku, samo da ga se proda za što više para.....Dinamo je čisti trgovački biznis, te zbog okolnosti nije to mogao biti ove sezone(bilo smišljeno, bilo zbog nemilih događaja koje se događaju oko Savjetnika kluba), nego je ostao bez Europe, neposrednih para od UEFE, te neće moći izlagati svoje igrače na najboljim terenima Europe.

 

Čimi se da je Europa izgubljena na nekim drugim terenim izvan nogometnog, te puno prije.

 

U ned, su Lokosi na meniju, te nam ostaje borba za što bolju poziciju u HNL, te nada (bar meni osobno) da je sve ovo što se događa oko Dinama, svojevrsni put čićenja prema boljem i sretnijem klubu za nas navijač plave boje, odnosno Dinamo Zagreba kao nogometnog kluba.

 

Kako god bilo da bilo, ostajem uz plave, te mene ne zanima ni jedan drugi klub, organizacije, a niti kolektiv, nego jedino i samo : Dinamo Zagreb.

 

 

Kao i svakoga dana, ponosno ću i sutra obući Dinamov dres. Dinamo nije moda, trend, fora....nego,

jednostavno:

           Dinamo Zagreb

             

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.TMATIJA1.Leaving or dead, always ahead...
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Blackstorm kaže...

Pogledao sam prvo poluvrijeme, drugo nisam htio da ne gubim živce bezveze.

 

Inače bih rekao da je normalno po zakonu brojeva da Dinamo jednom kiksa i ostane bez Europe (kao što je izgubio i prvenstvo), ali ovo protiv Albanaca u obje utakmice je namjerno ispadanje.

 

Jer kako drugačije objasniti da mogu pregaziti Hajduk i Rijeku pa onda protiv ovih odigrati na razini amatera?

 Zato šta su ti amateri jači i od Hajduka i od ove sadašnje Rijeke!

Sinoć sam lega jutros...
12 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Kakva hrpa sekundarnih sirovina. U toj ekipi nema ni jednog nogometaša. Slušam danima o nekom Sudaniju i njegovim kvalitetama, Enrikeza nejde 5 godina a ovaj ga stavi u prvu, ova nova mrcina stala na stopera jer neda joj se puno trčat na mjestu zadnjeg veznog, Olmo hoće - al svakih pol sata, Lecjaks il kak se već zove ne zna jel lijevi ili desni bek... Kutija šibica je za njih liga prvaka. Ne bi im dao ni da igraju na Maksimiru. Za njih je Hitrec Kacijan Santiago Bernabeu.
Not scared of flying saucers
8 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
fighterZu kaže...

Najžalosnije od svega što se sve u zadnje vrijeme svelo na šalu kad je Dinamo u pitanju, pa čak i za vrijeme utakmice. Provala do provale za svaki "velemastojski" potez koji odigramo (komedija na visokom nivou). Gledaš i ne vjeruješ i to pokušavaš ublažiti upravo šalom. A za trenera tražim samo nekoga sa autoritetom, tko će imati muda objasniti igračima neke stvari.

 Toga će se riješiti kad lupi šakom o stol, nažalost.

6 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Blackstorm kaže...

Pogledao sam prvo poluvrijeme, drugo nisam htio da ne gubim živce bezveze.

 

 

 

Da se podsjetimo šta smo ono gledali u prvom poluvremenu 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
BlackMoon kaže...
 Zato šta su ti amateri jači i od Hajduka i od ove sadašnje Rijeke!

 

Griješiš. Ove nogometne neznalice i lijene bitange, sa plaćom vrhunskih profesionalaca, igrale bi da je pravde MOŽDA u drugoj HNL. Ali tu su nogometni suci i njihov gang koji spašava situaciju uvijek kad zatreba. Očiti je dokaz tome koliko tih sudaca sudi međunarodne utakmice. No, to je gotovo isti slučaj i sa košarkom, rukometom i dr. klubskim sportovima. Sve tatini sinovi.

Plehani vikleri
14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
honor8 kaže...

 

 

Da se podsjetimo šta smo ono gledali u prvom poluvremenu 

 

 Hvata se nepovoljan rezultat bez upućenog udarca u okvir gola.

16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Piše danas 24sata da je Joe Šimunić novi trener Dinama!

 

Znači rješenje vide u čovjeku koji nije bio jedan jedini dan prvi trenere bilo kojeg kluba ili momčadi?!?

 

Postoji mogućnost da je to ipak samo novinarska patka, mamac za klikove, ali bez obzira na to - zašto bi sada prva tema bila promjena trenera? Zar ne bi prvo trebala Uprava položiti račune, jer očito se zapustila prva momčad, nije bilo dobre selekcije, nisu dovedena pojačanja, napravljen je niz grešaka u slaganju struke (Jozak je nakon samo par mjeseci dobio otkaz, tko zna  s kakvom odštetom, Bugaru je produžen ugovor malo prije otkaza, Andrijašević, Sammir... itd. itd.)!

 

Djeluje da se puno više vremena i truda troši na održavanje facebook stranice (svaka čast PR odjelu), dok se o momčadi brinu samo neki ljudi koji su - u prolazu...

...
12 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Kakav novi trener, kaki šta...

Pola ekipe treba poslati prvim busom u Njemačku na bauštelu, drugu polovicu da idu gasiti požare po Dalmaciji. 

Ovi iz Njemačke se ni ne moraju vraćati. 

 

U prvih 11 nema 100 grama muda. U ostatku ni 50.

 

Lokomotiva je već danas skinula gaće i čeka pa ćemo opet slušati o jakom Dinamu.

 

 

Skidajte dresove i oblačite pregače pičkice 

Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.
16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Danas me baš zanima Majer, kako će odigrati protiv Dinama...

...
15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Danas prijelaz 1-2 

15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Seung-Woo Lee pred potpisom navodno za 2 mil €!

 


Brutalan igrač, mlad iz Barce B! I da je riječ o posudbi opet bi bio fenomenalan transfer...dečko trči 100 blizu 10.2, a jako pratim Barcu i znam da je klasa za bilo kojeg igrača u HNLu

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice