FC Liverpool izdvojena tema

poruka: 1.416
|
čitano: 347.151
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
FC Liverpool

Uslijed situacije da je tema malo previše zapostavljena, da ju malo osvježimo !!!!!!!! 

 

Zadnje izvješće Aquweather kaže +8 u Liverpoolu , stoga jedna zdravica u to ime !!!!!!!! 

 

YNWA!!!!!!!! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Liverpool

Još je rano za pričati, ali da li je napokon to ta sezona?  

13 godina
offline
FC Liverpool

Ispred Shitya devet bodova, a Chelskey i Leicester neka se brinu sa drugima 

ATJ Lučko
5 godina
offline
Re: FC Liverpool

mislim da je jos uvijek rano za pricati.. prosle godine su isto imali 10ak bodova prednosti pa eto..

13 godina
offline
Re: FC Liverpool
aloevera13 kaže...

mislim da je jos uvijek rano za pricati.. prosle godine su isto imali 10ak bodova prednosti pa eto..

U ovo doba sezone nisu 
Ako sam dobro skopčao jedan članak, poslije 12 odigranih kola imali su samo 5 primljenih golova, ali su bili svejedno drugi iza Shitya! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
FC Liverpool

Čini se da će Leicester biti prvi konkurent. Imaju više bodova u ovo doba godine nego kada su naslov digli.

Koristite blage riječi i jake argumente
5 godina
offline
FC Liverpool

prerano je sada nagađati, 10 bodova prednosti mogu ispustiti do 11.12.

da se razumijemo htio bi ja da liverpool osvoji, sa ovakvom igrom bi i mogao, ali sada se nadati naslovu je suludo.. to mozemo tek reci u travnju kada bude imao 10 bodova prednosti, dug je put pred njima 

13 godina
offline
Re: FC Liverpool
Dodinho kaže...

Čini se da će Leicester biti prvi konkurent. Imaju više bodova u ovo doba godine nego kada su naslov digli.

Baš sam pogledao koje su do sada utakmice oni odigrali, i uočio sam dva bitna detalja 
Prvi; 05 listopada su izgubili od Liverpool-a u gostima 2 : 1, pa se "očekuje" uzvratna, gdje bih rekao da je Liverpool-u dovoljan bod! 
Drugi; nisu odigrali niti jednu utakmicu sa Shity-em, pa me baš živo zanima njihov rasplet! 
Kada bi kojim ćudom oni odigrali dva puta X/X, egal u obje utakmice, Liverpool da sam tada jednu pobjedi ima over 12 bodova prednosti! 
U idućem kolu Chelsea gostuje koj Citya, ako Chelsky tamo u gostima Une uzme bod/ove, City je pedala do kraja sezone! 
Uvjeren sam da "ekipa" u slijedjećih sedam kola igra za Liverpool, a Liverpool mora samo marljivo skupljati bodove! 

ATJ Lučko
10 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

... kak ide prica sa Mbapeom?... ako sam dobro skuzio Jurgen bi prodao Salaha za Mbappea... trenutno mi situacija izgleda takva da im ne treba nitko bolji da bi bili jos bolji, jer je Jurgen stvorio rijetko vidjenu koheziju, stvorio je obitelj a ne klub... bilo bi stvarno steta ista dirat...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
5 godina
offline
FC Liverpool

jucer su city i chelsea prosuli bodove, nije lose. tko bi ocekivao protiv ovakvih "slabijih" timova

13 godina
offline
Re: FC Liverpool
Tallahassee kaže...

... kak ide prica sa Mbapeom?... ako sam dobro skuzio Jurgen bi prodao Salaha za Mbappea... trenutno mi situacija izgleda takva da im ne treba nitko bolji da bi bili jos bolji, jer je Jurgen stvorio rijetko vidjenu koheziju, stvorio je obitelj a ne klub... bilo bi stvarno steta ista dirat...

U najavi ove sezone, nešto se je spominjalo da bi "Klopp" uzeo nekog čini mi se Židova, zaboravih ime, pa da se Salah pobunio i zaprijetio odlaskom samostalnim u takvom slučaju! 
No da "bi mogao" M'bape doći u FC L'pool, ima dosta šušura, pa čak i slika njega u NIKE dresu, obzirom je od sezone 2020/21 NIKE sponzor dresova, na moju veliku žalost  , a tu penez ima! 

aloevera13 kaže...

jucer su city i chelsea prosuli bodove, nije lose. tko bi ocekivao protiv ovakvih "slabijih" timova

Uvijek treba imati na umu onu; "lopta je okrugla"!!!!! 
Kada se samo sjetim, uz moja potiha potajna nadanja da nisu u pravu, kada su sa početka sezone kladionice gurale Shity daleko ispred svih, istina, malo ispred L'pool-a! 
Evo sada je situacija bajoslovna, i baš se razmišljam jučer i danas; "koko su ono, ako su već igrali, odigrali prvu utakmicu Leicester i Shity"?! 
Bude jako zanimljivo ako "oni" budu odigrali makar jednu utakmicu egal, a mi pobijedimo, pa odemo na skorom 15 bodova pred Shity-em?! 
Makar, danas Leicester pere i podere Everton, a mi u srijedu ne Anfield-u dočekamo taj već opasno izbušenu plavi balon iz susjedstva !!!! 

ATJ Lučko
5 godina
offline
Re: FC Liverpool

ma da lopta je okrugla, sve se moze preokrenuti u par utakmica.. iako liverpool ima dosta srece u zadnje vrijeme :D

leicester mi ne izgleda kao favorit, ali je njima veliki plus sta ne igraju ligu prvaka/ europa ligu pa su dosta odmorniji i mogu se skoncentrirati samo na premiership. dobro da igraju i kup, ali to nije tako bitno...

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
... ove nagrade su stvarno smjesne, leo pesi je dobio zlatnu loptu ispred jedinog moguceg dobitnika REALNO, em je osvojio LP em je naguzio pesija kad u to nitko nije vjerovao kao moguce... Van Dijk!... a vjerojatno vrticke generacije glasaju pa je i ishod takav... pljuc...
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
5 godina
offline
FC Liverpool

bome nije lose, chelsea i city su izgubili u ovome kolu. imamo gust raspored sada, ali ajde nisu toliko teski protivnici..

8 godina
offline
FC Liverpool

Ove godine osvajamo. Ovo se ne ispusta.

13 godina
offline
FC Liverpool

Svaki komentar je suvišan !!!! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Liverpool

Dečkac je materijal za budućnost, ali ovaj puta je malo promašio !!!! 

 

LINK; https://www.index.hr/sport/clanak/napadac-salzburga-uoci-liverpoola-pobijedit-cemo-31-uz-moja-tri-gola/2139206.aspx

ATJ Lučko
5 godina
offline
FC Liverpool

bome bilo je gusto do ovog prvog gola...

14 godina
offline
Re: FC Liverpool

Bilo gusto jel salah fulao 4 mrtve inace bi odavno bilo gotovo.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
FC Liverpool

Ovo miriši na još prije svega Liga Prvaka osvojenih 
A može narafski i Premiership prvenstava  !!!! 

LINK; https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2139734

ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Liverpool

U novu 2020 sa   samo veselim vijestima ekipa !!!! 
Do najmanje 2024 SMO MIRNI što se dotikavle trenera!!!!! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Liverpool

Samo mala nadopuna, da se generacije ubuduće mogu sjećati, ovih dana ponosa i slave !!!!! 

LINK; https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2140000

ATJ Lučko
5 godina
offline
Re: FC Liverpool

presuper vijest, a bome i to da ce dovest minamina za tu sicu je isto odlicna vijest ako se ostvari naravno.

klop je lijepo poslozio tim, ne ovise o pojedincima. igraju tako predivno, svatko zabije neki gol sa vremena na vrijeme, cak i nas lovren

mislim da je ovo pravi klub za njega, a i on je definitivno pravi trener za ovakav klub..

13 godina
offline
14 godina
offline
Re: FC Liverpool

Iskreno, nadam se da ovo nije istina, a i zaista vjerujem da nije.

Osobno nikako ne bih želio ovakvog tipa u ovakvom Liverpoolu.

A iskreno, mislim i da ovo nikako ne ulazi u Kloop priču.

13 godina
offline
FC Liverpool

Uvjeren sam u prolazak dalje, u osminu finala Lige Prvaka, no, koji nas slijedjeći suparnik očekuje ?! 

Po ovoj tablici, meni nekako je logična Barcelona  , ili se možebitno ipak varam ?!?! 

ATJ Lučko
5 godina
offline
Re: FC Liverpool

a teoretski lagan protivnik u odnosu na druge, ali nikad nikog ne treba podcijeniti. tvrdi su oni

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
zabranjeniples kaže...

Iskreno, nadam se da ovo nije istina, a i zaista vjerujem da nije.

Osobno nikako ne bih želio ovakvog tipa u ovakvom Liverpoolu.

A iskreno, mislim i da ovo nikako ne ulazi u Kloop priču.

 ... onak na prvu radije bi i lesija u klubu nego neimara... ali nasi novinarcici, zar ne postoje igraci koje bi netko doveo u klub a da nisu neimar, lesi ili Ronaldo a mogu pridonjet... kao da nasi Mane ili Salah nisu za spomenut kao i ostalu trojicu, a trenutno mozda i bolji od pokojeg... nis ne treba dirat, dovest pojacanje ali bez ikoga ostat... ja bi najradije Ibru iz zahebancije... a onda tek mozda Mbape i to je to...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
14 godina
offline
Re: FC Liverpool
zabranjeniples kaže...

Iskreno, nadam se da ovo nije istina, a i zaista vjerujem da nije.

Osobno nikako ne bih želio ovakvog tipa u ovakvom Liverpoolu.

A iskreno, mislim i da ovo nikako ne ulazi u Kloop priču.

 

Ja se ne bi zalio, treba nam natural playmaker..

5 godina
offline
FC Liverpool

 

za sicu dobili odlicnog igraca, tako se to radi :D

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice