EP u nogometu - Francuska 2016

poruka: 1.803
|
čitano: 103.354
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
bradonja_85 kaže...

 Tako je Ćiro vodio Krpana :D.

Šalu na stranu al jedno je povest jednog-dva igrača na svoju ruku, a drugo je da ti mafija sastavlja cijeli popis. Da nema tog Čačića i Mamića u reprezentaciji bi imali i Eduarda i Lovrena, a to su dvi klase koje bi sve ekipe vrlo rado imale. Nije mi jasan ni kriterij po kojem Sifo ide a čovjek odigra 15 min sve skupa ovu sezonu. O Haliloviću ne treba ni pisat ništa, momka su izgrali ko zadnju budalu.

Bez obzira na sve imamo ekipu za vola ubit...strah me jedino Čačića i njegovih stručnjaka na klupi jer nitko ne dolazi na turnir s takvim amaterom na klupi kao mi.

Moje mišljenje je da za ovu ekipu sve ispod četrvtfinala je neuspjeh, i za rezultat lošiji od tog može se krivit jedino Čačić

Krpan, pa di si se njega sjetio. Ja nikako ne mogu zaboraviti Krunu Jurčića, svatko ima svoga favorita.

 

Koga bi ti izbacio s ovog popisa. Po meni su na njemu dva igrača koja ne bi trebalo voditi. Ja bi umjesto Schifa poveo Lovrena a umjesto Čopa nekog drugog (max 20 godina). I trećeg golmana bi uzeo nekog mlađeg od Vargića. Sve ostalo je OK, ne znam koji bi to bolji izbor bio. Spominješ Eduarda, objektivno nam ne treba. Ja bi radije forsirao Kramarića. Mi imamo to što imamo od igrača, zanosimo se da smo velesila a to nismo. Mi smo solidna Europska reprezentacija koja može briljirati ali se može i ukakati.

 

Da li je Čačić kompetentan i zaslužio biti izbornik? Po meni nije ali to ne znači ništa ukoliko npr osvoji EP.

Stručnjak za odmaganje...
13 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
mario.L_hr kaže...
bradonja_85 kaže...

 

Krpan, pa di si se njega sjetio. Ja nikako ne mogu zaboraviti Krunu Jurčića, svatko ima svoga favorita.

 

Koga bi ti izbacio s ovog popisa. Po meni su na njemu dva igrača koja ne bi trebalo voditi. Ja bi umjesto Schifa poveo Lovrena a umjesto Čopa nekog drugog (max 20 godina). I trećeg golmana bi uzeo nekog mlađeg od Vargića. Sve ostalo je OK, ne znam koji bi to bolji izbor bio. Spominješ Eduarda, objektivno nam ne treba. Ja bi radije forsirao Kramarića. Mi imamo to što imamo od igrača, zanosimo se da smo velesila a to nismo. Mi smo solidna Europska reprezentacija koja može briljirati ali se može i ukakati.

 

Da li je Čačić kompetentan i zaslužio biti izbornik? Po meni nije ali to ne znači ništa ukoliko npr osvoji EP.

Pa Šifo definitivno nije zaslužio da ide na Euro...umjesto njega Lovren, ili ako ne on koji se sam otpisao onda Ćaleta-Car koji je odigrao cijelu sezonu u Standradu...i momku koji je budućnost reprezentacije sigurno bi dobro došlo makar išao da im kopačke čisti.

Preporođeni Eduardo umjesto Čopa. Napadača s osjećajem za gol koji ima Eduardo je jako malo na svijetu i dobro ga je imat makar bio u godinama, jer njegov forte nikad nisu bili snaga i brzina nego nos za gol koji nije izgubio. Zamisli situaciju, staviš Manđu ili Kalinića naprijed i kažeš im da će igrat do 70-75 min i do onda ima da izbace zadnji atom snage iz sebe, i onda ubaciš Dudua. Svjež i odmoran ide na stopere koje je Manđo ili Kale mučio 70 min, a jedan i drugi su jaki ko bikovi.

I treća zamjena bi bila Halilović umjesto Čorića ili Roga. Momka su stavili da debitira s 16 godina za reprezentaciju samo da ne bi za BIH otišao i onda ga ne zoveš na sljedeća dva natjecanja. Bez obzira na to samo činjenica da je igrao a ne sjedio na klupi u španjolskoj ligi zaslužuje da ga se pozove prije nego Čorića i Roga koji su igrali po hrvatskim pašnjacima protiv Belupa i Osjeka.

Zdravi i veseli bili :)
10 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Što je Tatta napravio od NK Dinama i napravio je i od hrvatske reprezentacije. Naime, čim igrač zaigra u repki to mu podiže cijenu na tržištu. 

Pijun Čačke je pod utjecajem i na platnom spisku Tatte. Da nije tako nikada ne bio mogao postati trener u Dinamu, jer Maminjos ne trpi tuđe mišljenje, ako nije isto kao njegovo. Zato se i fizički sukobio sa dobrim čovjekom Vahom, jedinim trenerom u mamićevoj vladivini hrvatskim nogometom koji nije htio skinuti gaće pred Velikim Vođom. Zato je i morao otići.

 

Ćiro je slušao Vrhovnika koji mu je slagao momčad(sam Ćiro se time hvalio), pa smo bili treći na svijetu.

Al' problem hrvatskog nogometa je što nije rezultat momčadi u prvom planu(bilo da radi o repki ili o NK Dinamu), nego privatni interes Mamića i uskog kruga ljudi oko njega.

Mamić nije nogometni manager, nego nakupac, preprodavač, mutikaša, žmukler nogometnih igrača.

Tom cilju je nažalost podredio i NK Dinamo i reprezentaciju.

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.6.2016 1:19 (PzKpfw).
16 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Po meni Šifo odličan stoper iako je bio dosta ozljeđen. I kao što je bio najbolji kod Bilića protiv Španjolske u Ukrajini tako će biti i sada ako bude trebalo umjesto Čarlija. Gledao sam skoro sve utakmice Gijona. Halilović je u drugoj polusezoni ulazio pola sata prije kraja. Na početku sezone je bio starter. Kad izgubi loptu šeta prema nazad. Defanzivno ne igra uopće. Ne kažem da nije mogao dobiti 5 min. prije kraja pri nekom zgodnom rezultatu, al tako je svugdje. Španjolci ne vode Costu, Torresa, Isca, Francuzi Benzemu ne vode radi politike, Belgijci Totenhamovog Chadlija, Turci Torea iz prvaka Bešiktaša. Po meni naš najbolji čovjek je Perišić. Brozović i Vrsaljko svakako bi trebali igrati ispred Badelja i Strinića. 

 

Od ponedjeljka sam na godišnjem :) 

 

But how do it know - The basic principles of computers for everyone
13 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
hrvooje kaže...

Po meni Šifo odličan stoper iako je bio dosta ozljeđen. I kao što je bio najbolji kod Bilića protiv Španjolske u Ukrajini tako će biti i sada ako bude trebalo umjesto Čarlija. Gledao sam skoro sve utakmice Gijona. Halilović je u drugoj polusezoni ulazio pola sata prije kraja. Na početku sezone je bio starter. Kad izgubi loptu šeta prema nazad. Defanzivno ne igra uopće. Ne kažem da nije mogao dobiti 5 min. prije kraja pri nekom zgodnom rezultatu, al tako je svugdje. Španjolci ne vode Costu, Torresa, Isca, Francuzi Benzemu ne vode radi politike, Belgijci Totenhamovog Chadlija, Turci Torea iz prvaka Bešiktaša. Po meni naš najbolji čovjek je Perišić. Brozović i Vrsaljko svakako bi trebali igrati ispred Badelja i Strinića. 

 

Od ponedjeljka sam na godišnjem :) 

 

Dobra ti je taktika. Što si napravio s klincima i starijim dijelom obitelji?

Stručnjak za odmaganje...
11 godina
suspendiran
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016

Stariji dio je poslao sa ženom na kampiranje, a djecu je stavio da čuče uz zidove sobe sa zalihama grickalica i pića po uzoru na onu djeca u tenisu što kupe loptice i isto kao i oni na teniskom igralištu samo u trku kroz sobu dobace pivu, čips... 

16 godina
neaktivan
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
mario.L_hr kaže...

Dobra ti je taktika. Što si napravio s klincima i starijim dijelom obitelji?

 Djeca, to su oni mali ljudi što se motaju oko nogu po kući? Ma i oni vole gledat. Ja sam najstariji u kući ;)

But how do it know - The basic principles of computers for everyone
13 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
ibme74 kaže...

Stariji dio je poslao sa ženom na kampiranje, a djecu je stavio da čuče uz zidove sobe sa zalihama grickalica i pića po uzoru na onu djeca u tenisu što kupe loptice i isto kao i oni na teniskom igralištu samo u trku kroz sobu dobace pivu, čips... 

 I svako dijete mu se zove Hrvoje, pa kad veli "Hrvoje daj pivo", eto mu 4 žuje.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Tko su vama favoriti?

 

Meni Švabe i Italija.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
11 godina
neaktivan
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016

francuzi i njemci za mene, al sve to moze past u vodu, jer svi znamo kako nepredvidivi znaju bit ovakvi turniri, tko zna mozda i mi napravimo "neko" cudo pa doguramo jako daleko.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Francuzi definitivno, Belgija bi mogla daleko isto.

10 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Belgija po imenima jako mocna ali ja im nimalo nevjerujem. Svi ih guraju medu 4 najveca favorita ali to tek trebaju pokazati na prvenstvu. Moja procjena da nece dalje od 1/4 finala. 

Lako je moguce da bas protiv njih igramo nakon grupa ako se tako potrefe grupe (ako sam dobro gledao mi bi trebali biti 2. a oni 1. da bi igrali s njima).

Njemci i Francuzi po meni glavni favoriti. Englezi bi mogli daleko

16 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

zaigrajte fantasy na uefa webu. momčad je spremna. napeto kao u tvornici tregera čekaju početak

http://www.uefa.com/uefaeuro/news/newsid=2373127.html

 

Belgijci imaju malo težu skupinu nego u Brazilu. Ne bi me iznenadilo da tako potentni ne zabiju Juventusovoj obrani niti jedan.

 

*Krankenšvester će se slušati prije utakmice :))

But how do it know - The basic principles of computers for everyone
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2016 8:37 (hrvooje).
14 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
hrvooje kaže...

zaigrajte fantasy na uefa webu. momčad je spremna. napeto kao u tvornici tregera čekaju početak

http://www.uefa.com/uefaeuro/news/newsid=2373127.html

 

 

 Odigrao, valjda bude koja nagrada.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

2:0 za Francusku. Giroud, Griezmann 

14 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Kassai je najbolji EU sudac?
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
x18x05x kaže...
Kassai je najbolji EU sudac?

Možda u Mađariji, ovdje laganini druka za Francuze, koliko se vidi čak i iz svemira!!!! 

ATJ Lučko
10 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Desni krilni iz Rumunjske Popa pravi jebačke probleme Patrisu Evri na onoj gornjoj strani. Ovaj Payet je sjajan. Dosta disciplinirana Rumunjska.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2016 21:48 (isuckatthisgame).
9 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Nije me do sad odusevio glavni favorit EP-a, Rumunjska pruza dobar otpor. Mali Kante je odlican.

14 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
isuckatthisgame kaže...

Desni krilni iz Rumunjske Popa pravi jebačke probleme Patrisu Evri na onoj gornjoj strani. Ovaj Payet je sjajan. Dosta disciplinirana Rumunjska.

 Slažem se da je sjajan igrač. Samo danas ni jedan ubačaj da napravi kako treba, ili je prekratko ili krivo.

Eh da su Rumunji zabili u 4 min, bilo bi svašta.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Njemački rad će pobjediti

obzirom da prolaze tri momčadi iz skupine, naše šanse da prođemo prvi dio natjecanja eksponencijalno rastu :D

10 godina
neaktivan
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
x18x05x kaže...
isuckatthisgame kaže...

Desni krilni iz Rumunjske Popa pravi jebačke probleme Patrisu Evri na onoj gornjoj strani. Ovaj Payet je sjajan. Dosta disciplinirana Rumunjska.

 Slažem se da je sjajan igrač. Samo danas ni jedan ubačaj da napravi kako treba, ili je prekratko ili krivo.

Eh da su Rumunji zabili u 4 min, bilo bi svašta.

 Iskreno moram reći, nisam pratio lika, ali vidim da se trudi maksimalno, svuda ga ima i pokušava iz svih situacija. Djeluje mi fenomenalno i fluidno na terenu

Da, sjajna prilika Rumunjske, doduše i jedina velika, nadam se da će ih biti još u nastavku

14 godina
neaktivan
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
jopaa991 kaže...

2:0 za Francusku. Giroud, Griezmann 

 Bome za sad ne bih rekao.

15 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Kako nije napravio, napravio je savršen ubačaj za Giruda na početku, pogodio ga u trepavicu, samo što je ovaj tukao pored gola.

Onda s desne strane lopta za Grizmana kada je ovaj pucao u kut a lopta se odbila od nekog, ali nije bilo kornera.

 

Čovjek igra strašnu utakmicu, imam osječaj da im je Matuidi višak u sredini, tu bi mogao igrati netko ofanzivniji, potpuno je nepotreban pored pogbe i Kantea.

I naravno ubaciti malog martiala umjesto Giruda...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
10 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Rumunji nemaju ideju kad naprave višak pa neka polukontra, sve se svodi na povratnu loptu i onda ubačaj u šesnaesterac

Stancu imao jebenu priliku opet na startu poluvremena

10 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

ma Payet je igrač utakmice, čovječe gotovo sve što je Francuska stvorila je išlo preko njega, i ovaj gol na njegovu asistenciju lijevom nogom

14 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Barem pet lopti je krivo nabacio u prvom poluvremenu. U drugom je sjajno krenuo i pola gola je njegovo.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Evra kao da je jučer počeo igrati, kakav naivan faul za penal.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
x18x05x kaže...
Evra kao da je jučer počeo igrati, kakav naivan faul za penal.

U nekim drugim utakmicama za neke druge, mlađe igrače bih kazao da su neurozni, pali pod dojam "vrlo prve" utalmice, ali kvrapcu, pa Evra ima utakmica u nogama! 

Možda je samo neka njegova privatna dekoncentracija?! 

ATJ Lučko
10 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Srećom postoji Payet koji ispravlja sve pogreške svoje momčadi i radi za sve njih

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice