EP u nogometu - Francuska 2016

poruka: 1.803
|
čitano: 103.356
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
dado16 kaže...
nixass kaže...

imam KODI sa lijepom listom streamova, s te strane sam siguran, brine me internet u maroku, s tim da pola vremena necu vjerojatno bit ni blizu struje, kamoli interneta..

 od svih zemalja bas Maroko

valjda zadnja arapska zemlja di si donekle siguran, treba iskoristit dok i oni nisu otisli kvragu :D

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
10 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Hrvatska ide do kraja. Mi osvajamo naslov prvaka Europe.

 

Nego, dal' je po vama previše dinamovaca na širem popisu od selektora Čačića?

Dal' se selektor vodi nogometnim intersima ili pogoduje nekim nogometnim managerima?

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2016 22:26 (PzKpfw).
16 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016

realno, velika vecina toga kaj vrijedi je dosla iz dinamove skole.

ne kazem da su ostali losi, nego da je dinamo bolji, tako je to..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
9 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Nece Hrvatska daleko, covjek zove neke baletane, ne zna ni koju ce formaciju igrat. Ako prodjemo grupu bit ce super ali bojim se da necemo ni to uspijeti... Da nam je izbornik koji ima neke rezultate i povijest dalo bi se raspravljat ovako nema smisla ali stvarno..Gledat cu sve utakmice ali ne ocekujem nista. Daj boze da grijesim..

16 godina
protjeran
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

U normalnoj državi TV serviser koji je neuspješno trenirao tek 2 ozbiljna kluba (Maribor i Dinamo) nikad ne bi mogao postati izbornik.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
14 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Ćorić, Rog, Pjaca, svi pozvani jer se moraju prodati. A Halilovića odhebali.

 

I onda mi netko kaže da moram navijati za ovu sramotu. Mafija, ništa drugo. Nek izgube sve utakmice jer to nije reprezentacija našeg naroda nego nečija privatna prčija.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 21:36 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
antimadridista kaže...

Ćorić, Rog, Pjaca, svi pozvani jer se moraju prodati. A Halilovića odhebali.

 

I onda mi netko kaže da moram navijati za ovu sramotu. Mafija, ništa drugo. Nek izgube sve utakmice jer to nije reprezentacija našeg naroda nego nečija privatna prčija.

 Pjaca će biti u prvih 11, zasluženo. A Rog, Čorić i Halilović su tu negdje po šansama da uopće zaigraju. Baš da je toliko šokantna odluka i nije.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016
Neznam po kojoj logici Ćorić ili Rog mogu biti ispred Halilovića. Niti su talentiraniji, niti su iskusniji, niti su bolji.

Pa jbt Halilović je dobivao više šansi u reprezentaciji prije 3 godine kad je bio u Dinamu nego što ih dobiva danas kao puno formiraniji iskusniji i bolji igrač. Pametnome dosta.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
antimadridista kaže...
Pa jbt Halilović je dobivao više šansi u reprezentaciji prije 3 godine kad je bio u Dinamu nego što ih dobiva danas kao puno formiraniji iskusniji i bolji igrač. Pametnome dosta.

 Pa možda je i u tome razlog. Sad će priliku dobiti netko drugi. I Rog i Čorić su imali odlične sezone pa ne vidim problem u tome da ih se nagradi. Halilović teško da bi dobio mjesto u sastavu, a vjerojatno bi mu teže palo sjedenje na klupi nego ovoj dvojici.

 

Popis je kakav je. Dal se moglo/moralo pronaći mjesta za svu trojicu, čak bih rekao i da je jer će ti dečki nositi repku za par godina. Ali s obzirom i na izjave Halilovića zadnjih dana, ne mogu reći da me odabir baš šokirao.

 

Ne pratim Halilovića puno kao ti, ali nekako sporo ide njegov razvoj. Nije baš drastično napredovao u odnosu na dane u Dinamu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Neznam baš da nije napredovao, napredovao je sigurno. A u zadnjoj pripremnoj utakmici reprezentacije protiv Moldavije je odigrao 45 minuta i bio možda i najbolji pojedinac na terenu. I onda par dana poslije toga ne dobije poziv? Nema logike. Ali nije uopće stvar u Haliloviću nego kompletno u načinu kako reprezentacija funkcionira. Od trenera koji nema nikakvo potrebno znanje da vodi reprezentaciju i zna se tko ga je tu postavio, pa sve do drugih stvari.

Osramotit ćemo se samo tako, ali još više se trebamo sramiti samih sebe jer smo sami krivi što nam je cijela država u ovakvom stanju, ne samo nogomet.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 22:21 (antimadridista).
13 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Napredovao u smislu da bi mogao ozbiljno konkurirati za prvih 11. Mislim da još nije na toj razini. Ali da nam bi bio odličan kao joker s klupe to već da. Vjerojatno od više koristi nego Rog jer veznih njegova tipa imamo dovoljno. Jednostavno je procjena trenera (ili nekoga drugoga, ne bih ulazio u to) da mu takav igrač ne treba za ovo prvenstvo. Na kraju dana on će odgovarati za rezultat. A i budimo realni, bilo bi polemika koga god da je otpisao.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
protjeran
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Naš TV serviser je po meni napravio dvije kardinalne greške (ili samo radi po uputama glavonje)

1. Previše napadača, Čop je trebao bit vani a unutra još jedan stoper

2. Rog vani Halilović unutra, no Halilovićev je problem što je već prodan

 

 

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2016 7:30 (Prince-Artas).
15 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Kako ''mi'' uvijek moramo pametovat oko izbora igrača, pa jbte izbornik je za to plaćen, prati igrače tokom cijele godine zajedno sa hrpom pomoćnih trenera ( većina ex reprezentativaca ) i imaju u uvid svaku minutu koju je neki nas igrač odigrao za neki klub.

Dok mi koji gledamo sa strane pratimo jednom/dvaput igrača( pogotovo ove koji igraju u gotovo ''no name'' klubovima )  i odmah je za repku, užas.

Halilović ovo, Halilović ono, puno žganaca još on mora pojest da bi zaigrao pošteno za repku, zajedno još s nekima koji su trenutno u repki.

Ionako 23 igrača vodi, otprilike ako ih 15 max zaigra bit će ok.

Bezvezna strka oko ničeg.

I to spominjanja Mamića da on ovo ili ono su priče za malu djecu......kojih očito ima jako puno u HR.

 

 

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
11 godina
suspendiran
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016

Dovoljno je bilo pogledati video gdje čita 23 igrača koja idu na EURO da se zaključi da i on prvi puta vidi taj spisak 

Izjava:

 

Iznenađenje popisom izvjesni Ante Čačić je komentirao:

– Kada su mi dali popis moram priznati da sam bio iznenađen s dva ili tri imena. Moram naglasiti da to nikako nije bilo korektno od njih, ja sam ipak čovjek s određenim ugledom, volim znati što prodajem – izjavio je Čačić koji se našem novinaru predstavio kao izbornik reprezentacije.

 




12 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

nema sanse da skupinu prodjemo

xfact
15 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
=xfact= kaže...

nema sanse da skupinu prodjemo

 Na žalost ovaj puta se moram složiti a i ako prođemo to će biti jedva a onda sigurno ispadamo dalje.

16 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Ne znam koliko ste pratili Halilovića i njegove igre, ali po svemu što čitam na internetu - lako se može zaključiti da ljudi nemaju pojma.

 

Alen je talentiran dečko i ima veliki potencijal i to je neupitno, no sada dolazimo do negativnih strana - vrlo je škrt, bahat i kada igra onda igra za sebe, a ne za kolektiv, tko je gledao njegove igre Gijonu (pogotovo u Barceloni B), u U21 repki i sada protiv Moldavije, dečko jedva čeka da se namjesti na lijevu nogu i da puca, desna mu je katastrofa (ne sjećam se kada sam ga vidio da puca desnom), dok recimo Rog i Ćorić su u 20-ak minuta pokazali više igre i želje za uspjehom kolektiva nego Halilović u svim dosadašnjim nastupima za reprezentaciju. Ja se toplo nadam da će izvući povuke iz ovoga i malo se spustiti na zemlju i nakon toga ćemo imati desno krilo kakvo zaslužujemo.

 

Da se razumjemo, ne odbacujem teorije o Mamiću i o tome da on određuje tko ide na EURO, ali po meni je Alenov izostanak opravdan.

Koristite blage riječi i jake argumente
11 godina
suspendiran
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016

Bez obzira, mi na EURO idemo sa samo dva krila, Perišićem i Pjacom, ako se jednom od njih dvojice nešto dogodi morat ćemo se krpati sa Kramarićem i slično. Totalno glup potez. 

14 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Dodinho kaže...

Ne znam koliko ste pratili Halilovića i njegove igre, ali po svemu što čitam na internetu - lako se može zaključiti da ljudi nemaju pojma.

 

Alen je talentiran dečko i ima veliki potencijal i to je neupitno, no sada dolazimo do negativnih strana - vrlo je škrt, bahat i kada igra onda igra za sebe, a ne za kolektiv, tko je gledao njegove igre Gijonu (pogotovo u Barceloni B), u U21 repki i sada protiv Moldavije, dečko jedva čeka da se namjesti na lijevu nogu i da puca, desna mu je katastrofa (ne sjećam se kada sam ga vidio da puca desnom), dok recimo Rog i Ćorić su u 20-ak minuta pokazali više igre i želje za uspjehom kolektiva nego Halilović u svim dosadašnjim nastupima za reprezentaciju. Ja se toplo nadam da će izvući povuke iz ovoga i malo se spustiti na zemlju i nakon toga ćemo imati desno krilo kakvo zaslužujemo.

 

Da se razumjemo, ne odbacujem teorije o Mamiću i o tome da on određuje tko ide na EURO, ali po meni je Alenov izostanak opravdan.

 Ja neznam koju si ti utakmicu gledao protiv Moldavije, ali u onoj koju sam ja gledao, Halilović je namjestio 3 mrtve šanse onim panjevima u napadu i bio jedan od najboljih igrača na toj utakmici.

 

Ajde za Pjacu još i razumijem, pa i za Ćorića. Ali da mi jedan Marko Rog igra u reprezentaciji ispred Halilovića...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016
16 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
antimadridista kaže...
Dodinho kaže...

 Ja neznam koju si ti utakmicu gledao protiv Moldavije, ali u onoj koju sam ja gledao, Halilović je namjestio 3 mrtve šanse onim panjevima u napadu i bio jedan od najboljih igrača na toj utakmici.

 

Ajde za Pjacu još i razumijem, pa i za Ćorića. Ali da mi jedan Marko Rog igra u reprezentaciji ispred Halilovića...

 Sama činjenica da je Valencija odustala od dovođenja Halilovića zbog nekakvih posebnih zahtjeva (možda minutaža ili više love) govori o propuhu u glavi njega i/ili njegovih predstavnika. Dečko je previsoko poletio i to je činjenica.

 

Također da napomen da sam iskreno više htio da Čop otpadne, ali ova možda bude od koristi za Alena za kojeg bi stvarno htio da uspije i da bude nositelj Hrvatske igre na idućim natjecanjima.

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Kvaka sa Halilovicem je to sto je mali prgav i to vam je jedini razlog sto je odheban!

Opet svejedno,jer nece niti jedan on tih "autsajdera" zaigrati na EP,tako da se ne sekiraju previse!

Ako želiš pobjediti,ne smiješ izgubiti!
14 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Milka30 kaže...

Kvaka sa Halilovicem je to sto je mali prgav i to vam je jedini razlog sto je odheban!

Opet svejedno,jer nece niti jedan on tih "autsajdera" zaigrati na EP,tako da se ne sekiraju previse!

 Ma da, mora da je to razlog. Mali je bio još i prgaviji i djetinjastiji prije par godina pa bi ga se uvijek zvalo. Eto pogledajte izjave danas raznih stručnjaka, svi se čude zašto nije pozvan nakon odlične sezone u Španjolskoj. Halilović nije isti onaj igrač od prije 2-3 godine. Pa sve ste to mogli vidjeti i u našoj zadnjoj utakmici protiv Moldavije.

 

Neznam kako vi možete biti tako naivni. Pa imamo Čačića za izbornika, čovjeka koji veze nema sa nogometom nego je došao tu direktno iz Mamićeve Lokomotive samo kao nekakav pijun koji ne odlučuje o ničemu. Zar vam ni dan danas nije jasno zbog čega nikad nemamo prave stručnjake na klupi nego razne Čačiće i Štimce? Zato što ih se ne pita baš ništa.

 

Čačić sinoć izjavi kako je Halilović imao "odličnu sezonu, ali bolje da mali odmori ovo ljeto". Ma sve je to logično, dakako...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2016 20:18 (antimadridista).
9 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Pa normalno da necemo proci skupinu. Ako prodjemo to je najvece iznenadjenje EPa. Zalosno je kada vidis kakve igrace ima Turska i Ceska a kakve Hrvatska i opet ce nas poslat doma sa par komada. Nema smisla nadati se nekakvom uspjehu.  Cisto sumnjam da igraci mogu sami sebi biti trener, onaj panj ce ionako svaku tekmu biti naslonjen na klupu i zapisivat haha jaoo vec mi je sad slabo.

13 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Od kada pamtim i pratim nogomet (a to je prilično dugo, SP Argentina '78) uvijek su izbornici (ili netko drugi tko povlači konce) vodili nekolicinu svojih (sjetite se Francuske, Ćire i Krune Jurčića). Nije da to odobravam ali je nefer reći da se to događa samo sada.

 

Kako ćemo proći to ne zna ni baba Vanga. Mi smo pomalo divlja ekipa, možemo pobijediti bolje ali i izgubiti od lošijih od nas. Ne treba se opterećivati već čekati i uživati. Ovo bi moglo biti zanimljivo EP.

Stručnjak za odmaganje...
15 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Ja vjerujem da budemo prosli a sad sve dalje tko zna
battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
mario.L_hr kaže...

Od kada pamtim i pratim nogomet (a to je prilično dugo, SP Argentina '78) uvijek su izbornici (ili netko drugi tko povlači konce) vodili nekolicinu svojih (sjetite se Francuske, Ćire i Krune Jurčića). Nije da to odobravam ali je nefer reći da se to događa samo sada.

 

Kako ćemo proći to ne zna ni baba Vanga. Mi smo pomalo divlja ekipa, možemo pobijediti bolje ali i izgubiti od lošijih od nas. Ne treba se opterećivati već čekati i uživati. Ovo bi moglo biti zanimljivo EP.

 Tako je Ćiro vodio Krpana :D.

Šalu na stranu al jedno je povest jednog-dva igrača na svoju ruku, a drugo je da ti mafija sastavlja cijeli popis. Da nema tog Čačića i Mamića u reprezentaciji bi imali i Eduarda i Lovrena, a to su dvi klase koje bi sve ekipe vrlo rado imale. Nije mi jasan ni kriterij po kojem Sifo ide a čovjek odigra 15 min sve skupa ovu sezonu. O Haliloviću ne treba ni pisat ništa, momka su izgrali ko zadnju budalu.

Bez obzira na sve imamo ekipu za vola ubit...strah me jedino Čačića i njegovih stručnjaka na klupi jer nitko ne dolazi na turnir s takvim amaterom na klupi kao mi.

Moje mišljenje je da za ovu ekipu sve ispod četrvtfinala je neuspjeh, i za rezultat lošiji od tog može se krivit jedino Čačić

Zdravi i veseli bili :)
16 godina
protjeran
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Ako ništa drugo nadam se da će gosp. Čačić srediti da nam HD signal dolazi do prijemnika bez greške i zastajkivanja, u punom HD-u.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
15 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Prince-Artas kaže...

Ako ništa drugo nadam se da će gosp. Čačić srediti da nam HD signal dolazi do prijemnika bez greške i zastajkivanja, u punom HD-u.

 Ne sjecam se nijednog prvenstva a da hrt nije imao problema :), ili kad odjednom ode zvuk komentatora, blazena tisina :)

battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
protjeran
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
dado16 kaže...
Prince-Artas kaže...

Ako ništa drugo nadam se da će gosp. Čačić srediti da nam HD signal dolazi do prijemnika bez greške i zastajkivanja, u punom HD-u.

 Ne sjecam se nijednog prvenstva a da hrt nije imao problema :), ili kad odjednom ode zvuk komentatora, blazena tisina :)

 Ovaj put je HNS mislio na to. Gosp. Čačić je i više nego kvalificiran, očekujem da sve prođe po loju.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice