EP u nogometu - Francuska 2016

poruka: 1.803
|
čitano: 102.850
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Kako nezasluženo... fujj!

13 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

ova tema se pretvara u madrid fanboys vs barca fanboys...

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
13 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
zelenbic kaže...

ova tema se pretvara u madrid fanboys vs barca fanboys...

Uglavnom!!!! 

 

Uz jednu malu digresiju, "ovo" je bilo Prvenstvo Europe u nogometu, a ne neki drugi nekog drugog kontinenta Kup 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
ks95hr kaže...

 Messi ne moze osvojiti onaj amaterski kup. CR odveo reprezentaciju na vrh Europe. Sve jasno. Pati gubo

Copa America je za klasu zanimljivije i kvalitetnije natjecanje, bar od ovogodišnjeg Eura.

O kvalitetu reprezentacija ne treba raspravljat, jer ih u najmanju ruku ima jednak broj kao na Euru.

 

Ovaj Euro je bio smiješan i u velikoj večini utakmica totalno dosadan za gledanje.

Da si pogledao koju utakmicu CA, ne bi sad mlatio u prazno.

 

Pobjeda Portugala na kraju je sam pokazatelj kvalitete samog natjecanja.

Ljudi u 7 utakmica imaju 6 nerješenih i osvoje natjecanje.

Kvalitetu njihovog nogometa ne treba uopće komentirat, jer je tragično koliko su dosadni za gledat.

Al jbg., u obranu im ide izbbornik, koji gaji takav stil, a isto je napravio i sa Grčkom, koja je još lošija od Portugala.

 

Kao što sam već spominjao, glavni razlog katastrofalno prvenstva je ovaj novi/prošireni format natjecanja, što kod Cope nije slučaj.

Pa pogledajte samo raspored do finala, sve je jasno.

Portugalova strana natjecanja je smiješna u odnosu na Francusku, s čije su strane bile praktički sve velike reprezentacije (Njemačka, Italija, Španjolska, Engleska).

10 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Nije Santos osvojio naslov s Grckom nego Otto Rehhagel
13 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
zabranjeniples kaže...
ks95hr kaže...

 Messi ne moze osvojiti onaj amaterski kup. CR odveo reprezentaciju na vrh Europe. Sve jasno. Pati gubo

Copa America je za klasu zanimljivije i kvalitetnije natjecanje, bar od ovogodišnjeg Eura.

O kvalitetu reprezentacija ne treba raspravljat, jer ih u najmanju ruku ima jednak broj kao na Euru.

 

Ovaj Euro je bio smiješan i u velikoj večini utakmica totalno dosadan za gledanje.

Da si pogledao koju utakmicu CA, ne bi sad mlatio u prazno.

 

Pobjeda Portugala na kraju je sam pokazatelj kvalitete samog natjecanja.

Ljudi u 7 utakmica imaju 6 nerješenih i osvoje natjecanje.

Kvalitetu njihovog nogometa ne treba uopće komentirat, jer je tragično koliko su dosadni za gledat.

Al jbg., u obranu im ide izbbornik, koji gaji takav stil, a isto je napravio i sa Grčkom, koja je još lošija od Portugala.

 

Kao što sam već spominjao, glavni razlog katastrofalno prvenstva je ovaj novi/prošireni format natjecanja, što kod Cope nije slučaj.

Pa pogledajte samo raspored do finala, sve je jasno.

Portugalova strana natjecanja je smiješna u odnosu na Francusku, s čije su strane bile praktički sve velike reprezentacije (Njemačka, Italija, Španjolska, Engleska).

Ja bih na to, osobno kazao da "su si Francuzi" bili sami krivi, u krivom redu su bili kada su se djelili protivnici! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Možemo slobodno reći da je zaključak = Vratiti sustav natjecanja sa 16 momčadi.

Koristite blage riječi i jake argumente
16 godina
protjeran
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
zabranjeniples kaže...
ks95hr kaže...

 Messi ne moze osvojiti onaj amaterski kup. CR odveo reprezentaciju na vrh Europe. Sve jasno. Pati gubo

Copa America je za klasu zanimljivije i kvalitetnije natjecanje, bar od ovogodišnjeg Eura.

O kvalitetu reprezentacija ne treba raspravljat, jer ih u najmanju ruku ima jednak broj kao na Euru.

 

Ovaj Euro je bio smiješan i u velikoj večini utakmica totalno dosadan za gledanje.

Da si pogledao koju utakmicu CA, ne bi sad mlatio u prazno.

 

Pobjeda Portugala na kraju je sam pokazatelj kvalitete samog natjecanja.

Ljudi u 7 utakmica imaju 6 nerješenih i osvoje natjecanje.

Kvalitetu njihovog nogometa ne treba uopće komentirat, jer je tragično koliko su dosadni za gledat.

Al jbg., u obranu im ide izbbornik, koji gaji takav stil, a isto je napravio i sa Grčkom, koja je još lošija od Portugala.

 

Kao što sam već spominjao, glavni razlog katastrofalno prvenstva je ovaj novi/prošireni format natjecanja, što kod Cope nije slučaj.

Pa pogledajte samo raspored do finala, sve je jasno.

Portugalova strana natjecanja je smiješna u odnosu na Francusku, s čije su strane bile praktički sve velike reprezentacije (Njemačka, Italija, Španjolska, Engleska).

 Nadrobio si hrpu gluposti osim jedne - prošireni EURO je utjecao na pad kvalitete nogometa.

1. Pobjeda Portugala je još jedan pokazatelj zašto je nogomet najpopularniji sport jer se svatko može pobjediti bolje i kvalitetnije od sebe, to u drugim timskim sportovima nije moguće. Taj tračak nade kod slabijih reprezentacija postoji upravo zbog ovakvih podhvata (Grčka 2004, Hrvatska 1998, sad Portugal 2016)

2. Nogomet se igra za rezultat a ne za dojam, pljuckanje po nekome zbog tzv. antinogometa može biti samo subjektivna kritika, ne i objektivna. Hvala bogu da imamo Diega Siemona i Atleti.

3. Santos s Grcima kao reprezentacijom nije napravio ništa posebno, mada je pomeo nas u onoj tekmi u Ateni, ali to i nije neki uspjeh kojim će se dičiti.

4. Copa America ne može ni imati prošireni format jer i sada nema dovoljno reprezentacija. Jednostavnim pogledom na kartu J. Amerike možeš vidjeti koliko država tamo ima. Oni redovito dijele pozivnice pa tako na prvenstvu Južne Amerike znaju sudjelovati SAD (Sjeverna Amerika), Mexico (Srednja Amerika), Jamajka (Karibi), Japan (Azija). Stavimo točku na i. EURO i ovakav kakav jest je puno cjenjenije natjecanje od Cope. Činjenice su da se na EURO prvo treba plasirati kroz kvalifikacije, da su najjače svjetske reprezentacije europske, da se igra svake 4 godine (Copa se igra kako im prohtije, evo sad imamo dvije u dvije godine), da Njemačka i Španjolska imaju najviše naslova i to samo 3 dok jedan Urugvaj ima 15 Copi. Nemam ja ništa protiv Cope Americe, dapače ali Euro je, do ove godine, bilo natjecanje koje je nateže osvojiti, teže i od Svjetskog prvenstva.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.7.2016 11:02 (Prince-Artas).
12 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Ovo EP je dosad najdosadnije prvenstvo ikad.

Toliko je bilo lagano da su Wales i Island dogurali do četvrtfinala i polufinala. Vidi se koliko je kvaliteta jakih reprezentacija pala kad su takve neke doguralie i prošle skupinu.

Da su naši igrači imali muda u osminifinala kao u skupini pobjedili bi Portugal.

 

Jedva čekam SP. Duplo bolje natjecanje od EP.

 

 

14 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Prince-Artas kaže...

 Nadrobio si hrpu gluposti osim jedne - prošireni EURO je utjecao na pad kvalitete nogometa.

1. Pobjeda Portugala je još jedan pokazatelj zašto je nogomet najpopularniji sport jer se svatko može pobjediti bolje i kvalitetnije od sebe, to u drugim timskim sportovima nije moguće. Taj tračak nade kod slabijih reprezentacija postoji upravo zbog ovakvih podhvata (Grčka 2004, Hrvatska 1998, sad Portugal 2016)

2. Nogomet se igra za rezultat a ne za dojam, pljuckanje po nekome zbog tzv. antinogometa može biti samo subjektivna kritika, ne i objektivna. Hvala bogu da imamo Diega Siemona i Atleti.

3. Santos s Grcima kao reprezentacijom nije napravio ništa posebno, mada je pomeo nas u onoj tekmi u Ateni, ali to i nije neki uspjeh kojim će se dičiti.

4. Copa America ne može ni imati prošireni format jer i sada nema dovoljno reprezentacija. Jednostavnim pogledom na kartu J. Amerike možeš vidjeti koliko država tamo ima. Oni redovito dijele pozivnice pa tako na prvenstvu Južne Amerike znaju sudjelovati SAD (Sjeverna Amerika), Mexico (Srednja Amerika), Jamajka (Karibi), Japan (Azija). Stavimo točku na i. EURO i ovakav kakav jest je puno cjenjenije natjecanje od Cope. Činjenice su da se na EURO prvo treba plasirati kroz kvalifikacije, da su najjače svjetske reprezentacije europske, da se igra svake 4 godine (Copa se igra kako im prohtije, evo sad imamo dvije u dvije godine), da Njemačka i Španjolska imaju najviše naslova i to samo 3 dok jedan Urugvaj ima 15 Copi. Nemam ja ništa protiv Cope Americe, dapače ali Euro je, do ove godine, bilo natjecanje koje je nateže osvojiti, teže i od Svjetskog prvenstva.

 1.) Odgovaram čovjeku na post o kvaliteti CA, dakle ne baziram se na popularnost i draž nogometa kao sporta.

Svrstavat Portugal u ''svatko može pobjedit bolje i kvalitetnije od sebe'' je u najmanju ruku smiješno, pa pogledaj kakve igrače imaju.

To što imaju izbornika koji gaji takav stil igre, to je drugi par postola.

2.) To što si spomenuo Atletico i Diega Simeona, dokaz je da blage veze nemaš o ovom sportu ili nisi gledao niti jednu njihovu utakmicu.

Simeone je stvorio Atletico koji se bazira na cijelom timu i igru koja se bazira na ogormnom presingu s njihove strane, što u igri Portugala nije ni blizu primjetnog.

Portugal u 90 minuta nije mogao sastavit 3 dodavanja, a da ne izgube loptu.

3.)

4.) Copu Americu ne želim više pretjerano komentirat.

Tko je gledao koju utakmicu, zna o kakvom se natjecanju radi.

Tamo jedna Venezuela igra za klasu atraktivniji nogomet od pola reprezentacija sa Eura.

 

A ova prva rečenica iz tvog posta 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.7.2016 11:14 (zabranjeniples).
11 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Dodinho kaže...

Možemo slobodno reći da je zaključak = Vratiti sustav natjecanja sa 16 momčadi.

 Ako im ovaj sustav donosi više novaca (a donosi) možeš zaboraviti da će vratiti sustav natjecanja na 16 ekipa...

8 godina
neaktivan
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016

Hahaha. Cuj lessi odveo Argentinu u finale. Nije zabio ni jedan gol u knockout fazi. Ima srece sto finale nije otislo u penale. Bar se nije osramotio kao ove godine. Ovaj jadnik koji napusta brod koji tone i CR se ne mogu usporediti. Ovo je samo potvrdilo ono sto su samo strucnjaci poput mene znali. Da je Cristiano Ronaldo najveci ikada.

 

Govoriti kako ovakav sistem ne valja je licemjerno. Da je Hrvatska osvojila onda bi valjao. Zasto Wales ili

Island ne bi osvojili ako igraju dobro. Oni su vrhunski iskoristili sto su Belgija i Engleska luzerske reprezentacije. Zdrijeb je superposten a to sto su velike reprezentacije podbacile je druga stvar. Portugal je imao puno srece ali reci da je nezasluzeno je deplasirano. Jucer su nadigrali Francuze i potpuno zasluzeno osvojili naslov.

 

 

14 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
ks95hr kaže...

Hahaha. Cuj lessi odveo Argentinu u finale. Nije zabio ni jedan gol u knockout fazi. Ima srece sto finale nije otislo u penale. Bar se nije osramotio kao ove godine. Ovaj jadnik koji napusta brod koji tone i CR se ne mogu usporediti. Ovo je samo potvrdilo ono sto su samo strucnjaci poput mene znali. Da je Cristiano Ronaldo najveci ikada.

 

Govoriti kako ovakav sistem ne valja je licemjerno. Da je Hrvatska osvojila onda bi valjao. Zasto Wales ili

Island ne bi osvojili ako igraju dobro. Oni su vrhunski iskoristili sto su Belgija i Engleska luzerske reprezentacije. Zdrijeb je superposten a to sto su velike reprezentacije podbacile je druga stvar. Portugal je imao puno srece ali reci da je nezasluzeno je deplasirano. Jucer su nadigrali Francuze i potpuno zasluzeno osvojili naslov.

 

 

Dečko, ti si totalno promašio temu.

Em ovo nije tema Messi vs Ronaldo, em baljezgaš toliko idiotarija, da to nije za povjerovat.

Niti govor o ovom formatu ima ikakve veze s ispadanjem Hrvatske, niti je uopće bitno koliko male reprezentacije imaju šanse za osvajanje.

Pričamo o samoj kvaliteti natjecanja, odnosno uspavankama od utakmica ili tvojim usporedbama sa CA.

Kao što rekoh, vjerovatno nisi pogledao niti jednu utakmicu CA, pa iz tog razloga mlatiš u prazno.

 

Ovo da Messi napušta brod koji tone je smiješno.

Da iti malo pratiš njihov nogomet, znao bi šta se dešava i tko je još najavio moguć odlazak iz reprezentacije.

Za razliku od naših plačenih marioneta, ono su bar nogometaši sa srcem.

 

A ovo da je Ronaldo najveći ikad, dečko idi pojedi čokolino.

Ali kao što kažeš, to su potvrdili ''stručnjaci poput tebe'' 

16 godina
online
EP u nogometu - Francuska 2016

Vrhunski profesionalni igrači su se razbili od igranja domaćih liga i evropskih kupova, a trenutno su u fazi priprema za narednu sezonu. Automatski su kolektivno van forme. Nemci su u grupi Ukrajincima, Poljacima i Severnim Ircima dali ukupno 3 gola. Može neko do sutra da mi priča da je to zato što im je prisustvo Islanda na istom takmičenju kvarilo feng šui, ja u to baš i ne verujem. Isto tako za ekipu koja nije uspela da dobije ni Island, ni Austriju ni Mađarsku ne mogu da poverujem kako su super, samo prosto tako igraju. Na kraju se desilo to što se desilo, nisu bez kvaliteta, malo su podigli formu i u moru ekipa van forme su se (uz mnogo sreće) najbolje snašli, no suštinski su ishodi mečeva bili poprilično nasumični.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
11 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Lik sebe nazove strucnjakom HAHAHAHAHHAHAHAH

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
13 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Dečki budimo realni dobri su i Messi i Ronaldo ali jedan je Giroud

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
13 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Ako nekoga zanima, na netu sam naletio na ovu informaciju:

"Cristiano Ronaldo će inače izbivati mjesec dana s terena, pokazali su liječnički nalazi, a u pitanju su kolateralni ligamenti."

znači, najmanje mjesec dana odmora za CR. Kad sam jučer vidio usporenu snimku mislio sam da bi to moglo trajati i dulje.

 

Stručnjak za odmaganje...
10 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Najgore EP dosada. Nezasluzeno,dosadno, kvartovska kvaliteta igre....

Ali bar je zavrsilo.

16 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

bas ..... pratim nogomet od italije 90...ovo je bilo 

izuzev par utkakmica u skupinama i 1/8 finala.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.7.2016 16:56 (4mal).
15 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Dodinho kaže...

Možemo slobodno reći da je zaključak = Vratiti sustav natjecanja sa 16 momčadi.

 Da! Jer ne daj Bože da trećeplasirani osvoji Euro opet!  

 

šala mala, čestitke Portugalu, bio sam potpuno ravnodušan iako je malo gorko to što su nas izbacili, ali eto.

 

 

Očekivano slavu kupi onaj koji je od 8 tekmi odigrao samo jednu na razini, a ne Pepe koji je bio iznenađujuće discipliniran i kao takav je u top 3 stopera svijeta.

Ono što je problem nogometa je to da je prestao biti atraktivan još od kad je Inter osvojio LP zadnji put (barem meni). Prvo Grčka pa Mourinhov Porto, Inter, Chelsea, sada Atletico i Portugal. Potpuni antinogomet, nikakva želja za igrom, samo želja za pobjedom na izmorenog protivnika, s 3 svježe izmjene za kontru. Po tome možemo gledat šah 90 minuta i onda penale.

 

 

Također, ako se već rade ovakve stvari što se tiče osnovnih pravila nogometa, neka onda ukinu i ofsajd. Najgluplje pravilo u sportu ikad.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
online
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Mitch kaže...
 Najgluplje pravilo u sportu ikad.

 Ozbiljno? Pa na tom se zasniva cijela obrana, kad zadnja linija izlazi do centra, da bude bliže napadačima, ne mogu zamisliti šta bi to bilo kad bi ga izbacili, špica bi tad stajala debelo u njihovoj polovici, obrana bi se morala povući, a 50 metara između napada i obrane bi zjapilo prazno...kod slobodnih udaraca, ometo bi se golman kao i kod kornera, da en nabrajam dalje, sve bi se promijenilo, offside je pametno pravilo i svakako potrebno 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
16 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
win4crazzy kaže...
Mitch kaže...
 Najgluplje pravilo u sportu ikad.

 Ozbiljno? Pa na tom se zasniva cijela obrana, kad zadnja linija izlazi do centra, da bude bliže napadačima, ne mogu zamisliti šta bi to bilo kad bi ga izbacili, špica bi tad stajala debelo u njihovoj polovici, obrana bi se morala povući, a 50 metara između napada i obrane bi zjapilo prazno...kod slobodnih udaraca, ometo bi se golman kao i kod kornera, da en nabrajam dalje, sve bi se promijenilo, offside je pametno pravilo i svakako potrebno 

 naravno da bi se sve promijenilo, obrana bi napokon pocela imati smisla.

ako neces gol, brani se i gotovo.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Pa ako zelis pazit na bivsi offside, drzi halfa kod te spice i gotovo, prakticki si eliminirao 2 igraca od 20 koji krce prostor, siri se igra, vodi se dvoboj izmedu njih dvojice, zanimljivije kontre, vise golova.


Ovo mi je stvarno negledljivo kad imaju npr 25% posjeda, polupresing, zadnja linija u vlastitih 16 i svih 11 u svojoj polovici...ajde 10ak minuta branjenja, ali cijela tekma...
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
online
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
nixass kaže...

 naravno da bi se sve promijenilo, obrana bi napokon pocela imati smisla.

ako neces gol, brani se i gotovo.

 tad bi igrali doslovno samo obranu, tj obrana bi se kretala ovisno o napadačima, ako napadač stane na 16..ne moš ga tamo ostavit samog nego treba jedan obrambeni iza bit i kak to ima smisla, opet se moš branit, gurneš u špicu bolta i nabijaš mu lopte, jednom će preskočit zadnjeg i zabit će jer će svi ostali igrači bit od njega 20 metara

Mitch kaže...
Pa ako zelis pazit na bivsi offside, drzi halfa kod te spice i gotovo, prakticki si eliminirao 2 igraca od 20 koji krce prostor, siri se igra, vodi se dvoboj izmedu njih dvojice, zanimljivije kontre, vise golova.


Ovo mi je stvarno negledljivo kad imaju npr 25% posjeda, polupresing, zadnja linija u vlastitih 16 i svih 11 u svojoj polovici...ajde 10ak minuta branjenja, ali cijela tekma...

 pa tu se slažem s tobom, ni ja ne mogu gledat takve tekme i gadi mi se takav nogomet, al nebi se to trebalo riješiti sa ukidanjem offsidea jer bi se tu previše stvari promijenilo


po meni bi se takve tekme jednostavno trebale nagraditi s 0 bodova u slučaju remija...samo pogledat statistiku i vidjet, imaš 0 udaraca na gol, 70 posjed kod protivnika, znači parkiro si autobus ispred gola, nisi niš ni igro, evo 0 bodova, u slučaju knock-out faze odma ispadanje zbog superiornosti drugog tima i tjt, pa se ti onda brani

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
16 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Sad kad su se svi isplakali ovaj vikend i Čilić i Murray, i košarkaši i Ronaldo nekoliko puta idemo ovo arhivirati. 

 

Sutra je novi dan, nova sezona. U19 u podne s Nizozemskom na Eurosportu2. Kako igra moj suseljan, navijati ću iz sveg srca. Onda navečer Dinamo, pa HNL za vikend. Hajduk gostuje u Vinkovcima, no pasaran :)

But how do it know
16 godina
protjeran
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
hrvooje kaže...

Sad kad su se svi isplakali ovaj vikend i Čilić i Murray, i košarkaši i Ronaldo nekoliko puta idemo ovo arhivirati. 

 

Sutra je novi dan, nova sezona. U19 u podne s Nizozemskom na Eurosportu2. Kako igra moj suseljan, navijati ću iz sveg srca. Onda navečer Dinamo, pa HNL za vikend. Hajduk gostuje u Vinkovcima, no pasaran :)

 Domaći nogomet gledaju samo orjunaši tako da Antonija Blaće i Luka Bulić ekipa mogu vratiti svojim uobičajenim poslovima. HNLu želim da Mamić završi u zatvoru, Lokomotiva kao Dinamova B momčad izbačena u 2. ligu, a da prvak ne bude Dinamo već bilo tko drugi.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
11 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Malo , ali jel zna netko dali danas ima prijenos Vardar - Dinamo? Nema ga na HTV2 ("Surprise") niti na jednoj Areni Sport...

16 godina
protjeran
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
ibme74 kaže...

Malo , ali jel zna netko dali danas ima prijenos Vardar - Dinamo? Nema ga na HTV2 ("Surprise") niti na jednoj Areni Sport...

 Stvarno nema prijenosa, ali to je HRT, to čak i nije čudno.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
11 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Mozda na sportskoj ima

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice