Nova aplikacija Max TV

poruka: 5
|
čitano: 3.059
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Nova aplikacija Max TV

Pozdrav,

 

Instalirao sam novu Max TV aplikaciju na dva televizora u kući, jedan Sony X900H LED televizor i drugi Philips OLED 706 televizor. Na Sony-u mi aplikacija radi odlično , reklo bi se smooth i na maksimalnoj kvaliteti, dok mi na Philipsu radi također na maksimalnoj kvaliteti, ali postoji neki tearing ili malo štekanje na aplikaciji. Na philipsu imam spojen Max TV kabel, tako da znam kako treba raditi na tom televizoru. Problem je što mi je brzina interneta preko žice užasno mala, pa max tv preko žice izgleda loše, tj nema HD signala, dok je na aplikaciji puni HD signal i 4K signal, jer mi je Homebox dobre brzine. 

 

Imate li ideje što dovodi do tog štekanja na Philipsu, bi li možda radilo bolje da kupim Nvidia Shield TV pro, ili je greška negdje drugdje itd?

 

Sumnjivo mi je jer na Sony-u radi odlično. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nova aplikacija Max TV

instaliram aplikaciju maxtv na tanix tx3 (android 9 ) i izbaci :

 

"This app cannot run because the enviroment is not secure and your data my be at risk"

imali tko kakvu ideju kako to riješiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nova aplikacija Max TV

Teško. Ta aplikacija je puna zaštita i već se događalo da ne želi raditi na jeftinim Android boxevima, rootanim mobitelima i slično.

 

Ako ti se da, napravi factory reset TVa I probaj onda ali ne vjerujem da će raditi. 

 

Rješenje će ti biti neki provjereni Android box...

15 godina
offline
Re: Nova aplikacija Max TV
Nuclear_Phoenix kaže...

 

 

Ako ti se da, napravi factory reset TVa I probaj onda ali ne vjerujem da će raditi. 

 

.

 reset tv ili tx3 boxa?

9 godina
offline
Re: Nova aplikacija Max TV

Boxa, da, sorry.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice