Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 30.233
|
čitano: 6.480.805
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
online
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
server error
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.6.2024 12:34 (Petar hw).
3 godine
online
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
server error
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.6.2024 12:34 (Petar hw).
3 godine
online
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
BeLLicus kaže...

 Ne znam koliko ovdje ima istine da je to njegovo, pogotovo jer mu pogledam treninge redovito i ovo ne liči na njega uopće

 

tako nekako, najjace kad napisu neki full body i zalijepe sliku arnolda pa se ekipa nahvata, a arnold nikad nije tako trenirao

 

danas svatko moze napraviti portal i pisati doslovno sto god pozeli, ne vjerujte da je netko na necemu ili trenira nekim nacinom ako niste culi od njega samoga

 

3 godine
online
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Angelo97 kaže...
. Science based ekipa uvijek govori kako izolacije za ruke nosu toliko potrebne, 

 sve te exer-like znanstvenike valja ignorirati, pogotovo ako nemaju rezultata a pogotovo glede treninga kad krenu ono da nevalja otkaz, upala nista ne znaci, nevalja previse volumena, bolje pomalo vise puta kroz tjedan dirati misic... (who the fuck je ikada napravio nesto od sebe tim nacinom??)

znanje im je teorijsko po dijelovima, ne znaju sloziti sve i napraviti vidljivu promjenu, evo ct fletcher pogledati prvu minutu videa:

12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

koja to science based ekipa govori da ruke ne treba posebno pogadjati? do sad jos to nikad nisam cuo

moze neki izvor?

 

sto se tice petra i spominjanja mene (iako na forumu nisam bio 10-15 dana)

sto sto sam napisao je optimalno, sto ne znaci da ne postoji 100 drugih nacina za doci do istog rezultata manje optimalno

12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Angelo97 kaže...
Malo sam se ovih dana ponovno bacio na previse istrazivanja i odmah mi je lose 🤣 Samo ustanovis kako je sve kontradiktorno i udjes u paralizu analizu umjesto da se posteno ubijem na treningu. Valjda i ove vrucine igraju neku ulogu, ljudi smo...

Jedna od drazih kontradikcija mi je vezano uz trening ruku. Science based ekipa uvijek govori kako izolacije za ruke nosu toliko potrebne, 2 do 4 serije na kraju push i pull treninga je dovoljno, a onda u isto vrijeme kaze ako hoces velike ruke moraju ti bit fokus i moras ih unistit sa vjezbama di ih mozes opteretit dobro poput skullcrushera i barbell curlsa.

 zapravo ne

 

pod prioritet se misli da ih radis jos cesce tjedno, tj vise volumena.. ako s 7 serija ne napredujuju, povecas broj serija tjedno..

 

jedan trening ti ne znaci nista, koji je smisao uraditi 15 serija za biceps u jednom treningu i odmarat ga tjedan dana?

logicno je da povecas frekvenciju na 2-4x tjedno, isto uradis tih 15 serija ali podijenjeno.

 

1. imat ces puno kvalitetnije serije, jer poslije par kvalitetnih serija, nisi u stanju vise uraditi DOBRU seriju, nego je uglavnom junk volumen

ovako ces na svakom treningu moci odraditi kvalitetno

 

2. frekvencija puno znaci, ako zelis napredovati u necemu brze, hoces li to isto raditi samo 1x tjedno ili vise puta?

zelis nauciti svirati gitaru, da li ces vjezbati samo jednom tjedno ili cesce?  isto je to, samo drugi princip...

 

ian mccarty je jedno vrijemne radio full body svaki dan, 7 dana tjedno, pa je imao najbolje rezultate ikad

 

bitno je samo prilagoditi volumen , i znati sta radis

 

12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
fila2208 kaže...
Angelo97 kaže...
Malo sam se ovih dana ponovno bacio na previse istrazivanja i odmah mi je lose 🤣 Samo ustanovis kako je sve kontradiktorno i udjes u paralizu analizu umjesto da se posteno ubijem na treningu. Valjda i ove vrucine igraju neku ulogu, ljudi smo...

Jedna od drazih kontradikcija mi je vezano uz trening ruku. Science based ekipa uvijek govori kako izolacije za ruke nosu toliko potrebne, 2 do 4 serije na kraju push i pull treninga je dovoljno, a onda u isto vrijeme kaze ako hoces velike ruke moraju ti bit fokus i moras ih unistit sa vjezbama di ih mozes opteretit dobro poput skullcrushera i barbell curlsa.

 poseban dan za ruke, u tome je tajna ako oćeš imati topove.

 

 ako bas jako kasne, ali kao rekreativac apsolutno nemas potrebe za time..

 

mislim da nitko od boljih bildera nije imao poseban dan za ruke

 

eventualno ramena i ruke, ali ugllavnom je to bilo prsa triceps/biceps, ledja biceps/triceps

 

 

7 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
exer1234 kaže...

 zapravo ne

 

pod prioritet se misli da ih radis jos cesce tjedno, tj vise volumena.. ako s 7 serija ne napredujuju, povecas broj serija tjedno..

 

jedan trening ti ne znaci nista, koji je smisao uraditi 15 serija za biceps u jednom treningu i odmarat ga tjedan dana?

logicno je da povecas frekvenciju na 2-4x tjedno, isto uradis tih 15 serija ali podijenjeno.

 

1. imat ces puno kvalitetnije serije, jer poslije par kvalitetnih serija, nisi u stanju vise uraditi DOBRU seriju, nego je uglavnom junk volumen

ovako ces na svakom treningu moci odraditi kvalitetno

 

2. frekvencija puno znaci, ako zelis napredovati u necemu brze, hoces li to isto raditi samo 1x tjedno ili vise puta?

zelis nauciti svirati gitaru, da li ces vjezbati samo jednom tjedno ili cesce?  isto je to, samo drugi princip...

 

ian mccarty je jedno vrijemne radio full body svaki dan, 7 dana tjedno, pa je imao najbolje rezultate ikad

 

bitno je samo prilagoditi volumen , i znati sta radis

 

 4 puta tjedno radit istu misicnu skupinu??

 

Vrlo losa usporedba sa ucenjem sviranja gitare ili bilo kojeg drugog instrumenta, kad znamo da misici rastu u periodu odmora nakon sta su dovoljno stimulirani.

3 godine
online
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
exer1234 kaže...

 

sto sto sam napisao je optimalno

 hehehe disi bato

 

nije

3 godine
online
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
exer1234 kaže...

jedan trening ti ne znaci nista, koji je smisao uraditi 15 serija za biceps u jednom treningu i odmarat ga tjedan dana?

logicno je da povecas frekvenciju na 2-4x tjedno, isto uradis tih 15 serija ali podijenjeno.

 

1. imat ces puno kvalitetnije serije, jer poslije par kvalitetnih serija, nisi u stanju vise uraditi DOBRU seriju, nego je uglavnom junk volumen

ovako ces na svakom treningu moci odraditi kvalitetno

 

2. frekvencija puno znaci, ako zelis napredovati u necemu brze, hoces li to isto raditi samo 1x tjedno ili vise puta?

zelis nauciti svirati gitaru, da li ces vjezbati samo jednom tjedno ili cesce?  isto je to, samo drugi princip...

 

ian mccarty je jedno vrijemne radio full body svaki dan, 7 dana tjedno, pa je imao najbolje rezultate ikad

 

bitno je samo prilagoditi volumen , i znati sta radis

 

 smisao je zgaziti i napumpati misic sto ce potaknuti max adaptaciju tijela i misicni rast

 

 

za sviranje instrumenata, ucenje matematike i sl i  gotovo sve ostale sportove gdje se uci vjestina jest bolje sto cesce praksati, izgradnja misica je nesto drugo

 

 

ian mccarthy hehehe, ian mccarthy i njegov channel nobullshitbodybuilding tamo negdje 2013-2015 jel tako hehehe, i jason blaha hehehe 

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.6.2024 21:35 (Petar hw).
3 godine
online
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
exer1234 kaže...

mislim da nitko od boljih bildera nije imao poseban dan za ruke

 

 

 

 

 krivo mislis

3 godine
online
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
exer1234 kaže...

i znati sta radis

 ako znas sta radis zasto kad odes oprati zube u ogledalu vidis odraz malog slabog dyel bate? i oduvijek si samo to vidio? te obzirom na to - zasto se osjecas strucno davati savjete i usmjeravati druge u ovoj oblasti?

12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Evo s obzirom da sam do sad stavljao slike, stavljam i na kraju cuta. Pod pumpom izgledam 100 puta bolje, ali ajde idemo neki realan prikaz što fila kaže.

Iskreno sam malo razočaran, pola me nema u odnosu na prije mjesec dana. No dobro, nemam ništa carbsa u sebi, nadoći će to još kad malo više budem jeo.

Moglo bi se to još rezati, nije bi blizu današnjih fitness standarda, ali očito nemam genetiku za više od ovoga tako da ću se tu zaustaviti.

Zadržao sam jako puno snage i polako se vraćam od ozlijede i ubacujem heavy liftove i opet se veselim treninzima :)

Btw 75kg imam… overhead press prošli tjedan 1 rep sa 75kg, 3x 70kg. Skroz neloše ovako calorie deprived 😅

Pozdrav svima!
13 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

ma top je ovo, ovaj waist to shoulder ratio je čudo.

 

na ovo mace padaju i lože se, i palac  gore za realne slike, ne upumpane i pune filtera 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
3 mjeseca
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Cordas kaže...
Evo s obzirom da sam do sad stavljao slike, stavljam i na kraju cuta. Pod pumpom izgledam 100 puta bolje, ali ajde idemo neki realan prikaz što fila kaže.

Iskreno sam malo razočaran, pola me nema u odnosu na prije mjesec dana. No dobro, nemam ništa carbsa u sebi, nadoći će to još kad malo više budem jeo.

Moglo bi se to još rezati, nije bi blizu današnjih fitness standarda, ali očito nemam genetiku za više od ovoga tako da ću se tu zaustaviti.

Zadržao sam jako puno snage i polako se vraćam od ozlijede i ubacujem heavy liftove i opet se veselim treninzima :)

Btw 75kg imam… overhead press prošli tjedan 1 rep sa 75kg, 3x 70kg. Skroz neloše ovako calorie deprived 😅

Pozdrav svima!

 Prirodno i jako tijelo, kak i treba bit 💪

3 mjeseca
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
exer1234 kaže...
Angelo97 kaže...
Malo sam se ovih dana ponovno bacio na previse istrazivanja i odmah mi je lose 🤣 Samo ustanovis kako je sve kontradiktorno i udjes u paralizu analizu umjesto da se posteno ubijem na treningu. Valjda i ove vrucine igraju neku ulogu, ljudi smo...

Jedna od drazih kontradikcija mi je vezano uz trening ruku. Science based ekipa uvijek govori kako izolacije za ruke nosu toliko potrebne, 2 do 4 serije na kraju push i pull treninga je dovoljno, a onda u isto vrijeme kaze ako hoces velike ruke moraju ti bit fokus i moras ih unistit sa vjezbama di ih mozes opteretit dobro poput skullcrushera i barbell curlsa.

 zapravo ne

 

pod prioritet se misli da ih radis jos cesce tjedno, tj vise volumena.. ako s 7 serija ne napredujuju, povecas broj serija tjedno..

 

jedan trening ti ne znaci nista, koji je smisao uraditi 15 serija za biceps u jednom treningu i odmarat ga tjedan dana?

logicno je da povecas frekvenciju na 2-4x tjedno, isto uradis tih 15 serija ali podijenjeno.

 

1. imat ces puno kvalitetnije serije, jer poslije par kvalitetnih serija, nisi u stanju vise uraditi DOBRU seriju, nego je uglavnom junk volumen

ovako ces na svakom treningu moci odraditi kvalitetno

 

2. frekvencija puno znaci, ako zelis napredovati u necemu brze, hoces li to isto raditi samo 1x tjedno ili vise puta?

zelis nauciti svirati gitaru, da li ces vjezbati samo jednom tjedno ili cesce?  isto je to, samo drugi princip...

 

ian mccarty je jedno vrijemne radio full body svaki dan, 7 dana tjedno, pa je imao najbolje rezultate ikad

 

bitno je samo prilagoditi volumen , i znati sta radis

 

 Volumen, intenzitet i napredak je ono sto ce rezultirat rastom, frekvencije 2x tjedno je optimalnija, ali ne i nuzna. Ovo po 4x tjedno stvarno mi gubi svaki smisao, jer kao sto ti kazes da nakon par serija u istom treningu to sve postane junk, onda ja mogu rec da sa samo 2 serije mi se misic tek zagrijao. I sami dr. Mike koji je danas postao Bog medju science based bajama govori kako u jednom treningu nema smisla skakat sa vjezbe na vjezbu i svaku radit po 2 serije, nego bolje jednu rokat sa vise serija.

 

A ovo da science based ne gledaju na ruke kao aftertought ne mozes reci da nije istina. Cuo sam od Blahe i takvih da cucanj gradi bicepse tako da 2 serije pushdowna na kraju push treninga je cak i dobar savjet 🤣 Po meni mozda dan za ruke nije toliko nuzan, al nije ni uzaludan kao sto mnogi zele tako prezentirat. Mislim da treba vise imat kvalitetne vjezbe za ruke poput skullcrushera, klasicnih barbell curlova, a manje pushdowna, cable curla i sl. Arm day je kao neki bonus.

 

Ja sam sad ponovno na PPL-u nakon pauze od par mjeseci od tog programa. Prvi push fokus na prsima, drugi na ramenima, prvi pull na debljini ledja, drugi na sirini, noge radim 1x tjedno i imam arm day na kraju tjedna. Znaci 6 treninga sveukupno.

12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
fila2208 kaže...

ma top je ovo, ovaj waist to shoulder ratio je čudo.

 

na ovo mace padaju i lože se, i palac  gore za realne slike, ne upumpane i pune filtera 

Hvala stari! 
Valjda nam je percepcija malo sjebana od današnjih fitness standarda gdje nitko online više ne izgleda realno jer su svi na kemiji. Ali dobro je to sve, samo jako 

 

da, zaboravio napisati, 10kg sam skinuo, 3 mjeseca je trajao cut.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.6.2024 7:47 (Cordas).
16 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Cordas kaže...
Evo s obzirom da sam do sad stavljao slike, stavljam i na kraju cuta. Pod pumpom izgledam 100 puta bolje, ali ajde idemo neki realan prikaz što fila kaže.

Iskreno sam malo razočaran, pola me nema u odnosu na prije mjesec dana. No dobro, nemam ništa carbsa u sebi, nadoći će to još kad malo više budem jeo.

Moglo bi se to još rezati, nije bi blizu današnjih fitness standarda, ali očito nemam genetiku za više od ovoga tako da ću se tu zaustaviti.

Zadržao sam jako puno snage i polako se vraćam od ozlijede i ubacujem heavy liftove i opet se veselim treninzima :)

Btw 75kg imam… overhead press prošli tjedan 1 rep sa 75kg, 3x 70kg. Skroz neloše ovako calorie deprived 😅

Pozdrav svima!

 Koliko si visok?

12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
176cm ja mislim, nisam ni tu imao sreće sa genetikom
13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Cordas kaže...
fila2208 kaže...

ma top je ovo, ovaj waist to shoulder ratio je čudo.

 

na ovo mace padaju i lože se, i palac  gore za realne slike, ne upumpane i pune filtera 

Hvala stari! 
Valjda nam je percepcija malo sjebana od današnjih fitness standarda gdje nitko online više ne izgleda realno jer su svi na kemiji. Ali dobro je to sve, samo jako 

 

da, zaboravio napisati, 10kg sam skinuo, 3 mjeseca je trajao cut.

 da, jako. Znači naturalac koji krvari u gymu jako, stavi slike ili video, ljudi ga ishejtaju po komentarima...strašno, a pola njih ne treenira, a druga polovica liči na vješalice.

 

u svakom slučaju super je ovo, odlično si spremio ljeto, na jesen nabaci malo mase, onako, zdrave i tako furaj.

Visina je ok, i onda daje u nekim situacijama neke benefite. Lakše je opet napucat 175cm, nego 195 :)

ja sma u sredini, 185, i ni lako ni teško, ali opet guramo, natural smo i uživamo u životu to je najbintije.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Angelo97 kaže...
exer1234 kaže...
Angelo97 kaže...
Malo sam se ovih dana ponovno bacio na previse istrazivanja i odmah mi je lose 🤣 Samo ustanovis kako je sve kontradiktorno i udjes u paralizu analizu umjesto da se posteno ubijem na treningu. Valjda i ove vrucine igraju neku ulogu, ljudi smo...

Jedna od drazih kontradikcija mi je vezano uz trening ruku. Science based ekipa uvijek govori kako izolacije za ruke nosu toliko potrebne, 2 do 4 serije na kraju push i pull treninga je dovoljno, a onda u isto vrijeme kaze ako hoces velike ruke moraju ti bit fokus i moras ih unistit sa vjezbama di ih mozes opteretit dobro poput skullcrushera i barbell curlsa.

 zapravo ne

 

pod prioritet se misli da ih radis jos cesce tjedno, tj vise volumena.. ako s 7 serija ne napredujuju, povecas broj serija tjedno..

 

jedan trening ti ne znaci nista, koji je smisao uraditi 15 serija za biceps u jednom treningu i odmarat ga tjedan dana?

logicno je da povecas frekvenciju na 2-4x tjedno, isto uradis tih 15 serija ali podijenjeno.

 

1. imat ces puno kvalitetnije serije, jer poslije par kvalitetnih serija, nisi u stanju vise uraditi DOBRU seriju, nego je uglavnom junk volumen

ovako ces na svakom treningu moci odraditi kvalitetno

 

2. frekvencija puno znaci, ako zelis napredovati u necemu brze, hoces li to isto raditi samo 1x tjedno ili vise puta?

zelis nauciti svirati gitaru, da li ces vjezbati samo jednom tjedno ili cesce?  isto je to, samo drugi princip...

 

ian mccarty je jedno vrijemne radio full body svaki dan, 7 dana tjedno, pa je imao najbolje rezultate ikad

 

bitno je samo prilagoditi volumen , i znati sta radis

 

 Volumen, intenzitet i napredak je ono sto ce rezultirat rastom, frekvencije 2x tjedno je optimalnija, ali ne i nuzna. Ovo po 4x tjedno stvarno mi gubi svaki smisao, jer kao sto ti kazes da nakon par serija u istom treningu to sve postane junk, onda ja mogu rec da sa samo 2 serije mi se misic tek zagrijao. I sami dr. Mike koji je danas postao Bog medju science based bajama govori kako u jednom treningu nema smisla skakat sa vjezbe na vjezbu i svaku radit po 2 serije, nego bolje jednu rokat sa vise serija.

 

A ovo da science based ne gledaju na ruke kao aftertought ne mozes reci da nije istina. Cuo sam od Blahe i takvih da cucanj gradi bicepse tako da 2 serije pushdowna na kraju push treninga je cak i dobar savjet 🤣 Po meni mozda dan za ruke nije toliko nuzan, al nije ni uzaludan kao sto mnogi zele tako prezentirat. Mislim da treba vise imat kvalitetne vjezbe za ruke poput skullcrushera, klasicnih barbell curlova, a manje pushdowna, cable curla i sl. Arm day je kao neki bonus.

 

Ja sam sad ponovno na PPL-u nakon pauze od par mjeseci od tog programa. Prvi push fokus na prsima, drugi na ramenima, prvi pull na debljini ledja, drugi na sirini, noge radim 1x tjedno i imam arm day na kraju tjedna. Znaci 6 treninga sveukupno.

 i dalje brkas pojmove, ili ne razumijes..

 

kad kazem SERIJA, to znaci radna serija, serija koja ima korist... misic se zagrijava na serijama zagrijavanja koje se ne racunaju u volumen.

 

Pa da, to sto kaze Mike je istina, zato sto uglavnom druga radna serija bude bolja od prve, bolji osjecaj (barem meni), i 3. bude ok, preko toga nema smisla jer kvalitet treninga opada..

 

Ali to i dalje nema veze  s ovim sto pricam, ne pricam o radnim serijama po vjezbi, nego ukupno po treningu vs tjednu..

 

 

 

Tko jos slusa Blahu? lik je predmet ismijavanja, iako mu je icecream program odlican

 

Taj trening sto radi je dobar, ako ti noge nisu prioritet..

 

6x tjedno je skroz ok, ali ne mozes se svaki dan ubiti i ici do otkaza kao sto petar sugerira, neces dugo trajati..

 

naravno serija do otkaza nije problem, ali ne sve, iz tjedna u tjedan povecavas intezitet, i na peak tjednu mozes ici do otkaza, i onda uradis tjedan dana deload

 

 

3 godine
online
Bodybuilding - od početnika do naprednih

e hajmo malo o tome "svi su na kemiji a lazu da su natural"

 

dajte primjere likova za koje ste uvjereni da koriste, a tvrde da su natural?

 

mike o hearn?

bradley martyn?

brad castleberry?

simeon panda?

 

(brzinski google ako ne znate nekog od gore, ali evo oko ovih su se davno lomila koplja sjecam se)

13 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

80% tiktokera i frajera koji snimaju fitness bullshit su na đusu...i obavezno imaju bar 1 video di pišu e natural sam natural sam. Nije mi jasno to opravdavanje. Uzeo si, uzimaš i dobro.

 

više cijenim ljude kao ti, transparentni su o tome, đusaju i dobro, šta sad nikom ništa.

Ali se toliko percepcija iskrivila, hrpa nađusanih viču da su nećural i onda više nemaš dojam da je prirodno razvijeno tijelo uopće impresivno.

 

Ima jedan dečko, nekad izleti reel za njega, natural, ćelav lik crna brada, i piše da trenira 13god mislim, izgleda fantastično, ali ima ljudi koji ga vrijeđaju da nije niš posebno i da bi trebao pojačat.

Ma lol, klinci vrijeđaju ismijavaju, pojma nemaju, žalosno.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
fila2208 kaže...

80% tiktokera i frajera koji snimaju fitness bullshit su na đusu...i obavezno imaju bar 1 video di pišu e natural sam natural sam. Nije mi jasno to opravdavanje. Uzeo si, uzimaš i dobro.

 

više cijenim ljude kao ti, transparentni su o tome, đusaju i dobro, šta sad nikom ništa.

Ali se toliko percepcija iskrivila, hrpa nađusanih viču da su nećural i onda više nemaš dojam da je prirodno razvijeno tijelo uopće impresivno.

 

Ima jedan dečko, nekad izleti reel za njega, natural, ćelav lik crna brada, i piše da trenira 13god mislim, izgleda fantastično, ali ima ljudi koji ga vrijeđaju da nije niš posebno i da bi trebao pojačat.

Ma lol, klinci vrijeđaju ismijavaju, pojma nemaju, žalosno.

 Misliš možda na Alex Leonidas?

Tako je svi po redu koji su kao neki i fluenseri su na nečemu ili su bili na nečemu...takodjer da uzimam bilo šta rekao bi uzimam i šta ima veze,što kriju to nije mi jasno.

Origin_Steam: hrka11
13 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Ne znam nisam zicer, mislim da su slični, ali da nije to taj.

 

Ovaj dečko je baš kompletna institucija, ali vređaona u komentarima kako nije dovoljno velik lol

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
3 godine
online
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
fila2208 kaže...

80% tiktokera i frajera koji snimaju fitness bullshit su na đusu...i obavezno imaju bar 1 video di pišu e natural sam natural sam

 pa daj link na barem 1-2 takva frajera i bar jedan video gdje prica da je natural a smatras da laze

 

 

 

12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Jeff Seid?
Baš je derek nedavno napravio video za njega. Moram priznati nisam siguran za njega, čak bih rekao da je možda stvarno natural. Petar što ti misliš?

Od ostalih ne znam baš puno takvih. Liver king je bio najjaci dok nije bio exposan, iako su svi znali da je na kemiji.

The Rock? Haha
3 godine
online
Bodybuilding - od početnika do naprednih

ovo attachirano je moje zadnje izdanje natural, mada meni smijesno - imao sam nekoliko optuzbi da sam na necemu. ekipica cim vidi tvrdocu i zilice po rukama pomisli kemija

 

a to sam ja, po prirodi ektomorf mrsavac, relativno kasno krenuo usao u gym sa 18-19, kao sto obicno biva prvih par god gubio vrijeme, tek sa 23 poceo stvari raditi kako treba...

a ako ja mogu, zasto nebi neki drugi mogli jos bolje?

kroz teenagerske godine nisam nista radio, samo gejming drkanje i 1l vino subotom... sta bi bilo da sam ranije krenuo raditi stvari kako treba, kad tijelo puca od testosterona i hormona rasta, bio nekontaminiran sranjima i bio predan lud i bezbrizan sportsko orijentiran teen?

 

imam top 3 naturalca (za koje pouzdano znam da su natural), top po misicnoj masi, zdefkanosti ili brzini postizanja misicne mase.. jedan je belicus, drugog necu stavljati jer nismo dugo pricali i ima zatvoren profil, ali treceg cu evo staviti bez da ga pitam prvo (trener je, i ima otvoren profil pa eventualno besplatna promocija u pozitivnom kontekstu, mislim da se nebi protivio...)

 

https://www.instagram.com/kraljicc/

 

100kg 10bf naturalac (btw mislim da bi i filla bio otprilike takav da se uhvati gym eat and sleep sve po spagi), u 3god postigao navedeno a poceo trenirati sa 35... kosi benc 140 na repse, cucanj 180 na repse, deadlift 200+, da ne spominjem curlove triceps kilaze i ostalo...

uzevsi njega u obzir, ne vidim zasto jeff seid ili ova 4rica sto sam gore nabrojao nebi bili natural.... moze se

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.6.2024 19:01 (Petar hw).
12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Petar hw kaže...

ovo attachirano je moje zadnje izdanje natural, mada meni smijesno - imao sam nekoliko optuzbi da sam na necemu. ekipica cim vidi tvrdocu i zilice po rukama pomisli kemija

 

a to sam ja, po prirodi ektomorf mrsavac, relativno kasno krenuo usao u gym sa 18-19, kao sto obicno biva prvih par god gubio vrijeme, tek sa 23 poceo stvari raditi kako treba...

a ako ja mogu, zasto nebi neki drugi mogli jos bolje?

kroz teenagerske godine nisam nista radio, samo gejming drkanje i 1l vino subotom... sta bi bilo da sam ranije krenuo raditi stvari kako treba, kad tijelo puca od testosterona i hormona rasta, bio nekontaminiran sranjima i bio predan lud i bezbrizan sportsko orijentiran teen?

 

imam top 3 naturalca (za koje pouzdano znam da su natural), top po misicnoj masi, zdefkanosti ili brzini postizanja misicne mase.. jedan je belicus, drugog necu stavljati jer nismo dugo pricali i ima zatvoren profil, ali treceg cu evo staviti bez da ga pitam prvo (trener je, i ima otvoren profil pa eventualno besplatna promocija u pozitivnom kontekstu, mislim da se nebi protivio...)

 

https://www.instagram.com/kraljicc/

 

100kg 10bf naturalac (btw mislim da bi i filla bio otprilike takav da se uhvati gym eat and sleep sve po spagi), u 3god postigao navedeno a poceo trenirati sa 35... kosi benc 140 na repse, cucanj 180 na repse, deadlift 200+, da ne spominjem curlove triceps kilaze i ostalo...

uzevsi njega u obzir, ne vidim zasto jeff seid ili ova 4rica sto sam gore nabrojao nebi bili natural.... moze se

 Top.. stavi i slike na kemiji da vidimo usporedbu

3 godine
online
Bodybuilding - od početnika do naprednih

s te natural pocetne tocke 178cm 80kg sam krenuo na masu 4000kcal 300gP koju sam postupno podizao do 6300kcal tijekom 4mj, trenirao 12x tjedno te uz 250mg testosterona tjedno i 30mg metana samo za trening (20mg za jutarnji trening, 10mg za vecernji trening) dobio 23kg za tih 4mj sto je izgledalo ovako 103kg dvije slike u gymu sa crvenim mobitelom

 

 

 

zatim tu masu izdefinirao na 3200kcal naredna 4mj na takoder 250mg testosterona i 30mg anavara (rasporedeno kroz svaki dan) i zavrsio na 90kg sto je izgledalo ovako, ove tri slike doma u hodniku, ostalo 10kg cisto 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.6.2024 20:03 (Petar hw).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice