Nadogradnja starog kompa

poruka: 13
|
čitano: 2.374
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja starog kompa

Blizi se Bozic i najbolje je vrijeme da nadogradim svoj komp... Trenutna konfa nalazi se u MOJ PC...

A sada sam mislio nadograditi sa ovime...

Zanimaju me vasa misljenja...

http://www.bug.hr/forum/topic/samogradnja/moj-prvi-case-mod/24920.aspx // Temperature na kompu mi poludile... :S
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja starog kompa

Prazna ti je košarica.

oko za oko,pasta za zube
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nadogradnja starog kompa

Ništa se ne vidi u košarici...

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja starog kompa

XD Evo ovako pojedinacno... Ram, Mbo, Gpu, Pws...

Mbo i napajenje bih uzeo pa da nemoram za godinu dana opet novo kupovat nego samo da piknem jos 1 grafu...

http://www.bug.hr/forum/topic/samogradnja/moj-prvi-case-mod/24920.aspx // Temperature na kompu mi poludile... :S
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nadogradnja starog kompa
Trop kaže...

XD Evo ovako pojedinacno... Ram, Mbo, Gpu, Pws...

Mbo i napajenje bih uzeo pa da nemoram za godinu dana opet novo kupovat nego samo da piknem jos 1 grafu...

 

Ajme meni:

Zašto VeMil? Zašto, zašto, zašto?

1. Preskupi su (pogledaj cijene u ADM-u, Protisu, Diskintu24, Linksu, ... pa usporedi).

2. Ponuda im je jako loša. Pod jako loša mislim jako jako užasno jako loša.

3. To što si naveo aj za opklad da nemaju, a bome ni neće imati...

 

Budeš uzimao takve komponente (ili slične) u npr ADM-u ušparaš dovoljno i za novi proc. A to nije mala razlika.

Razer neću kupiti iz principa. Ne mare za arahnofičnu i ofidijofobičnu rulju.
14 godina
protjeran
offline
Nadogradnja starog kompa

Uzmi ovo, ovo, a matičnu i napajnje ostavi po svom izboru. 

 

Savjet: Pričekaj Win 7, pa kupi Radeon 5850 ili 5870. (DirectX 11)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja starog kompa

Dal je bolje uzet GTX260 ili neku od ovih 5xxx serije koja je u rangu sa GTX260???

http://www.bug.hr/forum/topic/samogradnja/moj-prvi-case-mod/24920.aspx // Temperature na kompu mi poludile... :S
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nadogradnja starog kompa

HD 5770 ili 5750 FTW

Razer neću kupiti iz principa. Ne mare za arahnofičnu i ofidijofobičnu rulju.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nadogradnja starog kompa

Evo dvije iz ADMa..

 

 

Konfa bez proca Konfa bez proca
Konfa s procom Konfa s procom
Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD... filip.grguric@hotmail.com
15 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja starog kompa

Meni treba samo grafa malo bolja i napajanje i neka maticna koja podrzava sli ili cf da mogu za godinu dana samo jos 1 grafu piknut, a da ne diram napajanje ni maticnu...

http://www.bug.hr/forum/topic/samogradnja/moj-prvi-case-mod/24920.aspx // Temperature na kompu mi poludile... :S
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nadogradnja starog kompa
Trop kaže...

Meni treba samo grafa malo bolja i napajanje i neka maticna koja podrzava sli ili cf da mogu za godinu dana samo jos 1 grafu piknut, a da ne diram napajanje ni maticnu...

Ne isplati ti se s tim procom ic u CF/SLI zato sta ne mozes iskorist punu snagu ni od jedne graficke s tim procom, a kamoli s 2+..

Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD... filip.grguric@hotmail.com
15 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja starog kompa

Pa do godine onda planiram ic sa gpu-om i cpu-om... Tako da... I maticnom jer ce past cijena grafe koju sada kupim tako da...

Za sada planiram samo gpu gtx260 ili hd45xx jer nezz koja je 45xx u rangu sa gtx260... Izlanuo se

http://www.bug.hr/forum/topic/samogradnja/moj-prvi-case-mod/24920.aspx // Temperature na kompu mi poludile... :S
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nadogradnja starog kompa

Slozio si bas lose one cetiri komponente koje si napisao. Maticna preskupa, grafa gtx260 sa 192p je totalno out, napajanje preskupo i krivi izbor firme za tako skupo napajanje, memoriju si na svojih 2gb trebo dodat 2gb kada ces ionako s vremena na vrijeme preci na x64 OS.

 

Po meni bi trebao mijenjati odmah ako kreces u nadogradnju:

1. procesor - tipa E6300, phenom 545/550/710, athlon x4 620 - znaci raspon od 500-800kn

2. maticna - Chipset p43/p45 odnosno AMD770/780/785/790 -  do nekih 750kn

3. dodatnih 2gb rama 800mhz jer imas vec 2gb - 250kn

4. grafa - ati 4870, gtx260 216p 1000-1300kn

5. napajanje - corsair 450W bi bio dovoljan i za CF/SLI, ali uzmimo corsair 550W da ti budes siguran -600kn

 

Znaci investicija bi te dosla nekih 2800-3700kn. Buduci da one komponente koje si naveo, a bez cpu-a, dodju nekih 3400 vjerujem da toliko i imas...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice