Konfa za 3k kuna.

poruka: 69
|
čitano: 13.961
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Konfa za 3k kuna.

Evo ovako, na raspolaganju imam 3000 kuna i trebala bi mi konfa koja bi bila primarno za gaming. Ne stedite se i sastavljajte. Zivim u Osijeku tako da bih tu i kupio komponente a za narucivanje preko interneta nisam siguran jer imam 14 godina. Mogo bih jos nekih 200 kuna navuc maximum a trebala bi i nova tipkovovnica i mis jer su stari vec 4.5 godina. Przilicu netrebam jer imam jednu, a hard imam 160 gb SATA.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Konfa za 3k kuna.
XYomegaYX kaže...

Evo ovako, na raspolaganju imam 3000 kuna i trebala bi mi konfa koja bi bila primarno za gaming. Ne stedite se i sastavljajte. Zivim u Osijeku tako da bih tu i kupio komponente a za narucivanje preko interneta nisam siguran jer imam 14 godina. Mogo bih jos nekih 200 kuna navuc maximum a trebala bi i nova tipkovovnica i mis jer su stari vec 4.5 godina. Przilicu netrebam jer imam jednu, a hard imam 160 gb SATA.

Evo iz Linksa super konfa

 

1x Asrock M3A770DE

1x AMD Athlon X3 435

1x 2gb DDR3 Kingmax

1x XFX HD4850 512MB DDR3

1x LC POWER 500W

1x Coolermaster Elite 334

1x Logitech M100

1x Logitech Deluxe 250

 

3.162,25KN

IF YOU LOVE NIGGAZ THEN YOU ARE MY MAN.Peace
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2010 14:18 (al zagorec).
14 godina
offline
Konfa za 3k kuna.

Hvala za ovo sto je bio brz odgovor, ima jos vremena do kraja ovog mjeseca. Jel to sve nabavljivo u osijeku i jeli sve spojivo? Jesu li dobri mis i tipkovnica ga igre kao cod, battlefield i ostale vrste igara i hocu li moci pokrenuti novije igre?

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2010 11:16 (XYomegaYX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Konfa za 3k kuna.

Evo potvrde iz prve ruke! Namigiva

15 godina
neaktivan
offline
RE: Konfa za 3k kuna.
XYomegaYX kaže...

Hvala za ovo sto je bio brz odgovor, ima jos vremena do kraja ovog mjeseca. Jel to sve nabavljivo u osijeku i jeli sve spojivo? Jesu li dobri mis i tipkovnica ga igre kao cod, battlefield i ostale vrste igara i hocu li moci pokrenuti novije igre?

Stavio sam ti linkove pa si pogledaj.Za igre nema problema,sve na high detaljima

I AM AMERIKAZ MOST WANTED..PEACE BRO!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2010 14:18 (al zagorec).
14 godina
offline
Konfa za 3k kuna.

Hvala jos jednom, dakle sve je spojivo i mogu igrat igre, melem za moje oci kad sam procitao na high detaljima. Mozes li mi samo reci gdje se nalazi links u Osijeku jer bih isao tamo kupovati i najvjerojatnije cu kesom odma platit.

 

 

Evo nasao sam gdje je. Hvala jos jednom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2010 17:51 (XYomegaYX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Konfa za 3k kuna.
XYomegaYX kaže...

Hvala jos jednom, dakle sve je spojivo i mogu igrat igre, melem za moje oci kad sam procitao na high detaljima. Mozes li mi samo reci gdje se nalazi links u Osijeku jer bih isao tamo kupovati i najvjerojatnije cu kesom odma platit.

 

 

Evo nasao sam gdje je. Hvala jos jednom.

Ima još jedna opcija da uzmeš u adm.hr koji imaju besplatnu dostavu.Sve komponente su iste samo dobiješ kvalitetnije napajanje i grafu.

 

I AM AMERIKAZ MOST WANTED..PEACE BRO!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2010 18:56 (al zagorec).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Konfa za 3k kuna.
Konfa iz linksa čisto solidna,uzmi tu.
14 godina
offline
Konfa za 3k kuna.
adresa je reisnerova 74 radno vrijeme od ponedjeljka do petka 8:00 do 20:00 a u subotu od 8:00 do 15:00
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Konfa za 3k kuna.

Uffff ova druga mi se cini bolja i manje kosta. Kako se placa dostava i ovo? Jel ima vise nacina (kes, kartica-koju nemam-14 godina imam) ili kako?

 

Sada dolazi prekretnica u odabiru. Oce li bit jos nesto do kraja ovog mjeseca? Ostavit cu temu aktivnu pa vidit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Konfa za 3k kuna.
al zagorec kaže...
XYomegaYX kaže...

Hvala jos jednom, dakle sve je spojivo i mogu igrat igre, melem za moje oci kad sam procitao na high detaljima. Mozes li mi samo reci gdje se nalazi links u Osijeku jer bih isao tamo kupovati i najvjerojatnije cu kesom odma platit.

 

 

Evo nasao sam gdje je. Hvala jos jednom.

Ima još jedna opcija da uzmeš u adm.hr koji imaju besplatnu dostavu.Sve komponente su iste samo dobiješ kvalitetnije napajanje i grafu.

 

Jel to sve isto spojivo i radi?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Konfa za 3k kuna.
XYomegaYX kaže...

Uffff ova druga mi se cini bolja i manje kosta. Kako se placa dostava i ovo? Jel ima vise nacina (kes, kartica-koju nemam-14 godina imam) ili kako?

 

Sada dolazi prekretnica u odabiru. Oce li bit jos nesto do kraja ovog mjeseca? Ostavit cu temu aktivnu pa vidit.

Dostava je besplatna ak placas opcom uplatnicom ili karticom.Mislim da ti i slože sve,samo nisam siguran.

I AM AMERIKAZ MOST WANTED..PEACE BRO!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2010 20:45 (al zagorec).
14 godina
offline
Konfa za 3k kuna.

Imam jos onda vremena do kraja mjeseca a zasada je adm na prvom mjestu. I sve se slozivo iz konfe adma?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Konfa za 3k kuna.
XYomegaYX kaže...

Imam jos onda vremena do kraja mjeseca a zasada je adm na prvom mjestu. I sve se slozivo iz konfe adma?

Da,samo si miš i tipkovnicu izaberi koju oces ak ti se ova ne sviđa

I AM AMERIKAZ MOST WANTED..PEACE BRO!!
15 godina
neaktivan
offline
Konfa za 3k kuna.

Tu ti je ona konfa s linkovima na komponente

 

1 x Asrock M3A770DE

1 x AMD Athlon II X3 435

1 x 2GB DDR3 1333Mhz Kingmax

1 x XFX HD4850 DDR3

1 x MSI Thunder

1 x CORSAIR CX 400W

1 x Logitech M100

1 x Genius SlimStar i220

 

3.132,97Kn

I AM AMERIKAZ MOST WANTED..PEACE BRO!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.6.2010 13:33 (al zagorec).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Konfa za 3k kuna.

Ovako sve valja. Mis i tipkovnica odlicni, pogotovo tipkovnica. Hvala za ove konfe.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.6.2010 11:55 (XYomegaYX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Konfa za 3k kuna.

Jedino mi nije jasan nacin placanja. Jel mogu ja kesom platit kad oni meni to dostave?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Konfa za 3k kuna.
XYomegaYX kaže...

Jedino mi nije jasan nacin placanja. Jel mogu ja kesom platit kad oni meni to dostave?

Mozes,ali onda placas i dostavu,zato ti se više isplati uplatnicom u pošti.

I AM AMERIKAZ MOST WANTED..PEACE BRO!!
14 godina
offline
Konfa za 3k kuna.
ja imam onako kucite,samo sto je moje crveno,sam da znas to kućište svijeli
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Konfa za 3k kuna.

dakle u posti na uplatnicu moam 3k kuna uplatit? Jel mozes poslat neki pregled uplatnice kako treba izgledati????

14 godina
offline
RE: Konfa za 3k kuna.
luka94 kaže...
ja imam onako kucite,samo sto je moje crveno,sam da znas to kućište svijeli

super

14 godina
offline
RE: Konfa za 3k kuna.
al zagorec kaže...
XYomegaYX kaže...

Jedino mi nije jasan nacin placanja. Jel mogu ja kesom platit kad oni meni to dostave?

Mozes,ali onda placas i dostavu,zato ti se više isplati uplatnicom u pošti.

Dakle trebam 3000 kn uplatit na uplatnicu? Jel mozes poslat neki pregled uplatnice da znam kako treba i jel to sigurno? Jel ja saljem tamo uplatnicu? Molim te pojasni.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Konfa za 3k kuna.
XYomegaYX kaže...
al zagorec kaže...
XYomegaYX kaže...

Jedino mi nije jasan nacin placanja. Jel mogu ja kesom platit kad oni meni to dostave?

Mozes,ali onda placas i dostavu,zato ti se više isplati uplatnicom u pošti.

Dakle trebam 3000 kn uplatit na uplatnicu? Jel mozes poslat neki pregled uplatnice da znam kako treba i jel to sigurno? Jel ja saljem tamo uplatnicu? Molim te pojasni.

U pošti ti daju uplatnicu i ti tamo ispuniš sve s njihovim podacima(adresa,broj računa) i platiš,ustalom ak ti se neda zaebavat s tim uzmi onu iz linksaSmijeh

I AM AMERIKAZ MOST WANTED..PEACE BRO!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.6.2010 21:09 (al zagorec).
14 godina
offline
Konfa za 3k kuna.

Ufff, premda mi se neda s tim prckat ipak ce biti adm konfa. Jel mozes nekakav ispis napravit? Slika upatnice napisano na njos sta sve treba popunit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Konfa za 3k kuna.
I AM AMERIKAZ MOST WANTED..PEACE BRO!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Konfa za 3k kuna.

prvo sto sam procitao na gore navedenim konfama je svi nude po 2GB rama. WTF? dodatnih jos 2 GB dode oko 150 kn!? ako vec uzimas konfu od 3k kuna pa sta ne mislis da je bolje uzet 4GB rama nego 2? sta ce ti samo 2 u danasnje vrijeme....

 

ma meni se neda to radit al dajte ljudi slozite nesto dobro :D

Proud to be adicted to WoW
14 godina
neaktivan
offline
RE: Konfa za 3k kuna.
vidikovac kaže...

prvo sto sam procitao na gore navedenim konfama je svi nude po 2GB rama. WTF? dodatnih jos 2 GB dode oko 150 kn!? ako vec uzimas konfu od 3k kuna pa sta ne mislis da je bolje uzet 4GB rama nego 2? sta ce ti samo 2 u danasnje vrijeme....

 

ma meni se neda to radit al dajte ljudi slozite nesto dobro :D

450 kn Cool

i više od 2 GB za sada nije potrebno osim ako nije za neke profi radove

15 godina
neaktivan
offline
RE: Konfa za 3k kuna.

black market maj frend :D

Proud to be adicted to WoW
15 godina
neaktivan
offline
RE: Konfa za 3k kuna.
vidikovac kaže...

black market maj frend :D

je od švercera će kupit ram za novi komp,pa kad crkne ko ga jeb*  btw lako se poslije kupi još 2gb rama

I AM AMERIKAZ MOST WANTED..PEACE BRO!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.6.2010 16:09 (al zagorec).
14 godina
offline
Konfa za 3k kuna.

Pa u 1. posta ljepo pise da je za gaming konfa. Nemislim nista ozbiljno bas radit. Treba mi za igre a kasnije je lako ubacit jos keksa rama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice