Upisi u srednju 2013/2014

poruka: 18
|
čitano: 14.700
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Upisi u srednju 2013/2014

Pozdrav!

Sada kako je noviji i gluplji način upisivanja, zanima me nešto za upise u srednju...
Na kraju godine imat cu oko 73 boda, pa me zanima hoće li to biti dovoljno da se upisem u gimnaziju npr. Jurja Barakovića u Zadru...
Jer nigdje ne pise koliki je bodovni prag ove godine... 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Upisi u srednju 2013/2014

Da malo bolje čitaš, znao bi da su objavljeni pragovi za sve škole {#}

Bodovni prag je gimnazije je 56 bodova, za strukovne gimnazije 50 bodova, a za ostale četverogodišnje i petogodišnju 44 boda.

Ne znam kolika je navala na tu gimnaziju koju misliš upisati, to se ti moraš sam malo raspitati, nazvati školu pa pitati s koliko bodova su prošle godine upadali itd.

 

11 godina
protjeran
offline
Upisi u srednju 2013/2014

Znam za to... da je 56 bodova... ali taj ce se podovni prag naravno dizati i to je problem!

11 godina
protjeran
offline
Upisi u srednju 2013/2014

Znam za to... da je 56 bodova... ali taj ce se podovni prag naravno dizati i to je problem!

13 godina
offline
Upisi u srednju 2013/2014

73/80 ti je dosta dobro. Sad ne znam koliko je ta gimnazija popularna među odlikašima, ali mislim da ne bi trebalo biti većih problema...

11 godina
protjeran
offline
Upisi u srednju 2013/2014

bas da je popularna i nije.. znaci 73 boda je odlicno? dovoljno za upis u gimnaziju?

14 godina
neaktivan
offline
Upisi u srednju 2013/2014

Odi u mioc ako želiš naučiti više :)

 

Savjet iz prve ruke, jer sam živio u domu i znam puno ljudi koji su išli u Mioc, Baraković i Nazor.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
11 godina
protjeran
offline
Upisi u srednju 2013/2014

A koja je teza od tih gimnazija? Bili u klasicnoj gimnaziji ivana pavla II upao?

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2013 17:22 (11luka33).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Upisi u srednju 2013/2014
11luka33 kaže...

A koja je teza od tih gimnazija? Bili u klasicnoj gimnaziji ivana pavla II upao?

 

A gle, ne mogu ja znat u koju ćeš ti gimnaziju upast. Sve ovisi koliko će ocjene tvojih vršnjaka biti dobre/loše.

 

Ugl. mioc ti je najteža gimnazija u Zadru.

Ako želiš nešto naučiti i da ti na faksu bude lakše, odi u tu školu.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
11 godina
protjeran
offline
Upisi u srednju 2013/2014

Hvala ti.. vidit cemo na kraju godine.. ti si iz Zadra ili?

14 godina
neaktivan
offline
Upisi u srednju 2013/2014

Nema na čemu

 

Nisam, tamo sam pohađao srednju školu.

 

Inače, ako se mene pita, čeka te lijep srednjoškolski život jer je Zadar grad za mladost :)

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2013 17:33 (explorer 4).
11 godina
protjeran
offline
Upisi u srednju 2013/2014

Malo mi se ne svida sto su u dvije smjene jer ne zivim u gradu vec pored grada..... ako mozda znas Galovac!

14 godina
neaktivan
offline
Re: Upisi u srednju 2013/2014
11luka33 kaže...

Malo mi se ne svida sto su u dvije smjene jer ne zivim u gradu vec pored grada..... ako mozda znas Galovac!

 

Kako ne bi znao za Galovac, dvije cure su išle sa mnom u raz, i znam još bar 10-15 ljudi od tamo.

 

A gle, preispitaj se dobro šta te zanima najviše, primjerice tehnička i strukovna ti imaju uvijek ujutro.

No nemoj da ti to bude orijentir, jer ako želiš nešto saznati onda se i žrtvuj za to, pusti smjenu ili ekipu(neznam na što ciljaš). Ovo je razdoblje u kojem najviše izgrađuješ sebe kao osobu pa razmišljaj o tome najviše, jer je to tvoja budućnost.

Glupo bi bilo da nakon 4 godine skužiš da si otišao u srednju koja ima jutarnju smjenu zbog: društva(koje će se možda raspasti u neko dogledno vrijeme) ili zbog toga što ti se nije dalo ići popodne u školu(zbog partije basketa ili nogometa koju bi odigrao u to vrijeme).

To bi značilo da si nauštrb društva ili zabave propustio nešto jako bitno u životu, gdje si mogao postići nešto puno više, zbog partije basketa ili društva kojeg možda poslije neće ni biti više ;)

 

Stoga, lijepo razmisli i vidi što te uistinu zanima i jel imaš kakve ambicije za nešto, imaš vremena :)

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
11 godina
protjeran
offline
Upisi u srednju 2013/2014

Koje osobe poznajes??

Nije mi ni o drustva ni do partija nogometa ni do kosarke, jer sada bas imam volju da srednju zavrsim kao odlican ucenik..
Ovdje u 8 sam razredu malo popustio na pocetku godine i bilo je nekih incidenata za koje nisam kriv a okrivili su me.. .tako da jedva cekam srednju!!
A sto se tice smjene svi kazu da nemaju vremena za uciti jer dodu navecer u 9 sati kuci, a dizu se ujutro u 10 sati... Nisam spavalica i mislim da bi se mogao privkinuti... 

Hvala ti na svim savjetima, djelujes kao ddobar i posten covjek! 

14 godina
neaktivan
offline
Upisi u srednju 2013/2014
Nema na čemu, i drugi put :)

Imena ti napišem na privatnu poruku.
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
13 godina
neaktivan
offline
Upisi u srednju 2013/2014

Preko poveznica Plasman odnosno Abecedno moguće je steći uvid u postignuća ostalih kandidata. Nemojte se tražiti na ljestvicama poretka obrazovnih programa koji su niže na listi prioriteta od obrazovnoga program uz koji u stupcu Najbolji odabir piše Da. S takvih ljestvica poretka kandidati su brisani na način opisan u dokumentu Stvaranje ljestvica poretka.

Ovo sam nasao na upisi.hr ja sam upisao stolara to su nizi prioriteti valjd kako sam ja skuzio i pise mi kod Najbolji Odabir.Da(kod mene) i kako misle ovo(S takvih ljestvica poretka kandidati su brisani na način opisan u dokumentu Stvaranje ljestvica poretka.) to ovi koji imaju Da ili Ne?

Ja sad to nekuzim jel to dobro jel lose :/

Zan klo van dam
13 godina
neaktivan
offline
Re: Upisi u srednju 2013/2014
mad9dog kaže...

Preko poveznica Plasman odnosno Abecedno moguće je steći uvid u postignuća ostalih kandidata. Nemojte se tražiti na ljestvicama poretka obrazovnih programa koji su niže na listi prioriteta od obrazovnoga program uz koji u stupcu Najbolji odabir piše Da. S takvih ljestvica poretka kandidati su brisani na način opisan u dokumentu Stvaranje ljestvica poretka.

Ovo sam nasao na upisi.hr ja sam upisao stolara to su nizi prioriteti valjd kako sam ja skuzio i pise mi kod Najbolji Odabir.Da(kod mene) i kako misle ovo(S takvih ljestvica poretka kandidati su brisani na način opisan u dokumentu Stvaranje ljestvica poretka.) to ovi koji imaju Da ili Ne?

Ja sad to nekuzim jel to dobro jel lose :/

netko?

Zan klo van dam
16 godina
odjavljen
offline
Upisi u srednju 2013/2014

Kaj ste usrani, upast ce te di ste i mislili.

http://isvijet.com.hr
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice