Sastavak iz vjeronauka

poruka: 13
|
čitano: 15.980
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Sastavak iz vjeronauka !!!!!!!!!!!!!!

Treba mi sastav na temu kao da sam ja bio svjedok nekog isusovog dijela....pls neznam sto bi napisao...........helpppp.

POmognite ljudi.

14 godina
odjavljen
offline
Sastavak iz vjeronauka !!!!!!!!!!!!!!

Razumjem zadatke iz matematike, programiranja i sl. ali da se sastav i još iz vjeronauka nemoze napisati? To moras biti bas talenat.

14 godina
offline
Sastavak iz vjeronauka !!!!!!!!!!!!!!

isuse šta je ovo u zadnje vrijeme svima treba nešto pisat,šta se namoreš malo potrudit

My xf.mirkeckiller
16 godina
offline
RE: Sastavak iz vjeronauka !!!!!!!!!!!!!!
tarantula6 kaže...

Treba mi sastav na temu kao da sam ja bio svjedok nekog isusovog dijela....pls neznam sto bi napisao...........helpppp.

POmognite ljudi.

Napisi lijepo o nekom prijateljstvu ili obitelji, i reci da ti vjerujes da je to znak bozanske ljubavi, profesori padaju na takve fore...

Nothing is true, everything is permitted...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sastavak iz vjeronauka !!!!!!!!!!!!!!

Programiranje i mat mi ide ali pisanje sastava ne.....kužiš..

15 godina
neaktivan
offline
RE: Sastavak iz vjeronauka !!!!!!!!!!!!!!
tarantula6 kaže...

Programiranje i mat mi ide ali pisanje sastava ne.....kužiš..

i sad ti hoces da tebi netko napise sastavak?nejde tako jedino ti mozemo dat neku ideju... npr vidio si Isusa kak je izljecio nekog covjeka niko nije vjerovao svi su mislili da je fake al ti si vjerovao i uvjerio narod.. itd

Moja graficka je 100% pamuk!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sastavak iz vjeronauka !!!!!!!!!!!!!!

bilo koja pomoc je dobrodosla.....

15 godina
neaktivan
offline
RE: Sastavak iz vjeronauka !!!!!!!!!!!!!!
16 godina
offline
RE: Sastavak iz vjeronauka !!!!!!!!!!!!!!
Assassin kaže...
tarantula6 kaže...

Treba mi sastav na temu kao da sam ja bio svjedok nekog isusovog dijela....pls neznam sto bi napisao...........helpppp.

POmognite ljudi.

Napisi lijepo o nekom prijateljstvu ili obitelji, i reci da ti vjerujes da je to znak bozanske ljubavi, profesori padaju na takve fore...

 

tarantula6 kaže...

bilo koja pomoc je dobrodosla.....

Ja ne razumijem koji dio mog posta ti nisi razumio...

Napisi kako sam ti reko, i dobit ces 5 (ako je za ocjenu)...

Nothing is true, everything is permitted...
16 godina
offline
RE: Sastavak iz vjeronauka !!!!!!!!!!!!!!
tarantula6 kaže...

Treba mi sastav na temu kao da sam ja bio svjedok nekog isusovog dijela....pls neznam sto bi napisao...........helpppp.

POmognite ljudi.

Da sam bezobrazan, sad bi ti napisao da napišeš sastavak iz perspektive Marije Magdalene. Ali nisam. Pa neću.

Gledam te!
14 godina
offline
RE: Sastavak iz vjeronauka !!!!!!!!!!!!!!
Veliki Brat kaže...
tarantula6 kaže...

Treba mi sastav na temu kao da sam ja bio svjedok nekog isusovog dijela....pls neznam sto bi napisao...........helpppp.

POmognite ljudi.

Da sam bezobrazan, sad bi ti napisao da napišeš sastavak iz perspektive Marije Magdalene. Ali nisam. Pa neću.

  što bi to trebalo značiti?????

isti dan otkaz i žuti
15 godina
odjavljen
offline
RE: Sastavak iz vjeronauka !!!!!!!!!!!!!!
blackalbum kaže...
Veliki Brat kaže...
tarantula6 kaže...

Treba mi sastav na temu kao da sam ja bio svjedok nekog isusovog dijela....pls neznam sto bi napisao...........helpppp.

POmognite ljudi.

Da sam bezobrazan, sad bi ti napisao da napišeš sastavak iz perspektive Marije Magdalene. Ali nisam. Pa neću.

 što bi to trebalo značiti?????

Ostavljam boldan ključan dio i ovaj link Šutim

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
16 godina
offline
Sastavak iz vjeronauka

Hvala Sum, još samo jedna sitnica, citat iz sveprisutne wikipedie (jer je tako lakše):

"Mary Magdalene is the only person named by any of the canonical gospels as a witness to all three: Jesus' crucifixion, his burial, and the discovery of his tomb to be empty."

 

Pa dobro, čime se ti vjernici bave?! Ah, znam, seksom prije nego to religija dozvoljava. OK, to je u redu, može se pisati i o tome.

Gledam te!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice