Natjecanje-Engleski jezik 2012

poruka: 9
|
čitano: 15.298
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Natjecanje-Engleski jezik 2012

Evo, nisam vidio da ima slicne teme, ako ima ispricavam se :)

Uglavnom, ja sam 2. razred gimnazije, imao 49 bodova na natjecanju i ne znam jos uvijek koliko treba za prolaz.

Javite svoje rezultate i ako znate s koliko se prolazi.

14 godina
offline
Re: Natjecanje-Engleski jezik 2012

Ja sam 2.gimnazije i osvojio sam prvo mjesto. Profesorica je uvjerena da ću proć dalje.Imam 46 bodova.Za Vrbovec znam da 1. ima 47 Ne znam koja si županija...

Piracy lives forever!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Natjecanje-Engleski jezik 2012
softwaremaniac kaže...

Ja sam 2.gimnazije i osvojio sam prvo mjesto. Profesorica je uvjerena da ću proć dalje.Imam 46 bodova.Za Vrbovec znam da 1. ima 47 Ne znam koja si županija...

Cestitam :) Ja sam Grad Zagreb, i tamo u nekim gimnazijama imaju po 59 bodova prva mjesta pa nisam bas siguran da cu proci ako je takvo stanje svugdje.

14 godina
offline
Re: Natjecanje-Engleski jezik 2012
Shadyman kaže...
softwaremaniac kaže...

Ja sam 2.gimnazije i osvojio sam prvo mjesto. Profesorica je uvjerena da ću proć dalje.Imam 46 bodova.Za Vrbovec znam da 1. ima 47 Ne znam koja si županija...

Cestitam :) Ja sam Grad Zagreb, i tamo u nekim gimnazijama imaju po 59 bodova prva mjesta pa nisam bas siguran da cu proci ako je takvo stanje svugdje.

Hvala,nije svugdje,neki prosjek je oko 47/48 bodova to puštaju u većini slučajeva( min.45/60 tj,75% ) bar je tako bilo dosad.

Piracy lives forever!!!
16 godina
neaktivan
offline
Natjecanje-Engleski jezik 2012

Ja sam jednom davno bia na natjecanju iz engleskog (županijsko ili općinsko, ne sjećam se više, u školskom sam pobijedio) pa su neka od pitanja bila totalno nevezana za engleski jezik, npr. o britanskim nogometnim klubovima i britanskoj kulturi, što mi je totalno blesavo, jer o nogometu ne znam ništa a o britanskoj kulturi sam tada znao manje nego recimo o američkoj, ali nijedno od toga nije vezano uz sam jezik... Nego htjedoh pitati jel još uvik ima takvih blesavih nejezičnih pitanja ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2012 21:55 (Enkidu).
14 godina
offline
Re: Natjecanje-Engleski jezik 2012
Enkidu kaže...

Ja sam jednom bia na natjecanju iz engleskog (županijsko ili općinsko, ne sjećam se više, u školskom sam pobijedio) pa su neka od pitanja bila totalno nevezana za engleski jezik, npr. o britanskim nogometnim klubovima i britanskoj kulturi, što mi je totalno blesavo, jer o nogometu ne znam ništa a o britanskoj kulturi sam tada znao manje nego recimo o američkoj, ali nijedno od toga nije vezano uz sam jezik... Nego htjedoh pitati jel još uvik ima takvih blesavih nejezičnih pitanja ?

Ne,sada dobiješ reading comprehension,English in use,listening comprehension... imaš ovdje prošlogodišnje testove KLIK

Piracy lives forever!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Natjecanje-Engleski jezik 2012
Enkidu kaže...

Ja sam jednom davno bia na natjecanju iz engleskog (županijsko ili općinsko, ne sjećam se više, u školskom sam pobijedio) pa su neka od pitanja bila totalno nevezana za engleski jezik, npr. o britanskim nogometnim klubovima i britanskoj kulturi, što mi je totalno blesavo, jer o nogometu ne znam ništa a o britanskoj kulturi sam tada znao manje nego recimo o američkoj, ali nijedno od toga nije vezano uz sam jezik... Nego htjedoh pitati jel još uvik ima takvih blesavih nejezičnih pitanja ?

Pa koliko ja znam ne. uvijek je isti princip, ne znam bas sta je tebi bilo..iso sam prije 2 godine i isto prosao na zupanijsko i bilo je isti tip kao i skolski, ono gramatika i neke slicne stvari samo malo teze

12 godina
neaktivan
offline
Natjecanje-Engleski jezik 2012

znate li kad je županijsko natjecanje ove godine, ne mogu nikako naci datum

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Natjecanje-Engleski jezik 2012
niksss kaže...

znate li kad je županijsko natjecanje ove godine, ne mogu nikako naci datum

 

http://gimnazija-sesnaesta-zg.skole.hr/?news_hk=1&news_id=40&mshow=290#mod_news

Katawa Shoujo - GOTY 2012
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice