Ultimativna antivirus tema - P&O izdvojena tema

poruka: 48.497
|
čitano: 13.070.634
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Zaporožac kaže...

Ne bih pazario tu gdje ne mogu platiti Pay Pal-om.

 

Kod ozbiljnih trgovina bez problema dam svoju Visu ili diners, no tu ne.

 

Možeš za područje Hrvatske platiti samo Visa, Amex ili Maestro karticom.

 

Gledao sam povoljno kupiti još jednu win 11 pro licencu, Avast IS, ali, ne dam im karticu. 

 Jbg, ja to sve odradim preko Revoluta. Generiram jednokratnu karticu, platim i zaboravim.

Tigar Krezumica
3 godine
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
fromcelltohell kaže...
 Jbg, ja to sve odradim preko Revoluta. Generiram jednokratnu karticu, platim i zaboravim.

Lijen sam napraviti Revolut  

合氣道
14 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Zaporožac kaže...

Ne bih pazario tu gdje ne mogu platiti Pay Pal-om.

 

Kod ozbiljnih trgovina bez problema dam svoju Visu ili diners, no tu ne.

 

Možeš za područje Hrvatske platiti samo Visa, Amex ili Maestro karticom.

 

Gledao sam povoljno kupiti još jednu win 11 pro licencu, Avast IS, ali, ne dam im karticu. 

 Evo ti...
link

 

 

GAMETAG: ANDIxHR
14 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

>>> AV-Comparatives has released its Endpoint Prevention and Response (EPR) Test 2024, taking into account the potential breach costs, operational/accuracy costs, and the total cost of ownership (TCO) of each product.

 

>>> AV-Comparatives’ EPR Test is one of the most challenging in the industry, simulating real-world attack scenarios inspired by Advanced Persistent Threat (APT) groups and mapped to a range of MITRE ATT&CK® techniques. This rigorous approach ensures that certified solutions have demonstrated their ability to protect against advanced threats in conditions that closely mirror actual attack situations.

 

>>> Bitdefender, Check Point, CrowdStrike, ESET, Kaspersky, Palo Alto Networks, and VIPRE achieved certification, each demonstrating exceptional performance in the face of evolving cyberattack tactics.

 

LINK

 

I sad neka netko kaže da neki xyz youtuber radi bolje i profesionalnije testove nego av-comparatives i da mu se može više vjerovati  .

Razina profesionalnosti, sposobnosti, znanja i kompleksnosti testova sa av-comparativesa je TOP a tko kaže drugačije nema blage veze !!!

 

 

 

GAMETAG: ANDIxHR
3 godine
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
andi.cro kaže...

 Evo ti...
link

 

 

Već je drugi kolega stranicu iz stavio taj link.

 

Kupio sam tu i njega i bit Befender Total Security (jednogodišnja licenca), Adobe DC Pro (lifetime), sve jeftino i radi.. 

Ima opcija jeftine kupovine i za firme, izdaju certificirani račun.

 

Edit;

 

Uuuu.. sad sam pogledao tvoj link, Bitdefender rula nadmočno, što bi rekao PZkfV 

合氣道
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.9.2024 13:00 (Zaporožac).
16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
djigibao kaže...
Zaporožac kaže...

AdGuard doživotna licenca za 13,75 $ (tri uređaja, uključen VAT ), za nove korisnike.

 

 

 

 ...moze i za 9€....

 

https://www.kinguin.net/category/91652/adguard-premium-personal-key-lifetime-3-devices?o=6467ab3d17846900016b42be

 

..cijena je sad pala na 8€...

 

Jedno brzo pitanje, ako netko zna odgovor.

Kada se krene na kupnju, cijena sa tih 8€ "naraste" na 12€ (dodaju neki "Servise fee" 2€ i jos 2€ zbog naseg PDV-a) kada se stavi zemlja HR.

Da li ima veze koja je zemlja odabrana (mislim radi aktivacije) ili ne, jer recimo stavim Australije i onda nema PDV (Tax)?

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
15 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
djigibao kaže...
djigibao kaže...
Zaporožac kaže...

AdGuard doživotna licenca za 13,75 $ (tri uređaja, uključen VAT ), za nove korisnike.

 

 

 

 ...moze i za 9€....

 

https://www.kinguin.net/category/91652/adguard-premium-personal-key-lifetime-3-devices?o=6467ab3d17846900016b42be

 

..cijena je sad pala na 8€...

 

Jedno brzo pitanje, ako netko zna odgovor.

Kada se krene na kupnju, cijena sa tih 8€ "naraste" na 12€ (dodaju neki "Servise fee" 2€ i jos 2€ zbog naseg PDV-a) kada se stavi zemlja HR.

Da li ima veze koja je zemlja odabrana (mislim radi aktivacije) ili ne, jer recimo stavim Australije i onda nema PDV (Tax)?

 

 Cijena pala na 8€ al' nije, nego je u stvari 12€ 

Onda ponuda sa  Royal CD Keys ispada ipak najbolja.

Tamo šta vidiš to platiš i amen.

 

Mislim, nitko neće propasti za par €, al' 

 

BTW: https://royalcdkeys.com/products/adguard-premium-personal-key-lifetime-3-devices

Sad je cijena 8,91 € 

 

Tigar Krezumica
14 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

 
 

GAMETAG: ANDIxHR
5 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
BlackMoon kaže...

Ne vidim potrebe instalacije AV softvera na mobitel. Upravo taj AdGuard je daleko potrebniji na mobitelu, nego na PC računalu, jer ima zgodnih stvarčica. Posebno mi se sviđa mogućnost stvaranja lokalnog VPN-a, koji uz korištenje AdGuard DNS-a potpuno uklanja svaku reklamu s mobitela i to ne samo kroz preglednik, već i iz aplikacija koje koristimo besplatno. AdGuard ima i firewall i mogućnost blokade praćenja korisnikovih navika. i u besplatnoj verziji je potpuno funkcionalan.

 

Čemu AdGuard na PC-ju? Dovoljan je kao besplatan addon za browser i tu posao obavlja jako dobro. Možda je mrvicu "teži" za sustav od MicroBlokera, ali to se na jačim računalima i ne osjeti.

 Antivirus na mobitelu po mom osobnom mišljenju je ako ima ugrađeni VPN potencijalno koristan, posebno uz DNS i ostale opcije slobodnog podešavanja.

 

AdGuard koristim već sedam godina na mobitelu dok zadnje dvije sam prestao na PC-u (dovoljno je samo proširenje na pregledniku, potpuno se slažem) jer imam Eset uz Portmaster, koji po sebi ima opciju blokiranja oglasa i windows telemetrije.

 

Za Windows, AdGuard software je rame uz rame nekom AV po meni, jer uz malo jače postavke koje nudi, nema tu puno prostora da se išta neželjeno injekta u sustav.

 

Isto nešto se sjećam da je AdGuard imao problema sa vlastima u Rusiji, di je domaći, jer nisu podlegli regulativama i postavili su se jednako prema svima svrsi kojoj služe. To je dosta pohvalno.

 

Što mislite o Portmaster firewallu?

16 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Uzeo sam AdGuard Premium Personal Key (Lifetime / 3 Devices) 8,87€. Uz Portmaster i Malwarebytes bi trebalo biti dosta za sigurnost sustava.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
3 godine
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

Štiti me t-com firewal i antivirus, štiti me moj firewal na ruteru, štiti me bitdefender, štiti me i Ad Guard.

 

I opet, ako se netko namjeri na mene kao nekada aktivni forumaš, Splićanin s jednog HR velikog foruma, ne pomaže mi ni to..

Što god ja stavio, on se javi u mome Command promptu i chat-a sa mnom.

Nešto radim i usred rada mi se lik javi.

Otvori mi se CPrompt i on piskara.

 

Nikada mu nisam dao ni jedan moj mail, ništa.

 

Vjerojatno hladno ušeće u bazu foruma, pregleda naše IP adrese i upada u računala.

 

Kako ?

Nije mi nikada rekao.

合氣道
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.10.2024 0:28 (Zaporožac).
15 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

A kako si uopće došao u interakciju s njim? Mislim da si mu nešto morao omogućiti, možda nesvjesno. Kad otvara tvoj Command Prompt prozor, znaći ima pristup tvome sistemu i ja bi na tvom mjestu odmah išao na format C. A od tih silnih alata, zakazao je Rumunj. Uz pretpostavku da mu nisi dao "permission". T-scumovu skalameriju i ne računaj!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i prodane duše! Crni vragovi, a i oni drugi, žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O

 

LOL: Crobrother
15 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Najbrži kaže...

 

 ?

Tigar Krezumica
16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
fromcelltohell kaže...

 ?

 Odbijeno, a ne znam zašto. Uzeo na kinguin, prošlo bez trzaja.

LOL: Crobrother
15 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Najbrži kaže...
fromcelltohell kaže...

 ?

 Odbijeno, a ne znam zašto. Uzeo na kinguin, prošlo bez trzaja.

 Jbg, ne znam ni ja zašto. Meni inače svaki put uredno prošla narudžba.

Baš frendu ovih dana trebam slagati komp pa ću mu naručiti Win 11 ključ, Office i Adguard kod njih.

Tigar Krezumica
15 godina
offline
Ultimativna antivirus tema - P&O

 Zanima me Forticlient android?

Postavka na -zero trust telemetry service-..

 

Dali je ovo pouzdano i potrebno radi mobitel zastite?

 

blue sky
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice