Comodo i koji antivirus?

poruka: 10
|
čitano: 9.384
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Comodo i koji antivirus??

koristim comodo firewall i sad me zanima koji bi antivirus bio dobar u kombinaciji sa comodom.

trenutno imam instaliran nod32 4 crackanu verziju, ali negdje sam procitao da je bolje staviti neki free antivirus nego neku crackanu verziju.

kaj mi vi preporucate da ostavim nod ili da si skinem neki free antivirus??

16 godina
neaktivan
offline
Comodo i koji antivirus??
- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
14 godina
neaktivan
offline
Comodo i koji antivirus??

Stari moj, imas toliko tema ovdje tipa "koji je najbolji av" "ovaj vs onaj av" itd. samo ti je potrebno da malo potrazis...

A evo ti i konkretan odgovor: Korisit koji god hoces non-free AV samo ga drzi update-anim i ne skidaj svakakve glupost na koje naidjes.

14 godina
neaktivan
offline
Comodo i koji antivirus??

Koji god legalni AV stavis uz comodo,bices sigurniji nego sa tom kantom koju sada imas.

Ne moze to bez kabla
14 godina
neaktivan
offline
Comodo i koji antivirus??

ja koristim novi avg 9.0 internet security.super je.

14 godina
protjeran
offline
RE: Comodo i koji antivirus??

ja imam comodo full,sou,comodo firewall + antivirus...uz to imam nod 32 ver 3 i nešto..bitno ih je dobro iskonfigurirati i tako podesiti da jedni druge ne ometaju....patke da antivirusi jedni druge ometaju je samo..patka...i marketing....BITNO JE..koristi legalni nod,kad zbrojiš i oduzmeš,nije to skupo...istoje bitno,instaliraj si mc affe site advisor..jako pomaže...jer nećeš uletti gdje ne treba....imam tukombinaciju već 9 mjeseci i još nisam ima nekog beda...sve fino radi....

14 godina
neaktivan
offline
RE: Comodo i koji antivirus??
TYRAEL kaže...

ja imam comodo full,sou,comodo firewall + antivirus...uz to imam nod 32 ver 3 i nešto..bitno ih je dobro iskonfigurirati i tako podesiti da jedni druge ne ometaju....patke da antivirusi jedni druge ometaju je samo..patka...i marketing....BITNO JE..koristi legalni nod,kad zbrojiš i oduzmeš,nije to skupo...istoje bitno,instaliraj si mc affe site advisor..jako pomaže...jer nećeš uletti gdje ne treba....imam tukombinaciju već 9 mjeseci i još nisam ima nekog beda...sve fino radi....

Originalan OS,dobro podesen Comodo,addon MyWot i pola iskoristenog mozga pri koristenju interneta je dovoljno da nikad ne pokupis virus.

Osiguravanje sa 2 antivirusna programa je nepotrebno,nepreporucljivo i paranoicno.

Ne moze to bez kabla
15 godina
offline
RE: Comodo i koji antivirus??
niko_vazan kaže...
TYRAEL kaže...

ja imam comodo full,sou,comodo firewall + antivirus...uz to imam nod 32 ver 3 i nešto..bitno ih je dobro iskonfigurirati i tako podesiti da jedni druge ne ometaju....patke da antivirusi jedni druge ometaju je samo..patka...i marketing....BITNO JE..koristi legalni nod,kad zbrojiš i oduzmeš,nije to skupo...istoje bitno,instaliraj si mc affe site advisor..jako pomaže...jer nećeš uletti gdje ne treba....imam tukombinaciju već 9 mjeseci i još nisam ima nekog beda...sve fino radi....

Originalan OS,dobro podesen Comodo,addon MyWot i pola iskoristenog mozga pri koristenju interneta je dovoljno da nikad ne pokupis virus.

Osiguravanje sa 2 antivirusna programa je nepotrebno,nepreporucljivo i paranoicno.

I jako, jako problematično...

The blue screen of death is the best game I've ever played.
16 godina
offline
RE: Comodo i koji antivirus??
NLuthor kaže...

Stari moj, imas toliko tema ovdje tipa "koji je najbolji av" "ovaj vs onaj av" itd. samo ti je potrebno da malo potrazis...

A evo ti i konkretan odgovor: Korisit koji god hoces non-free AV samo ga drzi update-anim i ne skidaj svakakve glupost na koje naidjes.

potpuno se slažem, koristim AVG 8,5 free i nema problema, uz njega koristim i još neke alate, ali to je već lagani offtopic, tako da bilo što je bolje od "razbijenog" ili od nedaj Bože ničega.

BOG I HRVATI
14 godina
protjeran
offline
Comodo i koji antivirus??

Probaj ovo.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice