Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 987.034
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Naravno da je S5 stara baraka. Koristim ga sa IT brojem. Služi za pozive, poruke i whatsapp. Poslovno uglavnom. Ja govorim o brzini otvaranja osnovnih aplikacija. Ako je između starog S5 i S8 razlika minimalna, neću ni komentirati izjave onih koji primjete da je S9 fluidniji od S8 haha

Ne kažem da je S9 loš, dapače. Novi je model koji donosi neki mali napredak naspram S8ice, ali hvatati se za fluidnost je totalno glupo. Da mi nije riknuo G4, snimio bih kako S5 i S8 otvaraju dakle browser, kameru, navigaciju u istom vremenu bez trazaja. Treba znati i postaviti mobitel.

Moj PC  
2 5 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MatijaZG kaže...

Naravno da je S5 stara baraka. Koristim ga sa IT brojem. Služi za pozive, poruke i whatsapp. Poslovno uglavnom. Ja govorim o brzini otvaranja osnovnih aplikacija. Ako je između starog S5 i S8 razlika minimalna, neću ni komentirati izjave onih koji primjete da je S9 fluidniji od S8 haha

Ne kažem da je S9 loš, dapače. Novi je model koji donosi neki mali napredak naspram S8ice, ali hvatati se za fluidnost je totalno glupo. Da mi nije riknuo G4, snimio bih kako S5 i S8 otvaraju dakle browser, kameru, navigaciju u istom vremenu bez trazaja. Treba znati i postaviti mobitel.

Pa kad ces shvatiti da otvaranje aplikacija nema veze sa fluidnoscu?? Fluidnost animacija, scrollanja, pinch to zoom itd to se gleda, otvaranje aplikacija za 1ms duze ili krace je nebitno. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...
MatijaZG kaže...

Naravno da je S5 stara baraka. Koristim ga sa IT brojem. Služi za pozive, poruke i whatsapp. Poslovno uglavnom. Ja govorim o brzini otvaranja osnovnih aplikacija. Ako je između starog S5 i S8 razlika minimalna, neću ni komentirati izjave onih koji primjete da je S9 fluidniji od S8 haha

Ne kažem da je S9 loš, dapače. Novi je model koji donosi neki mali napredak naspram S8ice, ali hvatati se za fluidnost je totalno glupo. Da mi nije riknuo G4, snimio bih kako S5 i S8 otvaraju dakle browser, kameru, navigaciju u istom vremenu bez trazaja. Treba znati i postaviti mobitel.

Pa kad ces shvatiti da otvaranje aplikacija nema veze sa fluidnoscu?? Fluidnost animacija, scrollanja, pinch to zoom itd to se gleda, otvaranje aplikacija za 1ms duze ili krace je nebitno. 

 Ma de necu uopce da komentiram lika koji uspotedjuje s5 sa s8 i s9...

Presmiješno je.. 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com ili http://www.next-tv.ml/narudzba/
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

S5 je radio ko traktor i kad je tek izasao, a kamoli danas. Tek sa S6 pa nadalje se Touchwizz svake godinje poboljsava. Nadam se da su sa S9 napravili pomak naspram S8

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Za ekipu koja još uvijek čeka kao ja...prednaručio sam S9+ crni u petak u SD i odmah sam ih zvao jer sam vidio na webshopu da su odgodili isporuku, ali agent s kojim sam razgovarao rekao mi je da isporuka svih modela, osim plavih i ljubičastih S9+,  počinje od sutra. Doduše, na stranicama piše da i crni S9+ kreće od 28.3., a obični od 16.3. Sad što je od toga točno, pojma nemam...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Nikako da vi shvatite moju poruku. Ne uspoređujem ja S5 sa S9. Naravno da je napredak očit što se tiče kamere, ekrana, zvučnika i još raznih drugih stavki. S5 nije uopće ugodan za koristiti uz S8. Širok je, i jednostavno sam touch nije toliko precizan kao na S8 prilikom pisanja. Ali, što se tiče pinch-to-zoom, fluidnosti samog sustava i slično, ne vidim nikakve razlike. Upravo sam otvorio theverge.com u desktop modeu i pinch-to-zoom je brz i fluidan kao i na S8. To su neke bazilarne funkcije koje su već bile usavršene prije par godina i smješne su mi priče o tome kako netko primjeti da je S9 fluidniji od S8, a ja tu razliku ne vidim između S8 i S5. S9 ima taj CPU da bi lakše snimao 4K videe i neke zatjevne radnje koje prije par godina nisu bile standardne. U tome je napredak. Nije sigurno u fluidnijem pinch-to-zoomu . Vi možete i dalje tvrditi što želite i uvjeravati sami sebe kako to ide brže.

To je kao da netko kaže da BMW G30 ima bolju klimu od F10. Obe hlade i griju na isti način. G30 je napredniji što se tiče multimedije, učinkovitosti motora i tim nekim drugim stavkama gdje je bio moguć napredak.

 

Ukoliko ne znate postaviti mobitel da radi kako treba, tu ste vi krivi, a ne uređaj.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.3.2018 20:30 (MatijaZG).
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MatijaZG kaže...

Nikako da vi shvatite moju poruku. Ne uspoređujem ja S5 sa S9. Naravno da je napredak očit što se tiče kamere, ekrana, zvučnika i još raznih drugih stavki. S5 nije uopće ugodan za koristiti uz S8. Širok je, i jednostavno sam touch nije toliko precizan kao na S8 prilikom pisanja. Ali, što se tiče pinch-to-zoom, fluidnosti samog sustava i slično, ne vidim nikakve razlike. Upravo sam otvorio theverge.com u desktop modeu i pinch-to-zoom je brz i fluidan kao i na S8. To su neke bazilarne funkcije koje su već bile usavršene prije par godina i smješne su mi priče o tome kako netko primjeti da je S9 fluidniji od S8, a ja tu razliku ne vidim između S8 i S5. S9 ima taj CPU da bi lakše snimao 4K videe i neke zatjevne radnje koje prije par godina nisu bile standardne. U tome je napredak. Nije sigurno u fluidnijem pinch-to-zoomu . Vi možete i dalje tvrditi što želite i uvjeravati sami sebe kako to ide brže.

To je kao da netko kaže da BMW G30 ima bolju klimu od F10. Obe hlade i griju na isti način. G30 je napredniji što se tiče multimedije, učinkovitosti motora i tim nekim drugim stavkama gdje je bio moguć napredak.

 

Ukoliko ne znate postaviti mobitel da radi kako treba, tu ste vi krivi, a ne uređaj.

Da ti je S5 fluidan u svakodnevnom koristenju i ne vidis razliku, onda ti svaka cast. Meni je bio neupotrebljiv i kad je tek izasao, pogotovo u usporedbi sa M8, a kamoli tek danas.

 

Sto se tice podebljanog, jeli me zezas? Znaci mob koji platis toliko para treba namjestati da bi radio kako spada? Ok, ja sam svoj Note 8 debloatao, stavio Nova launcher da mi radi kako spada. Mislis da ce to svako znati napraviti?? I da svako ima volje to raditi? Evo ti primjer, ja se ne kuzim u automobile toliko, da kupim auto koji treba kako ti kazes "namjestati" kad ga tek kupim da bi radio kako spada, razbio bi ga isti tren u zid. Nesto sto kosta tako puno treba biti perfektno out of box.

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

Sto se tice podebljanog, jeli me zezas? Znaci mob koji platis toliko para treba namjestati da bi radio kako spada? Ok, ja sam svoj Note 8 debloatao, stavio Nova launcher da mi radi kako spada. Mislis da ce to svako znati napraviti?? I da svako ima volje to raditi? Evo ti primjer, ja se ne kuzim u automobile toliko, da kupim auto koji treba kako ti kazes "namjestati" kad ga tek kupim da bi radio kako spada, razbio bi ga isti tren u zid. Nesto sto kosta tako puno treba biti perfektno out of box.

 Nažalost, tako je sa automobilima. Moderni diesel motori 4 cilindara poput BMWovog 2.0 N47, Fiat/Alfa 1.9 JTDm, VW 2.0 TDI itd. imaju klapne na usisnoj grani, takozvane swirlove. Montiraju se na 16v motore. Često te klapne znaju puknuti i upadnu u cilindar. Naravno, razhebu motor. Nema neka određena kilometraža kada se to dogodi, ali se savjetuje da se uklone čim automobilu istekne jamstvo. Uz te swirlove, savjetuje se da se blokira i softwareski iskljuli EGR, ukloni DPF i na kraju svega se mapira motor tako da bi radio dobro bez svega toga. Ecotest bude neznatno lošiji, ali u granicama prolaznosti. Jednom prijatelju je DPF zapalio auto. BMW 335cd E92. Došao je doma, parkirao u garažu a DPF je radio regeraciju. Došlo je do toliko visokih temperatura da mu se je dakle vozilo zapalilo. Srećom je imao kasko uplačen pa nije imao financijski gubitak.

Dakle, ako premium automobili ne izlaze savršeni out of the box, kako će mobiteli tek.

Sutra ako uhvatim vremena ću snimiti "ludi" pinch to zoom koji S5 podnosi bez da trepne.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.3.2018 21:14 (MatijaZG).
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ja odustajem od rasprave, s covjekom kojem S5 radi dobro. Ne da radi lose, nego je neupotrebljiv mobitel. Ali eto, neko mob koristi za poruke i pozive sa ugasenim animacijama, a neko kao smartphone :)

 

 
0 3 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

Ja odustajem od rasprave, s covjekom kojem S5 radi dobro. Ne da radi lose, nego je neupotrebljiv mobitel. Ali eto, neko mob koristi za poruke i pozive sa ugasenim animacijama, a neko kao smartphone :)

 

 Za smart funkcije imam S8. S5 služi za poslovne svrhe, dakle kao što sam napisao za pozive, poruke, whatsapp, mailove i Word. Ne patim za animacijama pa to isključujem na bilo kojem mobitelu/laptopu, kao što isključujem sav google bloatware. Kad cijena S7ice padne ispod 2000kn, uzet ću ga umjesto S5ice iz razloga što mi je bolji za rukovati, a ne zato što što je S5 loš. Realno, S5 dan danas može zadovoljiti potrebe 90% korisnika smartphone uređaja.

 

EDIT: Iako ne znam što znači koristiti mobitel kao smartphone. Na S8 rabim više društvene mreže, kameru, Njuškalo, Uber, HAK, Sygic navigaciju, IMDb, Shazam, Skype, Office paket itd. To isto bih mogao i na S5 koristiti bez ikakvih poteškoća. Smart otključavanje ne rabim, kao ni pin. Screenshot sa dlanom i ostale gluposti me također ne zanimaju.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.3.2018 21:51 (MatijaZG).
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

Ja odustajem od rasprave, s covjekom kojem S5 radi dobro. Ne da radi lose, nego je neupotrebljiv mobitel. Ali eto, neko mob koristi za poruke i pozive sa ugasenim animacijama, a neko kao smartphone :)

 

 Ma da, neupotrebljiv je -.- Moram se preispitat, kako onda moj ex s5 (ženin već 2g) radi ovako dobro ove uskoro 4 godine, sa svim appovima gore i igrama.... Totalno neupotrebljivo, strašno nešto, čak je i baterija sa 2.5-3h sot-a nakon toliko godina upotrebe sasvim neupotrebljiva...

Šta se sve neće pročitat na forumu ovdje...

Tema je S9/S9+, pišite konstruktivno o temi, a ne ovakve nebuloze ko ovaj dječarac...

 

Sarcasam off.

OnT, koju masku za S9 uzeti? Dvoumim se između alcantare i hyperknit, ove klasične mi nisu zanimljive nimalo, a opet me malo kopa da će se ovaj hyperknit brzo zamrljat :/

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MatijaZG kaže...
MARKOZD15 kaže...

Ja odustajem od rasprave, s covjekom kojem S5 radi dobro. Ne da radi lose, nego je neupotrebljiv mobitel. Ali eto, neko mob koristi za poruke i pozive sa ugasenim animacijama, a neko kao smartphone :)

 

 Za smart funkcije imam S8. S5 služi za poslovne svrhe, dakle kao što sam napisao za pozive, poruke, whatsapp, mailove i Word. Ne patim za animacijama pa to isključujem na bilo kojem mobitelu/laptopu, kao što isključujem sav google bloatware. Kad cijena S7ice padne ispod 2000kn, uzet ću ga umjesto S5ice iz razloga što mi je bolji za rukovati, a ne zato što što je S5 loš. Realno, S5 dan danas može zadovoljiti potrebe 90% korisnika smartphone uređaja.

 Jasno ko dan svakom normalnom čovjeku, osim ovim dječarcima koji kupuju mobitele tatinim parama kak koji flagship izađe, pa si u glavi slažu priču kako je ovaj stari neupotrebljiv -.-

 

Pala je cijena ispod 2000kn, ja sam svoj s7 prodao prije tj dana za 1800kn (tražio sam 2100), mint stanje, osim famoznog home buttona po rubovima oguljenog. Ujutro dao oglas, popodne prodao, bez puno natezanja i cjenjkanja.

 

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
jopis kaže...
 

Sarcasam off.

OnT, koju masku za S9 uzeti? Dvoumim se između alcantare i hyperknit, ove klasične mi nisu zanimljive nimalo, a opet me malo kopa da će se ovaj hyperknit brzo zamrljat :/

 Ja sam za S8 planirao si nabaviti alcantaru. Problem je što mi u SD nisu mogli otvoriti pakovanje da isprobam, a zanimalo me je kakav je odaziv tipki ispod te maske, kao i grip. Kad uspijem negdje isprobati, onda ću odlučiti da li ju nabaviti ili ga koristiti bez maskice.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
jopis kaže...

 Ma da, neupotrebljiv je -.- Moram se preispitat, kako onda moj ex s5 (ženin već 2g) radi ovako dobro ove uskoro 4 godine, sa svim appovima gore i igrama.... Totalno neupotrebljivo, strašno nešto, čak je i baterija sa 2.5-3h sot-a nakon toliko godina upotrebe sasvim neupotrebljiva...

Šta se sve neće pročitat na forumu ovdje...

Tema je S9/S9+, pišite konstruktivno o temi, a ne ovakve nebuloze ko ovaj dječarac...

 

Sarcasam off.

OnT, koju masku za S9 uzeti? Dvoumim se između alcantare i hyperknit, ove klasične mi nisu zanimljive nimalo, a opet me malo kopa da će se ovaj hyperknit brzo zamrljat :/

Pa ponavljam, neko je onda otporan na lag i trzanje kad mu je S5 dobar. Nemam dovoljno prstiju na rukama da nabrojim poznanike koji imaju S5 i dolaze mi da im sredim nesto da normalno radi. Uz maksimalan debloat i miljun malih modifikacija i dalje nisu zadovoljni, a kamoli tek ja koji sam ga uzeo jos kad je tek izasao i tad je bio doslovno ko puz naspram Nexusa 5 i M8. Ali offtopic smo, 100 ljudi sto cudi.

 

Sto se tice maskice, meni dolazi S9+ ovaj tjedan i takoder neznam sto bi uzeo. Mob je predivan i nema ga smisla skrivati u maskicama, ali opet zastita je bitna. Alcantara mi je bio vrhunski na Note 8 ali skuplja svakakve mucice po sebi. Mozda bi cak uzeo obican Clear case plasticni, cisto da se dizajn maksimalno sacuva. Sto se tice kaljenog stakla davno sam ga prestao traziti za zakrivljene ekrane jer nema smisla, sto god sam uzeo ne valja ama bas nicemu, osim Whitestone dome stakla.

15 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Sad sam malo guglao.

Ili ću uzet hyperknit čisto jer mi je fora, ili ovu spigenicu, jer sam do sad preferirao crystal case-ove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ja planiram dakle baš crnu alcantaru. Ako lako hvata mucice, onda ću ju odmah prekrižiti. Imao sam na S7 originalni clear case. Na prvu mi se je činio ok, ali nakon tjedan dana sam vidio da je folija preko te plastike matirala od ogrebotina, a inače pazim gdje odlažem uređaj i kako. Išao sam skinuti tu zaštitnu foliju, pa mi je ostalo ljepilo na plastici koje nije ni sa nitrom išlo dolje. Na kraju sam ju spremio i poklonio kupcu kad sam mobitel prodavao.

Dan danas mi najcool mobitel ostaje LG G4 sa kožnim poklopcem. Crna koža je izdržala dvije godine i još bi definitivno da nije riknula matična 5 dana nakon isteka jamstva. Da je izdržao još malo, vjerojatno bih S9 nabavio, ali tada mi je trebao mobitel za HR broj i na kraju sam otišao isti dan po S8.

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Imas s5 i lg g4 temu. Imo sam oba, tj jos uvijek u ladici imam s5, oba mobitela su prace, za ljude od 60+ godina, i tu se nema sta pricati.

Ako nisi kupio ili neces kupiti s9 ili s9 plus ne vidim svrhu uopće komentiranja u ovoj temi, niti me zanimaju ta 2 mobitela sto ih spominjes.. Imao sam ih, sad imam s9 plus u ruci, pisem sa njim trenutno.

Oko 19 korisnika buga mi se javilo na pp da im napisem ukratko osvrt na s9 plus jer lik u temi s9 rasprava pise o s5 neo...

Necu sad da ispadne da nekoga podcjenjujem, ali brate spamas temu bezveze... 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com ili http://www.next-tv.ml/narudzba/
Moj PC  
3 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ljudi, napisao sam vec, jos jednom cu. 

Ako imate s8+ ili note 8,nema potrebe za kupnjom s9 ili s9 plus..

Ako imate s7 ili neki drugi mobitel ili ako vam je pretplata istekla kao meni , definitivno uzeti s9 plus.. Ne obican s9 nego s9 plus..

 

Note 8 oso danas za 4300 kuna..  :(

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com ili http://www.next-tv.ml/narudzba/
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Aah privilegirana tema . S9 ću nabaviti za koji mjesec kad mu malo padne cijena. Kupujem mobitel u gotovini a ne na rate niti pretplate. Imam pretplatu u Vipu ali bez ugovorne obveze. Sve ostalo je k*rčenje bez pokrića. 

Kao što majstor kaže, tema je isključivo za vlasnike S9ke. Javim se kad ga nabavim. Nadam se da će se uvesti neka kontrola kako bi se utvrdilo da je netko stvarno vlasnik mobitela...

Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MatijaZG kaže...

Ako je između starog S5 i S8 razlika minimalna, neću ni komentirati izjave onih koji primjete da je S9 fluidniji od S8 haha

Ne kažem da je S9 loš, dapače. Novi je model koji donosi neki mali napredak naspram S8ice, ali hvatati se za fluidnost je totalno glupo. 

 Tu ću se složiti s tobom. Mislim, da sad netko ima i S6 kojeg nije dirao zapakiranog u kutiji 3 godine i sad ga upogoni, bio bi u vlas isto "fluidan" kao S9. 
Ako ljudi čuju "razliku nebo i zemlja" kad kupe nove pozlaćene kablove za svoj hifi, samo da bi opravdali investiciju,
onda budi siguran da će hvaliti i fluidnost na novom flagshipu. I da, naravno da je novi tvornički pripremljen flagship fluidan. Ljudi imaju kratko pamćenje. 
Hajdmo na Samsung Galaxy S8 rasprava rubriku i pogledajmo dojmove svježih kupaca iz tog doba. ISTI IDENTIČNI postovi o fluidnosti. 
https://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/samsung-galaxy-s8s8/248973.aspx?page=11#
ili poslovičan tonči...
https://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/samsung-galaxy-s8s8/248973.aspx?page=12#
kažem, samo zamijeni ime modela. Kladim se, isto mogu naći i u rubrici za S7, ili S6 u vrijeme kad su ih ljudi tek masno platili i dobili:)
Ok, ja ( i vjerujem tonči) ne kupujemo. Samo se toliko razlikujemo što je meni trubi odličan i izguljeni s6 jer ima IR a ostalo - radi. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Kao da je bitno na kraju jesi li kupio mobitel kešom ili na rate.. i dal su to tvoje pare ili od tatice. Puno njih si ni ne moze priustit odmah takav mobitel na rate ili od tatinih para.. puno njih moze ali ne zele iz nekih svojih razloga (imaju bitnije stvari u zivotu ili cekaju da padne cijena ili nesto trece). U svakom slucaju posjedovati S9 ili S9+ ne znaci nista.. jer se tu radi samo o par tisuca kuna. Nije da smo si kupili novi auto ili kucu/stan pa da to znaci nesto.
 
7 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ja ih sve kupim. :( cca. 4k eura telefona svake godine. Vratim nekih 3000 nazad u prodaji dalje, 1k mi je trošak i to naplatim klijentima. Inače, vidjet ćemo kako će to dalje. Ni S8 nije u početku trzao, a kasnije jest. Vidjet ćemo za 9.

Nope.
9 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Prodaja im ide slabije nego kod S8. Nisu valjda ljudi shvatili da je napredak iz godine u godinu sve slabiji, a cijene sve više...
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
kbenzema kaže...
Prodaja im ide slabije nego kod S8. Nisu valjda ljudi shvatili da je napredak iz godine u godinu sve slabiji, a cijene sve više...

 Ne znam što se svi love za te cijene...pa S8+ je u prednarudžbi bio 6899kn, 400 kn skuplji nego S9+. 

6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

pozdrav,

 

imam problem na S9. Nakon nekog vremena neaktivnosti čitač otiska prsta kao da ode u sleep mode ( ne prepoznaje da sam uopće stavio prst). Nakon paljenja na klasičan način opet proradi.

 

Jel netko imao ovaj problem na S9 ili S8 ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
FanBoy kaže...
kbenzema kaže...
Prodaja im ide slabije nego kod S8. Nisu valjda ljudi shvatili da je napredak iz godine u godinu sve slabiji, a cijene sve više...

 Ne znam što se svi love za te cijene...pa S8+ je u prednarudžbi bio 6899kn, 400 kn skuplji nego S9+. 

 

 

To zapravo nije istina. Prava cijena S9+ ti je 7.299kn.

 

Inače Samsung uvijek da neku promociju za početak prodaje (poklon kao što je bio DeX, onaj LED zvučnik isl), a za promo kod S9/S9+ su skinuli cijenu 100 eura, mislim da je to akcija za razini cijele EU.

Zato ispada da je jeftiniji u preorderu od prethodnika, zapravo je skuplji.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

S9+ je svugdje 999€. Gdje je to manje?

Nope.
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ja nemam taj problem na s9+ maybe1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Croshadow1234 kaže...
Ja nemam taj problem na s9+ maybe1

 Čitam po stranim forumima da više ljudi ima taj problem ...

 

A i čini mi se da mi se baterija brzo troši ...

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.3.2018 13:27 (maybe1).
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Na zalost baterija mi je jednaka kao i na s8+. Ocekivao sam da ce biti mrvicu bolja.

Edit: mozda je to neki bug sa otiskom prsta.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice